Dudek - i co dalej?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Juve_kubusthc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2007
Posty: 80
Rejestracja: 05 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 17:43

Dudek ława i to dalej :P On ma już najlepsze za sobą wkońcu widać, że Leo go nie chce w reprezentacji :smile: mial za duze skoki formy jak grał dobrze to był nie do przejscia ale jak już zaczoł grać słabo to szmata za szmatą :P ja go wsumie nie lubie już bo poszedl do Realu bedzie se bronił w Copa coś tam :]


Obrazek
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 606
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 17:50

Juve_kubusthc pisze:Dudek ława i to dalej :P On ma już najlepsze za sobą wkońcu widać, że Leo go nie chce w reprezentacji :smile: mial za duze skoki formy jak grał dobrze to był nie do przejscia ale jak już zaczoł grać słabo to szmata za szmatą :P ja go wsumie nie lubie już bo poszedl do Realu bedzie se bronił w Copa coś tam :]
zajepotężnie elokwentny jesteś kolego. zanim zacząłeś (słownik się kłania.. ;)) na dobre pisać na jp wiadomo było, że kolejny nabijacz na horyzoncie.

co do samego Jerzego i jego sytuacji, wszystkimi członkami podpisuje się pod tym co pisał Leniup i reszta normalnych, potrafiących docenić sukces rodaka.. ;)


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 17:51

[quote]Dudek jest wielkim bramkarzem dzięki swoim umiejętnością

Kod: Zaznacz cały


Zawsze szanowałem Jurka Dudka,bo rzeczywiście zrobił imponującą karierę  8) 
Jednak określenia-'wielki ' nie stawiał bym przy nim...Wielki jest Buffon,Cassilas czy Cech...Dudek to solidnej klasy golkiper,który swojego czasu należał do europejskiej czołówki..Tylko,że było to trochę dawno temu  :prochno: 

[quote]Jeszcze wszystkim krytykom zatka papy swoimi występami

[/quote]

Występami w Pucharze Króla?  :smile: 
Chyba,że wg Ciebie Dudek jest tak wspaniały,że wygryzie z bramki 'Królewskich' symbol zespołu Ikera Cassilasa  :smile:


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 18:01

Leniup masz rację że Dudek zrobił wielką karierę. Grał bardzo dobrze i dlatego osiągnął tak dużo. Ale tym co zrobił kiedyś teraz na pewno nie wywalczy miejsca w bramce realu. Iker jest od niego W TYM MOMENCIE lepszy. Ale niech walczy, może się uda


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 18:43

TURINIO pisze:Jednak określenia-'wielki ' nie stawiał bym przy nim...Wielki jest Buffon,Cassilas czy Cech...Dudek to solidnej klasy golkiper,który swojego czasu należał do europejskiej czołówki..Tylko,że było to trochę dawno temu :prochno:
To są najlepsi bramkarze świata, z którymi Dudek nie może rywalizować. Rozumiem jak na to patrzysz, ale z mojego punktu widzenia Dudek posiada wielkie umiejętności. Jeśli mamy bawić się w porównanie jego "wielkich" umiejętności z tym co potrafi Buffon to powiedziałbym że Gigi to bramkarz nie z tej ziemi :) Ale Jurek to klasowy bramkarz (nie mówię tu akurat o obecnej dyspozycji) i naprawdę śmieszą mnie komentarze niektórych osób które nie potrafią docenić jego kariery.
Występami w Pucharze Króla? :smile:
Chyba,że wg Ciebie Dudek jest tak wspaniały,że wygryzie z bramki 'Królewskich' symbol zespołu Ikera Cassilasa :smile:
Chociażby w Pucharze Króla. Iker będzie pierwszym bramkarzem ale różne wypadki chodzą po ludziach. Możliwe, że Jurek dostanie szansę na wykazanie się i jestem pewien, że ją dobrze wykorzysta.

Darek13 - nigdzie nie napisałem że Dżerzi jest lepszy od Ikera, wręcz przeciwnie. Ale masz racje : niech walczy może się uda :)


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 22:18

Szkoda, jak dla mnie to był zły ruch Jurka. Gdyby udało mu się przejść do Benfiki to mógłby jeszcze nie raz zabłysnąć. A tak grzejąc ławe sytaucja się nie zmieni. Boli mnie bradzo fakt, iż piłkarz, który wygrał Lige Mistrzów już raczej nie będzie w klubie reprezentanta. Przypomnijmy, Jerzy zagrał w 58 meczach kadry narodowej, natomiast każdy członek owego klubu musi mieć ich na koncie 60...
Juve_kubusthc pisze:Boli cie ze jestem tu krucej i mam wiecej postow?
Chłopcze stawiaj na jakość, a zacznij od ortografii...


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 22:29

leniup pisze:
Chociażby w Pucharze Króla. Iker będzie pierwszym bramkarzem ale różne wypadki chodzą po ludziach. Możliwe, że Jurek dostanie szansę na wykazanie się i jestem pewien, że ją dobrze wykorzysta.
No własnie, Iker baaardzo żadko doznaje urazów i kontuzji. A co do gry w pucharze króla to nie jestem taki pewien czy Dudek wykorzysta swoja szanse. (przykład: Liverpool- Arsenal w Pucharze w tym sezonie).
Juve_kubusthc pisze:
Boli cie ze jestem tu krucej i mam wiecej postow?
A ja mam o 9 postów wiecej, ale jestem tu rok. To co mam gorszą średnią pisania dziennie postów to jestem gorszy i głupszy? A może jestem lepszy, ładniejszy i fajniejszy od Ciebie bo mam kilka więcej? Wyluzujcie z tymi postami, co to za róznica mieć 89 czy 890 skoro by sie gadało same głupoty i tlyko nabijało? "Poważania" na forum tak sie nie zdobędzie :roll:
kacek_ pisze:
boli mnie to, że ludzie którzy nie znają elementarnych zasad ortografii uważają się za kibiców Juve..
nie dyskryminujmy ze względu na ortografię :prochno:
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2007, 22:44 przez stahoo, łącznie zmieniany 3 razy.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 606
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 22:58

nikogo nie dyskryminuje, nie nie! ;)
tylko szlag mnie trafia jak dzieciak, który nie ma co robić w wakacje siedzi przed kompem i wypisuje bzdury, których nawet nie da się czytać ze względu na rażące błędy! ehh..

do Juve_kubusthc. polecam Ci przeglądarkę Mozilla Firefox z wbudowanym słownikiem ortograficznym.

ale temat nie o tym, koniec ot.

Następne posty nie na temat będą nagradzane kartkami.
/Siewier


_JuVeNtUsEk_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 16:05

Dudek hmm co można powiedzieć W Liverpoolu Zrobił tak wiele w pamiętnym Finale Champions League A Rafa Benitez ot tak poprostu sprowadził inne golkipera i Dudek stracił miejsce.Pózniej ten sam trener zmarnował mu jeszcze pare lat kariery które Nasz Polski Bramkarz spędził na ławce w "The Reds".Teraz przeszedł Do Realu i będzie grzał ławke łatwo się tego spodziewać.Ale są jednak +.Siedzi na ławce a pieniążki zarabia.:)Każdy by tak chciał>


Forza Juve !! Grande Juve!!! Juventus 4ever!!!!
Obrazek
Obrazek
< >>>>Jobek<<<< >
-+|[}{]4nt3r|+-

Milanista
Milanista
Rejestracja: 12 lipca 2007
Posty: 26
Rejestracja: 12 lipca 2007

Nieprzeczytany post 29 lipca 2007, 16:48

leniup pisze:
-+|[}{]4nt3r|+- pisze:Dudek jest już do niczego. Jego obecna forma to wielka niewiadoma więc myślę, że tak szybko nie odzyska formy z Holandii. I w ogóle on nadaje się na kluby typu Getafe, Reading,Udinese, Nancy,
Co jest panie milanista? Dalej ci się śni po nocach Stambuł ? :lol: pewnie tak :smile:
A wiesz, że tak ;)


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2007, 23:26

Chyba "Dżerzy" sobie trochę pogra, bo Iker doznał kontuzji.

Źródło: http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=9 ... 1&kat=1750


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ