LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2003, 00:45

Kluivert w Juve???!!! Ktoś chyba ocip...ł kiedy wpadł na ten pomysł :evil: Holender jest cienki jak d...a węża więc nic po nim nie tylko w Juve ale wogóle we Włoszech. :evil:


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 października 2003, 21:50

Jak Kluivert to tylko Premiership
i Menchester Utd.
i oczywiście napad z Van Nisterlooyem to byłby (mi sie takwydaje) najlepszy atak w europie (nie mówie tu o Juve)
bo Kluivert w Menchesterze mógłby sie odnależć i kibice angielscy by go ciepło przyjeli!!!


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 17:41

Nie no Kluivert jest za cienki na Juve przeca..........
Ale szkoda bo ja go od zawsze kojażę z Barcą :twisted:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Ronaldinho #10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 października 2003
Posty: 4
Rejestracja: 29 października 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 17:50

Kluivi jest narazie bez formy ale ja wierze ze niedługo sie odnajdzie :wink: Oby...


Visca el Barca !
Visca el Ronaldinho !
Visca el Camp Nou !
rdk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 166
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2003, 18:15

Nie raczej, a, sorki na pewno NIE :!: :!: :!: :!: :!: Ja nic do niego nie mam, ale gdzie on by grał, słyszałem, że już sobie wybrał klub(Newcastle)


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz.juventihno

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 października 2003
Posty: 94
Rejestracja: 22 października 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2003, 00:10

moze byc.ale jako zmiennik .


forza juve forza zks stal rz-ow
I love juve,zycie,bog,rodzina
I HATE SCHOOL!!!!!!
niech smoc bedzie z wami
Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 listopada 2003, 22:11

Manchester United rozpoczął rozmowy z Realem Madryt mające na celu dojście do sposobu, który miałby zminimalizować zagrożenie płynące ze strony nowej europejskiej siły w klubowej piłce - Chelsea Londyn.

Hiszpański dziennik "AS" informuje, że odbyło się już spotkanie trenera "Królewskich" Carlosa Queiroza i menadżera "Czerwonych Diabłów" Sir Alexa Fergusona. Wkrótce rozpoczną się rozmowy przedstawicieli zarządów obu klubów.

Real i Manchester rozważają forsowanie na ogólnoeuropejskim forum propozycji ograniczenia sum przeznaczanych na wynagrodzenia piłkarzy i transfery. W ten sposób chcą zapobiec masowemu podkupywaniu zawodników, co czynił w letnim okienku transferowym Roman Abramowicz.

United zaczęło już lobbować pomysł wśród innych klubów Premiership i ma zamiar przedstawić swą propozycję na konferencji organizacji G-14, zrzeszającej największe kluby piłkarskie w Europie.

zrodlo as........ czyli macie tez odpowiedz co tego drugiego wczesniejszego tematu.....,mysle ze united i tak nie ma szans, rusek moze robic co chce majac kase!!


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 21:31

jak ma kase to niech sobie kupuje kogo chce i co chce. Teraz w świecie żądzi tylko kasa, kto ja ma jest wielki, kto jest nie ma nie ma szans stać sie wielkim. I to jest dobijające :cry: niestety :cry:


Eryk Anonim FCI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 14:53

14 największych europejskich klubów, G-14.... ManU i Real Madryt boją się o swoje ... siedzenia? Pewnie dlatego, że piłkarzy w ich klubach trzyma KASA, a nie serce i oddanie zespołowi. Jeśli Abramowicz ma jej pełno, Ci żądni forsy polecą do niego natychmiast jeśli tylko skinie palcem. Zostaną tylko ludzie oddani swoim klubom, chcący grać w swoich barwach, a nie w barwach "dolarowego" Chelsea. hehehe, zobaczymy, co Beckham być może powie niedługo, jak otrzyma ofertę od Chelsea:

"No, wiecie, zawsze chciałem grać w wielkim klubie jakim jest Real, ale moim skrytym pragnieniem było granie w Chelsea London bo to taki super klub..."


Tak, kibic Interu Mediolan. Tak, na forum Juventusu... spokojnie, bez bluzgów :) Mam nadzieję na budujące dyskusje
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 14:58

14 największych europejskich klubów, G-14.... ManU i Real Madryt boją się o swoje ... siedzenia? Pewnie dlatego, że piłkarzy w ich klubach trzyma KASA, a nie serce i oddanie zespołowi. Jeśli Abramowicz ma jej pełno, Ci żądni forsy polecą do niego natychmiast jeśli tylko skinie palcem. Zostaną tylko ludzie oddani swoim klubom, chcący grać w swoich barwach, a nie w barwach "dolarowego" Chelsea. hehehe, zobaczymy, co Beckham być może powie niedługo, jak otrzyma ofertę od Chelsea:

"No, wiecie, zawsze chciałem grać w wielkim klubie jakim jest Real, ale moim skrytym pragnieniem było granie w Chelsea London bo to taki super klub..."
Heh, podpisuję się pod Twoimi słowami. Świetny tekst dotyczący Beckhama- zresztą pewni właśnie tak będzie.

I co ważniejsze- witam kibica Interu! Na pewno nie przeliczysz się licząc na ciekawe dyskusje- ci kibice innych drużyn którzy przychodzą tu w innym celu niż bluzganie na prawo i lewo, są zawsze bardzo mile widziani.
(Ale długie zdanie :D )

Enjoy :wink: :D :!:

Agnieszka


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 15:12

A real co robil to samo wykupuje wielkie gwiazdy co roku- przyganial kociol garngowi


Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 15:15

Taa zgadzam się z wami całkowicie, zwłaszcza co do wypowiedzi beckhama. A tak w ogóle co oni chcą osiągnąć? zakażą bogatym klubom kupować zawodników? przecież to śmieszne, jak nie będą chcieli to nikogo nie sprzedadzą (i będzie tak jak z Uche :D )...


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 15:36

To jest śmieszne.........pierw Real wydaje kase żeby kupić Beckhama....a teraz sie haja żeby były jakieś ograniczenia w wynagrodzeniach....
A ManUtd boi sie chyba o awans do pucharów w przyszłym sezonie....bo stracili swój największy symbol- Beckhama i juz nie beda miec takiego dobrego piłkarza.....Ja tam życze Chelsea sukcesów, pod warunkiem że zawsze za Juve i od naszych piłkarzy niech tez sie daleko trzymają.

PS. Ciekawe kto jeszcze marzy o grze w Chelsea?? 8)


non mollare mai
Eryk Anonim FCI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 15:50

O naszych piłkarzy nie powinniśmy się bać, w końcu zdecydowana większość jest sercem ze swoim klubem (taką przynajmniej mamy nadzieję). Co innego Real, zbierający gwiazdy... to samo cwaniacki ManU, na szczęście nic w tej sprawie nie zrobią, mogą sobie jedynie pokrzyczeć.

P.s. Dzięki za miłe powitanie, Agnieszko. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów - przypasowało mi tutaj i będę postował częściej :). Postaram się nie narobić wstydu hehe


Tak, kibic Interu Mediolan. Tak, na forum Juventusu... spokojnie, bez bluzgów :) Mam nadzieję na budujące dyskusje
10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2003, 16:28

Ja życze wszystkiego najlepszego Chelsea! - wygrajcie tą Premiership! Tylko od zawodników Juve wara! Witam kibica Interu.


ODPOWIEDZ