Najbardziej nielubiana druzyna przez Tifosich Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
WKSiak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 listopada 2006
Posty: 11
Rejestracja: 21 listopada 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 18:46

A moje top 10, cóż:

1. AC Milan
2. Chelsea Londyn
3. FC Liverpool
4. Inter Mediolan
5. Manchester United
6. AS Roma
7. FC Barcelona
8. AC Torino
9. Glasgow Rangers
10. Real Madryt

W każdym razie: JUVENTUS TURYN ponad wszystko !!!!!!


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 18:56

1. Inter - ukradli nam 2 scudetta wiec nie ma sie czemu dziwic ;P
2. Milan - od zawsze ich nie lubie a jeszcze bardziej od finalu LM
3. Real Madryt - banda wielkich gwiazd nie umiejacych sie zgrac
4. Chelsea - maja za duzo kasy i wydaje im sie ze moga wszystko, za ogol nienawidze ;)
5. Man UTD - nigdy ich nie lubilem ;)


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 19:43

Z tego co zauważyłem to temat chyba brzmi najbardziej nielubiana drużyna przez Tifosich Juventusu a nie przez kibiców z Polski więc skończcie prosze z tymi śmiesznymi niemającymi nic do rzeczy rankingami. Ja także nie lubię Interu ale nie rzucam w jego kibiców mięsem kiedy popadnie bo to nie ich wina że dostali Scudetto tak jak nie nasza winą jest to co robił Moggi. Dostali to Scudetto to dostali i tyle nic na to nie poradzimy. Za rok kiedy Juve wróci do Serie A będziemy mogli znów ekscytować się pojedynkami tych dwóch wielkich drużyn i sobie "dosrywać" w przypadku porażek naszych ulubieńców 8) a temat "kradzieży" scudetto jest już dla mnie zamknięty. I tyle chciałem powiedzieć.
Ostatnio zmieniony 10 grudnia 2006, 11:21 przez ULAT, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 19:58

No wiec mój ranking najbardziej nielubianych klubów jest taki:

1. INTER (kiedys był milan, ale po aferze nic interowi mu sie nie stało)
2. MILAN (nienawidziłem i bede nienawidzieć)
3. REAL (j/w)
4. BARCELONA (lubie jej zawodników (puyol, xawi, messi) ale nie lubie klubu
5. FIORENTINA


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 21:15

Pierwsze miejsce zajmuje Inter :evil:
w mojej klasyfikacji. Za kradzież naszych tytułów :!:
i za całokształt :lol:
Drugie miejsce ma Milan...
kiedyś to on miał pierwsze miejsce w mojej
"grupie znienawidzonych klubów"
może dlatego,że jak jeszcze Juventus był w Serie A :( to właśnie Milan stanowił największe zagrożenie w walce o tytuł :)
A na dalszych miejscach plasuje się reszta klubów z Serie A międzyinnymi Torino :twisted:
Co do klubów zagranicznych to raczej mi żaden nie przeszkadza :-D


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 grudnia 2006, 21:38

29 pisze: Biedne niewiniątka...
Ciekawe gdzie sie ulotniły Wasze rozmowy z Bergamo i Mazzeim :lol:
Zacytuj prosze te rozmowy, bo nie wiem w tym momencie o czym mowisz. Mnie o tym nic nie wiadomo, wiec chetnie sie dowiem o co chodzi.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
Barbarzynca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2006
Posty: 46
Rejestracja: 13 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 00:38

Lord of San Siro pisze:
29 pisze: Biedne niewiniątka...
Ciekawe gdzie sie ulotniły Wasze rozmowy z Bergamo i Mazzeim :lol:
Zacytuj prosze te rozmowy, bo nie wiem w tym momencie o czym mowisz. Mnie o tym nic nie wiadomo, wiec chetnie sie dowiem o co chodzi.
Skoro sie ulotnily to jak ma zacytowac?? :rotfl: :rotfl: :prochno:


Obrazek
Obrazek
TdF

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2005
Posty: 118
Rejestracja: 14 lipca 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 01:11

To skąd wiadomo, że są ? Może je ktoś w szafie schował :o


Inter per SempreObrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 10:02

TdF pisze:To skąd wiadomo, że są ? Może je ktoś w szafie schował :o
Heh, raczej ktos dopomogl aby sie ulotnily...widac, ze nic nie jest bezpieczne, nawet w szfie... :lol:

A co do tematu, to oczywiscie Inter, za to, ze nosza NASZE Scudetto na koszulce, za to, ze tak dazyli do tego aby wykonczyc Juventus i zrobic sobie wygodne miejsce w lidze, nie okazali nam litosci, napietnowali, wszyscy, dzialacze, zawodnicy, kibice...wiec teraz mamy ich kochac za to? Dalej, Milan? Oni przynajmniej staraja sie zalatwiac wszystko na boisku a nie poza nim. Ogolnie lubie lige wloska i poza wlasnie Interem to pozostali sa ok.
Jesli chodzi o ligi zagraniczne, no coz, ja osobiscie nienawidze Barcelony, Realu Madryt, Liverpool'u a reszta to neutralna jest.


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2006, 23:53

Barbarzynca pisze:
Lord of San Siro pisze:
29 pisze: Biedne niewiniątka...
Ciekawe gdzie sie ulotniły Wasze rozmowy z Bergamo i Mazzeim :lol:
Zacytuj prosze te rozmowy, bo nie wiem w tym momencie o czym mowisz. Mnie o tym nic nie wiadomo, wiec chetnie sie dowiem o co chodzi.
Skoro sie ulotnily to jak ma zacytowac?? :rotfl: :rotfl: :prochno:
:smile:

TdF pisze:To skąd wiadomo, że są ? Może je ktoś w szafie schował :o
Bergamo i Mazzei zeznali, że osobą która najczęściej do nich dzwoniła w sprawie arbitrów był Fachetti, bardzo zdziwieni gdzie sie podziały te rozmowy.


Lord of San Siro

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2006
Posty: 396
Rejestracja: 08 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 01:00

29 pisze: Bergamo i Mazzei zeznali, że osobą która najczęściej do nich dzwoniła w sprawie arbitrów był Fachetti, bardzo zdziwieni gdzie sie podziały te rozmowy.
Hmm, nie mam pojecia kim sa panowie Bergamo i Mazzei. Nie mam pojecia co zeznali, przed kim zeznali i czy w ogole zeznali. A co do tych rzekomych rozmow - widze, ze stosujesz tutaj ta sama metode jaka kilka miesiecy temu zaprezentowala partia rzadzaca i premier Kaczynski wespol z poslem Kurskim wobec opozycji: Jak znajda sie dowody na to, ze sa winni to oczywiscie bedzie to swiadczylo, ze sa winni a jak zadne dowody sie nie znajda to swiadczy to o tym, ze sa winni tyle, ze dowody te zostaly zniszczone.


Cent'anni di storia ... di serie B non ho memoria!!!
jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 08:35

Pół roku temu za takie teksty kibice Juve byli wyśmiewani. Więc ja też, teraz, śmieję się z Ciebie, Lordzie of San Siro. 8)


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 10:59

29 pisze:Bergamo i Mazzei zeznali, że osobą która najczęściej do nich dzwoniła w sprawie arbitrów był Fachetti, bardzo zdziwieni gdzie sie podziały te rozmowy.
Zastanawia mnie, jak wyobrażasz sobie zniknięcie takich dowodów, jeżeli widziały je: FIGC, UEFA i dwie prokuratury...

EDIT:
Proponuje zakonczyc dyskusje z takimi chłoptasiami bo poprostu nie dorastają nam do piet
:lol:
Ostatnio zmieniony 11 grudnia 2006, 11:23 przez klsmkr, łącznie zmieniany 1 raz.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 11:17

Pozwolicie ze wtrące kilka swoich słów do tej rozmowy która zreszta obserwuje od samego poczatku jednak nie zabierał w niej głosu. Jak widzicie kazda wypowiedz kibicia Interu wyzwala w Was coraz to wieksza zlość i nienawisc. Póki co nic nowego też nie wniesli do rozmowy prócz swojego naturalnego dogadywania,dogryzania :? Proponuje zakonczyc dyskusje z takimi chłoptasiami bo poprostu nie dorastają nam do piet :twisted:


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2006, 14:28

Więc tak:
Od zawsze kiedy pamiętam czułem ogromną nienawiść do Milanu, była ona wręcz nie do opisania, teraz to się mocno zmieniło i szanuje Milan, co nie znaczy żę ich lubię. Od zawsze nienawidzę Romy i to się nigdy nie zmieni, ten klub i jego kibice to dla mnie coś strasznego, od razu zaznaczam że klub z Rzymu jest przezemnie bardziej znienawidzony niż Inter.
To co myśle o Interze lepiej zostawie dla siebie bo dostałbym wiecznego bana jak bym napisał to na forum. Interu nie szanuje, nie nawidzę piłkarzy i działaczy związanych z tym klubem, no i skradzione scudetto mówi samo za siebie.

1.Roma :stop:
2.Inter
3.Torino, Lazio i inni...
4.Bayern, Real....


ODPOWIEDZ