Wasze ulubione kluby przed Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Conrad JUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 294
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 16:54

Ja od dziecka kocham LEGIUNIE ale teraz kocham tez JUVE i niech nikt mi nie mowi ze jak legia ma zgode z JUVE to od razu ich polubilem pokochalem mnuve przed zgoda z LEGIĄ


NA ZAWSZE JUVENTINO !!!
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 16:57

pakman pisze:a tak na marginesie - to tak rozmawialismy ostatnio z chlopakami wlasnie o kibicach Juventusu , ktorzy teraz "pokochaja" Chelsea albo Real :/ Zapewne tacy sie pojawia albo juz to zrobili :?: i beda sie zarzekac ze kibicuja im od kilka lat juz ehhh :/
Nie rozumiem takich ludzi. Jak mozna przestac "kochac" swój klub gdy tylko cos im nie idzie! Nienawidze takich ludzi :evil:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 17:06

naros pisze:Nie rozumiem takich ludzi. Jak mozna przestac "kochac" swój klub gdy tylko cos im nie idzie! Nienawidze takich ludzi :evil:
Dlaczego się pytasz? Jak z autopsji to wiesz :think: :whistle: !? - Nienawidzić samego Siebie to też przesada :rotfl: .



Ja jestem od 10 lat za Juventusem, nigdy wcześniej nie było innego klubu i nigdy później nie będzie. Nigdy nie przypuszczałem, aby mieć problemy z pamięcią i zapomnieć o "Starej Damie" niektórym pamięć się wymaże jak Juventus zaniedługo [Serie B]. Ja nie zapomnę o klubie, będę tak mocno kibicować jak się da! 10 lat potrafiłem to i będę potrafić kolejne 10 i kolejne 10 itd.!
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2006, 17:18 przez wloski, łącznie zmieniany 4 razy.


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 17:13

Znam takich co w ciagu 3 lat kibicowali 4 roznym klubom :) To jest sztuka normalnie :/ MU , Real , Chelsea i Barca ....... Mu przestalo grac dobrze wszyscy kochaja Real , Chelsea kupila 20 ludzi - kochamy Czesli :/ Barcelona wygrywa Lm ...... no to kochamy Barce .... <samobojca>. Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibicow !! :-D


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 17:30

Ja musze sie przyznac (choc juz pewnie kiedys o tym wspominalem) ze moja pierwsza pilkarska miloscia byl Widzew Lodz :wink: Ale to bylo naprawde baaardzo dawno temu. Choc do dzisiaj pamietam, iz nie bylo to kibicowanie polegajace tylko na odpowiadaniu "za kim idziesz ?? za ..." Tego typu rzeczy nie akceptowalem juz od malego. Naprawde mocno interesowalem sie futbolem (zarazil mnie tym kuzyn, za co jestem mu teraz wdzieczny) i Widzewowi kibicowalem naprawde na powaznie. Niektorzy mowili na mnie "widzewiak" :prochno: Potem pamietam jak mialem moze jakis rok "przerwy", az wkoncu (sam dzis nie potrafie wytlumaczyc dlaczego) kocham Juventus. I trwa to juz ponad 8 lat i mam nadzieje, ze bedzie trwac az do smierci :!:


djse

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 71
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 17:51

Musze przyznać ,ze niektórzy na tym forum sa żałośni... Ledwie sie dowiadujemy ,że JUVE ma grać w Serie B ze strata -30 pkt ,to od razu jak grzyby po desczu pojawiaja sie tematy : "komu bedziesz kibicowal w Serie A " ,czy ten z poprzednim klubem ulubionym.
Sorry ,ale dla mnie to brzmi jak głos szczurów ,które chcą uciec z tonącego okrętu i szukają już sobie alternatyw.
Może to i dobrze ,bo zostaną sami Juventini. Ja wręcz jestem dumny z tego ,że Juve to mój ulubiony klub niezależnie od tego ilu zawodników zostanie.
NIe będe ani nikomu kibicowal w Serie A (jedynie ,zeby nikt z 3-jki Roma Inter ,MIlan nie zdobyli Scudetto) ,ani odgrzebywal komu kiedys tam kibicowalem. Bo po co ??? Zeby moze zapomniec o Juve ???
Mnie teraz najbardziej interesuje Serie B i czekam kiedy Alex znów wzniesie Puchar za kolejne 30 scudetto i My prawdziwi kibice będziemy mogli z satysfakcją wyszyć sobie 3 gwiazdkę na koszulce Juve (bo jak wiadomo te dwa scudetta nam zabrali ,ale jak dla mnie oni je wygrali na boisku i nikt tego mi nie wmówi)...
JUVE PER SAMPRE


Juve moim ulubionym klubem , Del piero pilkarzem
Gamber

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 czerwca 2003
Posty: 218
Rejestracja: 10 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 18:12

djse pisze:Musze przyznać ,ze niektórzy na tym forum sa żałośni... Ledwie sie dowiadujemy ,że JUVE ma grać w Serie B ze strata -30 pkt ,to od razu jak grzyby po desczu pojawiaja sie tematy : "komu bedziesz kibicowal w Serie A " ,czy ten z poprzednim klubem ulubionym.
Sorry ,ale dla mnie to brzmi jak głos szczurów ,które chcą uciec z tonącego okrętu i szukają już sobie alternatyw.
Może to i dobrze ,bo zostaną sami Juventini. Ja wręcz jestem dumny z tego ,że Juve to mój ulubiony klub niezależnie od tego ilu zawodników zostanie.
NIe będe ani nikomu kibicowal w Serie A (jedynie ,zeby nikt z 3-jki Roma Inter ,MIlan nie zdobyli Scudetto) ,ani odgrzebywal komu kiedys tam kibicowalem. Bo po co ??? Zeby moze zapomniec o Juve ???
Mnie teraz najbardziej interesuje Serie B i czekam kiedy Alex znów wzniesie Puchar za kolejne 30 scudetto i My prawdziwi kibice będziemy mogli z satysfakcją wyszyć sobie 3 gwiazdkę na koszulce Juve (bo jak wiadomo te dwa scudetta nam zabrali ,ale jak dla mnie oni je wygrali na boisku i nikt tego mi nie wmówi)...
JUVE PER SAMPRE
Calkowicie cie popieram!! W moim sercu jest TYLKO Juventus Turyn, i tak zostanie do konca mojego zycia... nawet jakby Juventus znikl z pilkarskiego swiata to nie bede kibicowal zadnemu innemu klubowi!! Mysle ze teraz jest odpowiedni czas na takiego typu deklaracje poniewaz nigdy wczesniej w ponad 100 letniej historii Juve nie bylo tak dramatycznej sytuacjii jak teraz, jestesmy juz praktycznie w serie b, mistrzostwa nam odbieraja, daja -30 pkt na starcie.... pozostaje tylko nadzieja ze zdazy sie cos nieprzywidzialnego i kara pozostanie lagodniejsza... naprawde przykro jest patrzec jak twoj ulubiony klub stacza sie na dno.... jednak ja wierze ze nawet jezeli wszystko zostanie tak jak po pierwszyw wyroku, to Juventus podniesie sie, podniesie sie i dalej bedzie jednYM z najleszych klubow na swiecie, a nawet jezeli nie to i tak w moim sercu tylko JUVENTUS!!

JUVENTUS SEMPER FIDELIS[/list]


<Juventus Semper Fidelis>
Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 20:52

djse pisze:Musze przyznać ,ze niektórzy na tym forum sa żałośni... Ledwie sie dowiadujemy ,że JUVE ma grać w Serie B ze strata -30 pkt ,to od razu jak grzyby po desczu pojawiaja sie tematy : "komu bedziesz kibicowal w Serie A " ,czy ten z poprzednim klubem ulubionym.
Sorry ,ale dla mnie to brzmi jak głos szczurów ,które chcą uciec z tonącego okrętu i szukają już sobie alternatyw.
Może to i dobrze ,bo zostaną sami Juventini. Ja wręcz jestem dumny z tego ,że Juve to mój ulubiony klub niezależnie od tego ilu zawodników zostanie.

JUVE PER SAMPRE
Jak zobaczylem ten temat od razu mialem napisać dokladnie to samo.
Jak przeczytałem posty niektorych z Was to myslałem ze padne.
To teraz tylko czekać na kolejny finał LM, ktoś sie komuś spodoba i znów śpiewka "Najpierw był Ajax po roku 2003 Juventus a teraz...?"
Takimi tekstami sami sie ośmieszacie...
Ja poprostu nie rozumiem jak można najpierw kibicować jednej druzynie a pozniej następnej.
Juventus to klub z wielką tradycją i choćbyśmy i 10 lat grali w Serie B to i tak zaden Milan, Inter czy ta śmieszna Roma nam nie do rowna w ilości Scudetti. Jestem dumny z tego ze jestem kibicem Juve i nigdy nie będe kibicować innemu klubowi.


Black_star_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2005
Posty: 24
Rejestracja: 21 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 21:14

Nie bardzo rozumiem, o co chodzi w tym pytaniu. Być kibicem jednego klubu, a gdy powinie mu się noga bądź spadnie do niższej ligi przerzucić się na inny, który teraz właśnie ma swoje "pięć minut"? Dla mnie takiego zachowania nie można nazwać prawdziwym kibicowaniem, tylko chęcią zaimponowania innym ludziom, Jeżeli na pytanie "Jaki jest twój ulubiony klub?" odpowiesz nazwą zaspołu, który wygrał Ligę Mistrzów, a na następne: "Od kiedy?" udzielisz odpowiedzi: "Od półfinałów" to nie świadczy to o tobie za dobrze.

Dla mnie Juventus był pierwszym i jedynym klubem, do którego zapałałam prawdziwą miłością, i jak mówi mój podpis : Biało-czarne serce pozostaje takim na wieki...

AMEN


Fałszywa miłość jest gorsza niż prawdziwa nienawiść (Alfred de Musset)
Biało-czarne serce pozostaje takim na wieki...
Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 lipca 2006, 21:14

wloski pisze:Ja jestem od 10 lat za Juventusem, nigdy wcześniej nie było innego klubu i nigdy później nie będzie. Nigdy nie przypuszczałem, aby mieć problemy z pamięcią i zapomnieć o "Starej Damie" niektórym pamięć się wymaże jak Juventus zaniedługo [Serie B]. Ja nie zapomnę o klubie, będę tak mocno kibicować jak się da! 10 lat potrafiłem to i będę potrafić kolejne 10 i kolejne 10 itd.!
Sorki wloski, ale ile ty masz w ogóle lat?

naros, z całym szacukiem, ale mi się wydaje że ty w połowie nadchodzącego sezonu przestaniesz być kibicem Juventusu. Po prostu znudzi ci się Juventus w Serie B, a dodatkowo nie wytrzymasz kpin ze strony kibiców innych drużyn. Kolejna drużyna, której przestałeś kibicować. Ale nie martw się. Zostało jeszcze dużo drużyn, którym będziesz mógł pokibicować.

Ja kibicuje od początku Juventusowi. Nie wiem dlaczego, ale nawet kiedy miałem 6 lat i mój tata kupił mi koszulkę Barcelony, ja nie zacząłem im kibicować, a kibicowałem Juve. Po prostu pokochałem Juve bez większego powodu. Może w poprzednim wcieleniu byłem kibicem Juve i to dlatego :)


FCJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 6
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 01:01

LEGIA!!!!! i JUVE!!! ;] Jeszcze kilka lat temu nie interesowałam się tak bardzo piłką nożną, ale kiedy brat mnie w to wciągnął zaczęła mnie interesować Legia, no i później Juve! ;]


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 01:14

Nie wiem po co wam taki temat, tak tepicie wszelkie przejawy tzw "sezonowego kibicowania" a wypowiadacie sie w takim temacie i wasze posty czesto nijak sie maja do tytulu tematu bo wygladaja one mniej wiecej tak "ja kibicuje Juve od zawsze i tylko Juve" wiec cos tu jest conajmniej nie tak... :| Rozumiem, ze naros odwazyl sie wyznac taka tajemnice, rozumiem, ze wie jak zle czynil, rozumiem, ze sie juz poprawil, ale ten temat jest chyba zle zatytulowany, powinien leciec "Czy dla ciebie oprocz Juve jakis klub sie liczy :?: ", wtedy nie byloby problemu.

Ja napisze tyle, dla mnie jest kilka klubow, ktorych nienawidze, wiekszosc jednak jest dla mnie neutralna a liczy sie tylko Juventus... <--- to rzecz jasna zeby off topa nie bylo bo bana nie chce... :|


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 09:41

MIKI_900 pisze:naros, z całym szacukiem, ale mi się wydaje że ty w połowie nadchodzącego sezonu przestaniesz być kibicem Juventusu. Po prostu znudzi ci się Juventus w Serie B, a dodatkowo nie wytrzymasz kpin ze strony kibiców innych drużyn. Kolejna drużyna, której przestałeś kibicować. Ale nie martw się. Zostało jeszcze dużo drużyn, którym będziesz mógł pokibicować.
Bede kibicować Juve do konca zycia ile razy mam to pisac! Bo naros załozył temat gdzie pisze sie jakie były twoje ulubione kluby przed Juve? To juz przestał kochać Juve!? :angry: :angry:
Zawsze bede kochać Juve nawet w Serie Ź bo jest to moj pierwszy klub który naprawde pokochałem całym sercem pierwszy i ostatni bo innych nie bedzie!!!
A jesli chodzi o kpiny to sie nie martw jestem na to wytrzymały ile razy chłopacy sie smiali z tego ze Juve odpadło z Arsenalem w LM czy Liverpoolem a wielki milan zaszedł dalej. Tak tylko ze ja potem smiałem sie z nich jak Juve zostawało mistrzem :smile: noniestety nam zabrali mistrzostwa :/ ale trudno zycie toczy sie dalej teraz moze bedą sie smiac ale za pare lat to znowu ja bede smaic sie z nich!!!
JUVE PER SEMPRE!!!
THE END!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Del Petro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 13
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 18:08

Ja najpierw kibicowałem Manchesterowi ( głównie dzieki Beckhamowi ) nastepnie kibicowałem Realowi ( bo tam przeszedł Beckham) . Nagle kolega zmienił Juve na Milan a ja chcac kibicowac rowniez zespołowi bz Serie A wybrałem Juventus. Jeszcze po roku z Juve myslałem o Interze ale na 2 dzień mi juz przeszło i juz 3 lata kibicuje Juve , z ktorym zostane na zawsze. FORZA GRANDE JUVE


453r0th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 3
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2006, 23:33

na samym początku byłem za interem (też się za to wstydze) ale tylko dlatego że w 2002 roku w chipsach znalazłem kartę vieri'ego


ODPOWIEDZ