Massimiliano Allegri

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2379
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2022, 20:52

Ciekawe kiedy zwolnią tego błazna. Pewnie wiele zależy od tego jak skończy sezon.

Zajęcie 4 miejsca i wyjście z grupy to pewnie będzie kolejne podtrzymanie statusu quo...

Czuje, że tylko brak LM w przyszłym sezonie może zmienić nastawienie ślepego Agnelliego.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2022, 21:06

Maly pisze:
23 sierpnia 2022, 09:07
image_2022_08_23T06_59_43_240Z.png

Wizjoner, po prostu wizjoner ;)

Wymówki czas start:
W czym dzisiejsze Juve jest silniejsze od tego zeszłorocznego?
- Jedna rzecz jest pewna. Mamy poza kadrą Pogbę i Chiesę, którzy są ważnymi graczami.
Nie no Ja jak patrzę na to ustawienie, to brak mi słów, naprawdę chętnie bym się dowiedział jaki był zamysł Maxia na to żeby zawodnicy tak się ustawiali? co oni pomylili mecz z treningiem i grę w dziadę? Przecież, to jest jakiś absurd.
Zresztą wogóle mam wrażenie, że dla "naszego" trenera ten zawód to jest taki trochę dla zabawy, a to dzisiaj ustawie na prawym skrzydle napastnika z lewą nogą i zobaczym co wyjdzie, a jutro ustawie w napadzie obrońce i każe na niego wrzucać piłki, to może coś strzeli i będą o mnie gadali, żem geniusz. Tak na dobrą sprawę czasem z tych wywiadów jegomościa wyłania się właśnie taki obraz podejścia do zawodu trenera. Zresztą on kiedyś zresztą chyba głosił, że dla niego ważne jest nie trafić bramek, a w ataku niech będzie hulaj dusza niech coś tam próbują sami wymyślić ja się mieszać nie będę.
Od roku nie zrobić progressu w grze drużyny, to naprawdę trzeba być wybitnym trenerem godnym ławki Juventusu. Obyśmy nie musieli w kolejnym sezonie modlić się o IV miejsce.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7342
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2022, 13:52

Giovanni Galeone, mentor Allegriego:
"Jeśli Max zajmie 4. miejsce, to już dokona cudu. Roma jest lepiej przygotowana. Bianconeri mogą równie dobrze skończyć na 5. miejscu. Jakość gry Juventusu jest niska, ciężko mi było patrzyć na mecz z Sampdorią. Nudne spotkanie".

Czy to nie tak, że to wina trenera, że są słabiej przygotowani a jakoś gry jest niska?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7342
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2022, 21:36

"Powinniśmy byli podawać dookoła i spowalniać grę, to coś, czego musimy się nauczyć." - i już wiadomo skąd to ustawienie z meczu z Sampdoria ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1293
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 17:51


Pomeczowe refleksje Taktyka, dla forumowiczów o mocnych nerwach.

Pavel, musisz, w Tobie nadzieja.
Obrazek


Obrazek
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1440
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 18:35

Jeżeli Nedved ma dość Allegriego, to jedyne co mu pozostaje, to samemu opuścić Juventus, żeby się pod tym gównem nie podpisywać. Bo gdyby Agnelli miał wybierać pomiędzy nimi dwoma, niemal na pewno wybierze trenerskiego dinozaura.

Ja co do Allegriego mam tylko jedną wątpliwość, która zresztą zrodziła się na długo przed tym, jak po raz pierwszy opuścił Juventus - czy my tak gramy, bo on tak chce, czy dlatego, że po prostu sobie nie radzi? Ale to w gruncie rzeczy bez większego znaczenia, bo niezależnie od tego, która odpowiedź jest prawdziwa, wniosek jest ten sam - Max nie jest właściwą osobą na tym miejscu. Drugi sezon pod jego wodzą i nic się nie zmienia - byle ogórki mogą nas docisnąć do ściany pressingiem, który w dzisiejszym futbolu jest absolutną podstawą. Niezależnie od rywala oddajemy piłkę i spędzamy większość meczu na własnej połowie. Atak pozycyjny jest dla Maxa tak zbędny, że w sumie nie wiem dlaczego przeszkadzał mu Arthur, który był mistrzem grania w poprzek boiska. Mimo że naszym głównym założeniem na każdy mecz jest uprawianie murarki na własnej połowie, przez rok ten zespół nie nauczył się wyprowadzać skutecznych kontr.
Przy takim całokształcie w ogóle nie widać koncepcji, która dawałaby nadzieję na sukcesy. Max się z tymi swoimi pomysłami nadaje do ratowania drużyn przed spadkiem, bo tam mógłby się cieszyć z remisów wyszarpanych na trudnym terenie. Pewna wygrana w meczu z kimkolwiek to dla niego w tym momencie już wyższa szkoła jazdy. Na aspiracje klubu takiego jak Juventus Max ze swoimi poglądami na temat futbolu po prostu się nie nadaje.


Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1220
Rejestracja: 07 lutego 2020

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 18:52

Patrze jak Tudor klepie kolejną drużynę na lajcie, a potem na naszego Betona który zarabia pewnie 10x więcej od niego... :|


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 606
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 19:09

Baczu pisze:
03 września 2022, 17:51

Pomeczowe refleksje Taktyka, dla forumowiczów o mocnych nerwach.

Pavel, musisz, w Tobie nadzieja.
Obrazek
Jaka nadzieja?
Nawet jak rzuci kwity na biurko Agnelliego to ego naszego prezesa nie drgnie o milimetr. Po sezonie miejsce Nedveda zajmie ciepły kluch pokroju Buffona czy Pesotto.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7091
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 19:17

Michael_M pisze:
03 września 2022, 18:52
Patrze jak Tudor klepie kolejną drużynę na lajcie, a potem na naszego Betona który zarabia pewnie 10x więcej od niego... :|
Igor idzie po prawdziwego mistrza czyli 2 miejsce bo PSG poza wyścigiem


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 20:44

Największy problem to jest mentalność drużyny. Na tym polu Allegri zawodzi najbardziej. Granie do 1-0 , strata gola to jak wyrok że nie można wygrać a na koniec idiotyczne wypowiedzi po meczach.


piterjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 września 2007
Posty: 446
Rejestracja: 05 września 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 22:02

Tak się zastanawiam, czy w serie a, a może nawet w pięciu czołowych ligach Europy jest choćby jedna drużyna, która gra brzydszy futbol niż Juve? Czy ktoś jeszcze gra taki antyfutbol? Pytam całkiem poważnie.
Druga sprawa, czy znacie inną drużynę, która jest takim tumanem jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki spod własnej bramki?
Mi się w głowie nie mieści jak można tak obrzydzić futbol. Jak ten klub chce się rozwijać? Jak oni chcą przyciągnąć kibiców? Przecież kiedy jakiś dzieciak zobaczy taką grę, to będzie szerokim łukiem omijał mecze Juve.
Za styl gry, taktykę jest w pełni odpowiedzilany trener. Dostał niemal połowę pierwszej jedenastki w tym roku. Czego jeszcze potrzebuje?


artur_89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 657
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 22:05

Ten podrzędny trenerzyna robi anty reklamę naszemu ukochanemu klubowi jak i całemu Calcio. Nie wiem jak ktoś pozwala mu gadać takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> na konferencjach. Dwie złote "piłki" Nedveda to nic przy tym. Wstyd mi i płakać mi się chcę zarazem jak mój klub wygląda na boisku. Nie wierzę, że piłkarze nie potrafią grać w piłkę. Niestety oni przechodzą pranie mózgu jak w Mechaniczne pomarańczy i przechodzą na Allegryzm...


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1610
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 22:27

Facet od 60 minuty gra McKenniem i Keanem na skrzydlach. Kompletny odjazd. Facet stracił kontakt z rzeczywistością. Po porażce z Benfica bodajże 14 września kończymy grę w LM.
Allegri tylko do mundialu.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 22:38

22. lipca 2022

– Do klubu dołączyli bardzo ważni, nowi zawodnicy: Di Maria, Pogba, Bremer i Gatti. Klub wykonał bardzo dobre ruchy na rynku transferowym. Teraz wszystko zależy od nas: sztabu oraz piłkarzy. Mamy obowiązek wygrać Scudetto, zwłaszcza po sezonie, w którym nie zdobyliśmy ani jednego trofeum – powiedział Allegri


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7342
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2022, 22:57

Sorek21 pisze:
03 września 2022, 22:38
22. lipca 2022

– Do klubu dołączyli bardzo ważni, nowi zawodnicy: Di Maria, Pogba, Bremer i Gatti. Klub wykonał bardzo dobre ruchy na rynku transferowym. Teraz wszystko zależy od nas: sztabu oraz piłkarzy. Mamy obowiązek wygrać Scudetto, zwłaszcza po sezonie, w którym nie zdobyliśmy ani jednego trofeum – powiedział Allegri
22 sierpnia 2022

- Mamy poza kadrą Pogbę i Chiesę, którzy są ważnymi graczami.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ