Jak się zaczeła twoja miłość do Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Davidoff888

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2009
Posty: 6
Rejestracja: 16 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2009, 11:17

U mnie dozgonna miłość do Juve zaczęła się bodajże w roku 1995 lub 1996.Nie jestem pewien daty,pamiętam za to mecz-Finał Ligi Mistrzów z Ajaxem.Co warte przypomnienia-finał wygrany!


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2009, 11:20

pisałem już kiedyś w tym temacie , ale chciałbym przypomnieć niektórym fanom za co dalej kochamy Juventus , bo niestety z tego co widzę to spora część już zapomniała , co znaczy Juventus


Miłego oglądania :) PS. Serce płacze widząc takich piłkarzy w niedawnej przeszłości ;( oby było co raz lepiej . Pozdrawiam


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
Locke

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2009, 12:16

Ale twoja historia z ortografią miejmy nadzieję tez kiedyś się zacznie.

Ja zacząłem kibicować Juve w 2003 roku podobnie jak pan wyżej. Szczególnie upodobałem sobie Trezeguet jako swojego ulubionego piłkarza. Następnie śledziłem newsy, czekałem na mecze, po prostu kibicowałem. I to już się nie zmieni.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 19 maja 2009, 19:22

pierwszy mecz 1999 Juventus - manchester 2:3 .. mimo to od tamtej pory zaczalem sie interesowac juventusem.. wlasnie jakos wtedy poznalem co to juventus;d a pozniej jakos to lecialo ;d pamietam ze mialem koszulke Inzaghiego;d zreszta nawet jescze ja gdzies znajde, a spodenki do kompletu to i do dzis pasuja na mnie;d


GamBit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 46
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 15:36

hmm u mnie zaczelo sie prawie 15 lat temu (czyli w wieku 10 wiosen).wczesniej jakos wogole zadnego zainteresowania pilka nozna az znajomy mieszkajacy niedaleko dal mi kasete vhs (mlodsi nie pamietaja z czym to sie je) z nagranym meczem Inter-Juve.od tamtej pory sie zakochalem w Juve,nigdy nie przestalem kibicowac nawet gdy zle sie dzialo.i zostalo mi do dzis.cos w tym jest :D


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 20 maja 2009, 16:48

Ja pamiętam Juventus vs PSG w Superpucharze. Oj łomot 1-6. Amoruso "numero uno" jak dla mnie wtedy. Miałem wtedy 12 lat ale nie wiem dokładnie czy od tego meczu to się zaczeło.


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
Spykee

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 119
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2009, 17:16

A ja jak wiele tutaj osób zacząłem kibicować w meczu z Realem w półfinale. Najbardziej podobał mi się wtedy Trezeguet i w następny dzień starszy kupił mi koszulke, ale Davidsa, bo nie było Treze. Miałem wtedy 10 lat chyba. xD A tak na prawdę to jeszcze wcześniej zacząłęm kibicować nawet o tym nie wiedząc. Często chodziłem do brata pograć w FM'a i on grał w lidze włoskiej i doradzał mi Juve jako klub którym mógłby grać. A podczas meczu skojarzyłem koszulki i zacząłem juz tak na prawdę kibicować :D. Pozdro


nedved013

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2005
Posty: 29
Rejestracja: 02 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2009, 15:18

Moja przygoda z Juventusem zaczęła się jakoś w 2004 roku kiedy to na Mistrzostwach Świata 2004 oglądałem mecz Czechy - Łotwa (bądź Litwa) nie pamiętam dokładnie przeciwnika. Bardzo spodobała mi się gra Nedveda i od tamtej pory ślędzę informacje dotyczące Juventusu.. kibicuje Juve właśnie od tamtego czasu.. i to sie nie zmieni :) FORZA JUVE !!


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2697
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2009, 15:53

Plakat Ravanelliego w sklepie sportowym. Sam Srebrny Lis prezentowal sie swietnie, do tego jeszcze te bialo-czarne pasy (z reklama Sony) i nazwa klubu - Juventus. Po prostu milosc do klubu zeszla na mnie jak grom z jasnego ineba :). Za chwile jeszcze ten sam Ravanelli strzelil bramke przewrotka o poprzeczka, a w szczeniecych latach nie bylo nic piekniejszego i waziejszego niz gol "o poprzeczke" takze juz nie bylo dla mnie ratunku i od tamtej chwili istnieje tylko Juventus. Ciesze sie tez, ze to potoczylo sie tak a nie inaczej i jestem tym samym wolny od kultu Del Piero, do ktorego mam chlodny stosunek.


calma calma
__Alex__

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 78
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2009, 21:20

Witam.
Moja miłość do Juve zaczęła się od koszulki Alessandro Del Piero, było to jakoś między 1999 a 2000 rokiem. (Miałem wtedy jakoś 11-12 lat)
Zainteresował mnie wtedy Alex ale i Juventus.

Od tamtej pory miałem już w sercu Juve , interesowałem się, śledziłem wyniki ,oglądałem w miarę możliwości mecze itp.
Nie zapomnę nigdy finału LM 2002/03 (AC Milan 0-0 (k.3-2) Juventus), po tych nie szczęsnych karnych płakałem jak bóbr...

Juventus był pierwszym moim klubem który pokochałem, no i już zostanie tym jedynym na zawsze.
Obecnie nie wyobrażam sobie dnia bez wejścia na JP, gdy liga gra oglądam niemalże każdy mecz Juve.
Moim obecnie największym celem(marzeniem) jest wybrać się na mecz Juve.
Mam nadzieje że spełnię ten cel już w tym roku;)

Pozdro


falap1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 9
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2009, 21:57

Moja Miłość do Juve zaczęła się podczas Euro 2004 mecz Czechy - Holandia. Spodobała mi się strasznie gra Nedveda i jego strzał w okienko który obronił VDS. Potem kupiłem jakies czasopismo sportowe i tam był Alex DP który mi sie spodobał i od tamtej pory nie rozłącznie z Juve. Forza Juve Forza Diego ;]


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2009, 22:08

falap1 pisze:Moja Miłość do Juve zaczęła się podczas Euro 2004 mecz Czechy - Holandia. Spodobała mi się strasznie gra Nedveda i jego strzał w okienko który obronił VDS. Potem kupiłem jakies czasopismo sportowe i tam był Alex DP który mi sie spodobał i od tamtej pory nie rozłącznie z Juve. Forza Juve Forza Diego ;]
No ładnie. Bez takich wyznań na forum :prochno:
A moja miłość do Juve nie zaczęła się wcale od ważnego meczu, czy piłkarza.... A dzięki komu? A mojej mamie (tak! :D ), która to gdy pracowała w Rzymie i byłem z nią w jakimś sklepie sportowym zapytana przez sprzedawcę komu kibicuję odpowiedziała, że Juventusowi. Do tej pory nie wiem dlaczego akurat Juve, ale miny sprzedawcy to nie zapomnę :smile:


Witcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 100
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2009, 22:15

Z kolei moja miłość (pierwsza i jedyna :D) do Juve zaczęła się, kiedy brat przyniósł od kolegi taki duży plakat z Del Piero. Wtedy byłem malutki i nie wiedziałem kto to jest, ani tym bardziej gdzie gra, ale z czasem dowiedziałem się, że to Juve i coraz to częściej zaglądałem na telegazetę czy też neta zobaczyć co tam słychać u Bianconerich :D tak się to rozwinęło, że dzisiaj nie wyobrażam sobie dnia bez wejścia na juvepoland.com czy też inne serwisy :)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2009, 23:20

Witcher pisze: nie wyobrażam sobie dnia bez wejścia na juvepoland.com czy też inne serwisy :)
ooooooo jak możesz

zdrada, zdrada :!: :!: :!:

pamiętaj że jedynym słusznym serwisem jest JP i nie można wchodzić na żadne inne :D

a tak serio to wchodziłem na różne ale inne zawsze odpadają i pozostaje tylko JP :wink:


Obrazek
kamiloo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 245
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 18 lipca 2009, 22:02

...
Ostatnio zmieniony 28 listopada 2010, 20:13 przez kamiloo, łącznie zmieniany 3 razy.


ODPOWIEDZ