Liga Europy 2012/2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 21:48

beka z merd, Sampa moze sobie juz 3 pkt doliczyc :prochno: ale szacun za walke, mam tylko nadzieje ze te intensywne 120 minut jakie rozegraly merdy dzisiaj bedzie im sie odbijać czkawką w lidze


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 21:56

De Rossi pisze:Te 120 minut byłem Interistą.
Tak, już wiemy, że jesteś italiano vero, oglądasz włoskie rozgrywki od Serie A do Serie Z, a z polskich piłkarzy znasz tylko Glika i Salamona, bo grają w Serie A, no i może jeszcze tego młokosa z primavery Napoli, którego nazwiska nie pamiętam. Nie musisz nam tego za każdym razem przypominać.

Ciekawe czy Inter zapłaci za tę dogrywkę w meczu z Sampdorią. W każdym bądź razie Guarina w FSA nie wystawię :prochno:.


Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 21:56

FelekJUVE pisze:Mi tam zależy na punktach dla Włoch w rankingu UEFA i na sile ligii Włoskiej! A jak jakiemuś kibicowi laikowi to zwisa to jego problem...
Co Wy wszyscy z tymi punktami do rankingu?

Serie A zupełnie utrata miejsca w LM nie grozi. Zyskanie czwartego również. A Juventusowi lokata poza podium w lidze. Więc?


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2499
Rejestracja: 17 maja 2011
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:01

Tak, już wiemy, że jesteś italiano vero, oglądasz włoskie rozgrywki od Serie A do Serie Z, a z polskich piłkarzy znasz tylko Glika i Salamona, bo grają w Serie A, no i może jeszcze tego młokosa z primavery Napoli, którego nazwiska nie pamiętam. Nie musisz nam tego za każdym razem przypominać.
Gość was trolluje już od dłuższego czasu, a wy ciągle swoje :smile:
Ostatnio zmieniony 14 marca 2013, 22:01 przez Marat87, łącznie zmieniany 1 raz.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:01

Vimes pisze:Tak, już wiemy, że jesteś italiano vero, oglądasz włoskie rozgrywki od Serie A do Serie Z, a z polskich piłkarzy znasz tylko Glika i Salamona, bo grają w Serie A, no i może jeszcze tego młokosa z primavery Napoli, którego nazwiska nie pamiętam. Nie musisz nam tego za każdym razem przypominać.
Będę. Serio. Dopóki nie dostanę bana.

Lazio wygrywa 2-0.


ObrazekObrazek
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:05

Alfa i Omega pisze:Co Wy wszyscy z tymi punktami do rankingu?

Serie A zupełnie utrata miejsca w LM nie grozi. Zyskanie czwartego również. A Juventusowi lokata poza podium w lidze. Więc?
Bo oni by chcieli, by Juventus grał i wygrywał jak w zeszłym sezonie tylko z mocnymi ekipami. Milan i Napoli ma rok w rok pukać do półfinałów LM, a inter, Roma, Lazio i Fiorentina mają bić się o zwycięstwo w LE. Wtedy jeden z drugim będzie mógł łazić dumny jak paw i kłapać dziobem, że jest fanem/kibicem Juventusu z przepotężnej Serie A. :lol:


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:06

De Rossi pisze:Będę. Serio. Dopóki nie dostanę bana.

Lazio wygrywa 2-0.
De Rossi troll!

Mimo wszystko miło, że po tym jak Milan wyszedł z pełnymi gaciami na Camp Nou jakieś włoskie drużyny oprócz Juventusu robią dobry fejm na świecie. To nie tylko punkty w rankingu, ale rzecz, która przekłada się na realne pieniądze. Kto twierdzi, że ich nie potrzeba we Włoszech niech sobie przypomni stadion Napoli - jednej z największych sił tej ligi... Co mnie obchodzi stadion Śmieciarzy? No mniej więcej tyle, co zasada naczyń połączonych.


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:17

Arbuzini pisze:To nie tylko punkty w rankingu, ale rzecz, która przekłada się na realne pieniądze. Kto twierdzi, że ich nie potrzeba we Włoszech niech sobie przypomni stadion Napoli - jednej z największych sił tej ligi...
Zarówno ja jak i paru innych użytkowników obaliliśmy tezę "warto grać dla wpływów z UEFA i reklam". Wyjście z grupy w LM daje więcej pieniędzy niż wygranie całej LE. Co do stadionów. Polska jakoś od kilkunastu lat nic nie może zdziałać w Europie zarówno na szczeblu klubowym jak i reprezentacyjnym, a stadiony jak powstawały tak powstają - EURO 2012 nic do tego.


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:31

Nudy w tych rozgrywkach... zadnych karnych... moze w Newcastle sie doczekam jakis karnych. Byc moze ruscy dociulaja do 120 minuty grajac w 10.


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:34

Lypsky pisze:
FelekJUVE pisze:
Lypsky pisze:Czy ja napisałem gdzieś o oglądaniu meczu? Sam zerkam, ale nie ekscytuje się tym, czego nie można powiedzieć o was.

zachowujecie się jak parówy z mediolanu - ja osobiście leję na nich i ten śmieszny puchar.
Mi tam zależy na punktach dla Włoch w rankingu UEFA i na sile ligii Włoskiej! A jak jakiemuś kibicowi laikowi to zwisa to jego problem...
Nie obsraj się tymi punktami. Idź kibicować z De Rossim.
Weź się tu nie pucuj! Skoro zwisa Ci to, że Szwaby mają więcej drużyn w LM od Włoch to spoko;/ Ja mam swoje zdanie i kij Ci do tego


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:43

Masz rację meda. Euro nie ma nic wspólnego z budowaniem stadionów. Przecież je się z tej okazji wyburza. Polska jako przykład, gdzie realizuje się inwestycje z sensem i jak trza? Argument inwalida. I naprawdę nie mam satysfakcji pisząc to.

Niektórzy chyba nigdy nie obracali kwotami większymi niż 1500 zł brutto, bo naprawdę trzeba być uparciuszkiem żeby nie wiedzieć, że bardziej rozpoznawalne zespoły na świecie to większa popularność ligi, a co za tym często idzie transfery lepszych piłkarzy (wszyscy kochamy transfery!), czyli lepsze kluby. To wszystko przekłada się na oglądalność. Oglądalność meczów? Mało komu na tym zależy. Reklam.

Fajna zależność. Napoli dostaje po tyłku - robi siarę Serie A na cały świat. Lazio i Inter dobrze prezentują się w LE - kij im w oko i kotwica w plecy. Janusze.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:48

De Rossi pisze:
Vimes pisze:Tak, już wiemy, że jesteś italiano vero, oglądasz włoskie rozgrywki od Serie A do Serie Z, a z polskich piłkarzy znasz tylko Glika i Salamona, bo grają w Serie A, no i może jeszcze tego młokosa z primavery Napoli, którego nazwiska nie pamiętam. Nie musisz nam tego za każdym razem przypominać.
Będę. Serio. Dopóki nie dostanę bana.
Przez jakiś czas myślałem, że z tej Twojej włoskiej tożsamości będzie jakiś pożytek i poudzielasz się w temacie młodych Włochów takich jak Zaza, którymi rzekomo Juve się interesuje lub poopowiadasz co tam słychać u Masiego czy Lealiego. Jednak wolisz bawić się we wpisy w stylu "jestem interistą/laziale/milanistą". Po co? Bawi Cię trollowanie? Myślałem, że jesteś już dużym chłopcem.

Oglądam Chelsea ze Steuą. Rumuni grają całkiem dobrze, szkoda, że na razie odpadają. Kibice z Rumunii kompletnie zagłuszyli Anglików.


Obrazek
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:53

Kto komentuje mecz Chelsea? Czy nie jest to gosciu ze SportKlubu? Czyzby Jagode i spolke odsuneli od komentowania, po tym co gadali przed/w przerwie meczu LM Barca-Milan?


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 22:59

Buffalo pisze:Czyzby Jagode i spolke odsuneli od komentowania, po tym co gadali przed/w przerwie meczu LM Barca-Milan?
O ile się nie mylę, to Jagoda komentował mecz Interu tuż przed spotkaniem Chelsea i żeby była zachowana jakaś harmonia, to pewnie zmienili komentatorów.


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 14 marca 2013, 23:04

Pierwszy raz na serio nie lubie praktycznie zadnej druzyny z tych ktore sie ostaly. Jesli mam wybierac, to tylko Fenerbahce lub Newcastle. Jesli ktorakolwiek inna z druzyn wygra LE, bede niepocieszony :?


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Zablokowany