Kibice Juventusu: Boniek to niewdzięcznik

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2010, 18:30

kamilu_87 pisze:Edgar zasługuje na gwiazdke bardziej od Camorów czy innych Zambrottów
rozwiń swoją głupią myśl :3


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 21 października 2010, 18:41

pan Zambrotta pisze:
kamilu_87 pisze:Edgar zasługuje na gwiazdke bardziej od Camorów czy innych Zambrottów
rozwiń swoją głupią myśl :3
Jeśli uważasz że jest głupia to na hoooy chcesz żebym ją rozwijał ?
Btw. Nie tak sie robi serduszko ;p


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2010, 19:10

kamilu_87 pisze:
pan Zambrotta pisze:
kamilu_87 pisze:Edgar zasługuje na gwiazdke bardziej od Camorów czy innych Zambrottów
rozwiń swoją głupią myśl :3
Jeśli uważasz że jest głupia to na hoooy chcesz żebym ją rozwijał ?
Btw. Nie tak sie robi serduszko ;p
bo chcę choć zrozumieć ten tok myślenia.
nie chcę serduszka.


ZZX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 126
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 21 października 2010, 22:28

Ludzie! Jak tak Bońka nie chcecie, to weźcie znajdźcie kogoś kto bardziej zasługuje. A to że ktoś krytykuje Juve, nie sam klub jako historię, osiągnięcia, tylko krytykuje zarząd czy słabą grę-większość kibiców Juve to robi. Przeszedł do Romy, która teraz lubi bardziej bo widocznie było mu tam lepiej i tyle. A osiągnięcia miał duże jak te wspomniane przez niego 3 z 5 bramek w finałach (no i po faulu na nim podyktowany wykorzystany karny przez Platiniego w PM).
Davids-osobiście bardzo lubię, ale tutaj nie przeszkadza wam 2 lata przed Juve w Milanie-to jeszcze okey, ale później rok w Interze? Super że teraz mówi ze było mu tu najlepiej, ale to jednak pozostaje w pamięci


Obrazek
ToM.MaR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 54
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 16:49

Zbigniew Boniek to z pewnością jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy w historii. Jest również wymieniany w gronie najlepszych zawodników, którzy grali w barwach Juventusu Turyn. Kibice "Starej Damy" są jednak przeciwni umieszczeniu specjalnej gwiazdy poświęconej Polakowi na nowym stadionie Juventusu. Dlaczego?

Boniek został wybrany do grona pięćdziesięciu piłkarzy, którzy mieliby mieć swoją gwiazdę na nowym obiekcie klubu. Sprzeciwili się temu fani zespołu.

- Prosimy zarząd o usunięcie Zbigniewa Bońka z listy. Był to wspaniały piłkarz jednak nie okazuje on w ostatnim czasie wdzięczności i szacunku klubowi. Mamy nadzieję że nasza prośba zostanie przyjęta ze zrozumieniem.

Włoscy "tifosi" mieli pewnie na myśli sympatyzowanie Bońka z innym klubem z Serie A w którym grał. Chodzi oczywiście o AS Romę. Sam zainteresowany już odniósł się do tej sprawy na łamach "La Gazzetty Dello Sport".

- Nie rozumiem tego. Ze mną w składzie Juventus zdobył bardzo wiele. Strzelałem bramki w finałach europejskich pucharach. Jako jedyny z piłkarzy nie wziąłem pieniędzy za wygranie finału na Heysel w 1985 roku. To nie oznacza chyba braku szacunku i wdzięczności - mówi Boniek.

Wśród 50 wyróżnionych piłkarzy znaleźli się tacy piłkarze jak Roberto Baggio, Gianluigi Buffon, Roberto Bettega czy Michel Platini.


http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Fani- ... omosc.html


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 16:52

ToM.MaR pisze:Zbigniew Boniek to z pewnością jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy w historii. Jest również wymieniany w gronie najlepszych zawodników, którzy grali w barwach Juventusu Turyn. Kibice "Starej Damy" są jednak przeciwni umieszczeniu specjalnej gwiazdy poświęconej Polakowi na nowym stadionie Juventusu. Dlaczego?

Boniek został wybrany do grona pięćdziesięciu piłkarzy, którzy mieliby mieć swoją gwiazdę na nowym obiekcie klubu. Sprzeciwili się temu fani zespołu.

- Prosimy zarząd o usunięcie Zbigniewa Bońka z listy. Był to wspaniały piłkarz jednak nie okazuje on w ostatnim czasie wdzięczności i szacunku klubowi. Mamy nadzieję że nasza prośba zostanie przyjęta ze zrozumieniem.

Włoscy "tifosi" mieli pewnie na myśli sympatyzowanie Bońka z innym klubem z Serie A w którym grał. Chodzi oczywiście o AS Romę. Sam zainteresowany już odniósł się do tej sprawy na łamach "La Gazzetty Dello Sport".

- Nie rozumiem tego. Ze mną w składzie Juventus zdobył bardzo wiele. Strzelałem bramki w finałach europejskich pucharach. Jako jedyny z piłkarzy nie wziąłem pieniędzy za wygranie finału na Heysel w 1985 roku. To nie oznacza chyba braku szacunku i wdzięczności - mówi Boniek.

Wśród 50 wyróżnionych piłkarzy znaleźli się tacy piłkarze jak Roberto Baggio, Gianluigi Buffon, Roberto Bettega czy Michel Platini.


http://sport.wp.pl/kat,2193,title,Fani- ... omosc.html
Nie chciałbym być niegrzeczny.... ale kolega to z choinki się urwał z tym tekstem?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ToM.MaR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 54
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 17:26

a to czemu?
ten tekst - jak widać - nie jest mojego autorstwa tylko przytoczony ze strony podanej poniżej cytowanego tekstu


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 17:33

ToM.MaR pisze:a to czemu?
ten tekst - jak widać - nie jest mojego autorstwa tylko przytoczony ze strony podanej poniżej cytowanego tekstu
A przejrzałeś sobie temat od początku, czy ot - tak wkleiłeś, żeby było?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ToM.MaR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 54
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 24 października 2010, 18:54

jeżeli musisz bawić się w detektywa to wkleiłem informacyjnie. żeby ci co nie widzieli zobaczyli


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 12:40



marek.siedlce

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2009
Posty: 537
Rejestracja: 16 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 12:50

Jan znam życie to WP też od siebie pokolorowała ten krótki wywiad.


FORZA JUVE !!!
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 13:13

marek.siedlce pisze:
Jan znam życie to WP też od siebie pokolorowała ten krótki wywiad.
Pełny tekst wywiadu można przeczytać w "Polska The Times": "Boniek: Jackowi Zielińskiemu Lech znudził się jak żona". Chociaż nie mam zamiaru zniżać się do poziomu wypowiedzi Bońka, to osobiście mam nadzieję, że ktoś usunie jego gwiazdę ze stadionu.


Obrazek
artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 657
Rejestracja: 27 października 2005
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 13:34

-Trener Juventusu Luigi Del Neri powiedział ostatnio, że walczy o mistrzostwo. Możliwe, aby dogonił rozpędzony Milan?

-Po latach przewagi Interu stawka wśród tych tradycyjnie najlepszych klubów włoskich znów się wyrównała. Milan, Inter, Juve albo Roma zdobędą scudetto. Tak, Juventus ma szanse, jak najbardziej. Jest znacznie mocniejszy niż w zeszłym roku. Szkoda, że Lechowi nie udało się wygrać w pierwszym meczu w Turynie. Była na to ogromna szansa, prowadziliśmy 2:0.

Zobaczcie jak rudy zmienia temat... pytanie o SerieA, a ten nie dość, że kilka pytań wcześniej już mówił o Lechu, to teraz wraca znowu do tego.

On ma jakiś kompleks :think:


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 13:43

Z niewiadomych przyczyn Boniek wypowiada się o Juve tak jakby przez całą karierę grał dla Interu. Ale jak to mówi Franz Smuda: <...> z nim :D


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 listopada 2010, 17:33

Ta wypowiedź Bońka jest po prostu żałosna. Od początku byłem przeciwny pomysłowi, by dostał jedną z gwiazd na nowym stadionie, teraz jedynie do końca utwierdziłem się w tym przekonaniu.


ODPOWIEDZ