Reprezentacja Polski w El.ME2008 | Serbia - Polska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Arsen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 89
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 września 2006, 23:52

Nie no Rasiaka? Daj spokoj, juz lepiej wziasc kolejnego chlopaka z naszej rodzimej ligii niz jego, nawet Franek bez formy jest grozniejszy.


The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 13:07

Bramka Matusiaka:
http://s002.wyslijto.pl/index.php?file_ ... =&gk=money

parada Kowalewskiego:
http://s003.wyslijto.pl/index.php?file_ ... =&gk=money

Jak ktoś ma więcej stuff'u z tego meczu to bardzo bym prosił, szczególnie zalezy mi na akcji Matusiak-Żurawski-Słupek


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 14:04

może mi któs wyjaśnić, bo prawdę mówiąc się tym wcześniej nie interesowałem, dlaczego Leo wczoraj po meczy powiedział że zostało jeszcze 12 spotkań skoro w grupie jest 7 drużyn a więc każda rozgrywa wszystkich spotkań 12 :?: czy później są jakieś dodatkowe mecze :?: i jeszcze jedno pytanie czy w związku z tym że w naszej grupie jest 7 zespołów to jak tu jest z awansem czy 2 awansują bezpośrednio a 3 gra w barażach :?: jak to jest bo wstyd sie przyznać ale nie wiem :oops:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 14:23

a ja mam troche inne pytanie (nie chce zakladac nowego tematu ) orientuje sie ktos moze gdzie mozna kupic bilety na mecz Polska - Portugalia w Chorzowie ?? najlepiej na internecie pozdro


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 15:07

mateo369 pisze:może mi któs wyjaśnić, bo prawdę mówiąc się tym wcześniej nie interesowałem, dlaczego Leo wczoraj po meczy powiedział że zostało jeszcze 12 spotkań skoro w grupie jest 7 drużyn a więc każda rozgrywa wszystkich spotkań 12 :?: czy później są jakieś dodatkowe mecze :?: i jeszcze jedno pytanie czy w związku z tym że w naszej grupie jest 7 zespołów to jak tu jest z awansem czy 2 awansują bezpośrednio a 3 gra w barażach :?: jak to jest bo wstyd sie przyznać ale nie wiem :oops:
W naszej grupie jest osiem drużyn: Polska, Portugalia, Serbia, Finlandia, Belgia, Kazachstan, Azerbejdżan i Armenia, więc meczów jest w sumie 14, a do rozegrania zostało 12. W turnieju głównym udział mają zapewniony gospodarze Austria i Szwajcaria. Z każdej grupy wchodzą dwie drużyny do turnieju finałowego. Wszystkie zasady są tutaj.


Obrazek
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 15:50

madmo pisze:
mateo369 pisze:może mi któs wyjaśnić, bo prawdę mówiąc się tym wcześniej nie interesowałem, dlaczego Leo wczoraj po meczy powiedział że zostało jeszcze 12 spotkań skoro w grupie jest 7 drużyn a więc każda rozgrywa wszystkich spotkań 12 :?: czy później są jakieś dodatkowe mecze :?: i jeszcze jedno pytanie czy w związku z tym że w naszej grupie jest 7 zespołów to jak tu jest z awansem czy 2 awansują bezpośrednio a 3 gra w barażach :?: jak to jest bo wstyd sie przyznać ale nie wiem :oops:
W naszej grupie jest osiem drużyn: Polska, Portugalia, Serbia, Finlandia, Belgia, Kazachstan, Azerbejdżan i Armenia, więc meczów jest w sumie 14, a do rozegrania zostało 12. W turnieju głównym udział mają zapewniony gospodarze Austria i Szwajcaria. Z każdej grupy wchodzą dwie drużyny do turnieju finałowego. Wszystkie zasady są tutaj.
a no faktycznie 8 nie zauważyłem :oops: ale to przez to że się tym za bardzo wcześniej nie interesowałem ale postaram się to nadrobić :-D


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
dark-6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 26
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 15:58

Ktoś się z was orientuje? Gdzie gra ten Matusiak, przy tej jego bramie, przez chwile sięzastanawiałem czy nie mam przewidzeń już :shock:


zlatan_sc

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 237
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 16:00

Matusiak gra w GKS BOT Bełchatów, była już o tym wcześniej mowa ;]


Obrazek
wloski w alfabecie pisze:Prawdą jest to, że eskimosi jedyną przyjemnością miedzy ludzką na jaką mogą sobie pozwolić jest pocieranie się o nosek.
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 18:38

zagroo pisze:a ja mam troche inne pytanie (nie chce zakladac nowego tematu ) orientuje sie ktos moze gdzie mozna kupic bilety na mecz Polska - Portugalia w Chorzowie ?? najlepiej na internecie pozdro
www.kupbilet.pl


Era_WKS_ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 22:30

Arsen pisze:Nie no Rasiaka? Daj spokoj, juz lepiej wziasc kolejnego chlopaka z naszej rodzimej ligii niz jego, nawet Franek bez formy jest grozniejszy.

no nie moge o co ci chodzi z tym Rasiakiem!? Ktos wymyślił Drewnialdo i tak jakbyś ty to rozprowadzał...Franek bez formy jest groźniejszy od Rasiaka z formą? No chyba smieszny jesteś :!:


(\_/)
(O.o)
(> <) to jest krzywy króliczek skopiuj go do swojej sygnaturki by pomóc mu w zawładnięciu światem ^^
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 18:08

No, z Serbami to byl juz calkiem inny mecz :!: Cieszy mnie fakt, ze Leo zdecydowal sie na zmiany w podstawowym skladzie. Jak widac, byly one konieczne. Postawa mlodych, mniej znanych zawodnikow z Polskiej ligi, byla moim zdaniem naprawde godna pochwaly :bravo: Tyczy sie to rowniez Jelenia czy Kowalewskiego. Mam nadzieje, ze teraz juz tylko tacy zawodnicy beda "grac pierwsze skrzypce" w tej rep. Bo moja cierpliwosc do starych wyjadaczy (ktorzy mysla sobie pewnie, ze juz nic nie musza robic na boisku, bo maja wyrobione nazwiska) juz sie skonczyla :whistle: Choc szkoda, ze nie udalo sie utrzymac zwycieskiego rezultatu do konca. Znowu stracilismy gola przez blad naszej obrony. Wtedy nasza sytuacja byla by o wiele lepsza. A tak, chyba kolejne ME bedziemy musieli ogladac w TV bez naszych zawodnikow. No ale coz, to jest Polska :roll:


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 09 września 2006, 14:22

W meczu przeciwko Serbom "biało-czerwoni" udowodnili że potrafią grać w piłke..niestety mecz trwa 90 a nie 70minut,trzeba przyznać że zagraliśmy przed 3/4 meczu zupełnie nieźle..Mecz z Serbami pokazał również że czas na rewolucje personalną w reprezentacji...Naprawde dobra postawa takich zawodników jak Kowalewski,Golański,Garguła(w meczu z Finami),Matusiak pokazała że czas na przebudowe reprezentacji Polski..Beenhaker powinien postawić na zawodników wyróżniających się w lidze i uzupełnić ich tymi którzy grają a nie siedzą na ławce w zagranicznych klubach..Na dzien dzisiejszy kadra na następne eliminacyjne mecze z Kazachstanem i Portugalią powinna wyglądać tak:
B:Boruc,Kowalewski,Fabiański
O:Golański,Głowacki,M.Lewandowski,Mi.Żewłakow,Sznaucner,Wasilewski,Łągiewka
P:Jeleń,Błaszczykowski,Radomski,Garguła,Kaźmierczak,Smolarek,Krzynówek,Grzelak,Sobolewski
N:Matusiak,Żurawski,Paweł Brożek

Wg mnie podstaowa "11" reprezentacji Polski powinna wyglądać na dzien dzisiejszy tak:
Boruc-Golański,Głowacki,M.Lewandowski,Mi.Żewałakow-Jeleń,Radomski,Garguła,Krzynówek-Matusiak,Żurawski


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2006, 18:37

2 tygodnie przerwy w rozgrywkach klubowych są czasem gdy w Europie odbywają się eliminacyjne mecze do ME 2008 :D Jak pamiętamy Polska reprezentacja sprawiła wielki zawód swoim kibicom ulegając 1-3 Finom i zaledwie remisująć 1-1 z Serbią...Dla podopiecznych Leo Beenhakera październikowe eliminacyjne mecze są spotkaniami o "być albo nie być"..W 2 eliminacyjnych październikowych meczach trzeba zdobyć minimum 4pkt by myślec jeszcze o awansie do Euro 2008 :prochno:
Mecz z Finami chyba nauczył już polskich zawodników,że nikogo nie nalezy teraz lekceważyć dlatego mam nadzieje,że do spotkania z o wiele mniej renomowanym nawet od Finlandii zespołem Kazachstanu podejdą z należytą koncentracją i determinacją..Wówczas o wynik możemy być spokojnym bowiem mamy zdecydowanie lepszą drużyne :smile:
W meczu z Portugalią na pewno nie będziemy faworytami bowiem spotkamy się z jedną z absolutnie czołowych drużyn świata..4 zespołem tegorocznych MŚ :shock: Biało-Czerwoni będą musieli "gryźć trawe" i zagrać z "wielkim zębem",determinacją i ambicją jeśli chcą wywalczyć w spotkaniu z podpoiecznymi Scolariego choćby 1pkt...
W szeregach biało-czerwonych martwi szczególnie absencja w obydwu meczach Ireneusza Jelenia który powoli staje się gwiazdą Auxerre i najjaśniejszą postacią polskiej piłki...W październikowych meczach el.ME zabraknie także kontuzjowanych obrońców-Michała Żewłakowa i Arka Głowackiego a w meczu z Kazachstanem Jacka Krzynówka...
Ciekawi obsada polskiej lewej flanki defensywy bowiem trener Beenhaker nie powołał żadnego nominalnego lewego defensora..
Według mnie w meczu z Kazachstanem powinniśmy zagrać następująco:Boruc-Błaszczykowski,Łągiewka,M.Lewandowski,Golański-Smolarek,Radomski,Garguła,Grzelak-Matusiak,Żurawski...
Skład mocno eksperymentalny i już tłumacze wiele kontrowersyjnych moich wyborów :) Golański wskutek tego ze nie ma kto grać na lewej obronie wędruje na ta pozycje a nie na przeciwległą flanke obrony gdzie czuje się lepiej..Błaszczykowski z prawej strony defensywy bo pamiętam jak znakomicie zagrał na tej pozycji w meczu el.Champions League przeciwko Panathinaikosowi i jego ofensywna gra na boku obrony bardzo była by przydatna na Kazachów..W centrum defensywy Krzysztof Łągiewka bo ma pewny plac w niezłym rosyjskim klubie,jest młody i kiedy go sprawdzać w kadrze jak nie w meczu z takim rywalem?? W obronie a nie pomocy Lewandowski bo w defensywie gra w Szachtarze i to całkiem udanie...W pomocy z prawej strony jej a nie w przedniej formacji Ebi Smolarek bowiem kontuzje ma Irek Jelen gdyby pomocnik Auxerre był zdolny do gry to wystąpił by "u mnie" :) na prawej flance a Ebi zawędrował by do ataku zamiast Żurawa..Z lewej Grzelak bo kontuzje ma Krzynówek..W środku pewniak Beenhakera Radomski i wyróżniający sie w Orange ekstraklasie Garguła..Atak to odkrycie biało-czerwonych w meczu z Serbią Radek Matusiak i Maciej Żurawski który jest bez formy a "u mnie" w 1 składzie znalazł się tylko dlatego że kontuzje ma Jeleń a Frankowski jest jeszcze słabszy...
Zachęcam was do pisania waszych opinii co do składów,taktyk i wszystkiego co dzieje się wokół i w kadrze repr.Polski na październikowe mecze el.Me...piszcie jaki skłąd byście wybrali,dlaczego taki a nie inny itd :) mam nadzieje że troche popolemizujemy tutaj :)
Ostatnio zmieniony 07 października 2006, 19:30 przez TURINIO, łącznie zmieniany 1 raz.


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 października 2006, 19:13

Na Kazachstan:

Boruc - Wasilewski , Lewandowski , Bak , Golanski - Blaszczykowski , Kazmierczak , Grzelak - Smolarek , Zurawski , Matusiak

Na Portugalie:

Boruc - Blaszczykowski , Lewandowski , Bak , Golanski - Smolarek , Kazmierczak , Sobowlewski , Grzelak - Zurawski , Rasiak


Postanowilem cos dopisac . . . :lol:
Cholernie duzo mamy kontuzji. Nie pamietam kiedy ostatnio mielismy taka sytuacje kadrowa.
Zdecydowalem sie postawic na Grzelaka w meczu z Portugalia bo on zna ich lepiej niz Krzynowek ktory strasznie mnie wkurzyl na MŚ. Na Kazachow powinnismy wyjsc 3 napastnikami ( Matusiak na sepa :smile:).
Rasialdinho :rotfl: moze zagrac z Portugalia bo o ile sie orientuje to oni nie maja zbyt wysokich obroncow. Niestety bardzo skocznych i szybkich :angry: . Generalnie stawiam na 2:0 z Kazachami i 1:4 z Portugalia :cry:


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2006, 19:25

jaki Leo skald wybierze to ja mu ufam ale jak wystawi Zurawia ktory jest bez formy i nie gra w celticu (kiedy jest do dyspoycji G.S caly zestaw napastikow) to mi opadna rece nie maozna grac w reprezenatcji za zaslugi badz za potencjal,grac powinien ten kto w danym dniu jest w lepszej formie chociaz pilkarzem ogolnie moze byc gorszym i tyle... nie mam tu na mysli tylko Zurawia.....to tyczy sie wszystkich ale cos mi mowi ze wlasnie Maciek zagra i to mnie martwi... :/ Najlepsza byla opinia Bobo Kaczmarka ktory powiedzial ze takiego drugiego pilkarza jak Maciek nie mamy i powinnismy na nieo chuchac i piescic a on sie nam kiedys odplaci...plakac sie che jak sie cyzta cos takeigo;/;/


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
ODPOWIEDZ