Jak się zaczeła twoja miłość do Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Inzaghi320

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 czerwca 2008
Posty: 53
Rejestracja: 18 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2010, 15:01

Kibicuje Juve od pamiętnego meczu z Realem w 2003r gdzie ograliśmy ich 3:1 . Szkoda ,że w tym sezonie nie jest nam dane oglądać nam tak wspaniałych meczów :angry:


Dominxon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 44
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 11:37

Ponieważ jestem już wiekowy gdyż czwarty krzyżyk mam na karku , moja przygoda z Juventusem zaczęła się w roku 1982 kiedy to po udanych dla Polski MŚ w Hiszpanii do JUVE przeniósł się niejaki Zibi Boniek, oglądałem wszystkie mecze Juve z tym na Heysel :( - mieszkałem wtedy w Krakowie a kto na tym forum jeszcze pamięta w Krakowie odbieraliśmy dzięki umowie z Włochami telewizję RAI UNO wieczorem w Niedzielę była La Domenica Sportiva i skróty wszystkich meczów serie A - KOSMOS - Kocham Juventus przez te wszystkie lata - teraz mój syn Paweł l.11 i Gabrysia lat.9 razem ze mną oglądają mecze w TV - dumą mnie to napawa że pomimo ciężkiego sezonu i wielu rozczarowań co chwilę pytają czy w tym tygodniu będzie mecz Juve w TV czy tylko będziemy śledzić relacje live na JuvePoland.
Taki już jest ten Juventus jak ktoś go pokocha to na zabój.


eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 13:02

To już chyba będzie z 15 lat. Od 1995 roku i porażki Juve w finale Pucharu UEFA z Parmą.


Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 13:40

Chyba od 1992 roku. Zawsze w niedziele u dziadka ogladalem 90 minute i inne programy o lidze wloskie na raiuno . Wtedy sie zaczelo i trwa do dzisiaj czyli jakies 18 lat :)


Bianconerro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2010
Posty: 12
Rejestracja: 21 marca 2010

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 15:38

To się zaczęło w 2003 roku gdy moje kochane Juve zdobyło Scudetto :happy:
Patrzyłem po gazetach szukając plakatów piłkarzy i nagle zobaczyłem plakat Juventusu :) Zacząłem kolekcjonować inne gadżety, kupywałem szaliki( Juve oczywiście :P ). Kibicowanie przerodziło się w miłość która narastała z kolejnymi sezonami. Podłamała mnie degradacja do SERIE B w 2005 roku. Od tego czasu kibicuje Juve. Będę kibicował tej drużynie aż do końca.
FORZA JUVE!!!!! FORZA JUVE!!!


Jedno serce, jedno bicie, Stara Dama ponad życie!!!
Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 15:45

Wiatrak pisze:Zawsze w niedziele u dziadka ogladalem 90 minute i inne programy o lidze wloskie na raiuno . Wtedy sie zaczelo i trwa do dzisiaj czyli jakies 18 lat :)
Też tak miałem. Na Rai Uno zawsze w niedziele był taki program gdzie pokazywano wszystkie bramki i akcje, a na dole ekranu leciały wyniki.
Bianconerro pisze:Podłamała mnie degradacja do SERIE B w 2005 roku.
Coś Ci się pomyliło.


Swoją drogą patrząc na te wszystkie sukcesy można stwierdzić, że Juventus był najlepszą drużyną lat 90' (nie wiem czy ktoś robił taki ranking). Tyle razy dojście do finałów i półfinałów europejskich pucharów, Scudetta itd...


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 15:52

ewerthon pisze:
Wiatrak pisze:Zawsze w niedziele u dziadka ogladalem 90 minute i inne programy o lidze wloskie na raiuno . Wtedy sie zaczelo i trwa do dzisiaj czyli jakies 18 lat :)
Też tak miałem. Na Rai Uno zawsze w niedziele był taki program gdzie pokazywano wszystkie bramki i akcje, a na dole ekranu leciały wyniki.
Zapewne chodzi Ci o Quelli che il calcio, które leci do dzisiaj co niedzielę na Rai Due, program prowadzony przez Simone Venturę. Obecnie bramek i akcji w programie nie ma, ale pamiętam jak kiedyś grupa amatorów i dziadków na jakimś boisku pokazywała jak mniej więcej padały bramki kopiując rzeczywiste boiskowe wydarzenia, szkoda że zrezygnowali z tego pomysłu ;). Widzę, że wiele osób się "wychowywało" na tym programie i 90minuto :P.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 16:04

Vincitore pisze:
ewerthon pisze:
Wiatrak pisze:Zawsze w niedziele u dziadka ogladalem 90 minute i inne programy o lidze wloskie na raiuno . Wtedy sie zaczelo i trwa do dzisiaj czyli jakies 18 lat :)
Też tak miałem. Na Rai Uno zawsze w niedziele był taki program gdzie pokazywano wszystkie bramki i akcje, a na dole ekranu leciały wyniki.
Zapewne chodzi Ci o Quelli che il calcio, które leci do dzisiaj co niedzielę na Rai Due, program prowadzony przez Simone Venturę. ... Widzę, że wiele osób się "wychowywało" na tym programie i 90minuto :P.
Dokładnie. Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu oglądałem "90 minuto", a raz nawet Zibiego widziałem :wink: Obecnie jak w niedziele wieczór mam czas (co koliduje z kulisami Tańca z Gwiazdami :prochno: ) to oglądam na Rai Due "La Domenica Sportiva". Jeden odcinek (2008/09, po meczu z Violą wygranym po golu Marchisio 1:0, w studiu Molinaro 8) ) mam na taśmie video nawet :D


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2010, 18:03

ee to widze Panowie że stare wygi z Was :) pogratulować wierności biało-czarnym barwom :bravo: ja jestem z Juve od finału z Ajaxem w którym kibicowałem.... yyy.. Ajaxowi (bo jakoś tak sie złożyło że lepiej ich obczajałem mając 8 lat)
od tego meczu nieprzerwanie z Juventusem


CIAO IL CAPITANO
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 20:13

Ja Kocham Juve od 2000 roku jako jedenasto letni chłopiec kupowałem bravo sport i rozwieszałem plakaty po pokoju i miałem mase plakatów Juve i innych włoskich drużyn też... Uwielbiałem Davidsa i Del Piero, ale lubilem tez ( wstyd sie przyznac ) najpierw milan a pozniej za czasow Recoby i Vieriego, Inter... Bylem młody i głupi:) Jednak zawsze juz od 2000 roku Kochałem tylko Juve i z wiekiem moje serce coraz bardziej pompowało tylko biało - czarna krew:) Najpierw przez 90 minut ogladalem ktores Rai i program gdzie tylko gadali a gdy ktoras druzyna strzelila gola to panienki wyskakiwaly i tanczyly w strojach tego klubu. Potem sezon 2002/2003 i przegrana w finale LM i płakałem jak dziecko, pozniej tylko raz bylem bliski łez choc nawet pare uronilem w zwiazku z zakonczeniem kariery przez Pavla... Hmmm ale sie rozpisalem no ale coz tak Kocham Juve, ze moglbym o nich pisac i pisac:)


krisu0007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2010
Posty: 14
Rejestracja: 23 marca 2010

Nieprzeczytany post 25 marca 2010, 23:18

Pierwszy post na forum :) po długim czasie braku konta w końcu zachciało mi się zalogować.

Juventus lubiłem szczerze mówiąc od nie pamiętam kiedy. Kiedy w 95 roku zaczęli grać w LM kibicowałem Juve i Borussi Dortmund do czasu gdy spotkali się w finale, po porażce Juventusu zostałem ich wiernym kibicem do dzisiaj :)
W szafce jeszcze leży koszulka z Vieri'm na plecach :P


__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 00:25

bajbek17 pisze:Najpierw przez 90 minut ogladalem ktores Rai i program gdzie tylko gadali a gdy ktoras druzyna strzelila gola to panienki wyskakiwaly i tanczyly w strojach tego klubu.
Heh, też jak jeszcze nie maiłem dostępu do Internetu, a na Canal+ nie pokazywali meczu Juve to też śledziłem ten program ;)
Prowadząca ten program to Simona Ventura,
Tutaj link do tego programu, akurat jeszcze Juve strzeliło brameczkę na 1-1 z Como ;)



Stare czasy 8) swoją drogą ktoś orientuje się czy ten program jeszcze istnieje obecnie?


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 01:02

Ciekawe iluż "kibiców" zmieni klub po tym sezonie... Może by założyć temat "Jak skończyła się Twoja miłość do Juve?" :smile:

Ot takie głupie skojarzenie jak zobaczyłem ten temat :wink:


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 16:07

evilboy pisze:Ciekawe iluż "kibiców" zmieni klub po tym sezonie... Może by założyć temat "Jak skończyła się Twoja miłość do Juve?" :smile:

Ot takie głupie skojarzenie jak zobaczyłem ten temat :wink:
Myśle że na JP jest dużo WIERNYCH KIBICÓW JUVE!
Ja zawsze będe kibicem juve...Ci którzy zostali w juve po calciopoli teraz też zostaną...No nie licząc jednosezonowców... :whistle: FORZA JUVE!!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2010, 16:56

__Alex__ pisze:

Stare czasy 8) swoją drogą ktoś orientuje się czy ten program jeszcze istnieje obecnie?
Kilka postów wyżej masz odpowiedź, tak istnieje w niezmienionej formie i ma się dobrze. Co niedzielę o 15:00 na Rai Due.


ODPOWIEDZ