Kontuzje

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 12:09

Miś Coccolino pisze:Przestań pitolić głodne kawałki, Andrade ma 100% racji a zarząd kolejny raz wyszedł na durnia.
Nie pitolę głodnych kawałków, w tej sprawie jestem po stronie Andrade.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 13:07

Miś Coccolino pisze: Z jakiej racji nie wypłacają mu pensji?
Dziwi mnie tylko, że dopiero teraz to wyszło, skoro niby nie płacą od lata... Mi się wydaje, że to nie do końca tak jest jak napisała Gazetto dello Sport. Przeciez Andrade reagowałby już w lipcu, jeżeli nie wypłaciliby mu pensji. I on sie broni przed zerwaniem kontraktu tym, że Juve nie spełnia warunków kontraktu (nie płaci). A co mu po kontrakcie w którym nie ma płacone? Darmowa rehabilitacja? To sie kupy nie trzyma.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 14:02

Co do kontuzji: mnie najbardziej martwi fakt, że nawet nasi zdrowi zawodnicy nie są zdrowi.
Nie wiem czy zawuważyliście, że i Sissoko i Amauri noszą na udach opaski...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 14:10

Sissoko miał jakieś stłuczenie nie tak dawno, ale Amauri mnie zastanawia czy to przez jakiś drobny uraz który nie przeszkadza grac, czy przez przygotowanie kondycyjne czy przez poprostu taki organizm, ale on kondycyjnie nie wytrzymuje 90 minut, w kazdym niemal meczu schodzi w 65-70 minucie i widac że w tych minutach schodzi z niego powietrze.


rezinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2007
Posty: 13
Rejestracja: 24 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 17:46

Kneżević nie zagra przez trzy miesiące

Obrońca Juventusu Turyn - Dario Kneżević nie pojawi się na piłkarskich boiskach przez najbliższe trzy miesiące. Zawodnik doznał poważnej kontuzji w spotkaniu 9. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A, w którym Stara Dama wygrała z FC Bologną.

Reprezentant Chorwacji ma poważne problemy z lewym kolanem. Przeprowadzone badania wykazały groźne zmiany i piłkarz wznowi treningi najwcześniej za 90 dni.

Na tym nie koniec problemów Starej Damy. W sobotniej konfrontacji z AS Romą Zdenkowi Grygerze odnowiła się kontuzja, której czeski defensor doznał jakiś czas temu, bo w Derbach Turynu. Zawodnik narzeka na silny ból w lewym udzie i na pewno nie będzie do dyspozycji trenera Claudio Ranieriego w meczu Ligi Mistrzów z Realem Madryt.
źródło: http://www.pilka.pl/knezevic-nie-zagra- ... y-miesiace

No cóż szkoda Dario, ale bardziej martwi mnie kontuja Grygery, który nie wystąpi w meczu z Realem... wielka szkoda, bo na prawej stronie znowu bedzie musiał zagrać Mellberg
:/


Połączeni paktem przy dźwiękach z głośnika to razem do kupy zwie się Obrazek
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2008, 11:53

Od pewnego czasu nurtuje mnie jedno pytanie... co sie dzieje z Zebiną? ani zadnych wiadomosci, ani wywiadu, co on zaginął czy co? ;/


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2008, 12:04

trenuje normalnie z drużyną, ale do pełni sił po kontuzji dojść póki co nie może...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9932
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2008, 12:11

Macie może jakieś konkretne wieści na temat stanu zdrowia Brazzo :?: Co prawda wiem,że trenuje indywidualnie,ale jest jakiś konkretny termin,kiedy mógłby wrócić do gry :?:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 04:22

Zebina będzie operowany

Błagam, zróbmy jakąś petycję, strajk, byle co :roll: niech sztab medyczny wytłumaczy się ze swojej "pracy" w tym klubie...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 05:33

To co wyprawia sztab medyczny to jest kompletne dno. Sytuacja Zebiny to już n-ty argument za tym przemawiający. Nie gra taki szmat czasu, bo robią mu jakąś rehabilitację, która jest kompletnie bezcelowa, bo i tak się kończy operacją i kolejnymi miesiącami w błoto. Milanowi zazdroszczę Kaki i lekarzy. Lekarzy rzecz jasna bardziej.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 07:49

Miś Coccolino pisze:Zebina będzie operowany

Błagam, zróbmy jakąś petycję, strajk, byle co :roll: niech sztab medyczny wytłumaczy się ze swojej "pracy" w tym klubie...
Cóż, chcieli obejść temat naokoło i uniknąć operacji :whistle: A że się nie udało, to możemy uznać, że w plecy mamy ten czas, w którym go "rehabilitowali" bezoperacyjnie... no cóż...


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 08:19

Nie będe oryginalny pisząc, że to co wyrabia nasz sztab medyczny to skandal, ale nie mogę przyjąć do wiadomości, że w tak wielkim wspaniałym i utytułowanym klubie jak Juventus pracuje tak beznadziejny sztab medyczny. Zastanawiam się czy napewno ich celem jest utrzymanie wszystkich piłkarzy w zdrowiu czy może to wysłannicy Morattiego (żart, dowcip, ironia)? Pocieszające jest to, że mimo kontuzji jesteśmy w stanie wygrywać mecz za meczem. Ale ile jeszcze tak pociągniemy z tak okrojonym składem? Co się stanie jak Ci których zmiennicy są kontuzjowani będą przemęczeni i zaczną grać źle? Na razie nie dopuszczam takiej myśli do siebie, ale niestety kiedys to może nastąpić. Jeszcze długo nie będzie na boisku Buffona i Trezegueta i to są największe zmartwienia. Mam nadzieje, że wszyscy szybko wrócą do zdrowia i pomogą Juve w zdobyciu potrójnej kortony. XD


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 08:23

Bart_DB pisze:Milanowi zazdroszczę Kaki i lekarzy. Lekarzy rzecz jasna bardziej.
Może podeślemy naszych grajków do "MilanLab" a oni będą na tyle łaskawi ze ich przyjmą? :prochno: :smile:
Nie długo się jeszcze okaże ze Treze wróci we wrześniu a Buffon na początku roku...ale 2010.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 09:12

Dno, dno, dno. Inaczej sie tego nie da określić... Zaraz może wyjśc na to, że Gigiemu też będzie robiona operacja i wróci do gry nie w styczniu a marcu... 2010 roku... I na co "kupowac piłkarzy na waska ławke" jak i tak ich kariera w Juve przebiega w szpitalu?


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 10:54

Kolejna nieciekawa sytuacja. Na Juventus.com pisze, ze wsrod powolan do reprezentacji zabraknie Manningera, ktoremu dokucza bol plecow. Mam nadzieje ze nasz zastepca Buffona pozbedzie sie tego bolu przed sobota, bo z calym szacunkiem dla Chimientiego, ale nie chce go widziec na bramce, kiedy strzelac bedzie Cruz czy ibrahimovic.


ODPOWIEDZ