Serie A (16): Bari 3-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 22:20

Fenrir pisze:Jak na chwile obecna zawodnik przeplacony o co najmniej 10 mln.
Czy gdybyśmy dalibyśmy za niego te 10 mln mniej i grałby to samo to byłbyś usatysfakcjonowany, bo byśmy nie przepłacili? Czy za te 10 mln można było sprowadzić jeszcze kogoś innego i lepszego?


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 22:35

Czy gdybyśmy dalibyśmy za niego te 10 mln mniej i grałby to samo to byłbyś usatysfakcjonowany, bo byśmy nie przepłacili? Czy za te 10 mln można było sprowadzić jeszcze kogoś innego i lepszego?
Pewnie, ze nie bylbym usatysfakcjonowany. Stwierdzilem tylko, ze wq mnie na chwile obecna Diego jest wart ok. 10 mln mniej niz za niego zaplacilismy.


Make friends for life or make hardcore enemies!
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2009, 00:10

Piłka nożna to sport zespołowy. Z kim ma grać Diego? Wg Ciebie ma przedryblować 8 zawodników i strzelić bramkę? Oczekujesz cudów?


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2009, 00:49

Piłka nożna to sport zespołowy. Z kim ma grać Diego? Wg Ciebie ma przedryblować 8 zawodników i strzelić bramkę? Oczekujesz cudów?
Tak jak pisalem wyzej: mialem nadzieje, ze Brazylijczyk bedzie robil roznice.... a z calym szacunkiem - do tej pory robi ja bardzo rzadko, sporadycznie wrecz. Poza tym wq mnie argument, ze Diego nie ma z kim grac jest ciezki do obrony: skoro nie posiadamy zawodnikow ktorzy byliby w stanie rozgrywac z nim pilke to w jakim celu sprowadzalismy go do Turynu? Powiecie zaraz, ze przed sezonem nikt nie mogl przewidziec jak potocza sie sprawy....ja uwazam, ze od tego mamy ludzi w zarzadzie i na lawce trenerskiej zeby takie wlasnie kwestie potrafili, nawet na sucho, analizowac.

Druzyna, ktora mielismy rok temu byla na pewno slabsza (nawet biorac pod uwage niepotrzebne odejscia Mellberga i Zanettiego) i mimo wszystko Ranieri potrafil wykrzesac z niej wiecej niz Ciro obecnie. Nie uwazam zakupu Diego za zly - bronie natomiast twierdzenia, ze na chwile obecna nie jest to zawodnik warty 25mln euro - bo warci tyle zawodnicy powinni robic roznice w praktycznie kazdym spotkaniu, a nie marnowac decydujace o losach meczu karne. Oby Brazylijczyk swoja postawa na boisku szybko zmienil moje odczucia.....


Make friends for life or make hardcore enemies!
Zablokowany