Nowy Trener?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 08:31

mateo369 pisze:
FelekJUVE pisze:
Astarot pisze:(...)
Odstaw te piksy :laugh:
To co mają odstawić ludzie, którzy ciągle wierzą jeszcze w Pepa (mimo ze sam Sarri już poniekąd potwierdził przyjście) :think: Albo ci, którzy doszukują się herbu Juve na białym pasku buta :think:
Nie to, że wierzę w Pepa, bo od początku akceptowałem pomysł z Sarrim, ale nie rozumiem tego co napisałeś. Sarri potwierdził? Oficjalnie? Masz filmik? Potwierdzenie? Czy odnosisz się do tego, co ktoś opowiedział? Bo jeśli tak, to ci od butów są niewiele dalej w swoim szaleństwie od Ciebie :-)


Powoli chyba większość przestaje się emocjonować. Nie ma co reagować na Agrestiego i resztę, bo już nieraz słowa zaufanego dzennikarza ('Allegri zostaje!!!'), czy wypowiedź zainteresowanego (Pogba: 'Zostaję w Juve') nie okazały się prawdą.
Czekam jak wszyscy, na potwierdzenie Sarriego, ale nie zdziwiłbym się, gdyby nagle wyskoczono z jakimś mniej (Carrera) lub bardziej (Pochettino) niespodziewanym zakończeniem. Dziennikarze nic nie wiedzą i próbują coś poskładać ze zdjęć, zachowań klubów i harmonogramu lotów :ahsisi:


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 08:47

Szilgu pisze:[Nie to, że wierzę w Pepa, bo od początku akceptowałem pomysł z Sarrim, ale nie rozumiem tego co napisałeś. Sarri potwierdził? Oficjalnie? Masz filmik? Potwierdzenie? Czy odnosisz się do tego, co ktoś opowiedział? Bo jeśli tak, to ci od butów są niewiele dalej w swoim szaleństwie od Ciebie :-)
Może faktycznie się zagalopowałem z tym potwierdzeniem ale po prostu przeraża mnie logika na tym forum. Wszystkie źródła i znaki na niebie i ziemi mówią, że to będzie Sarri - nie no to nieprawda, wymysł pismaków, oni nic nie wiedzą. Jakiś no name z VS pisze, że przyjdzie Pep - mamy to, done deal. Ja również chciałbym Pepa no ale to już tylko mrzonki o których nie ma sensu rozmawiać a tymczasem ktoś tu wrzuca... fotki butów :uklon: Pomijam fakt, że nawet gdyby był na nich herb Juve, to czy to by miało oznaczać, że przychodzi do nas? Pytanie retoryczne.

PS. Żeby nie było że znowu piję do ludzi wrzucających tutaj info - nie, ja doceniam ich pracę. Piję do tych, którzy próbują wyciągach z tych newsów (właściwie ciekawostek) irracjonalne wnioski.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 09:03

mateo369 pisze:Albo ci, którzy doszukują się herbu Juve na białym pasku buta :think:
Ludzie, z tym butem ktoś ciśnie bekę. Nikt tam na poważnie się herbu nie doszukuje. Myślcie.

@Astarot Przepraszam, ale Twoja teoria to... najbardziej durnowata (delikatnie pisząc) teoria, jaka tutaj padła. :-)

Tak sobie myślę jeszcze, co do Sarriego. Rozumiem, że interes w jego "uwolnieniu" bez rekompensaty dla Chelsea miałby przede wszystkim Juventus. Kto to negocjuje zdaniem Agrestiego i reszty? :think:
mateo369 pisze:Wszystkie źródła i znaki na niebie i ziemi mówią, że to będzie Sarri
Z ciekawości - jakie znaki? Bo że źródła (niemal wszystkie), to się zgodzę.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 09:16

wojczech7 pisze:
mateo369 pisze:Wszystkie źródła i znaki na niebie i ziemi mówią, że to będzie Sarri
Z ciekawości - jakie znaki? Bo że źródła (niemal wszystkie), to się zgodzę.
Hah, dokładnie - dobre pytanie ;)

Powiedziałbym, że niemal wszystkie źródła wskazują na Sarriego, natomiast wiele znaków na niebie i zmieni sugeruje, że to nie będzie Sarri.


Obrazek
Atraud

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 kwietnia 2019
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwietnia 2019

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 09:42

mateo369 pisze:
Szilgu pisze:[Nie to, że wierzę w Pepa, bo od początku akceptowałem pomysł z Sarrim, ale nie rozumiem tego co napisałeś. Sarri potwierdził? Oficjalnie? Masz filmik? Potwierdzenie? Czy odnosisz się do tego, co ktoś opowiedział? Bo jeśli tak, to ci od butów są niewiele dalej w swoim szaleństwie od Ciebie :-)
Może faktycznie się zagalopowałem z tym potwierdzeniem ale po prostu przeraża mnie logika na tym forum. Wszystkie źródła i znaki na niebie i ziemi mówią, że to będzie Sarri - nie no to nieprawda, wymysł pismaków, oni nic nie wiedzą. Jakiś no name z VS pisze, że przyjdzie Pep - mamy to, done deal. Ja również chciałbym Pepa no ale to już tylko mrzonki o których nie ma sensu rozmawiać a tymczasem ktoś tu wrzuca... fotki butów :uklon: Pomijam fakt, że nawet gdyby był na nich herb Juve, to czy to by miało oznaczać, że przychodzi do nas? Pytanie retoryczne.




PS. Żeby nie było że znowu piję do ludzi wrzucających tutaj info - nie, ja doceniam ich pracę. Piję do tych, którzy próbują wyciągach z tych newsów (właściwie ciekawostek) irracjonalne wnioski.
Źródła owszem, ale jakie znaki? Może ludzie się nie przykładają do tego, żeby znaleźć argumenty za Sarrim i na siłę szukają czegoś, co wskazuje na Guardiole, ale nie pojawiło się zbyt wiele przesłanek za Sarrim albo ja nie pamiętam. Główne argumenty za Sarrim to zdrowy rozsądek, to że nie dogadują sie w Chelsea, no i to że zaprzeczano kilkukrotnie Guardioli w Juve (czy skutecznie to już inna sprawa).
Ostatnio zmieniony 10 czerwca 2019, 13:48 przez Atraud, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8671
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 10:03

Sorki że się powtarzam ale te ciche działania wpychające nam Sarriego z każdej strony jest naprawdę podejrzane. Trenerem nie będzie Sarri bo zarząd działa po cichu a tu takie cyrki. No i Sarri niczego nie potwierdził i teraz mamy odwrotne działania wyznawców teorii Sarriego.


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 10:15

Eh...:D Ludzie, to będzie Sarri. To, że zarząd mówi, że działa cicho to serio dla Was taki wyznacznik?:D


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 10:20

Cóż, przeglądanie VS można sobie odpuścić, bo wszyscy najaktywniejsi guru podziękowali za zabawę pod naporem krytyki. Nie rozumiem tego zupełnie, ktoś posiadający wiarygodność dzieli się informacjami, każdy może sobie wierzyć w co chce, a i tak afera. Obecnie na 100 stron może znajdzie się jeden wartościowy post.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1614
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 10:26

MRN pisze:Sorki że się powtarzam ale te ciche działania wpychające nam Sarriego z każdej strony jest naprawdę podejrzane. Trenerem nie będzie Sarri bo zarząd działa po cichu a tu takie cyrki. No i Sarri niczego nie potwierdził i teraz mamy odwrotne działania wyznawców teorii Sarriego.
Może zarząd nie działa po cichu i dlatego tak głośno o Sarrim, bo to on jest głównym celem, a że media o tym wiedzą to klubu nie interesuje? Może teza o tym że zarząd działa po cichu została wymyślona by pompować kibiców Guardiolą przez jakiegoś cwaniaka? A może jest tak jak ty twierdzisz?


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 10:27

Nic tu już się nie klei, jestem tak zmotany tymi doniesieniami że nie wiem co myśleć :)

Niby Sarri, bo łatwiej, taniej, włoch, ale jakieś to nie logiczne w połączeniu z działaniem naszego zarządu, który do tej pory szybko wiele spraw zamykał.

Nigdzie im się nie śpieszy, więc sądzę, że mają już wszystko załatwione, tylko czemu czekać z Sarrim, dla tych kilku baniek? Przecież Chelsea może zmienić zdanie i co wtedy? Dziwne to wszystko.

Guardiola, hm, mission impossible, ze względu na jego osiągnięcia w City i długość umowy, tylko co z LM w kolejnych sezonach dla City?

Co się dzieje z Pochettino? Podobno miał odejść po finale, tymczasem cisza...

Lokalnych trenerów nie biorę pod uwagę więc ... dalej nic nie wiem :)


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7094
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 10:32

Vincitore pisze:Cóż, przeglądanie VS można sobie odpuścić, bo wszyscy najaktywniejsi guru podziękowali za zabawę pod naporem krytyki. Nie rozumiem tego zupełnie, ktoś posiadający wiarygodność dzieli się informacjami, każdy może sobie wierzyć w co chce, a i tak afera. Obecnie na 100 stron może znajdzie się jeden wartościowy post.
Na tuzie stało się praktycznie to samo.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 10:43

Booki w Italii

1,15 na Sarriego.

Myślę że wszystko pozamiatane.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9936
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 10:50

Nie pojawiła się żadna nowa informacja. Kierują się jedynie tym, że niby dzisiaj zostanie zwolniony (choć miał już w weekend). Jeśli Sarri dzisiaj nie przyjdzie znów zaczną szaleć.


Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 10:58

Poprostu pisze:
Vincitore pisze:Cóż, przeglądanie VS można sobie odpuścić, bo wszyscy najaktywniejsi guru podziękowali za zabawę pod naporem krytyki. Nie rozumiem tego zupełnie, ktoś posiadający wiarygodność dzieli się informacjami, każdy może sobie wierzyć w co chce, a i tak afera. Obecnie na 100 stron może znajdzie się jeden wartościowy post.
Na tuzie stało się praktycznie to samo.
Bo tam dzieje się dokładnie to samo, co tu. Wpada kilku popaprańców i robi chlew z wątku, tym bardziej bez modów, a jeszcze atakuje posłańców, którzy dobrowolnie tracą czas i szperają po innych stronach, wynajdując jakieś info i przekazując tu. Chyba takie czasy, albo niektórzy dostęp do netu otrzymali za wcześnie względem własnego rozwoju.

Pozostaje czekać.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 11:32

Adrian27th pisze:Booki w Italii

1,15 na Sarriego.

Myślę że wszystko pozamiatane.
Przerabialiśmy już to. To żaden wyznacznik.


Zablokowany