Wszystko o Milanie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 11 lipca 2017, 21:24

Akha72 pisze:
gpl88 pisze:6mln netto klauzula 70mln.
Miałbyś może jakieś w miarę wiarygodne źródło odnoszące się do tej klauzuli?

Pozdrawiam
LGdS tak podała i z tego co pamiętam (aczkolwiek mogę się mylić bo newsów o tym było dziesiątki) to Di Marzio też, nie wiem na ile jest wiarygodny dla Ciebie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 12 lipca 2017, 13:33

https://pbs.twimg.com/media/DEh_9vhXgAAbtCP.jpg

Tak wygląda kontrakt Donnarumy 6 mln rocznie plus 1 mln w bonusach w postaci brata :prochno: :ahsisi:


I BOMBA DNIA :

Milan wants Leonardo Bonucci. [SportMediaset]


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9939
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2017, 14:55

Cabrini_idol pisze: I BOMBA DNIA :

Milan wants Leonardo Bonucci. [SportMediaset]
Bombą by to było, gdyby transfer taki miał jakiekolwiek szanse na powodzenie. Bądźmy poważni. Nie ma żadnego powodu, dla którego Bonucci miał odchodzić, zwłaszcza do Milanu.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2017, 17:38

Cabrini_idol pisze:https://pbs.twimg.com/media/DEh_9vhXgAAbtCP.jpg

Tak wygląda kontrakt Donnarumy 6 mln rocznie plus 1 mln w bonusach w postaci brata :prochno: :ahsisi:
Największy absurd tego okna stał się faktem cieszy mnie ze ludzie zaczynają konkretnie doić skosnych tak jak Raiola i teraz Nicea podbija cały czas cenę za bozyszcze Dalberta a miszczowie mają przystac na 20 mln :hellyes:


gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 13 lipca 2017, 15:50

CavAllano pisze:
Cabrini_idol pisze: I BOMBA DNIA :

Milan wants Leonardo Bonucci. [SportMediaset]
Bombą by to było, gdyby transfer taki miał jakiekolwiek szanse na powodzenie. Bądźmy poważni. Nie ma żadnego powodu, dla którego Bonucci miał odchodzić, zwłaszcza do Milanu.
Powodem podobni jest konflikt z Allegrim. Media donoszą, że negocjacje trwają. Podobno chcecie za niego 40mln, w transakcje może być włączony MDS. JEŚLI to prawda to takiej promocji chyba nie przepuścimy aczkolwiek ja nie wierzę w ten transfer.

Edit: Wg mediów Bonucci ustalił warunki kontraktu, 6mln kwota transferu 40-45mln (minus ewt 10 jeśli weźmiecie MdS)


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 12:48


Widzę, że pan Biglia się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed tymi milionami słuchaczy :lol: :lol:


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 12:54

bendzamin pisze:
Widzę, że pan Biglia się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed tymi milionami słuchaczy :lol: :lol:

Czego się spodziewać. Milan ściągą najemników, przecież to wiadomo od jakiegoś czasu. Muszą im dobrze zapłacić i liczyć na cud Montelli, że ich poukłada a w szatni nie będzie kwasów.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1776
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 15:34

Cabrini_idol pisze:
bendzamin pisze:
Widzę, że pan Biglia się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed tymi milionami słuchaczy :lol: :lol:

Czego się spodziewać. Milan ściągą najemników, przecież to wiadomo od jakiegoś czasu. Muszą im dobrze zapłacić i liczyć na cud Montelli, że ich poukłada a w szatni nie będzie kwasów.
Mam wrażenie, że od przejścia Bonucciego do Milanu część kibiców Juve zaczęła w stronę rossonerich pluć jadem przy każdej sposobności. Vucinić i Lichtsteiner też byli najemnikami gdy przechodzili do Juve? Quagliarella zostawiający Napoli dla Turynu też? Pjanić? Higuain? Dajcie spokój. :stop: Milan robi dobre zakupy, wykorzystali konflikt Bonucciego i Allegrego. Nie wiem po co te złośliwości w ich stronę. ;)


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 15:38

Ja już o tym mówiłem przed transferem Bonucciego. Czemu pluac jadem ? Fakty są takie że wymienili 3/4 zespołu. W dodatku wzmocnili się kosztem Juventusu. Nie podoba mi się to jako fanowi Juve. To już wystarczający powód aby płuc jadem w stronę Milanu. Oby skończyli poza top4. Mimo że potrzebujemy silnego Milanu to nie kosztem Juventusu. O tym mowy nie było.


Obrazek
gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 21:11

Nie każdy przychodzący musi kochać Milan, ważne żeby w tej koszulce dawał z siebie wszystko inaczej wypad. Zlatan grał w wielu klubach nie przywiązując się do nich a gra każdy wie jak :)


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 22:41

A Baggio to też zdrajca ? Wszak zmienił Milan na Juventus. Jeśli Bonucci musiał odejść to bardzo dobrze, że do Milanu. Z jednej strony nie wzmocnił rywali do wygrania LM. Z drugiej nie poszedł do klubu, który jest nam wrogi, typu Inter, Napoli. Między Juve i Milanem przepływały wielkie nazwiska: Baggio, Pirlo. Nie widzę problemu.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 22:54

A Baggio to też zdrajca ? Wszak zmienił Milan na Juventus.
Zamienił Viole na Juve i Juve na Milan ;)


Ale zgadzam sie. Wielu wielkich pilakrzy grało i w Juve i Milanie i merdach. Nie ma co drzeć szat. Dał nam wiele, byc moze swoj Prime-Time. Zobaczymy teraz tylko kto wiecej stracił. Leo czy Juventus. Mam tylko nadzieje, ze za 5 lat powie "Załuje tego, ze odszedłem do Milanu. Drugi raz takiej głupoty bym nie zrobił" ;)


Obrazek
gpl88

Milanista
Milanista
Rejestracja: 04 lipca 2017
Posty: 93
Rejestracja: 04 lipca 2017

Nieprzeczytany post 16 lipca 2017, 23:12

Tak to już bywa, Galliani spartolił i zgarnęliście nam Pirlo bo nie chciał mu dać kontraktu na więcej niż rok, a my wam Bonuca korzystając na konflikcie w drużynie.
Mnie najbardziej interesuje żeby w końcu w Serie A losy mistrzostwa się wyjaśniały później niz 10 kolejek przed końcem sezonu no i oczywiście żeby inter regularnie lać w derbach :smile:


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 11:10

Ponoć wraca temat Moraty w Milanie. Czytałem o 70 mln+ i o tym, że go Bonucci namawia


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 17 lipca 2017, 15:02

gpl88 pisze:Tak to już bywa, Galliani spartolił i zgarnęliście nam Pirlo bo nie chciał mu dać kontraktu na więcej niż rok, a my wam Bonuca korzystając na konflikcie w drużynie.
Galliani spartolił? Przeciez Pirlo z ostatnich sezonów w Milanie mogł naszemu Pirlo buty nosić. Andrea wyraźnie odżył po zmianie środowiska.


ODPOWIEDZ