Mercato (zima 2011/12)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
patmat001

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2011
Posty: 2
Rejestracja: 13 października 2011

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 12:47

Napastnicy są ok. Jeśli coś zmieniać to w obronie. Potrzeba nam lewego obrońcy, żeby Kielon nie musiał tam biegać.


Porady prawne online - najlepsze!
nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 12:47

Castiel pisze:Nie sprzedadzą niepotrzebnych graczy to może się uzbiera na jakiegoś dobrego zawodnika.
Pewnie miało być "Niech" :) To teraz przypomnij sobie ile Marotta zarobił na niepotrzebnych graczach. Czeka nas co najwyżej rozwiązanie kontraktów Amauriego i Iaquinty. Gościu nie potrafi nikogo sprzedać i taka jest prawda :angry:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 12:48

Ouh_yeah pisze:Ech, jakby tak Chiellini zaczął grać co tydzień jak w meczu z Milanem... zahor by się przestał śmiać z wywyższania go ponad Thiago Silve,
Tylko, że z Milanem Kielon grał na lewej, więc można po tym meczu powiedzieć, ze co najwyżej jest lepszy od Zambrotty :D Niech zagra w tym sezonie taki mecz na środku.

@iltalismano

Geniusz zła. Kiedy podbijasz świat? :>


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 12:57

nynek pisze:Gościu nie potrafi nikogo sprzedać i taka jest prawda :angry:
Ta, nikogo nie potrafi sprzedać. No cóż, gdyby Iaquinta i Amauri nie byli wiecznie połamanymi drewnami po trzydziestce, do tego kiepsko ustawiającymi się i marnującymi na potęgę dobre sytuacje to może by się udało ich sprzedać.

Aha zapomniałem, ich nawet nie da się oddać za darmo bo trzymają się swoich wielkich kontraktów, które zagwarantował im Alessio Secco, który, co by nie mówić, sprowadzał klasowych piłkarzy.

To nie jest jakaś cholerna FIFA gdzie możesz wrzucić na listę transferową jakiegoś patałacha a jakiś jeleń jeszcze zapłaci za niego. Nie ma <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w innych klubach. Nikt nie da się nabrać na zatrudnienie któregoś z nich na takich warunkach jakie Amauri/Iaquinta by zaakceptowali.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 12:57

nynek pisze:To teraz przypomnij sobie ile Marotta zarobił na niepotrzebnych graczach. Czeka nas co najwyżej rozwiązanie kontraktów Amauriego i Iaquinty. Gościu nie potrafi nikogo sprzedać i taka jest prawda :angry:
Rozwiązanie kontraktu to i tak oszczędność. Było takie powiedzonko - pieniądze oszczędzone to pieniądze zarobione. Gdyby je tak rozwiązać w styczniu to i tak na samym Amaurim i Iaquincie byłoby coś z 6 mln. Czy Ty jako właściciel klubu kupił byś zawodników, których drybling wygląda jak napady zespołu Tourette'a?


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 13:10

jakku1 pisze:JA, jesli mialbym wydac naprawde spory hajs, to na pilkarza naprawde o klase lepszego od tego, co obecnie mamy. Tevez, Aguero, Ibrahimovic - ktos w tym stylu. Oczywiscie pomijajac aspekty pozaboiskowe.
Nie bluźnij, nawet jeśli to tylko przykład.
jakku1 pisze:W zeszlym sezonie gral juz na skrzydle w 433, tez mu bardzo dobrze szlo. Teraz zostal przesuniety na pozycje SS. Niemniej, wydaje mi sie, ze on jest tak wszechstronny, ze moze zagrac i jako SS i jako skrzydlowy czy trequartista np. w 451.
Skrzydłowy czy cofnięty napastnik, ok, ale jako trequartista jakoś nie za dobrze mi się kojarzy (poczatki Ferrary).
zoff pisze:Zsyłka Zieglera do Turcji to nie jest żaden test. Reto został skreślony.
Trochę sam się skreślił. Nie wmówicie mi że nie mógł zostać jako rezerwa i walczyć o skład (w sumie to by szybko pewnie wywalczył, oczywiście wiedzieć o tym nie mógł). Taki był jego wybór, że jest na tyle dobry, że zasługuje na pierwszy skład, nawet jeśli to "tylko" liga turecka. Ja ten wybór szanuję, każdy piłkarz chce grać, ale skoro Grosso wrócił do łask, to tym bardziej udałoby się to Reto (dla uparciuchów przypominam, że to Grosso był poza składem w okresie przygotowawczym a Ziegler grał w sparingach, nie odwrotnie).
sebastian10 pisze:Szkoda że nie powalczylismy o Simon Kjaer moze jeszcze przy słabszym sezonie Romy bedzie szansa.
Dla mnie to drugi Bonnucci, może nawet słabszy. Z resztą jeśli rozegra słaby sezon w Romie to kupowanie go jest bezcelowe.

Co do Neymara to był go olał ciepłym moczem.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 13:39

@D@$ pisze:
sebastian10 pisze:Szkoda że nie powalczylismy o Simon Kjaer moze jeszcze przy słabszym sezonie Romy bedzie szansa.
Dla mnie to drugi Bonnucci, może nawet słabszy. Z resztą jeśli rozegra słaby sezon w Romie to kupowanie go jest bezcelowe.
Ja też mając w pamięci okres w Palermo miałem takie zdanie. W ostatnich dniach nadrobiłem trochę meczów pierwszych kolejek Serie A i widząc go w akcji zdziwiłem się. Zapieprzał, blokował, wybijał piłkę z linii bramkowej, walił czystymi wślizgami. To dopiero początek, zobaczymy jak będą grać dalej, ale póki co z tego co zaprezentował Bonucci i Kjear w tym sezonie, wyżej stawiam Duńczyka.


sebastian10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 665
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 15:15

Bonnucci jest słabszy na ta chwile od Simon Kjaer który po powrocie z Niemiec gra swietnie i w Roomie i reprezentacji Dani . Jest młodszy i umie rozegrac piłke od tyłu i zagrac długo piłke do przodu kibice Romy juz nie płacza za Mexesem, chyba z koniecznosci moze grac na prawej obronie jeszcze .


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 16:43

nynek pisze: Pewnie miało być "Niech" :) To teraz przypomnij sobie ile Marotta zarobił na niepotrzebnych graczach. Czeka nas co najwyżej rozwiązanie kontraktów Amauriego i Iaquinty. Gościu nie potrafi nikogo sprzedać i taka jest prawda :angry:
No wiesz przemawia za nim to ,że sprzedał Poulsena za 6mln chyba :D
A np. Amauri i VI nie chcieli odejsc wiec nie mógł ich sprzedać .


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 16:49

Dla niektórych wszystko jest takie proste...sprzedać tego, kupić tego, zwolnić tego. Ehhh. Życie różni się od gry, ale nie wszyscy to wiedzą.


nynek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 czerwca 2010
Posty: 361
Rejestracja: 06 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 18:04

Mietson pisze:Ta, nikogo nie potrafi sprzedać. No cóż, gdyby Iaquinta i Amauri nie byli wiecznie połamanymi drewnami po trzydziestce, do tego kiepsko ustawiającymi się i marnującymi na potęgę dobre sytuacje to może by się udało ich sprzedać.
Castiel pisze:Dla niektórych wszystko jest takie proste...sprzedać tego, kupić tego, zwolnić tego. Ehhh. Życie różni się od gry, ale nie wszyscy to wiedzą.
Nie chodzi mi o to, że za Amauriego i Iaquintę ma zgarnąć po 10 mln. Ograniczanie się do rozwiązania kontraktu to na prawdę droga na skróty.
Chyba nikt nie powie, że chociażby sprawa z Giovinco to majstersztyk transferowy? :doh:
Mietson pisze:Aha zapomniałem, ich nawet nie da się oddać za darmo bo trzymają się swoich wielkich kontraktów, które zagwarantował im Alessio Secco, który, co by nie mówić, sprowadzał klasowych piłkarzy.
Jednak taki Grygera i Zebina grają za jakieś tam pieniądze (pewnie mniejsze niż w Juvenstusie), a Marotta złamanego eurocenta za nich nie zgarnął.
Przestańcie bronić tego swojego Marottoołtarzyka i zastanówcie się czy takie "sukcesy finansowe" są chlubą dla takiej drużyny jak Juventus. No chyba, że to na prawdę już przeszłość i należy się tym cieszyć.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 18:09

nynek, ja piję tylko i wyłącznie do Twojego bezsensownego stwierdzenia, że on nikogo nie umie sprzedawać. Kogo mógł sprzedać to sprzedał a z Amaurim zrobił naprawdę wszystko aby się go pozbyć.

Grygera i Zebina odeszli dlatego, że byli za darmo, nikt normalny by za nich nie płacił. Prześledź sobie jakie sumy są płacone za zawodników w takim wieku to z łatwością zauważysz, że rzadko kiedy są to transfery gotówkowe a już na pewno nie w przypadku takich średniaków.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 18:44

jsduga pisze:Jak przyjdzie Hummels to też będę zadowolony
Zadowolony? Ja bym sie cieszył bardziej niż z Aguero.
zahor pisze:
alina pisze:
Alexinhio-10 pisze:Boze, a Wy dalej o tym Tevezie...
No nie?

Jak już, to z City trzeba brać Kolarova.
Teveza, nie Teveza, prawie na pewno niebawem w City urządzą jakąś wyprzedaż garażową bo po prostu jest tam zbyt dużo zbyt dobrych zawodników (a pewnie dojdą jeszcze nowi) i siłą rzeczy kogoś będą musieli sprzedać. I sęk w tym żeby nie przegapić tego momentu, tak jak Secco pierdział w stołek kiedy inni kupowali w Realu Sneijdera czy Robbena.
Problem w tym, że mogą mieć duże wymagania finansowe. No bo czy Kolarov by sie zgodził na 3 mln? Dobra pozycja w tabeli w styczniu mocno by nam pomogła w negocjacjach. Z drugiej strony, jak sie pozbędziemy VI i Amauriego to bedzie 7 mln zaoszczędzone na pensjach w okresie styczeń-czerwiec.
De Rossi pisze:
@D@$ pisze:
sebastian10 pisze:Szkoda że nie powalczylismy o Simon Kjaer moze jeszcze przy słabszym sezonie Romy bedzie szansa.
Dla mnie to drugi Bonnucci, może nawet słabszy. Z resztą jeśli rozegra słaby sezon w Romie to kupowanie go jest bezcelowe.
Ja też mając w pamięci okres w Palermo miałem takie zdanie. W ostatnich dniach nadrobiłem trochę meczów pierwszych kolejek Serie A i widząc go w akcji zdziwiłem się. Zapieprzał, blokował, wybijał piłkę z linii bramkowej, walił czystymi wślizgami. To dopiero początek, zobaczymy jak będą grać dalej, ale póki co z tego co zaprezentował Bonucci i Kjear w tym sezonie, wyżej stawiam Duńczyka.
Problem w tym, że ty wyżej od Bonucciego stawiasz też np. Głowackiego.
Ostatnio zmieniony 13 października 2011, 19:26 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 18:48

O kupnie nowych zawodników pogadamy, jak odpalimy Vicka, Chrystusa i pewnie Grosso.
Zaklepmy Rhodolfo w tym okienku i nie będzie źle.


EDYTA:
Ponoć złożyliśmy Parmie ofertę za wykupienie połowy karty Seby.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 20:15

alina pisze:Problem w tym, że ty wyżej od Bonucciego stawiasz też np. Głowackiego.
Nie. Zresztą nawet nie wiem jak gra Głowacki, bo nie oglądam reprezentacji Polski, o polskiej lidze za jego czasów nie wspominając. Nie ironizuj, tylko obejrzyj mecze dotychczasowe mecze Kjaera w Romie (wiele ich nie było), a też PÓKI CO postawisz go wyżej niż Bonucciego (mówimy tylko o tym sezonie).


Zablokowany