Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:07

Zizou_1989 pisze:
TheWitcher pisze:Jak to możliwe, że Inter który był przez nas wyśmiewany i nie miał nas dogonić przez najbliższe 10 lat, na papierze ma skład lepszy od nas ?
Buffon > Handanovic
Bonucci > Murillo
Chiellini < Miranda
Lichsteiner = Santon
Alex Telles = Evra
Padoin <<<<<<<<<Kondogbia
Pogba >Melo; w tej formie to jest ten sam poziom
Lemina,Sturaro,Pereyra<<<<<<<<<<<<<<Jovetic
Mandzukic<<<<<<Icardi
Cuadrado=Perisic
Dybala=Ljajic
Lekkie przegięcie taka opinia.
Z czym się nie zgadzasz ?


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:08

Czytałem wypowiedź kibica Interu, on uważa że Hernanes był źle ustawiany u Mancio, jak dobrze ustawimy Hernanesa to będzie bajka mówię wam!!!
Przychodzi doświadczony gracz z bardzo dobrą techniką, stałe fragmenty gry też może wykonywać, mi się w Lazio bardzo podobał i bardzo go chciałem.
Pirlo do nas przychodził w wieku jakoś 30/31 lat, Hernanes w wieku 29 lat przychodzi o zapamiętajcie moje słowa - będzie bardzo ważnym graczem.
Na te pozycje kupuje się graczy doświadczonych, Bayern kupił Xabiego Alonso, inteligentni rozgrywają okienka transferowe po swojemu, my kibice trochę inaczej na to patrzmy, jak dla mnie jak Allegri odpowiednio ustawi Hernanesa to będzie większym wzmocnieniem od Dybali/Sandro czy nawet Cuadrado.


stf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2009
Posty: 215
Rejestracja: 02 lutego 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:08

Jak w listopadzie dalej będziemy grać padakę to będziecie sobie jeździć po klubie, ale na teraz dajmy im czas. Oczywiście, że dużym rozczarowaniem jest brak trequartisty ale to co mamy nie wygląda najgorzej, dajmy im czas.

BUFFON

LICHTSTEINER - BONUCCI - CHIELLINI - SANDRO

KHEDIRA - MARCHISIO - POGBA

CUADRADO - MORATA - DYBALA


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:09

Co wy kurna macie z tym Padoinem ? Przypominam, że nie ma Asy, Khediry, Marchisio. Ogarnijcie.

Hernanes jako rezerwa dla Dybali ? Czy będziemy grali jakimś dziwnym 4-x-cuadrado po prawej-x. Chyba tak na to trzeba patrzeć.

Ogólnie cele na ten sezon : min. 3 miejsce w Serie A, najdalej w pucharze Włoch i jak najdalej w LE :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:09

Mam nadzieję że ktoś pamiętliwy i pracowity czyta te wszystkie komentarze i przypomni o nich na forum w odpowiednim czasie.

alessandro1977 miałem Cię za bardziej honorowego, ale jedno mówisz, drugie robisz.

Okienko w zeszłym roku ludzie oceniali 5/10, 6/10. W tym roku jeszcze niżej. Zobaczymy kto w tym roku ma racje, znowu Beppe, czy nastolatki z okresem.

Hernanes - w pewnym czasie piłkarz wybitny. Zobaczymy czy u nas nawiąże to najwyższej formy. W drugiej połowie ostatniego sezonu, najjaśniejsza postać Interu.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:09

TheWither ale głupoty wypisujesz, o bana się poproś moda, wstydu oszczędzisz sobie :rotfl:


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:11

Principino pisze:Janusze JP w formie :lol: Widzieli Lemine na jednym filmiku i meczu towarzyskim i stwierdzili że typ ma siano w mózgu xD.

Lemina przez ostatnie 54 mecze zarobił tylko 5 żółtych kartek, a jest uważany za boiskowego chama XD. Tak dla porównania:
Vidal - 46 występów - 12 żółtych
Lemina - 54 występy - 5 żołtych
Nie, normalni piłkarze nie wala po jajach przeciwników i nie strzelają z patelni w mordę. Sorry ale ten murzyn/pomazaniec ( bo w sumie nie wiem czy to murzyn czy mieszaniec z północnej Afryki, bez obrazy, nie jestem rasistą ;) ) jest strasznie słabym transferem, biorąc pod uwagę, że będzie nas kosztował 13mln, o połowę za dużo.
Ostatnio zmieniony 31 sierpnia 2015, 21:13 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:12

TheWitcher pisze:
Zizou_1989 pisze:
TheWitcher pisze:Jak to możliwe, że Inter który był przez nas wyśmiewany i nie miał nas dogonić przez najbliższe 10 lat, na papierze ma skład lepszy od nas ?
Buffon > Handanovic
Bonucci > Murillo
Chiellini < Miranda
Lichsteiner = Santon
Alex Telles = Evra
Padoin <<<<<<<<<Kondogbia
Pogba >Melo; w tej formie to jest ten sam poziom
Lemina,Sturaro,Pereyra<<<<<<<<<<<<<<Jovetic
Mandzukic<<<<<<Icardi
Cuadrado=Perisic
Dybala=Ljajic
Lekkie przegięcie taka opinia.

Z czym się nie zgadzasz ?
Poczytaj co piszesz pózniej pytaj. Rozumiem ze jesteś zły ze niema Topa ale porównywać Pogbe do Melo to .... O innych nie wspomnę. Ochłoń.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:12

TheWitcher pisze:Lemina,Sturaro,Pereyra<<<<<<<<<<<<<<Jovetic
Typie, co Ty porównujesz?


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:12

sebastiaen
Chciałbym podzielać Twój optymizm. Nawet odpaliłem sobie kompilacje Hernanesa na yt, żeby się jakoś podbudować. Ale...
Gdzie Hernanes, a gdzie Xabi Alonso? :roll: Wiem, że to tylko przykład, jednak sam rozumiesz.
Co do Leminy, to właśnie, wszyscy się opierają tylko na jednym meczu - z nami. A tak w ogóle, to taki Morata czy Lichy nie wszczynają burd? Kiedyś Antek musiał w meczu z interem ściągać Stefana w pierwszej połowie, żebyśmy dokończyli mecz w 11...


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:12

TheWitcher pisze:Jak to możliwe, że Inter który był przez nas wyśmiewany i nie miał nas dogonić przez najbliższe 10 lat, na papierze ma skład lepszy od nas ?
Buffon > Handanovic
Bonucci > Murillo
Chiellini < Miranda
Lichsteiner = Santon
Alex Telles = Evra
Padoin <<<<<<<<<Kondogbia
Pogba >Melo; w tej formie to jest ten sam poziom
Lemina,Sturaro,Pereyra<<<<<<<<<<<<<<Jovetic
Mandzukic<<<<<<Icardi
Cuadrado=Perisic
Dybala=Ljajic
Shit. Tego jeszcze nie grali...

Na szczęście chłopcy jeszcze tylko parę godzin i ten temat się troszkę uspokoi.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1304
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Podziekował: 7 razy

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:15

Hernanesa jeszcze jakos przelkne, chociaz mam nadzieje ze bede go widział jak najrzadziej na boisku, tylko tak sie zastanawiam po uj nam ten murzynek z OM? mamy drwala Sturaro przecież.


TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:15

21:15 - Sky Sport: Hernanes właśnie podpisał kontrakt z Juventusem.
Zapamiętajcie tą date i godzinę, to jest początek upadku naszego klubu.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:16

TheWitcher, weź człowieku już tu nie pisz, tylko denerwujesz ludzi.
Bez sensu te twoje posty, adhd jakieś.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1304
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Podziekował: 7 razy

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2015, 21:16

TheWitcher pisze:21:15 - Sky Sport: Hernanes właśnie podpisał kontrakt z Juventusem.
Zapamiętajcie tą date i godzinę, to jest początek upadku naszego klubu.
Proponuje pożyczyc miecz od Geralta i ruszyć w podróż do Turynu... zrób tam porządek.


Zablokowany