Wasze hobby.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 18:41

1. Piłka Nożna
2. JUVE
3. Komp (gry, net, sprzęt)
4. Mjuzik (metal)
5. 2 wojna swiatowa (filmy, książki)
5. Ksiązki fantasy
6. Filmy (takie do myślenia :D )


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 19:54

Dziwnie się złożyło, ale widze że nie wypowiadałem się tutaj :).

Dla potrzeb tematu : hobby=zainteresowania :).

No więc moje hobby ( zainteresowania , kolejność przypadkowa) :
1. Juventus i ogólnie piłka nożna .
2. Historia ogólnie , ale bardziej ta militarna część o czym poniżej :
3. Strategia i taktyka pola walki , uzbrojenie i sprzęt , od starożytności do roku 1945 .
4. W mniejszym stopniu , fantastyka.
5. Komputery , software jak i hardware .
6. Książki i komiksy ( ale tylko te starsze , prawdziwe perełki jak thorgal , yans , tytus :) , asterix , kajko i kokosz , serie marvela i wiele wiele innych ).
7. Życie i zachowanie zwierząt :). Uwielbiam obserwować przeróżnej maści zwierzęta .:wink:

EDIT : No i oczywiście słuchanie Rammstein'a :twisted:
Ostatnio zmieniony 25 marca 2005, 13:32 przez Yari, łącznie zmieniany 1 raz.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 20:32

OCZYWIŚCIE POMIJAJAC TO ŻE MOIM NAJWIĘKSZYM HOBBY JEST JUVENTUS PODAM RÓŻNE POZYJCE

KOLEJNOŚĆ PRZYPADKOWA

-Wszelkiego rodzaju sporty najczęściej Piłka Nożna , Siatkówka , Koszykówka i ping pong no i pływanie
- Oczywiście Ziomki :D:D masę czasu spędzam własnie z nimi
-Muzyka tzw przesłuchiwanie różnych produkcji Hip Hopowych a w tym czasie rysowanie również Grafiti (może sie kiedys pochwale swoimi wypocinami) no i pisanie nowych Freestyli
-Breakdance czyli taniec połamaniec
-Net , Komp , baardzo dużo czasu spędzam przed kompem, a akurat taki zbieg okolicznosci że również teraz przed nim siedze
- Play Station 2 , Game Boy & Discman nei ma to jak siąście przed Playem badź Game Boyach i na uszach mieć californijskie tajemnice! jakie mam zaszyt dostać od Tupaca
- Hip Hop & Rap , Freestyle - Czyli muzyka bez której nie wyobrażam sobie życia! kocham w tym siedzeć!! tzw tażam sie w różnych produkcjach Hip Hopowych codziennie musze przesłuchać jakieś krążki!! obecnie bez Hip Hopu żyć nie mogę podobnie jak i bez Juventusu
-Deskorolka& Rolki - To Jest too slajdy grindy ajjj !! WITAJ WIOSNO!!
-Film - Bez jednego dobrego Filmu także mój dzień zakończycsie nie może najbardziej lubie filmy akcji i komedie ale i tak najlepsza jest trylogia American Piee


adrian_markuś

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 20:49

No jak każdy na tej stronie interesuje się Juve(to już będzie 5 lat).Historię bardzo lubię, szczególnie średniowieczną i odrodzenie ale tylko militarną.Lubię też pograć na kompie, w piłkę i oglądać filmy(Władca Pierścieni-rulez)Pozatym jeszcze książki(tylko historyczne) i parę innych spraw.No to chyba wszystko.


Forza Juve!!!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2005, 12:37

Yari pisze:Dziwnie się złożyło, ale widze że nie wypowiadałem się tutaj :)
Kude widze ze ja tez.. :roll:

Jesli chodzi o moje hobby, klasyfikacja wyglada w ten sposob:

1. Pilka nozna- bez niej moje zycie nie wiem jak by wygladalo :wink: moze przesadzam w tym momencie, ale bez kitu- uwielbiam ten sport i uwielbiam kibicowac Juventusowi i Gornikowi Leczna.

2. Gitara (geytarra :wink: )- gram na klasyku, najlepszy instrumet swiata, polecam kazdemu :)

3. Jezyki obce- nie wiem czemu, ale bardzo mnie interesuja jezyki obce. Znam angielski, wloski, kiedys znalem rosyjski (w podstawowce hieh hieh), chce sie nauczyc hiszpanskiego i tak dalej. Podoba mi sie to. A wloski jest i tak najpiekniejszy :)

4. Kulturystyka- moze nie w pelnym znaczeniu tego slowa, bo ten sport mnie w ogole nie interesuje, ale nie wiedzialem jak to nazwac- mianowicie chodzi mi o cwiczenia fizyczne, mam w domu mini-silownie i lubie udzielac sie w tym temacie :wink:

...glownie to sa moje zainteresowania. Gdybym umial gotowac i mial do tego cierpliwosc, to pewnie do tej klasyfikacji pojawilaby sie i ta pozycja. Ale na dzien dzisiejszy wyglada wlasnie w ten sposob :)


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2005, 12:53

1. Wszelakie sporty z pilka nozna i Juve na czele ;)

2. Muzyka, sluchanie muzyki, tworzenie muzyki, pogrywam sobie czasami na elektryku :-D

3. Modelarstwo :) Sklejam sobie modele glownie samolotow, czolgow, pojazdow z II wojny swiatowej. Mam tez w swojej kolekcji kilka smiglowcow z Wietnamu i latajacych obecnie oraz pare modeli samochodow (Skyline, Ford Mustang GT 1968 :D ).

4. Ksiazki. Moje ulubione to s-f i powiesci kryminalne :)

5. Gry komputerowe i komputer. Uwielbiam gry osadzone w swiecie Star Wars, ostatnio pogrywam w SW: Republic Commando. Uwielbiam takze serie Grand Turismo, Devil May Cry, Resident Evil :-D W te gry moge grac godzinami :) No i oczywiscie buszowanie po necie ;)


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
gerardt1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2005
Posty: 64
Rejestracja: 09 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 marca 2005, 13:00

Nie chce mi sie być oryginalnym,bo jest stosunkowo wczesna pora dnia. Przypomina mi się stray dowcip o rosyjskim robotniku, który na pytanie członka zagranicznej delegacji o hobby odpowiedział:-20 centymetrów, po czym, widzac spojrzenie swojego szefa sprecyzował: -Ale w śrenicy!! :D
pochlebiam sobie,że zainteresowania mam dośc rozległe:
1.Juve,
2.Filozofia(amatorsko, ale jednak),
3.Historia(osobliwie sredniowieczna i II wojny światowej),
4.Titanic(statek,nie film!),
5.Muzyka(Massive Attack,Air,Amon Tobin,Tool,Pink Floyd,Mogwai,Primus)
6.Film i xiążki(dobre,np.Sapkowski)


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2005, 13:21

Moje zainteresowania są podobne do waszych tzn.

-Juvepoland-odwiedzam kilka razy w ciągu dnia
-Historia-ale głównie II wojna światowa(i wszystko co z nią związane)
-książki-zarówno historyczne jak i horrory i thrillery
-słuchanie muzyki głównie hip hopu polskiego
-Podobnie jak mnowomiejsky języki a głównie rosyjski który znam bardzo dobrze-mam certyfikat i mature z ruska no i chce zacząć się uczyć włoskiego
-numizmatyka-mam bardzo dużą kolekcję monet


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2005, 13:29

Więc moja kolej:
Juventus - nie wiem jak bez niego wyglądało by moje życie :wink:
Piłka nożna - to jest może życie, nie wyobrazam sobie życia bez grania w piłkę nożną.
Komputer-wspaniała rzecz.
Militaria, Modelarstwo, Muzyka
Mam dużą kolekcje Monet, Znaczków pocztowych oraz... korków od Win :wink:
Ostatnio zmieniony 06 października 2005, 21:55 przez Szymek, łącznie zmieniany 1 raz.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2005, 13:46

Szymek pisze:Mam dużą kolekcje (...) oraz... korków od Win :wink:
Oooo.. :D To musi byc mile hobby :D hieh hieh. O ile ktos inny Ci w nim nie 'pomaga'.. :wink:


forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2005, 02:33

1. Piłka Nożna - kocham biegać za szmacianą :D :D :D
2. Juventus Turyn & Arka Gdynia & reprezentacja Polski (niestety w 2 przypadku rzadko chodzę.. kiedyś dość często) z tymi zespołami jestem od początku interesowania się piłką i tak już zostanie
3 Muzyka... kiedy tylko włączam kompa od razu WinAmp :D :D teraz króluje Armand Van Helden - You Don't Know Me oraz N-Trance - Da Ya Think I'm Sexy (Featuring Rod Stewart).. slucham prawie każdego rodzaju muzyki.. od klasyki przez disco polo ( :D Akcent & Boys rulezzz ), pop, rock nawet czasem cięższe klimaty, a kończąc na techno & trance. acha i pieśni kościelne są super :D no i oczywiście stadionowe przyśpiewki :D :D
4 dobry Film (Gladiator, Forrest Gump, dobry western.. ach długo by wymieniać...)
5 co sie bede oszukiwal... alkohol... :wink:
6 komputery: gry & hardware (od dłuższego czasu coraz mniej.... :? )
7 pozostale sporty (procz kosza ! - zresztą podobnie jak Juveluck! o ile dobrze pamiętam - pozdro): bieganie, siatkowka, ping-pong, pływanie...
8 dobre jedzenie :D :!:

chyba wsio...


Juve per Sempre
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 00:35

1. juve
2. net i kompy
3. piłka nożna
4. filmy
5. muzyka


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 10:27

Wiec tak..............

=> Juve (nic oryginalnego :D ) i ogolnie pilka nozna (obserwowanie, ale i granie :D )
=> Muzyka - siedzenia na komputerze nie istnieje bez wlaczonego Winampa :D slucham metalu (wiec zawsze padaja pytania czy moge sie przy tym skupic :twisted: ) najbardziej lubie "esencje" metalu :D czyli Ironow i Metallice, lecz innymi zespolami tez nie gardze :D sa to np: Slipknot, Black Sabbath itp. Uwielbiam rowniez Apocaliptyce.
=> Kabarety :D mam na kompie spora kolekcje skeczy kabaretowych Ani mru mru , Danca, Halamy, TEY :D i duzo wiecej ......... 8)
=> Film........ tu nie bede sie rozpisywal. Lubie ogolnie kazdy rodzaj filmow (oprocz dramatow, melodramatow, seriali, romansow itp :D ), film musi byc dobry i tyle. Ostatnio najczesciej ogladam horrory (ale martwi mnie to, ze jest malo DOBRYCH horrorow)
=> Moim wielkim hobby jest robienie durnych filmikow :D to jest cos przy czym mozna rozladowac zlosc i naprawde "zwijac" sie ze smiechu :D

.......to jeszcze nie all :D jak cos mi wpadnie do glowy to dopisze ;d


Obrazek
luczaj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 11
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2005, 18:40

muzyka> ciezsze brzeminia. wszelakie odmiany rock'a.
sport> nie ogladam meczy, ale sie interesuje, czytam na stronach.
film> moja pasja. dramaty, rousell crowe ;]
pisanie tekstów, receznji itp oraz literatura


chajek5

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2005
Posty: 10
Rejestracja: 03 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2005, 18:25

SAMOCHODY!!!! :D Autka cenie chyba nawet bardziej niz dziewczyny!


ODPOWIEDZ