Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
minimav

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2007
Posty: 250
Rejestracja: 06 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 10:50

jakku a moze w koncu sie przyznasz kogo miales jakis czas temu na mysli mowiac o kierunku argentynskim na treqa? :> Vasqueza? Pastore? Czy nawet nie jestem blisko? ;)


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 10:54

Cabrini_idol pisze:Schalke zarzuca sieci na Filipa Kostica z VFB, szykując się na odejście Draxlera - Bild.

Jakiś typek ze SKy niemieckiego mówi, że Draxler nie miał żadnego interesu aby wybrać VFL Wol.
To już było wczoraj - chodzi o news z Kosticiem. Draxler nie przejdzie do żadnego VFL ;) Albo wybierze nas, albo zostanie w GE.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 10:54

Kamex22 pisze:Jakku1 ale wczoraj ktoś pisał, że i DM i Agresti i inni twierdzą podobnie do Mediasetu. Fake czy każdy powołuje się na ten dziennik?
Tak, zarowno wedlug Agrestiego jak i GDM faktycznie cos sie ruszylo do przodu. Chodzilo mi bardziej o to, ze zanim odtrabimy transfer Niemca i zaczniemy sie zastanawiac jaki numer na koszulce wezmie, wypadaloby poczekac chociaz na jakies konkrety - tak jak to bylo i w przypadku Alexa Sandro i Cuadrado. Poki co to jeszcze nie jest biały dym.
minimav pisze:jakku a moze w koncu sie przyznasz kogo miales jakis czas temu na mysli mowiac o kierunku argentynskim na treqa? :> Vasqueza? Pastore? Czy nawet nie jestem blisko? ;)
Szczerze mowiac, to strzelałem, ze bedzie to Pastore. Skad "wzial" sie ten strzał? Coz... dluga historia. Jeszcze przed otwarciem okna transferowego po VS krazyla "mocna" plotka, ze... Garcia odejdzie z Romy. Zaskoczenie? No wlasnie. Francuz mial objac stanowisko trenera PSG i przy okazji przeprowadzic mala rewolucje. Ibrahimovic/Cavani, Pastore, Lavezzi, Motta, wszyscy byli szykowani do sprzedazy. Coś się jednak sypnęło, albo plotka okazała się plotką albo zwyczajnie coś nie zaiskrzyło na linii włodarze PSG-Garcia. Duzo, bardzo duzo, roznych zrodel (tak, nieoficjlnych z VS) twierdziło, ze naszym pierwszym wyborem jesli chodzi o trequartiste jest Pastore. Pojawialy sie rozne kombinacje:
1. Pogba=Verratti+Pastore+20m
2. Vidal <=> Pastore
3. Tevez+hajs <=> Pastore

Stąd mój strzał.

Generalnie to jak skonczy sie okienko, jak zwykle, pewnie pare rzeczy wyjdzie na jaw i niektorzy sie naprawde bardzo mocno moga zdziwic :-).
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2015, 11:04 przez jakku1, łącznie zmieniany 2 razy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9936
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 10:55

jakku1 pisze:Mediaset to bardzo zle zrodlo i na razie trzeba zwyczajnie poczekac. Cos sie "chyba" ruszylo, ale potrzebjemy jakichs konkretnych informacji z wiarygodnych zrodel.
Wczoraj takze Di Marzio o tym pisal. Podawal konkretne kwoty i nie bylismy tak daleko od oczekiwan Schalke.
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2015, 11:09 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 10:59

A Bucchioni twierdzi, że Cuadrado był zaliczką w sprawie pozyskania Pogby.

W sumie to ja nawet w to nie wierzę ;)


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:08

CavAllano pisze: Wczoraj takze Di Marzio o tym pisal. Podawal konkretne kwoty i nie bylismy tak daleko od oczekiwan Schalke.
Wiem Mrozzi, widziałem ;-). Niemniej, ja zwyczajnie wole poczekac na jakies "konkrety", ostateczne kwoty, badania, etc. To jest taki transfer i negocjujemy z takim klubem, ze w ostatniej chwili moze cos nie zagrac i cały deal upadnie.

Jeśli GDM/Agrestia napisza, ze tak, mamy Draxlera i dogadalismy sie z Schalke - w porzadku. W rewelacje Mediaset natomiast nie uwierze, bo oni dwa/trzy tygodnie temu juz raz oglosili done dealio w tej sprawie.

@Cabrini
To Pogba juz nie idzie do Barcelony?:prochno:
Ostatnio zmieniony 28 sierpnia 2015, 11:10 przez jakku1, łącznie zmieniany 2 razy.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9936
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:08

Delete


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:12

A potem Mediaset będzie się chwalił, że jako pierwsi podali info i to dwa tygodnie temu ;) .

Dlatego mnie np śmieszyło info jak gość pisze, że Pogba trafi w to lato do Chelsea i jako potwierezenie, że pierwszy przeiwdział Pedro. Ślepej kurzej...


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:14

Wydaje mi się, że Bucchioni miał na myśli transfer Pogby za rok do CFC, a Cuadrado był zaliczką w sprawie negocjacji za rok. Tak mi się wydaje.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9936
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:23

Repubblica informuje, ze cala operacja z udzialem Draxlera moglaby sie zamknac na 27 mln z bonusami.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2947
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:27

CavAllano pisze:Repubblica informuje, ze cala operacja z udzialem Draxlera moglaby sie zamknac na 27 mln z bonusami.
Najwazniejsze zeby sie wreszcie zamknela. Tak jak niektorzy pisali, ten sezon moze byc przejaciowy. Zawodnicy ktorzy beda stanowili o naszej sile ofensywnej czyli Dybala, Draxler, Cuadrado, Mandzukic musza sie ze soba zgrac, a to troszke zajmie.


aras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 maja 2005
Posty: 226
Rejestracja: 02 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:44

Podobno red devils chcą zakupić Dextera. Oni tego typu graczy mają kilku, my ani jednego.

http://www.devilpage.pl/index/news/kome ... ku/2/draxl
Ostatnio zmieniony 29 sierpnia 2015, 00:32 przez aras, łącznie zmieniany 1 raz.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:47

aras pisze:Podobno red devils chcą zakupić Dextera. Oni tego typu graczy mają kilku, my ani jednego.
myśałem, że to jakiś kolejny trolling, ale przeczytalkem raz jeszcze i zrozumialem ;)
Beppe działaj szybko :confused2:


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:47

Sammer na konferencji przedmeczowej zapytany o transfer Comana odpowiedział: "Zobaczymy..". Marotta miej rozum i nie sprzedawaj :afraid2:


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2015, 11:54

Śniło mi się, że spotkałem naszego prezydenta na ulicy i próbowałem go wypytać o Draxlera... Andrea nic nie chciał powiedzieć na 100% i udzielał wymijających odpowiedzi [co ciekawe rozmowa przebiegała po polsku :prochno: ]. Za chwilę zadzwonił Marotta i pytał ile mogą jeszcze dorzucić, bo Schalke nie przyjmuje dotychczasowych ofert. Agnelli na to: "dorzuć jeszcze jeden milion w bonusach". Wtedy się obudziłem zlany potem :smile:


Zablokowany