Żużel - wszystko o speedway'u

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
juvetar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 113
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 21:03

Ale jaja. Mieliśmy prawdziwe "widowisko" we Wrocławiu pomiędzy WTS-em i Unią Tarnów :twisted:
WTS-Unia 61:29
Tarnów pojechał 7 zawodnikami, w tym...
Tomasz Gollob po pierwszym (i jak się okazało - jedynym) starcie i upadku pojechał do szpitala
Tony Rickardsson po drugim swoim starcie wycofał się z zawodów z powodu... zawrotów głowy :shock:
Marcin Rempała w 6 startach zaliczył 4 defekty :roll:

Zawodnicy Unii, którzy w ogóle mieli w tym meczu jakąkolwiek ochotę dojechać do mety, to: Kołodziej (pierwszy mecz po złamaniu obojczyka - 7), Dryml (11) i Hlib (7pkt)

Gratulacje dla Wrocławia za bliskie już złoto DMP i wyrazy współczucia dla widzów na Stadionie Olimpijskim oraz przed TV (choć ci ostatni mogli ratować się wyłączeniem odbiornika :angry: ).

Najbliższe dni przyniosą wyjaśnienia. Tak czy inaczej - sprawa popisów aktualnych jeszcze Mistrzów Polski wygląda mocno podejrzanie. Czyżby chodziło o kasę? :think:


-= UNIA Tarnów żużlowym DMP 2004 i DMP 2005 !!!! =-
(Już coraz mniej, ale ciągle...) Ciężki jest los kibica Interu Mediolan => |LICZNIK|
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 21:20

Unia Tarnów dwa razy Mistrzem Polski... I to byłoby na tyle :smile:

Potwierdzają się słowa, które mówiłem kiedyś (mozna poszukać w archiwum) - Unia zdobędzie Mistrza ze dwa razy i później coraz niżej... Teraz będzie GÓRA brąz... W przyszłym sezonie nie będzie już Rickardssona... Nichols jednak Go nie zastapi w takim stopniu... Niepewna sytuacja z kasą... Myślę ,że będzie w dobrym przypadku środek tabeli... Później już walka o utrzymanie... Za dwa-trzy lata może być I liga... I koniec fascynacji żużlem w Tarnowie, tak jak to było do tej pory... Kibiców na trybunach 3-4 tysiące... Sport jest brutalny i nie mozna mieć monoppolu na DMP, bo się nie da... Ja w tym sezonie będę się cieszył z medalu, a jeśli będzie to srebro to będzie bardzo dobrze. Oznaczać to będzie kolejny sezon z medalem - tym razem nieco szlachetniejszym :) Jakby nie patrzeć, to jakaś progresja... Mistrz może w przyszłym sezonie. Dziś rozjechaliśmy Unię Leszno na wyjeździe 40:50, a już 2 lipca arcyciekawy mecz w Częstochowie z WTS... Będzie bardzo ciężko, ale stawiam 48:42 dla nas :wink:

Gratuluję złota Wrocławiowi - są obecnie najlepsi i zasłużenie zajmują 1 pozycję.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 22:24

K.O w wykonaniu zuzlowcow Atlasu Wrocław :whistle: Hans Andersen załapał niezłą formę. Crump jak zwykle 15 :prochno: i Inni tez idealnie :wink: Szkoda Mi Uni... Ale tak to jest jak sie tworzy zespol z gwiazdeczek, które i tak i tak sie wypalaja predzej czy pozniej. Tutaj nastapilo to po 2 latach !Good Bay My Love !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
juvetar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 113
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2006, 23:37

Ulisses pisze:Unia Tarnów dwa razy Mistrzem Polski... I to byłoby na tyle :smile:
I te dwa tytuły dały mnóstwo radości. Było warto :) Nawet spadając teraz z hukiem. Wy coś takiego przeżyjecie nieprędko 8)
Potwierdzają się słowa, które mówiłem kiedyś (mozna poszukać w archiwum) - Unia zdobędzie Mistrza ze dwa razy i później coraz niżej...
Bla bla bla. Wieszczyłeś już niejedno. Dwa lata temu szczerze wątpiłeś w tak znakomite wyniki drużyny, do której dokupiono dwóch zawodników z polskiej czołówki. Wystarczy popatrzeć na osiągnięcia (drużynowe i indywidualne) AD2004 i 2005. Dominacja. 8) Tarnowianie takich wyników się nie spodziewali. A co dopiero rywale :D .
Teraz będzie GÓRA brąz... W przyszłym sezonie nie będzie już Rickardssona... Nichols jednak Go nie zastapi w takim stopniu... Niepewna sytuacja z kasą... Myślę ,że będzie w dobrym przypadku środek tabeli... Później już walka o utrzymanie... Za dwa-trzy lata może być I liga... I koniec fascynacji żużlem w Tarnowie, tak jak to było do tej pory... Kibiców na trybunach 3-4 tysiące... Sport jest brutalny i nie mozna mieć monoppolu na DMP, bo się nie da...
Daruj sobie. Teraz możesz takie rzeczy pisać, bo niby jest uzasadnienie. Tylko nie wiem, co chcesz komu udowodnić. Scenariuszy jest wiele. I takie wieszczenie jest pustym gadaniem. Pisanie o końcu fascynacji żużlem w Tarnowie jest mocno przesadzone.
Ja w tym sezonie będę się cieszył z medalu, a jeśli będzie to srebro to będzie bardzo dobrze. Oznaczać to będzie kolejny sezon z medalem - tym razem nieco szlachetniejszym :) Jakby nie patrzeć, to jakaś progresja... Mistrz może w przyszłym sezonie.
Miłego wyczekiwania :D

RuTeK pisze:K.O w wykonaniu zuzlowcow Atlasu Wrocław :whistle:
Wasi po prostu dojeżdżali do mety. To wystarczyło, żeby wysoko wygrać :twisted: Gdyby drużyna Unii pojechała na normalnym poziomie, Wrocław nie zdobyłby dużo więcej niż 50 pkt.
Szkoda Mi Uni... Ale tak to jest jak sie tworzy zespol z gwiazdeczek, które i tak i tak sie wypalaja predzej czy pozniej. Tutaj nastapilo to po 2 latach !Good Bay My Love !
Tutaj już sam nie wiesz, o czym piszesz. Wypalanie się nie ma nic do rzeczy. Podłożenie się w Czewie i cyrk we Wrocławiu mają przyczyny poza torem. Daleko poza nim.


-= UNIA Tarnów żużlowym DMP 2004 i DMP 2005 !!!! =-
(Już coraz mniej, ale ciągle...) Ciężki jest los kibica Interu Mediolan => |LICZNIK|
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2006, 14:37

juvetar pisze:I te dwa tytuły dały mnóstwo radości. Było warto :) Nawet spadając teraz z hukiem. Wy coś takiego przeżyjecie nieprędko 8)
Kto przeżyje nieprędko? Może Wrocław? :smile: Myślę, ze już w tym sezonie :) My zadowolimy się srebrem i z pewnością powalczymy o złoto w przyszłym sezonie... Wolę co roku walczyć o medale i zdobyć wśród nich złoto niż dwa sezony ze złotem i później poleceieć z hukiem...
Bla bla bla. Wieszczyłeś już niejedno. Dwa lata temu szczerze wątpiłeś w tak znakomite wyniki drużyny, do której dokupiono dwóch zawodników z polskiej czołówki. Wystarczy popatrzeć na osiągnięcia (drużynowe i indywidualne) AD2004 i 2005. Dominacja. 8) Tarnowianie takich wyników się nie spodziewali. A co dopiero rywale :D .
To prawda, nie spodziewalismy się az rtakich wyników - zwłaszcza w pierwszym sezonie... Jednak moje słowa i tak się sprawdzają - czy Ci się podoba to czy nie :)
Daruj sobie. Teraz możesz takie rzeczy pisać, bo niby jest uzasadnienie. Tylko nie wiem, co chcesz komu udowodnić. Scenariuszy jest wiele. I takie wieszczenie jest pustym gadaniem. Pisanie o końcu fascynacji żużlem w Tarnowie jest mocno przesadzone.
Może nie całkowity koniec żuzla w Tarnowie, ale z pewnością mocny spadek zainteresowania. Teraz nie będzie na meczu po 13-14 tysięcy, a z 6 tysięcy jak zaczną się porazki... Choć takie coś jest dośc naturalne... Nie ma wyników to i mniej kibiców... I to własnie chcę Ci pokazac, bo myślałeś, że w Tarnowie narodził się "dream team", a kibice zawsze będą szczelnie wypełniać trybuny...
Miłego wyczekiwania :D
Myślę ,że warto wyczekiwać zdobywając przy tym regularnie medale, niż zdobyć dwa złote medale i następne krązki za 20 lat :smile: Również miłego wyczekiwania... (przypomina mi to kibiców ZKŻ, którzy zdobyli trzy mistrzostwa sporo czasu temu i tez ciągle myślą o złocie, a tak naprawde spdają po każdym awansie)

prostu dojeżdżali do mety. To wystarczyło, żeby wysoko wygrać :twisted: Gdyby drużyna Unii pojechała na normalnym poziomie, Wrocław nie zdobyłby dużo więcej niż 50 pkt.
Rybnik też dojeżdża do mety... A wyników nie osiąga jak nalezy... Poza meczami z Tarnowem :) Tarnów był słaby i nie ma co ukrywać. Może się jeszcze obudzi, ale watpie żeby to starczyło na więcej jak brąz. Wrocław i my jesteśmy poza zasięgiem.
Tutaj już sam nie wiesz, o czym piszesz. Wypalanie się nie ma nic do rzeczy. Podłożenie się w Czewie i cyrk we Wrocławiu mają przyczyny poza torem. Daleko poza nim.
Podłożenie w Częstochowie? Dziękuje, że pozwoliliście nam wygrać :) Rozumiem, że w niedzielę podłozy się Wrocław i też pewnie da nam wygrać... A teraz podłożyło się Leszno u siebie... Cyrk we Wrocławiu? Po prostu słaba jazda Jaskółek... Oglądałem mecz i nie wierzyłem, że to Unia Tarnów....
Wiele spraw wpływa na zużel - te poza torem także. My też przezywaliśmy problem np. z Holtą przed sezonem... Gdyby tego nie było i nie był pazerny to mielibyśmy DMP bez problemu. A tak Holta marnuje się w Rzeszowie, a nas osłabił - mówiąc przy tym głupoty o klubie. Teraz mamy ZESPÓŁ, który jest zbudowany z zawodników i prezes stara się eleminowac wszelkie problemy, aby nie szło to w takim kierunku jak w Tarnowie.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2006, 07:57

Ulisses pisze: My też przezywaliśmy problem np. z Holtą przed sezonem... Gdyby tego nie było i nie był pazerny to mielibyśmy DMP bez problemu


Coz za pasjonujacy tok myslenia :think: To rozumiem ze jak by Holta jezdził u Was to mozna by bylo skonczyc rogrywki :wink: Mistrz Zlomrex spadek Rybnik i :roll: Nie zapominaj ze Atlas latwo nigdy sie nie poddaje a przyklad masz z zeszłego roku kiedy to minimalnie przegralismy MP :whistle:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2006, 17:44

Rozumiem, ze Holta nie miałby wpływu na nasze wyniki :smile: Szkoda tylko, że robił u nas ok. 12 na mecz, a Drabik robi 2-3. Spójrz na wyniki naszej drużyny i dodaj sobie teraz ok. 10 pkt. więcej w naszym wykonaniu...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2006, 18:01

Bla Bla Bla... Moze i robił by te 10 na mecz ale zawsze odliczaj rezerwy taktyczne :smile: I nie gadaj ze byscie odrazu Mieli mistrza tak latwiusko!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2006, 20:04

Czy jacyś Juventini z Lublina wybierają się na mecz do Gniezna :?: :prochno:


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2006, 20:25

RuTeK pisze:Bla Bla Bla... Moze i robił by te 10 na mecz ale zawsze odliczaj rezerwy taktyczne :smile:
Myslę, ze 10 pkt. to spokojne wsparcie i nawet rezerwa taktyczna niewiele by dała innym... Pamiętaj, że rezerwa działa w dwie strony :D
RuTeK pisze:I nie gadaj ze byscie odrazu Mieli mistrza tak latwiusko!
Może i nie tak "łatwiusko", ale spałbym spokojnie w przeciwieństwie do Ciebie (gdyby był Holta) :smile:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2006, 11:04

Uwierz moj Sen jest Błogi :prochno: Ciągle sni mi sie Mistrzostwo 8)


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2006, 16:56

Wiem. Teraz Ty możesz spać spokojnie. zaznaczam sytuację, że gdyby był u nas dalej Holta, to ja bym tak śnił :smile:


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2006, 21:15

:whistle: A ten dalej swoje... Ehh.. Gdzyby Babcia miała wasy to nadal była by Babcia, tyle ze z wasami !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2006, 22:30

Co nie zmienia faktu, że od nas wywieziecie w niedzielę góra 1 pkt. :whistle: Myślę, że utrzymamy drugie miejsce do końca rundy zasadniczej... Zostaje jeszcze wyjazd do Rybnika (nie będe zapeszał jak kolega z Tarnowa i mówił głosno przed meczem, że to słaba druzyna bo może stać się znowu cud :smile: ) oraz z Rzeszowem u siebie (myslę, ze jak powiem o 3 pkt. to nie zgrzesze :D)


juvetar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 113
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2006, 15:30

Ulisses pisze:Kto przeżyje nieprędko? Może Wrocław? :smile: Myślę, ze już w tym sezonie :)
Zrobią dwa złote medale DMP w jednym roku? :lol:
Wolę co roku walczyć o medale i zdobyć wśród nich złoto niż dwa sezony ze złotem i później poleceieć z hukiem...
Kwestia gustu. Przeciętność znika w tłumie, po latach pamięta się nadzwyczajne osiągnięcia.
Jednak moje słowa i tak się sprawdzają - czy Ci się podoba to czy nie :)
Nie widzę, żeby jakakolwiek z Twoich przepowiedni sie sprawdziła. Chyba, że te rzucane na wszystkie strony ogólniki uważasz za swoje zdanie? :wink:
I to własnie chcę Ci pokazac, bo myślałeś, że w Tarnowie narodził się "dream team", a kibice zawsze będą szczelnie wypełniać trybuny...
Bullshit. W 2004 roku zbudowano bardzo silny skład, którego dwuletnia dominacja w lidze przeszła oczekiwania. Żaden tam dream team. W Unii co rok były dziury w składzie (brak solidnej drugiej linii!). Przeciwnicy nie potrafili jednak tego wykorzystać, bo albo posiadali zbyt słabych juniorów, albo zawodzili obcokrajowcy, albo nie potrafili rozgryźć toru w Tarnowie i nie wychodzili z 30 pkt (patrz play-off w 2005) 8)
Teraz Czewa i Wrocław wykorzystali możliwość wzmocnienia się większą iloscią obcokrajowców, i dotychczasowe atuty nie wystarczały. Doszły do tego kłopoty liderów (Rickardsson-TGollob-Kołodziej) i stąd niska pozycja Tarnowa w tabeli. Wypada się cieszyć, że podobne wypadki nie zwaliły się na klub rok czy dwa lata temu, bo wtedy nie byłoby tak pięknie :P
Myślę ,że warto wyczekiwać zdobywając przy tym regularnie medale, niż zdobyć dwa złote medale i następne krązki za 20 lat :smile:
Choć może to wydaje się oczywiste, ale bezpośrednia walka o złoto ma zupełnie inny smak niż ciągłe wdrapywanie się, byle wyżej, byle być trzecim czy czwartym :D Niech będzie, przez trzy lata może i zapomnieliście, jak to jest :wink:
Rybnik też dojeżdża do mety... A wyników nie osiąga jak nalezy...
Skup się i przeczytaj uważnie dwie ostatnie strony tego wątku. Odniesienie dotyczące dojeżdżania do mety tyczyło się meczu we Wrocławiu, gdzie Unia pojechała praktycznie drugim składem.
Podłożenie w Częstochowie? Dziękuje, że pozwoliliście nam wygrać :)
Skup się i ponownie przeczytaj uważnie dwie ostatnie strony tego wątku. 8)
A tak Holta marnuje się w Rzeszowie, a nas osłabił - mówiąc przy tym głupoty o klubie.
Marnuje? Ot, jest liderem zespołu...
Zostaje jeszcze wyjazd do Rybnika (nie będe zapeszał jak kolega z Tarnowa i mówił głosno przed meczem, że to słaba druzyna bo może stać się znowu cud :smile: )
Bo Rybnik to jest słaba druzyna. Ze składem zmontowanym na I ligę. Coś się zmieniło, kupili kogoś? :lol:


-= UNIA Tarnów żużlowym DMP 2004 i DMP 2005 !!!! =-
(Już coraz mniej, ale ciągle...) Ciężki jest los kibica Interu Mediolan => |LICZNIK|
ODPOWIEDZ