Obuwie piłkarskie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
gaczek58

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 29 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 02 lutego 2008, 18:29

No a co sądzicie o tym obuwiu????
http://www.mFoto.pl/uploads/1917/30534_bf762.jpg
pozdrawiam
gaczek58 :wink:


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2008, 19:08

Nigdy w nich nie grałem, ale znam kilka osób, które je miało i nikt nie narzekał. Miałem tego typu szutrówki i nadal używam halówek, wszystko z nimi w porządku, ale takich korków nie używałem. Na pewno przyciągają wzrok. :wink:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2008, 21:30

Szymek pisze:A co do sposobu wiązania, raczej nie ma to większego znaczenia
Szymek pisze:Lepiej się czuję w wiązanych normalnie
Sam widzisz. Od siebie dodam tylko, że dla niektórych ma to bardzo duże znaczenie, większe, niż mogłoby się wydawać.
gaczek58 pisze:No a co sądzicie o tym obuwiu????
W zasadzie w tych butach nie ma się do czego uczepić. Wygląd - twoja indywidualna sprawa, w końcu Ty w nich będziesz grał a nie ja. Solidne korki, z tego co wiem, dość wytrzymałe.

Gaczek, a masz 2 pary butów (mecze, treningi) czy grasz w tych samych na meczach i treningach?
Tylko nie wiem czy ja to dobrze robie że jedne obuwie mam na trening a inne na mecze. Bo w każdym obuwiu inaczej się gra.???
Według mnie robisz dobrze. To nie jest do końca prawda, że w każdym obuwiu inaczej się gra. Za to oszczędzasz meczowe buty kosztem treningowych. Zawsze lepiej zagrać w czystych, wypolerowanych meczówkach niż miec jedną parę na treningi i mecze.
Chyba, że masz tyle pieniędzy, żeby kupić sobie dwie identyczne pary: treningowe i meczowe. Ja tyle nie mam, a dochodzą jeszcze rękawice ;)
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2008, 22:18 przez Negri, łącznie zmieniany 1 raz.


gaczek58

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 29 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 02 lutego 2008, 21:43

Ja mam dwie pary butów jedne na treningi a drugi chce sobie zakupić na rundę wiosenną. Tylko nie wiem czy ja to dobrze robie że jedne obuwie mam na trening a inne na mecze. Bo w każdym obuwiu inaczej się gra.???


gaczek58

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 stycznia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 29 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 05 lutego 2008, 11:22

Witam wszystkich!
Czy ma ktoś lub ktoś miał ADIDAS PREDATOR ABSOLUTE FG o to foto http://www.mFoto.pl/uploads/1926/0ca162 ... _e1eb0.jpg
I jak by ktoś wiedział gdzie można takie buty kupić do 250zł to bardzo bym prosił o link
Pozdrawiam!
gaczek58 :wink:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2008, 18:36

mozecie mi cos powiedzieć o tych bucikach bo mam zamiar kupic sobie jakies koreczki niedrogo i takie znalazłem

a moze ma ktos do sprzedania nie drogo jakies uzywane butki w dobrym stanie - prosze o kontakt na PW


Obrazek
andreK_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 marca 2008
Posty: 2
Rejestracja: 14 marca 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2008, 22:18

W jakiej firmy butach gra Mauro Cantoro?(takie całe czarne Edi też chyba takie ma) pozdro :-D


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 14 marca 2008, 23:34

andreK_ pisze:W jakiej firmy butach gra Mauro Cantoro?(takie całe czarne Edi też chyba takie ma) pozdro :-D
Cantoro gra w Adidasach.


andreK_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 marca 2008
Posty: 2
Rejestracja: 14 marca 2008

Nieprzeczytany post 15 marca 2008, 11:42

Radek_88 pisze:
andreK_ pisze:W jakiej firmy butach gra Mauro Cantoro?(takie całe czarne Edi też chyba takie ma) pozdro :-D
Cantoro gra w Adidasach.
Jaki to model? Gdzie można takie kupić? pozdrawiam


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 marca 2008, 23:12

klub mi zafundowal na runde wiosenna takie oto buciki KLIK
dzis w nich zagralem pierwszy mecz i stwierdzam ze sa bardzo wygodne. dla mnie wazne jest to ze są to lanki, bo ostatnio mialem wkrety umbro i stopy mnie bolaly strasznie po kazdym meczu. sadze ze te adiddasy dlugo powinny wytrzymac :)


845emax

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 maja 2008
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 23:03

Najlepsze buty to ADIDAS COPA MUNDIAL niesamowicie wygodne.. stylowe.. bez "plastiku".... bez sody... kosmicznie trwałe..skórka miękka.. bez żadnych nowych rozwiążań tlyko zwykle buty za 400 zł heh.... a co do korków to są idealnie rozstawione... przyczepność doskkonała..< a jak jest mokro tos ie we wkrętach gra>... czucie piłki cudowne... piłeczka ładnie siada na nodze.... oczywisćie czarny kolor... = szybsze mycie... naprawde polecam lepiej wyłożeć te 4 bańki... a pograc w nich sporo czasu i jeszczce je sprzedac... ja miałem te korki.. 2,5 roku .. oczywiście konserwacja.. pasta.. szmatka. prawidła... i po 2,5 roku sprzedałem je... i wczoraj kupiłem sonie nową parę ...polecam naprawde


Montero 4-stiv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2006
Posty: 20
Rejestracja: 09 listopada 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 15:29

wczesniej korzystałem z firmy Umbro :D jedna niedawno to sie zmieniło a mianowicie zacząłem uzywac Nike Tiempo 750 || :D ulubiona firma :D :-D :-D :-D


Serce białe krew w czerni na zawsze Juventusowi wierni:D
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 15:40

Od Umbro to radzę się trzymać z daleka, zwłaszcza od niższych modeli. One się rozpadają po dwóch wykopach.

Może się powtórze, ale dla wszystkich, którzy mają wątpliwości jakie buty kupić polecam obuwie z trzema paskami. Żadne Nike, Pumy, Umbro i Lotto nie podchodzą pod obuwie Adidasa. A uwierzcie mi, niejedną parę butów już miałem i testowałem każdą z tych firm.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 16:50

Negri pisze:Od Umbro to radzę się trzymać z daleka, zwłaszcza od niższych modeli. One się rozpadają po dwóch wykopach.

Może się powtórze, ale dla wszystkich, którzy mają wątpliwości jakie buty kupić polecam obuwie z trzema paskami. Żadne Nike, Pumy, Umbro i Lotto nie podchodzą pod obuwie Adidasa. A uwierzcie mi, niejedną parę butów już miałem i testowałem każdą z tych firm.
Sorry ale gadasz bzdury ;] halówki Umbro mi starczyły prawie na cały rok! ,są to dobrze zrobione buty i nie prawda ,że się szybko "rozklejają'
Obecnie gram w butach Nike przeznaczonych do gry na sztucznej nawierzchni są fantastyczne i jakoś też mi się nie rozwalają :).

Może wolisz Adidasa ale to nie znaczy ,że inne buty są złe... bo tak nie jest ! ;]


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2008, 17:08

To może cos ktoś mi doradzi- potrzebuje korki, bo obecne "Adidasy" już są mocno wyeksploatowane. Jestem skłonny wydać na nie 150-200 zł max. Nie musza byc jakieś bardzo "szpanerskie" ale wygodne, i trwałe. Oczywiście fajny wygląd nie zaszkodzi ;) Zdjęcie (np. z allegro) mile widziane! :)


ODPOWIEDZ