Marco Borriello

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 14:39

Mr.Y pisze: Lewy jest jak Quaresma w takim Porto czy Borussi będzie królował, po czym przyjdzie bolesna konfrontacja ze światem realnym w postaci np. interu. Lewy to dobry piłkarz nie powiem, że nie ale obawiam się że Borussia to szczyt jego możliwości (oczywiście może grać w większych klubach ale nie wydaje mi się żeby tam robił wielką furorę)
Np. jak Smolarek, który w Borussii był kiedyś chyba nawet wicekrólem strzelców Bundesligi, a w następnych klubach odgrywał rolę tak istotną, jak obecnie w Juve Amauri? Też się tego obawiam - że Klopp stworzył pewien system, do którego Lewandowski idealnie pasuje, natomiast nie ma jakiejkolwiek gwarancji że jakikolwiek inny trener byłby w stanie wykorzystać Polaka w stu procentach.


Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 15:01

Boriello tylko do końca sezonu, nawet jak strzeli kilka bramek. Po zakończeniu wypożyczenia pożegnać się z nim i w jego miejsce kupić napastnika z wysokiej półki, bo wykupienie Boriello będzie tragedią... Bo chyba celujemy w LM? W najlepszy przypadku 30 Scudetto :).


Obrazek
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 15:18

Spokojnie. Skoro już jest u nas, niech pogra (jeśli będzie dostawał szansę, bo to różnie bywa). A na koniec sezonu powiemy czy się sprawdził, czy nie.
p.s.
z natury jestem pesymistą, a w jego wypadku staję się jeszcze większym. zobaczymy


bastek13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2007
Posty: 51
Rejestracja: 13 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 16:02

Ja bym tam Boriello na równi z wszystkimi naszymi napastnikami nie stawiał. Quagliarella wraca po kontuzji więc nie ma co od niego wymagać cudów, a w formie bije Marco na głowę. Vucinić też bardzo mi się podoba, potrafi się znaleźć na boisku i grać jeden na jeden. Na transfer Boriello patrzę jak na takie koło zapasowe, w żadnym wypadku nie stawiał bym go ponad naszymi obecnymi napastnikami.


Juventus był nieprawdopodobnie silny, tak wielki i mocny jak pełen talentów. Już samo stanie koło nich w tunelu było onieśmielające.
~G. Neville
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 20:27

Marco przy okazji pierwszego wywiadu zapytany o słowa, które chciałby przekazać kibicom Juventusu powiedział :
"I'd like to tell the fans that I've never turned Juventus down, because Juventus is a club that you can't say no to. I can only say that at that particular time a permament transfer was the preferred option and therefore an agreement couldn't be reached with Milan, so I've never turned Juventus down."
Ja mu wierzę, abstrahując od woli klubu, każdy zawodnik wolałby zostać w pełni wykupiony, zamiast tylko wypożyczony. Roma okazała mu zaufanie, dlatego poszedł do Romy. Poza tym Milan jak widać naciskał na transfer definitywny. Jak dla mnie pod tym względem, "było, minęło".
bastek13 pisze:Ja bym tam Boriello na równi z wszystkimi naszymi napastnikami nie stawiał. Quagliarella wraca po kontuzji więc nie ma co od niego wymagać cudów, a w formie bije Marco na głowę. Vucinić też bardzo mi się podoba, potrafi się znaleźć na boisku i grać jeden na jeden. Na transfer Boriello patrzę jak na takie koło zapasowe, w żadnym wypadku nie stawiał bym go ponad naszymi obecnymi napastnikami.
Dokładnie, Boriello to dopełnienie ataku i oddalenie ewentualnej konieczności (odpukać, proszę...) przywrócenia do składu Drzewnych Wojowników Księżyca.
------------------Matri/Boriello/Toni--
-Vucinic/Del Piero/Esti---Pepe/Quag/Giach + Elia i Krasic. Na bogato jest :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 20:56

Brutalo pisze: ------------------Matri/Boriello/Toni--
-Vucinic/Del Piero/Esti---Pepe/Quag/Giach + Elia i Krasic. Na bogato jest :ok:
Raczej:
------------------Matri/Boriello/Quag--
-Vucinic/Del Piero/Esti---Pepe/Giach/Elia

Krasiciowi i Toniemu podziękujemy zapewne już niedługo.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 21:38

wojczech7 pisze:
Brutalo pisze: ------------------Matri/Boriello/Toni--
-Vucinic/Del Piero/Esti---Pepe/Quag/Giach + Elia i Krasic. Na bogato jest :ok:
Raczej:
------------------Matri/Boriello/Quag--
-Vucinic/Del Piero/Esti---Pepe/Giach/Elia

Krasiciowi i Toniemu podziękujemy zapewne już niedługo.
Tym się różnimy. Moim zdaniem Toni i Krasic zostaną do końca sezonu. Ktoś z zarządu niedawno wspominał o powtórnym transferze Krasicia jako powrocie do formy, co mogłoby świadczyć o zaufaniu w Serba. Z drugiej strony może to taka zasłona dymna dla podtrzymania... ośmiocyfrowej kwoty :think: . Pożyjemy, zobaczymy :)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 21:41

Brutalo pisze:
wojczech7 pisze:
Brutalo pisze: ------------------Matri/Boriello/Toni--
-Vucinic/Del Piero/Esti---Pepe/Quag/Giach + Elia i Krasic. Na bogato jest :ok:
Raczej:
------------------Matri/Boriello/Quag--
-Vucinic/Del Piero/Esti---Pepe/Giach/Elia

Krasiciowi i Toniemu podziękujemy zapewne już niedługo.
Tym się różnimy. Moim zdaniem Toni i Krasic zostaną do końca sezonu. Ktoś z zarządu niedawno wspominał o powtórnym transferze Krasicia jako powrocie do formy, co mogłoby świadczyć o zaufaniu w Serba. Z drugiej strony może to taka zasłona dymna dla podtrzymania... ośmiocyfrowej kwoty :think: . Pożyjemy, zobaczymy :)
Conte też wypowiadał się o Krasicu i na pewno nie w ten sposób. Mówił, że po prostu nie pasuje do taktyki i dlatego tak to wszystko z nim wygląda. Myślę, że odejdzie i to jeszcze w tym okienku...


ObrazekObrazekObrazek
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 21:52

Brutalo pisze:
wojczech7 pisze:
Brutalo pisze: ------------------Matri/Boriello/Toni--
-Vucinic/Del Piero/Esti---Pepe/Quag/Giach + Elia i Krasic. Na bogato jest :ok:
Raczej:
------------------Matri/Boriello/Quag--
-Vucinic/Del Piero/Esti---Pepe/Giach/Elia

Krasiciowi i Toniemu podziękujemy zapewne już niedługo.
Tym się różnimy. Moim zdaniem Toni i Krasic zostaną do końca sezonu. Ktoś z zarządu niedawno wspominał o powtórnym transferze Krasicia jako powrocie do formy, co mogłoby świadczyć o zaufaniu w Serba. Z drugiej strony może to taka zasłona dymna dla podtrzymania... ośmiocyfrowej kwoty :think: . Pożyjemy, zobaczymy :)
Tak jak Conte powiedział że nie sprowadzimy napastnika bo to byłoby nie w porządku wobec tych co mamy. I co, przyszedł Boriello, który jak złapie formę może się przydać zwłaszcza za takie pieniądze.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 22:30

A tak z innej beczki -> http://asroma.pl/news/Oficjalnie-Borrie ... ntusie-985
My narzekamy, oni narzekają... :twisted:
A tak z jeszcze innej beczki. Sprawdzałem w dziale "Drużyna" na stronie długość kontraktów. Kiedy przedłużaliśmy kontrakty z Vickiem i Amaurim ? Obaj mają do 2013, a dla Iaquinty byłoby to 6 (:shock:) lat w Juve :doh:
------
Co do dyskusji na temat Krasicia... Zobaczymy 8)


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 23:04

Brutalo pisze: A tak z jeszcze innej beczki. Sprawdzałem w dziale "Drużyna" na stronie długość kontraktów. Kiedy przedłużaliśmy kontrakty z Vickiem i Amaurim ? Obaj mają do 2013, a dla Iaquinty byłoby to 6 (:shock:) lat w Juve :doh:
Myślę, że w 2007 roku nikt nie dał Iaquintcie tak długiego kontraktu, został przedłużony. Moim zdaniem po sezonie 08/09 kiedy zaliczył niezłą drugą rundę.
Mr.Y pisze: Lewy jest jak Quaresma w takim Porto czy Borussi będzie królował, po czym przyjdzie bolesna konfrontacja ze światem realnym w postaci np. interu.
Wróżysz z fusów. Po pierwsze Lewy nigdy nie grał w klubie z absolutnego topu(tak jak porównywany do niego Quaresma) tak więc nie można powiedzieć, że na pewno sobie nie poradzi. Ponadto Bundesliga to poziom dużo lepszy niż przeciętna liga portugalska. :naughty:
alina pisze: Nawet na bank. Max możliwy kontrakt to 5 lat.
A kontrakt Tottiego? Myślę, że tutaj nie ma ograniczeń w tej kwestii. Choć..
Ostatnio zmieniony 03 stycznia 2012, 23:12 przez zoff, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 03 stycznia 2012, 23:08

zoff pisze:Myślę, że w 2007 roku nikt nie dał Iaquintcie tak długiego kontraktu, został przedłużony. Moim zdaniem po sezonie 08/09 kiedy zaliczył niezłą drugą rundę.
Nawet na bank. Max możliwy kontrakt to 5 lat.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2012, 16:55

Boriello nie jest złym piłkarzem. A na zmiennika nawet bardzo dobrym. W sumie jeśli chodzi o zmienników to faktycznie w tej kwestii Marotta tworzy niezłe ItalJuve :prochno:

Uważacie, że latem go wykupimy? Jakie typy?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2012, 17:09

Ja myślę, że jeśli zachowamy tę intensywność z jaką obecnie atakujemy bramkę przeciwnika [wiem, za dużo wywiadów Conte] to Borriello ustrzeli kilka brzydkich bramek i zostanie wykupiony.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2012, 17:46

francois pisze:Boriello nie jest złym piłkarzem. A na zmiennika nawet bardzo dobrym. W sumie jeśli chodzi o zmienników to faktycznie w tej kwestii Marotta tworzy niezłe ItalJuve :prochno:

Uważacie, że latem go wykupimy? Jakie typy?
Juventus wykupił boskiego Mottę, także wszystko jest możliwe. Mam nadzieje, że ta znajomość będzie miała "przelotny" charakter. Transfer Boriello to dobre rozwiązanie, ale jedynie w kontekście rozgrywek ligowych. W przyszłym sezonie Juventusowi będzie potrzebny napastnik o wyższej klasie. Zresztą, część z tych 7-8 mln euro może zostać wydana w celu "odzyskania" Giovinco.


Zablokowany