Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 14:50

To, że chcą Comana wypożyczyć wiąze się z tym, że w tym momencie nie ma dla niego miejsca w składzie. A to, że chłopak ma potencjał, to jest inna kwestia i dlatego go nie sprzedajemy. I w jego przypadku dawanie mu "jeszcze jednego sezonu" jest jak najbardziej słuszne. On ma przecież dopiero 19 lat! Dybala w jego wieku dopiero przechodził do Palermo, a Francuz już jest w Juventusie.
Dalej, o takim Sandro mówicie, że mamy jednego z najlepszych młodych lewych obrońców. A gość ma 24 lata. Jest 5 lat starszy od Comana. Sandro w jego wieku dopiero przechodził do Santosu. :C
Jeju, nie można tak po prostu sprzedać młodego zawodnika, tylko dlatego, że pierwszy sezon miał słaby. Z takim podejściem jak wasze, to nawet, jakby Salas chciał wtedy odejść i przyszedłby CR7, to po roku byśmy go oddali. :angry:


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 14:52

Jeśli to prawda to pewnie odejdzie Zaza albo Coman.

Atak Dybala, Ibra, Morata,Mandzu i Coman

:think:

To aż niemożliwe, bo sobie nie wyobrażam , jak na ławie siedzi Morata, Mandzu, czy Dybala.


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:03

Ibrahimovicem nie ma co się podniecać. To raczej Sci-Fi, że dołączy do nas. Bardzo bym chciał, no ale coż... Raz, że pensja to kosmos, dwa, że w ogóle prawdopodobnie nie ma tematu, a całość wymyślił pewnie dziennikarz siedzący na kiblu szukający sensacji, żeby było czym zapełnić stronę w gazecie.

Oby ten Draxler przyszedł... chociaż wolałbym Isco ;-)


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:09

Oglądając losowanie LM zastanawiałem się kto będzie obiektem plotek transferowych na lini Juve-PSG po tym jak nasz prezydent siedział koło swojego odpowiednika z PSG.Padło na Zlatana ale lepszy byłby dla nas Pastore.Wszystko i tak nierealne.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:23

Sa jakieś podobno kontakty między nami a OM w sprawie Zazy -SKY

Czyżby coś z tym Laminą było na rzeczy ?
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2015, 15:24 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:24

Chyba nie było, ale wczoraj Di Marzio podał, że Zenit zgodził się na obniżkę wymagań finansowych za Witsela z 30 na 25 mln. Ponadto pomocnik nie zgodził się na przedłużenie kontraktu co ma być dodatkowym bodźcem do sprzedaży. Umowę ma do czerwca 2017 roku.

Na Eurosporcie znalazłem jego wypowiedź z wczoraj (nie wiem na ile prawdziwa):
- Nie zamierzam przedłużać kontraktu z Zenitem, ponieważ chciałbym doświadczyć gry we Włoszech - wyznał Witsel.

Hmm to teraz Milan, czy Juventus :koszulka:


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:28

A mi się nie podoba coś co znalazłem przed momentem. Nie wiem ile w tym prawdy, ale sam fakt lekko podniósl mi ciśnienie.

Obrazek


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:41

Palmeri to jeszcze gorsze zrodlo od Mediaset.

Przy okazji, JuliON... :D.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:43

jakku1 pisze: Przy okazji, JuliON... :D.
Coś nowego? Jakieś informacje zza paprotki/śmietnika? ;)


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:46

Kamex22 pisze:
jakku1 pisze: Przy okazji, JuliON... :D.
Coś nowego? Jakieś informacje zza paprotki/śmietnika? ;)
Zblizamy sie do porozumienia z Schalke. W naszych szeregach panuje optymizm. Dzisiaj powinno sie wszystko rozstrzygnac. Bardzo dobre zrodla.

Co do Zlatana, to bylby bardzo realny transfer, gdyby nie fakt, ze Allegri i Ibrahimovic nie za bardzo za soba przepadaja... Mowiac delikatnie. Aczkolwiek, wszystko mozliwe - takie uroki mercato. :prochno:


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9918
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:52

jakku1 pisze:Co do Zlatana, to bylby bardzo realny transfer, gdyby nie fakt, ze Allegri i Ibrahimovic nie za bardzo za soba przepadaja... Mowiac delikatnie. Aczkolwiek, wszystko mozliwe - takie uroki mercato. :prochno:
Ponoc Allegri przyjalby go z otwartymi ramionami i jest zachwycony taka mozliwoscia. ;) Kto by nie byl - Ibra to samograj. :prochno: Zreszta z Pirlo tez mial kiepskie relacje, a doszlo do porozumienia miedzy nimi.

Draxler juz o krok.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:55

Hojberg z Bayernu wypożyczony do Schalke..wiadomo co to oznacza Drax :koszulka:


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:55

Draxler miał oficjalne konto na twitterze? Jego oficjal? jest teraz zablokowany... czyżby czyżby :jaw:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 15:56

Eric6666 pisze:Draxler miał oficjalne konto na twitterze? Jego oficjal? jest teraz zablokowany... czyżby czyżby :jaw:
Nie mial.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 16:02

CavAllano pisze:
jakku1 pisze:Co do Zlatana, to bylby bardzo realny transfer, gdyby nie fakt, ze Allegri i Ibrahimovic nie za bardzo za soba przepadaja... Mowiac delikatnie. Aczkolwiek, wszystko mozliwe - takie uroki mercato. :prochno:
Ponoc Allegri przyjalby go z otwartymi ramionami i jest zachwycony taka mozliwoscia. ;) Kto by nie byl - Ibra to samograj. :prochno: Zreszta z Pirlo tez mial kiepskie relacje, a doszlo do porozumienia miedzy nimi.

Draxler juz o krok.
Rzuć źródłem! ;-)

Nie, zebym nie wierzyl, ale chetnie przeczytam jakis artykul o relacjach Allegriego i Zlatana.

Jesli rozwazamy tak czysto teoretycznie, to ja Szweda nie chce. Uzalezni cala formacje ofensywna od siebie, bedzie pobieral gigantyczna pensje i przytaszczy za sobą klątwe LM. :smile: Mamy Morate, Mandzukicia, Dybale, jest młody Coman, ktory w mojej opinii moze byc dosc istotnym elementem druzyny w tym sezonie. Wiem, ze Zlatan to gwarancja punktow z ogorami, ale jednak stawiam na rozwoj i przyszlosc, co oznacza, ze Morata i Dybala powinni jak najwiecej spedzac czasu na boisku, rozwijac sie i przede wszystkim nauczyc sie brac odpowiedzialnosc za wynik na siebie. Ze Zlatanem sie tego nie naucza. Wiadomo dlaczego.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany