Paul Pogba

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 lipca 2012, 13:55

Bo i co się miało ruszyć? Do 1 lipca miał kontrakt z Man United, a teraz gra w reprezentacji, się skończy, to przyjedzie na testy i podpisać kontrakt.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 15 lipca 2012, 15:15

Alfa i Omega pisze:Bo i co się miało ruszyć? Do 1 lipca miał kontrakt z Man United, a teraz gra w reprezentacji, się skończy, to przyjedzie na testy i podpisać kontrakt.
Niby tak, ale...
Chłopak mógł przecież podpisać kontrakt przed 1 lipca. Ewentualnie pamiętam, że Momo wyrwał się z PNA, żeby podpisać z nami kontrakt. Może Pogba chciał grać na tych mistrzostwach jako wolny zawodnik w nadziei na nowe oferty.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2012, 15:20

francois pisze:Może Pogba chciał grać na tych mistrzostwach jako wolny zawodnik w nadziei na nowe oferty.
Czytałem, że Pogba odrzucił o wiele bardziej lukratywną ofertę od City, byleby przenieść się do Juve. Jeśli to prawda, to raczej Twoja teoria byłaby błędna, bo niby po co miałby czekać, skoro lepsze oferty już miał? :wink: Ale tak jak mówię, ciężko zweryfikować, ile w tym prawdy, bo wygadany zazwyczaj Raiola w sprawie Pogby milczy jak zaczarowany, podobnie jak sam zainteresowany, więc kto wie..


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 16 lipca 2012, 19:29

pumex pisze:
francois pisze:Może Pogba chciał grać na tych mistrzostwach jako wolny zawodnik w nadziei na nowe oferty.
Czytałem, że Pogba odrzucił o wiele bardziej lukratywną ofertę od City, byleby przenieść się do Juve. Jeśli to prawda, to raczej Twoja teoria byłaby błędna, bo niby po co miałby czekać, skoro lepsze oferty już miał? :wink: Ale tak jak mówię, ciężko zweryfikować, ile w tym prawdy, bo wygadany zazwyczaj Raiola w sprawie Pogby milczy jak zaczarowany, podobnie jak sam zainteresowany, więc kto wie..
No to byłby spory plus dla niego. A skoro odejść może Padoin to i Pogba dostałby swoją szansę w sezonie. Bez żadnych wypożyczeń itp.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
royal'ek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2012
Posty: 270
Rejestracja: 08 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 27 lipca 2012, 20:40

Pogba na Twitterze napisał FORZA JUVENTUS <aaaaaaa>


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 22:19

Jesli ktos nie widzial, jak zagral nasz nowy nabytek w swoim debiucie, zapraszam do obejrzenia krotkiego video.


Obrazek
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2012, 22:35

Gral poprawnie, wiedzial co z pilka zrobic, nie przeszkadzala mu, mysle, ze troche za malo pogral zeby go oceniac pod katem przydatnosci, ale mysle, ze poradzi sobie i bedzie solidnym wzmocnieniem lawki - oczywiscie mam nadzieje, ze nie tylko lawki, bo ma zadatki na pierwszy sklad w przyszlosci.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2013, 12:39

Po wypowiedzi Pogby, w której stwierdził, iż nie żałuje odpadnięcia United, byłem ciekawy, jak zareagują kibice Czerwonych Diabłów. Co się okazało? Szkoda gadać, ktoś niedawno u nas na forum napisał (Vimes?), że w Anglii kibice innych drużyn na pytanie: co jest najgorsze w United? odpowiadają: wysłuchiwanie ich kibiców i w tym wypadku się to zgadza co do joty. Ja tam do Manchesteru nic konkretnego nie mam, ale sposób wypowiedzi ich fanów oraz skala ignorancji jest naprawdę zatrważająca.
Przykłady:
gowna sie nie dotyka bo śmierdzi
banana mu trzeba
Czarny tępak
Co za śmieć. Zero wdzięczności


potem zaczynają się w ogóle nieuzasadnione porównania do Balotelliego (skąd w ogóle im przychodzi do głowy porównywanie ułożonego i bezproblemowego jak dotąd Pogby do Mariusza?? Coś kiedyś odwalił w ManU, czy po prostu kibiców boli, że po prostu chciał grać i odszedł?):
Morde ma jak Balotteli więc i poziom intelektu taki sam
Oho... następny Balotelli
Pogda wygląda i zachowuje się jak jego brat nie od dzisiaj.


na końcu idzie to dalej i lecą srogie hejty w stronę całego klubu:
Licze na rychłe odpadniecie Juve
Takie juve, to bysmy wciągneli nosem, niech odpadają


(pomijam już angielskie komentarze)

Boże, skąd się bierze taki poziom nienawiści? Myślałem, że ja sam czasem zbyt cisnę naszym piłkarzom, ale to co się dzieje wśród kibiców United wykracza poza wszelkie granice.


Obrazek
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1278
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 07 marca 2013, 12:47

Trzeba przyznać, że o ile głupich wypowiedzi u nas nie brakuje (w sensie merytorycznych) to kultura jest na wysokim poziomie.
Nie ma się co dziwić największe sukcesy Juve w LM to lata: 96/97/98/03 więc i średnia wieku jest wysoka + nie ma dzieciarni.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 07 marca 2013, 12:48

pumex pisze:Po wypowiedzi Pogby, w której stwierdził, iż nie żałuje odpadnięcia United, byłem ciekawy, jak zareagują kibice Czerwonych Diabłów. Co się okazało? Szkoda gadać, ktoś niedawno u nas na forum napisał (Vimes?), że w Anglii kibice innych drużyn na pytanie: co jest najgorsze w United? odpowiadają: wysłuchiwanie ich kibiców i w tym wypadku się to zgadza co do joty.
Ja to pisałem. Był wywiad z długoletnim kibicem City. Na pytanie - co jest najgorsze w byciu kibicem City, odpowiedział: Wysłuchiwanie kibiców United.

Nie chcę się wypowiadać na ten temat, bo nienawiść do tego klubu sięga u mnie bardzo dalekich czasów, także mogę być nieobiektywny.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 marca 2013, 19:04

Nie dość, że poziom komentarzy sięga dna, co zrozumiałe, bo chyba tylko Barcelonie i Realowi kibicuje więcej dzieciarni, to jeszcze sami redaktorzy prezentują podobny poziom. Wystarczy spojrzeć na tytuł artykułu nt. wypowiedzi francuza: "Pogba: Cieszę się z porażki United." :doh:
A sam wywiad brzmiał: "Czy oglądałem mecz Manchesteru United? Oczywiście, że tak. Czy było mi przykro z powodu ich porażki z Realem? Oczywiście, że nie."

Najgorsze jest to, że ci "kibice" życzą Pogbie kontuzji, a najlepiej jakiegoś złamania. Czegoś takiego nie życzyłbym nawet najbardziej znienawidzonemu piłkarzowi, ale jak widać, oni nie mają skrupułów.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 12:32

Raiola: "He has found the right Coach and the right environment at Juventus. He will remain here and you have my word on that because I promised my son that Pogba wouldn&#8217;t leave! If Juventus want to keep hold of him, I certainly won&#8217;t be pushing for him to go. I repeat, he is happy at Juventus and there are no problems".

Takiej wypowiedzi ze strony Raioli to się nie spodziewałem. Ciekawe tylko co będzie mówić w przerwie międzysezonowej, bo Pogba jest jednym z najmniej zarabiających zawodników Juve i Raiola jako troskliwy agent zapewne będzie chciał to zmienić. W sumie to Pogba na podwyżkę zasłużył i liczę, że dojdą do porozumienia.


Obrazek
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 13:07

Kiedy ostatnio jakiś piłkarz u nas dostał nowy kontrakt po rozegraniu jednego sezonu jako zmiennik pierwszego składu? :prochno:

E: ja wiem, że on nie ma nawet miliona, ale mimo wszystko chłopak dopiero co podpisywał czteroletni kontrakt i jak na razie rozegrał zaledwie kilkanaście meczów.
Ostatnio zmieniony 09 marca 2013, 13:24 przez Ouh_yeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 13:20

Obrazek

Zgoda jest tylko zmiennikiem, ale wartościowym i moim zdaniem, pozycja Pogby na liście płac nie odzwierciedla jego znaczenia dla drużyny.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 09 marca 2013, 13:46

Podpisanie kontraktu do czegoś zobowiązuje i przy całej sympatii do Pogby, ale zaczynamy wchodzić w dupę Raioli i jego murzynkowi. Facet zagrał 14 meczów i nowy kontrakt? no way. W pół roku nasz transfer millenium Milos krasić nagle zrobił zwrot o 180 stopni, oczywiście nie życzę tego ani nie przepowiadam tego Francuzowi, ale trochę śmiesznie to wygląda co najmniej.


Zablokowany