Claudio Marchisio

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 23:29

Cabrini_idol pisze:
Vincitore pisze:Mój włoski nie jest najwyższych lotów, ale ostatnie informacje, które podała LGDS i Di Marzio, posiłkując się oficjalnym komunikatem medyków Juventusu wykluczają uraz więzadła krzyżowego.
Masz piwo jak to prawda, ostatnio jestem chetny do rozdawania alko , pozdro jakku :prochno:
Przesyłka czy wolisz mi 3 PLN na konto przelać ;)?

A tak na poważnie, to jeżeli to wszystko prawda i Claudio faktycznie po dwóch tygodniach wróci do treningów, to ja nie mam pytań co za idiota go tam musiał badać na kadrze, że tak bardzo się pomylił w szacowaniu długości urazu. Z 8 miesięcy na 14 dni? :whistle:

Mam nadzieję, że powrót do zdrowia Marchisio, to nie będzie zjawisko niewyjaśnione, pokroju tego Barzagliego czy Pepe.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8680
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 23:53

Shadow Marshall pisze:...........
Zapomniał wół, kiedy cielęciem był...dla mnie to hipokryta i tyle...


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 27 marca 2015, 23:57

Cabrini_idol pisze:
Vincitore pisze:Mój włoski nie jest najwyższych lotów, ale ostatnie informacje, które podała LGDS i Di Marzio, posiłkując się oficjalnym komunikatem medyków Juventusu wykluczają uraz więzadła krzyżowego.
Masz piwo jak to prawda, ostatnio jestem chetny do rozdawania alko , pozdro jakku :prochno:
Jak przejdziemy Monaco to Ci daruje ;-).

Trzymam kciuki za Claucio! Oby bylo to tylko 15 dni przerwy!

Btw, to jak ważny jest dla nas Claudio pokazały reakcje po pojawieniu się informacji o tej okropnej kontuzji. Marotta i Agnelli od razu pojawili się w siedzibie klubu, zabrał głos Elkann, etc.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 00:09

Sam Marchisio napisał na Facebooku, że dziękuje za liczne słowa otuchy i wiadomości wysłane do niego, potwierdził, że informacje są dużo, dużo lepsze niż się spodziewał i każdego dnia będzie zdawał relacje, jeżeli tylko pojawią się nowe wiadomości dotyczące jego stanu zdrowia.

Forza Campione!
Ostatnio zmieniony 28 marca 2015, 00:12 przez Vincitore, łącznie zmieniany 2 razy.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 00:10

alessandro1977 pisze:
Shadow Marshall pisze:...........
Zapomniał wół, kiedy cielęciem był...dla mnie to hipokryta i tyle...
Taaa? Masz dziwne podejście. Pracujesz w jakiejś firmie na jakimś stanowisku, a potem awansują Cię na kontrolera czy coś w tym stylu np i relacje z byłymi już kolegami stają się - zimne. Hipokryta? Conte robi to co do niego należy. To jego interes. Marchisio jak i inni mogą odmówić z tego co się orientuje.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 00:26

Gdyby tak udało mu się wrócić na półfinał... Byłoby cudownie.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 02:45

O kurde, jaka panika po kontuzji zawodnika, któremu zdaniem wielu daleko do bycia klasowym. Zastanawiająca sprawa :prochno:

Kontuzja niegroźna. Conte już go szykuje żeby potruchtał trochę z Albanią 8)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 09:45

Byłoby cudownie! Wierzę, że to już na pewno prawda i wróci za niecały miesiąc. Może nawet w rewanżu z Monaco pomoże?

Faktycznie Ci lekarze rep. :doh: Pozostaje nam czekać na kolejne komunikaty.


Obrazek
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 10:22

Jak teraz patrzę na zachowanie Conte to łapię się za głowę.
Mam nadzieję że to co wypisują media, czyli te ciągłe jego fochy, teraz Antek skoleji podobno rozważa rezygnację z kadry po tej akcji z Marchisio to nie prawda.
Jeżeli to wszystko okaże się prawdą to facet nie ma charakteru do pracy w footbolu i nie tylko, w żadnych cenionym zawodzie świata, bywali trenerzy którzy co chwilę w podobny sposób reagowali ale czy aż tak bardzo?
Co dwa,trzy miechy on chce zrezygnować z kadry, wieczne fochy o wszystko, z nas zrezygnował do końca nie wiadomo dlaczego, mówił że podobno jest zmęczony a po miesiącu dwóch mówił że jest twardy i zmęczenie nie było powodem odejścia, potem miał fochy o kalendarz i dodatkowe zgrupowania, teraz płacze podobno znowu bo było zamieszanie z Marchisio, patrząc na jego zachowanie to nigdy i to przenigdy nie chciałbym jego powrotu do Juve, płaczek.


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 11:20

Azrael pisze:Oby rezonans się mylił, choć podejrzewam, że od opisywania rezonansów to w Juve mają tam jakiegoś mastera, a nie pierwszego lepszego radiologa z łapanki...
Na szczęście się myliłem. W Polsce także jest bardzo niewielu radiologów, którzy potrafią opisywać MR kolana. Nie sądziłem jednak, że w reprezentacji Włoch odstawią takie coś i spowodują takie zamieszanie - w końcu powinni mieć tam najlepszych specjalistów od medycyny sportowej, zarówno radiologów jak i ortopedów. Nie dziwne, że ta reprezentacja sportowo też popada w przeciętność...


Pozdrawiam!
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 11:39

Jedno wielkie "uffff" :wink:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 14:17

Arbuzini pisze: Kontuzja niegroźna. Conte już go szykuje żeby potruchtał trochę z Albanią 8)
z kim?

Niezmiernie się cieszę, że uraz Markiza nie okazał się tak groźny ;)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 14:26

Azrael pisze:
Azrael pisze:Oby rezonans się mylił, choć podejrzewam, że od opisywania rezonansów to w Juve mają tam jakiegoś mastera, a nie pierwszego lepszego radiologa z łapanki...
Na szczęście się myliłem. W Polsce także jest bardzo niewielu radiologów, którzy potrafią opisywać MR kolana. Nie sądziłem jednak, że w reprezentacji Włoch odstawią takie coś i spowodują takie zamieszanie - w końcu powinni mieć tam najlepszych specjalistów od medycyny sportowej, zarówno radiologów jak i ortopedów. Nie dziwne, że ta reprezentacja sportowo też popada w przeciętność...
Nawet Enrico Castelacci wieloletni lekarz reprezentacji Włoch takie zamieszanie zrobił. Ja go pamiętam jeszcze z MŚ 2006 jak trenował Lippi.

Kolejna sprawa z Conte. Jeśli kibice mu grozili śmiercią za pośrednictwem portali społecznościowych to też jest to godne potępienia. Jednak rozumiem frustrację kibiców, bo sam byłem zły. Antoś też niech nie zapomina, że jeszcze niedawno hejtował Prandellego, że ten mu brał piłkarzy na reprę. Co do sporu z Elkannem chyba faktycznie nasz ex mister trenuje ostro piłkarzy jak w Juventusie. Tak być nie może. Bo repka to raptem parę dni zgrupowania i mecz, a potem piłkarze wracają do klubów gdzie mają zupełnie inne reżimy treningowe. W takich wypadkach nietrudno o jakąś kontuzję. Dobrze, że jednak Claudio wróci szybciej niż się wydaje :wink:


marioz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2008
Posty: 123
Rejestracja: 17 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 17:34

Nowe informacje, bardzo optymistyczne, mówią że Marchisio ma za kilka dni wrócić do treningów.


Bez popity! :O
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2015, 17:41

marioz pisze:Nowe informacje, bardzo optymistyczne, mówią że Marchisio ma za kilka dni wrócić do treningów.
Dokładnie :ok:

Dzięki Bogu. Swoja drogą nie kumam jak mogło dojść do tak absurdalnych rozbieżności w ocenie jego stanu zdrowia.


Obrazek
ODPOWIEDZ