Stroje na sezon 2012/13

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2012, 13:55

Nom, słabe te Milanu. Koszulki obcisłe i do wielkie gacie (może jak wyciągną koszulki ze spodenek będzie lepiej). Niby fajnie, bo retro, a jednak nieudany strój. Chińczycy moga się brać za szycie - wersja ze scudetto im nie grozi :smile:

BTW, Castello Sforzesco w tle. Najs.

BTW2, Zlatan i Prince grają w najkach, to ich schowali gdzieś do tyłu :smile:


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2012, 20:08

iltalismano pisze:
Dante93 pisze:Ooooo tak, trzy razy tak, dla wersji up :smile:
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9047_n.jpg


Życze wszystkim takiej koszulki na przyszły Sezon.

Idealna.
Podpisuję się pod tym.
To, jak jest wkomponowane logo według mnie lepiej wygląda niż teraz BetClick, zastanawia mnie to, co napisał Kimi, ale jak koszulki bez nazwisk będą sprzedawane z tymi pustymi polami to będzie ok. Te loga w numerach mogłyby być na środku na dole, a nie tak byle jak. Skrajne gwiazdki mogłyby być ciut bardziej w dół: odpowiadałoby to lekkiemu zagięciu "Juventus" w herbie. Jednak moim zdaniem koszulki powinny mieć kołnierzyki. Koszulki Napoli z tego sezonu fajnie z kołnierzami wyglądają. Szczerze bardzo liczę na kołnierze.
Ogólnie zarys koszulki już jest, a zmienią się chyba tylko detale (nie mam na myśli gwiazdek oczywiście, to zostaje tak jak w projekcie) :prochno:

I mam jeszcze jedno pytanko: nie wie ktoś, kiedy można oczekiwać oficjalnej prezentacji strojów na nowy sezon?


danielos511

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2010
Posty: 44
Rejestracja: 21 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 13:20

Juventino pewnie początek lipca jak zazwyczaj to bywa. Ciekawe kto je zaprezentuje bez Del Piero :(


FORZA JUVENTUS!!!
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 438
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 15:12

Przyglądając się "projektom" nowych koszulek zauważyłem jeden fakt, który mnie intryguje. Mianowicie Projekt
tak jak w tym projekcie srebrna gwiazdka jest nad kółeczkiem symbolizującym zwycięstwo w Pucharze Włoch. Triumfator rozgrywek PW uzyskuje prawo do noszenia na koszulkach przez cały następny owego emblematu. Podobnie jest z tarczą symbolizując mistrzostwo. Wiadomo, w przypadku potknięcia się w następnych rozgrywkach emblemat przechodzi na inna drużynę. Tak więc, naszło mnie pytanie czy ta Srebrna Gwiazdeczka nie powinna być nad herbem :?: :?: :?:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 15:20

AdiZ pisze:Przyglądając się "projektom" nowych koszulek zauważyłem jeden fakt, który mnie intryguje. Mianowicie Projekt
tak jak w tym projekcie srebrna gwiazdka jest nad kółeczkiem symbolizującym zwycięstwo w Pucharze Włoch. Triumfator rozgrywek PW uzyskuje prawo do noszenia na koszulkach przez cały następny owego emblematu. Podobnie jest z tarczą symbolizując mistrzostwo. Wiadomo, w przypadku potknięcia się w następnych rozgrywkach emblemat przechodzi na inna drużynę. Tak więc, naszło mnie pytanie czy ta Srebrna Gwiazdeczka nie powinna być nad herbem :?: :?: :?:
Gwiazdki mogą się znajdować gdziekolwiek. Już nie raz były nie tylko nad herbem, ale również nad tarczą, lub na rękawach.
Odnośnie projektu, wszędzie mówi się właśnie o tym konkretnym, więc zapewne jest on fake'm :prochno:
1) Projekty pojawiające się w kwietniu i maju w większości wypadków jeśli chodzi o Juve są niesprawdzone. Przecieki projektów finalnych zaczynają wyciekać w połowie czerwca (mniej więcej)
2) Zazwyczaj czcionka na plecach zmieniała się co dwa lata, więc w sezonie 12/13 powinna być inna
Ostatnio zmieniony 06 maja 2012, 15:21 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 15:21

AdiZ pisze:Przyglądając się "projektom" nowych koszulek zauważyłem jeden fakt, który mnie intryguje. Mianowicie Projekt
tak jak w tym projekcie srebrna gwiazdka jest nad kółeczkiem symbolizującym zwycięstwo w Pucharze Włoch. Triumfator rozgrywek PW uzyskuje prawo do noszenia na koszulkach przez cały następny owego emblematu. Podobnie jest z tarczą symbolizując mistrzostwo. Wiadomo, w przypadku potknięcia się w następnych rozgrywkach emblemat przechodzi na inna drużynę. Tak więc, naszło mnie pytanie czy ta Srebrna Gwiazdeczka nie powinna być nad herbem :?: :?: :?:
Czemu?! Zalezy od ogolnej kompozycji koszulki.

Raz mielismy "gołe" Scudetto i dwie gwiazdki nad herbem, a niekiedy "goły" herb a dwie gwiazdki nad tarczą Scudetto. A już w ogole abstrakcja byloy dla mnie gwiazdki na rekawie :prochno: Raczej nie przykładałbym do tego wagi.


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 15:44

Najlepiej trzy złote gwiazdki nad herbem i jedna srebrna nad nimi.To będzie na stałe niezmienny element herbu klubu jeśli oczywiście wygramy obie rozgrywki.


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 16:05

Mi się nie podobają dwa herby z tyłu w cyfrach. Poza tym mi osobiście podobała czerwona czcionka z tyłu, bodajże w latach 90 i w Serie B taką mieliśmy.

Obrazek

A wyjazdowe marzą mi się niebieskie do których nawiązaliśmy bodajże w 2005 roku.

Obrazek


AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 438
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 16:22

pumex pisze:
AdiZ pisze:Przyglądając się "projektom" nowych koszulek zauważyłem jeden fakt, który mnie intryguje. Mianowicie Projekt
tak jak w tym projekcie srebrna gwiazdka jest nad kółeczkiem symbolizującym zwycięstwo w Pucharze Włoch. Triumfator rozgrywek PW uzyskuje prawo do noszenia na koszulkach przez cały następny owego emblematu. Podobnie jest z tarczą symbolizując mistrzostwo. Wiadomo, w przypadku potknięcia się w następnych rozgrywkach emblemat przechodzi na inna drużynę. Tak więc, naszło mnie pytanie czy ta Srebrna Gwiazdeczka nie powinna być nad herbem :?: :?: :?:
Gwiazdki mogą się znajdować gdziekolwiek. Już nie raz były nie tylko nad herbem, ale również nad tarczą, lub na rękawach.
No tak, mogą być faktycznie wszędzie. Równie dobrze tylko na tarczy i kółku a herb czysty. Mnie to temu tak droczy bo sytuacja będzie ewenementem jak na włoskie warunki :happy:
pumex pisze: Odnośnie projektu, wszędzie mówi się właśnie o tym konkretnym, więc zapewne jest on fake'm :prochno:
1) Projekty pojawiające się w kwietniu i maju w większości wypadków jeśli chodzi o Juve są niesprawdzone. Przecieki projektów finalnych zaczynają wyciekać w połowie czerwca (mniej więcej)
2) Zazwyczaj czcionka na plecach zmieniała się co dwa lata, więc w sezonie 12/13 powinna być inna
Ja akurat tym projektem posiłkowałem się jako przykład. Temu dałem w "" bo to twór kibicowski lub twórców z Tutto.
it doesn't matter pisze:
AdiZ pisze:Przyglądając się "projektom" nowych koszulek zauważyłem jeden fakt, który mnie intryguje. Mianowicie Projekt
tak jak w tym projekcie srebrna gwiazdka jest nad kółeczkiem symbolizującym zwycięstwo w Pucharze Włoch. Triumfator rozgrywek PW uzyskuje prawo do noszenia na koszulkach przez cały następny owego emblematu. Podobnie jest z tarczą symbolizując mistrzostwo. Wiadomo, w przypadku potknięcia się w następnych rozgrywkach emblemat przechodzi na inna drużynę. Tak więc, naszło mnie pytanie czy ta Srebrna Gwiazdeczka nie powinna być nad herbem :?: :?: :?:
Czemu?! Zalezy od ogolnej kompozycji koszulki.

Raz mielismy "gołe" Scudetto i dwie gwiazdki nad herbem, a niekiedy "goły" herb a dwie gwiazdki nad tarczą Scudetto. A już w ogole abstrakcja byloy dla mnie gwiazdki na rekawie Prochno Raczej nie przykładałbym do tego wag
Fakt, zależy od ogólnej kompozycji. Zobaczymy co projektanci wymyślą. Ja do tego trochę wagi przykładam bo jak pewne "marzenia" się urzeczywistnią to tych gwiazdek trochę by było. I ciekawi mnie ich rozmieszczenie. A co sezon może być inne. W przypadku Interu i Milanu to nie ma problemu. Jedną gwiazdkę zawsze się gdzieś upcha lub nie musi być jej w ogóle :C


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 18:52

Przeżyłbym koszulkę domową choć liczyłem na coś troche innego.
Czekam z niecierpliwością na wyjazdową

PS.
Jakieś dziwadła Lazio w sumie nie chce mi się w to wierzyć wydaje mi się że to kibicowska fantazja :)


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 19:18

Sajan pisze:nie chce mi się w to wierzyć wydaje mi się że to kibicowska fantazja :)
No raczej, skoro na koszulkach jest podpis tego, który je "zaprojektował" :D


Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2012, 19:49

Gotti pisze:Mi się nie podobają dwa herby z tyłu w cyfrach. Poza tym mi osobiście podobała czerwona czcionka z tyłu, bodajże w latach 90 i w Serie B taką mieliśmy.
W Serie B mieliśmy żółtą czcionkę ;) czerwona była w sezonie 98/99 i 2007/2008.


TomassoAG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2010
Posty: 29
Rejestracja: 03 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 00:19

Jak teraz wygląda sprawa z oficjalnym oddaniem nam obu Scudetto? Kto ma to rozstrzygnąć i kiedy?


Obrazek
Astarot

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 marca 2007
Posty: 144
Rejestracja: 28 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 maja 2012, 00:27

W.g mnie najlepiej było by zostać przy strojach które mamy - odpowiednio nieco zmodyfikowanych jeżeli chodzi o liczbę gwiazdek nad godłem klubu:P:P:P:P Róż jest .... ekhm jaki jest wiemy wszyscy ale jednak przyniósł nam szczęście:D a mam wrażenie ,że w tym różu nasi zawodnicy grali lepiej :prochno: :prochno: :prochno:


danielos511

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2010
Posty: 44
Rejestracja: 21 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2012, 21:27

A co sądzicie o koszulce rzuconej ostatnio przez JuvePoland na facebooka?? jak dla mnie bomba.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 5668_n.jpg


FORZA JUVENTUS!!!
ODPOWIEDZ