LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 16:52

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Zgoadzę siez kolegą wojtkiem. Bardzo dziwna wypowiedż Beckenbauera, niesądziłem, że stać go na tak beznadziejną ocenę. Jak moża tak zachwycać się realem :?: :!: Przebił w 100% Bońka. no ale tak już w piłce bywa.
Niech sobie tam, wszyscy spekulują a LM wygra JUVE i wtedy wszyscy zobaczą :twisted:

juve wygra w champions league w finale z realem 3:1
a tak wogóle to real to słabiaki


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 września 2003, 22:11

Prawda prawda i jeszcze raz prawda :podlizuje sie i tyle nie ma co mowic LM wygraJuve i tyle ale bayern też jest grożny no i oczywiscie ManU!!!!!! i Inter~~~~~!!!!!!!8)8)8)8)8)8)8)8)8)


Pedro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2003
Posty: 51
Rejestracja: 30 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2003, 10:04

Hahahahahahaha i tak lige mistrów wygra Juve 8) :!: 8) :!: A napewno Beckenbauer chce a by wygrał Bayern :!:


Nigdy nie trać wiary !!!
Niema sytuacji bez wyjścia !!!
Pedro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2003
Posty: 51
Rejestracja: 30 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2003, 10:11

Z beckchamem bym sie zgodził ale zidan ita reszta :? :? :?


Nigdy nie trać wiary !!!
Niema sytuacji bez wyjścia !!!
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 września 2003, 10:13

Panie Beckembauer prosze sobie przypomnieć mecz 14 maja 2003 w Turynie Real nie ustniał zdołał tylko wywalczyć karnego i strzelić fuksiarską bramkę


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 22:45

pewnie ze real moze wygrac:) jak na mnie albo real albo juve i nikt inny, a bron boze nie bayern bo to juz bylaby katastrofa!!!!!!!!! powtorka finalu z 1998 bardzo by mnie satysfakcjonowala. no i tym razem bardziej zycze wygrania juve bo ma mniej pucharkow w swojej kolekcji


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 23:23

real to zasługuje najwyżej na umycie butów Alexowi i spółce.FORZA JUVE


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 01:48

Peja48 pisze:Panie Beckembauer prosze sobie przypomnieć mecz 14 maja 2003 w Turynie Real nie ustniał zdołał tylko wywalczyć karnego i strzelić fuksiarską bramkę
...i do tego go nie wykorzystać.... :D :twisted:


wojtek123

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 42
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2003, 16:00

Rasi pisze:Ja bym taki pewny nie był... Real w tym sezonie bedzie silniejszy niz rok temu. A pozatym bogatszy o doswiadczenia z meczu z Juve. Wydaje mi się, że Real może wygrać LM, powiem więcej : jest jednym z głównych kandydatów. Moim zdaniem są 4 drużyny które mają równe szanse na zdobycie PE : Juventus, Milan, Real i ManU. Jeśli te druzyny nie trafiż na siebie wcześniej to bedą tworzyc pary półfinałowe. A wtedy o awansie może zadecydować jedna akcja, jeden przypadkowy strzał itd.
Wierze, że to Juve wzniesie trofeum ale mówienie, że Real nie zasługuje jest troche niesprawiedliwe.
Trochę mnie teraz zdziwiłeś: real i MU mają równe z Juve szanse na tryumf w LM? No real może jeszcze tak, jeśli wcześniej nie trafi na Juve bądź Inter, w przeciwnym wypadku odpadnie. I bianconeri i mediolańczycy na pewno wykorzystają błędy w obronie królewskich (? :D), a te, przy takim bloku defensywnym, muszą się przydarzyć. Natomiast MU wogóle nie ma szans. Grupę na pewno wygrają, ale kto ma im tam zagrozić? W dalszych etapach, z klasowymi zespołami nie pójdzie im już tak łatwo. Oglądał ktoś ich mecz z Panathinaikosem? Całkowity brak zorganizowania w obronie i ogromne szczęście w ataku (gdyby nie mieli Giggsa to nie wiem czy jedną by strzelili). W tej edycji LM MU ma bardzo małe szanse na sukces (w ich wypadku będzie to co najwyżej 1/8finału).


Respekt dla Vittoria! Zawsze będziemy o Tobie pamiętać!
Piłka nożna to taki sport, w którym po boisku biega 22 zawodników a i tak zawsze wygrywa Juventus!
Obywatelu posłowie piją za twoje!
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 września 2003, 18:15

wojtek pisze:
Rasi pisze:Ja bym taki pewny nie był... Real w tym sezonie bedzie silniejszy niz rok temu. A pozatym bogatszy o doswiadczenia z meczu z Juve. Wydaje mi się, że Real może wygrać LM, powiem więcej : jest jednym z głównych kandydatów. Moim zdaniem są 4 drużyny które mają równe szanse na zdobycie PE : Juventus, Milan, Real i ManU. Jeśli te druzyny nie trafiż na siebie wcześniej to bedą tworzyc pary półfinałowe. A wtedy o awansie może zadecydować jedna akcja, jeden przypadkowy strzał itd.
Wierze, że to Juve wzniesie trofeum ale mówienie, że Real nie zasługuje jest troche niesprawiedliwe.
Trochę mnie teraz zdziwiłeś: real i MU mają równe z Juve szanse na tryumf w LM? No real może jeszcze tak, jeśli wcześniej nie trafi na Juve bądź Inter, w przeciwnym wypadku odpadnie. I bianconeri i mediolańczycy na pewno wykorzystają błędy w obronie królewskich (? :D), a te, przy takim bloku defensywnym, muszą się przydarzyć. Natomiast MU wogóle nie ma szans. Grupę na pewno wygrają, ale kto ma im tam zagrozić? W dalszych etapach, z klasowymi zespołami nie pójdzie im już tak łatwo. Oglądał ktoś ich mecz z Panathinaikosem? Całkowity brak zorganizowania w obronie i ogromne szczęście w ataku (gdyby nie mieli Giggsa to nie wiem czy jedną by strzelili). W tej edycji LM MU ma bardzo małe szanse na sukces (w ich wypadku będzie to co najwyżej 1/8finału).
zgadzam sie z kolegą, po odejściu Verona i Bechama, MU to nie ten sam zespół co w tamtym sezonie :!:


Pedro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2003
Posty: 51
Rejestracja: 30 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 21:10

Carlos jest świetnym zawodnikeim jak inni brazylijczecy :!: :!: A postąpił szlachetnie :!:


Nigdy nie trać wiary !!!
Niema sytuacji bez wyjścia !!!
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 21:38

ukłon dla tego goscia


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2003, 21:09

Moze nie palam najwieksza miloscia do Davida B. ale szanuje go za to za co szanuja go kibice Realu i chcialbym wiedziec jak odnosicie sie do konfliktu jakie mial miejsce podczas meczu Turcja-Anglia?
Osobicie mysle ze 2 lata dyskwalifikacji i pokazna kara finansowa na cele charytatywne ostudzilyby burzliwy charakter Turka.


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2003, 21:18

Nikt z nas nie wie dokładnie o co poszło. Obydwie strony przedstawiają różne argumenty.2 lata kary :!: ,chyba troche przesadzasz. To już bardziej na kare zasługuje wyczyn Rustu, który prawie na połowie boiska zaatakował Anglika jak jakiś karateka, czym prawie mu łeb urwał.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2003, 21:18

A tak właściwie o co poszło w tej kłutni???


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ODPOWIEDZ