"Dark Side" - kompilacja zadedykowana Alessio i Ri

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
PSSjuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2004
Posty: 48
Rejestracja: 17 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2006, 19:32

A co za roznica czy nabija czy nie ? Jego sprawa. Wydaje ci sie ze im kto ma wiecej postow tym ejst lepszy ? Opanuj sie ...


FORZA JUVENTUS TORINO
T S WISLA KRAKOW
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2006, 20:37

"God we ask why"
Ludzie przestańcie się w końcu czepiać Boga!
Cały czas tylko słyszę i widzę napisy w stylu: "Boże dlaczego?", "Dlaczego nas tak doświadczasz" itp.... to jest żałosne! W czym Bóg jest winien że chłopcy się poślizgnęli i wpadli do wody? Co, sam ich wepchnął? Miał im rękę wystawić i uratować? Czyż nie wiecie że człowiekiem rządzi czas i przypadek? Dzisiaj na przykład w Zakopanem ześlizgnął się samochód na jedną 12-letnią dziewczynę... i co, pewnie Bóg jak zwykle jest w to zamieszany? To jest dla mnie naprawdę żałosne. Kto was tego uczy ze Bóg jest we wszystkim winny?


<Juventus Semper Fidelis>
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2006, 21:40

Gamber, chodziło zapewne ogólnie o sprawowanie przez Boga pieczy nad ludzkim życiem. Być może niektórzy sądzą, że to Bóg decyduje, kiedy ktoś z nas opuszcza Ziemię. Jeśli to On stworzył człowieka, On kieruje jego życiem.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2006, 22:51

Świetna kompilacja :!: Brawo za nia :bravo: Przypomina sie wszystko co smutne i ten klimat Respect


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2006, 23:05

Wiec tak, ja juz wyjasnialem Bukolowi sprawe i wie, dlaczego tak dlugo sie nie wypowiedzialem na temat jego pracy. Przede wszystkim, praca podejmuje ciezki temat, bol, cierpienie, smierc...wiem sam po sobie, ze nie latwo jest robic kompilacje na te tematy. Choc jemu sie to doskonale udało. Ma innowacyjne pomysly, ktore potrafi odpowiednio wykorzystac. Bardzo sie ciesze, ze zdecydowal sie zrobic prace wlasnie na ten temat, wlasnie teraz.
Jest to swoisty chold oddany tym wszystktkim, ktorzy tak wiele wycierpieli na boisku pilkarskim, jest to chold dla naszych dwóch zadodnikow, ktorzy tak tragicznie odeszli. Sama praca jest niezla z punktu technicznego niezla, nawet wiecej niz niezla. Przekaz tak jak pisalem, wazny i potrzebny, dobrze zrealizowany.

:bravo:


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 06:42

Dziekuje wam wszystkim za komentarze. Wielu z Was zrozumialo moj przekaz i z tego sie bardzo ciesze, inni przyjeli troche inna niz mialem w zamiarze sciezke interpretacyjna, jeszcze inni mnie skrytykowali za moj pomysl.

Moja praca miala byc holdem oddanym wszystkim zawodnikom ktorzy przezyli na boisku i poza nim ciezkie chwile mam chociaz odrobine nadziei ze mi sie to udalo i z tego jestem zadowolony.

Pozdrawiam wszystkich majac jednoczesnie nadzieje ze materialow dla ludzi chcacych robic kompilacje na podobny temat bedzie jak najmniej.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
toudi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lutego 2005
Posty: 42
Rejestracja: 14 lutego 2005

Nieprzeczytany post 06 marca 2007, 13:42

Aż mi ciarki przechodziły jak oglądałem te smutne momeny... Ogólnie komplikacja mi sie podoba.

Ocena 5-/6


WADMIN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 81
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2007, 01:15

Mi kompilacja sie bardzo podoba , musze powiedzieć że mój qmpel który jest kibicem Barcelony tez stwiedził że jest to świetne . Daje wiele do myślenia . Polecam serdecznie [*]


Pozdrawiam


Na zawsze wierny biało-czarnym barwom!!! JUVENTUS Per Sempre!!!


"Hej, hej, życie to bajka, gdy wiatr szumi na wantach."
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 grudnia 2007, 13:26

W związku z rocznicą śmierci Alessio i Riccardo zachęcam wszystkich, którzy jeszcze nie oglądali mojej kompilacji do ściągnięcia jej i skomentowania.

Forza Alessio! Forza Ricardo!


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 00:37

Bukol -kawał dobrej roboty. Największym atutem pracy jest to, że zrobiłeś ją pod wpływem chwili, spontanicznie. Świetny pomysł, myślę że bardzo dobre wykonanie. Właśnie zapomniałem o muzyce, która była świetnie dobrana. Piękna muza.
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2007, 17:21 przez Bartek(Juventino), łącznie zmieniany 1 raz.


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2007, 09:46

Świetne wykonanie,świetnie wybrana muzyka.

Praca wprost fenomenalna,a i zakręciła mi się łezka w oku nom ale to chyba wystąpiło u większości.

Edit/

Prosiłbym o tą pierwszą piosenkę bo nie mogę znaleźć nigdzie,oczywiście chodzi mi o link do pobrania.


hade7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2006
Posty: 2
Rejestracja: 27 lutego 2006

Nieprzeczytany post 03 lutego 2008, 02:25

Dobrze zrobiony filmik...


FORZA JUVEEE!!!
ODPOWIEDZ