Ekstraklasa 2010/2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto bedzie mistrzem Polski

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2010, 01:16

A jakież Ty konkrety chcesz człowieku? Przede wszystkim...
1. Łódź najbardziej żydowskim miastem - fakt
2. Widzew klubem włókniarzy - fakt
3. W fabrykach włókniarskich dużo Żydów - fakt
4. W Wiśle np. zabroniono gry Żydom (przyjmowani byli tylko prawowici wierzący). W Cracovii, ŁKS, Widzewie nie. - fakt
5. Dzielnica Widzewa żydowska przed wojną - fakt
6. Kibice z CAŁEJ Polski bez kozery nie nazywaliby obu klubów żydowskimi - fakt

more?

Z resztą, stanowi to dla Ciebie problem, przyznanie się do mojżeszowych korzeni? Taki Ajax nawet oficjalnie zwany jest "Joden" i są dumni ze swego pochodzenia. Cracovia podobnie. Tylko dla was jest to obraźliwe? Dziwni jesteście w tej Łodzi, Pabianicach i innych pobrzeżnych miasteczkach. Mówię zarówno o Widzewie i ŁKSie, bo zauwazyłem że oba kluby wyzywają się od Żydów, zarazem odcinając się od swojej "żydowskiej przeszłości" :roll:


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2010, 12:31

Wisła wygrała w pierwszym meczu pod wodzą Maaskanta :lol: Styl gry nie był porywający, ale widać poprawę.

4 porażka z rzędu Cracovii. Po raz kolejny słaby początek sezonu. Pewnie na wiosnę będą bronić się przed spadkiem. Mam nadzieję, że Ulatowski poradzi sobie z trudną sytuacją, gdyż jest wg mnie jednym z najlepszych młodych polskich trenerów.

"Nowa Legia" znowu się skompromitowała. Miliony na transfery, nowy trener i... Ciekawe ile cierpliwości mają panowie z ITI?

Rozczarował mnie po raz kolejny Śląsk. Lubię ten zespół, mają mocną kadrę, wielu młodych talentów, dobrego trenera i znowu skończą pewnie w środku tabeli...


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2010, 17:01

francois pisze:Wisła wygrała w pierwszym meczu pod wodzą Maaskanta :lol: Styl gry nie był porywający, ale widać poprawę.

4 porażka z rzędu Cracovii. Po raz kolejny słaby początek sezonu. Pewnie na wiosnę będą bronić się przed spadkiem. Mam nadzieję, że Ulatowski poradzi sobie z trudną sytuacją, gdyż jest wg mnie jednym z najlepszych młodych polskich trenerów.

"Nowa Legia" znowu się skompromitowała. Miliony na transfery, nowy trener i... Ciekawe ile cierpliwości mają panowie z ITI?

Rozczarował mnie po raz kolejny Śląsk. Lubię ten zespół, mają mocną kadrę, wielu młodych talentów, dobrego trenera i znowu skończą pewnie w środku tabeli...
Jesli chodzi o Wisle, to 2:1 ze slaba Polonia Bytom jak narazie nie powala na kolana. A co do Slaska to wybacz, ale musze sie doczepić ;)
Z mlodych to oni maja jedynie Cristiana Diaza oraz talencika Sobotę. Ich sila powinien byc wlasnie kolektyw i uznane marki jak Sotirovic, Lukasiewicz, Mila, Kazmierczak, Celeban.
Belchatow mnie osobiscie zaskakuje ;) Mlody trener, zgrany zespol (kościec zespołu pozostał a doswiadczenie Zewlakowa i Barana z Ruchu Ch. musi zaprocentowac) i kto wie czy nie beda w pierwszej 5tce :)


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2010, 19:06

Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:
francois pisze:Wisła wygrała w pierwszym meczu pod wodzą Maaskanta :lol: Styl gry nie był porywający, ale widać poprawę.

4 porażka z rzędu Cracovii. Po raz kolejny słaby początek sezonu. Pewnie na wiosnę będą bronić się przed spadkiem. Mam nadzieję, że Ulatowski poradzi sobie z trudną sytuacją, gdyż jest wg mnie jednym z najlepszych młodych polskich trenerów.

"Nowa Legia" znowu się skompromitowała. Miliony na transfery, nowy trener i... Ciekawe ile cierpliwości mają panowie z ITI?

Rozczarował mnie po raz kolejny Śląsk. Lubię ten zespół, mają mocną kadrę, wielu młodych talentów, dobrego trenera i znowu skończą pewnie w środku tabeli...
A co do Slaska to wybacz, ale musze sie doczepić ;)
Z mlodych to oni maja jedynie Cristiana Diaza oraz talencika Sobotę. Ich sila powinien byc wlasnie kolektyw i uznane marki jak Sotirovic, Lukasiewicz, Mila, Kazmierczak, Celeban.
Za talenty ze Śląska uważam także Fojuta, Pawelca, Sochę, Ćwielonga i Gikiewicza. Najstarsi z nich - Pawelec i Ćwielong - mają po 24 lata, czyli w polskiej piłce mogą być uważani za "młodych" graczy.


Ciągnik_Na_Gąsienicach

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2010
Posty: 330
Rejestracja: 17 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2010, 13:06

francois pisze:
Ciągnik_Na_Gąsienicach pisze:
francois pisze:Wisła wygrała w pierwszym meczu pod wodzą Maaskanta :lol: Styl gry nie był porywający, ale widać poprawę.

4 porażka z rzędu Cracovii. Po raz kolejny słaby początek sezonu. Pewnie na wiosnę będą bronić się przed spadkiem. Mam nadzieję, że Ulatowski poradzi sobie z trudną sytuacją, gdyż jest wg mnie jednym z najlepszych młodych polskich trenerów.

"Nowa Legia" znowu się skompromitowała. Miliony na transfery, nowy trener i... Ciekawe ile cierpliwości mają panowie z ITI?

Rozczarował mnie po raz kolejny Śląsk. Lubię ten zespół, mają mocną kadrę, wielu młodych talentów, dobrego trenera i znowu skończą pewnie w środku tabeli...
A co do Slaska to wybacz, ale musze sie doczepić ;)
Z mlodych to oni maja jedynie Cristiana Diaza oraz talencika Sobotę. Ich sila powinien byc wlasnie kolektyw i uznane marki jak Sotirovic, Lukasiewicz, Mila, Kazmierczak, Celeban.
Za talenty ze Śląska uważam także Fojuta, Pawelca, Sochę, Ćwielonga i Gikiewicza. Najstarsi z nich - Pawelec i Ćwielong - mają po 24 lata, czyli w polskiej piłce mogą być uważani za "młodych" graczy.
Aaaa. Przyznaje Ci w takim razie rację ;)
Ćwielong to słabeusz, Gikiewicz sredniak, Pawelec tez. Z Fojutem i Sochą się zgodzę :)


Bo żeby wyjść to trzeba wejść, a żeby wejść to trzeba wyjść !
mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2010, 20:07

mam pytanie troche z innej beczki wie ktos gdzie mozna sciagnac bramki polskiej ligi badz Legii z tego sezonu?


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 11 września 2010, 00:01

Golański wraca do Polski. Korona przebiła Wisłę http://pilkarskiekomentarze.com/?p=171#more-171


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2010, 09:08

Wg mnie tabela układa się póki co sensacyjnie.
Najpiękniejszy futbol grają obecnie Jaga, Bełchatów i Polonia W-wa.
Po słabym początku do formy powraca Lech.
Wisła ciągle w dołku, choć momentami była lepsza od Jagiellonii i nie zasłużyła na porażkę.
Miliony na wzmocnienia w Legii na razie nie dają efektów.
Największym rozczarowaniem na razie zdecydowanie Cracovia, choć wg mnie wyniki przyjdą z czasem.


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 15:23

Wojciechowski zatrudnił nie tego Jose, co chciał http://pilkarskiekomentarze.com/?p=348


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 18:52

Odnoszę wrażenie, ze Wojciechowski tylko czekał na okazję do zwolnienia Bakero. Janas na pewno nie przychodził do Polonii z zamiarem bycia dyrektorem sportowym. Mam nadzieję, że Pan Paweł zagrzeje stanowisko trenera Czarnych Koszul na wiele lat. Kasa, jaka jest na Konwiktorskiej + umiejętności trenerskie Janasa mogą dać w perspektywie 2-3 lat sukces w Europie.

A po drugiej stronie warszawy ciągle kryzys. 6 punktów w 5 meczach to zdecydowanie za mało na potencjał Legii. Ciekawe kiedy Skorża usiądzie na "gorącym krześle" :think:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2010, 21:10

Wojciechowski jest chyba najbarwniejszą postacią w całej polskiej piłce klubowej. Zmienia trenerów jak rękawiczki. Zastanawiam się czy Janas wytrwa na ławce trenerskiej do końca sezonu.


Obrazek
sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 14:16

Co do ostatniej kolejki to fajnie widzieć na czele Jage
Jaga gra teraz chyba najciekawszą piłkę i oby jak najdłużej
Co do Poloni juz pisałem że nazwiska i kasa nie gra to tak jak w Hiszpani Real ale zobaczymy z czasem
Wisła też sie okaże troche się osłabili w tym okienku
Lech nie wiem czy da radę połączyć lige i LE
Legia zero pomysłu na gre nic w tym sezonie nie zdziała
Bełchatów namiesza sporo w tym sezonie
Inne drużyny chyba bedą walczyć o środek tabeli ale czas pokaże
Cieszy to że teraz liga jest bardziej wyrównana wiec nic tylko czekać na nastepne kolejki


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 14:44

Vimes pisze:Wojciechowski jest chyba najbarwniejszą postacią w całej polskiej piłce klubowej. Zmienia trenerów jak rękawiczki. Zastanawiam się czy Janas wytrwa na ławce trenerskiej do końca sezonu.
Zobacz u swojego bukmachera, czy mają na to kursy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 14 września 2010, 23:41

W Legii mają dość! Zarząd wypowiada wojnę gwiazdeczkom http://pilkarskiekomentarze.com/?p=408


pilkarzyk888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 maja 2010
Posty: 54
Rejestracja: 13 maja 2010

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 11:30

Dziennikarz Goal.com dla Piłkarskich Komentarzy: Wolfsburg sprzeda Dżeko, to kupią Rudnevsa http://pilkarskiekomentarze.com/?p=785


ODPOWIEDZ