Giuseppe Rossi

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2012, 17:08

a nasz awans do Ligi Mistrzów już jest pewny? Dopiero luty a ci się już martwią czy wyjdziemy z grupy LM... Trochę wiecej pokory, co by się nie zdziwić na koniec sezonu. Sukcesem będzie gra w LM i przypominam, że jeszcze tego sukcesu nie odnieśliśmy.


FORZA JUVE!!!
Konrad_cmf_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 89
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 lutego 2012, 17:24

Dokładnie. Ja z każdym meczem drże o wynik, trzymam kciuki za zwyciestwo. Mamy tak naprawdę żadną przewagę nad 4 czy 5 zespołem, a nawet 3 miejsce nie gwarantuje nam udziału w LM.

Niektórzy trąbili o tym, że Lazio czy Udine niedługo odpadną z walki o miejsca 1-3 juz w grudniu, a jak widać oni dalej ciułają pkt z równie dobrą efektywnością jak i my.

Nic nie jest jeszcze zagwarantowane w tym sezonie i jeszcze przez conajmniej 2 miesiące nic nie będzie można powiedzieć - z satysfakcjonującą mnie osobiście - pewnością.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 03 lutego 2012, 17:50

dawid91 pisze:a nasz awans do Ligi Mistrzów już jest pewny? Dopiero luty a ci się już martwią czy wyjdziemy z grupy LM... Trochę wiecej pokory, co by się nie zdziwić na koniec sezonu. Sukcesem będzie gra w LM i przypominam, że jeszcze tego sukcesu nie odnieśliśmy.
Tak, jest już pewny! Po ostatnich latach nie można popadać w huraoptymizm, ale pesymizm co poniektórych jest przesadzony. Liga Mistrzów sukcesem? To jest nasz priorytet i patrząc na naszą grę i grę rywali, sądzę, że już jesteśmy w Lidze Mistrzów. Sukcesem będzie Scudetto,choć tu jestem mniej pewny, niż od LM.


Obrazek
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 lutego 2012, 19:28

pablo1503 pisze:
dawid91 pisze:a nasz awans do Ligi Mistrzów już jest pewny? Dopiero luty a ci się już martwią czy wyjdziemy z grupy LM... Trochę wiecej pokory, co by się nie zdziwić na koniec sezonu. Sukcesem będzie gra w LM i przypominam, że jeszcze tego sukcesu nie odnieśliśmy.
Liga Mistrzów sukcesem? To jest nasz priorytet i patrząc na naszą grę i grę rywali, sądzę, że już jesteśmy w Lidze Mistrzów. Sukcesem będzie Scudetto,choć tu jestem mniej pewny, niż od LM.
Tak, Liga Mistrzów będzie sukcesem, patrząc na nasze ostatnie "piękne" sezony. Scudetto to już w ogóle będzie kosmos a nie tylko sukces.
Trochę tak mówisz jak ci "wielcy" którzy niedawno opuścili szeregi Starej Damy. A mianowicie te gadki szmatki "DNA zwycięzców" czy "to my jesteśmy Juventusem" mnie po prostu śmieszą. Juventus to zwykła nazwa klubu, klub tworzą przede wszystkim gracze z trenerem, a nie jego marka. Renoma klubu nie dodaje +10 do umiejętności zwykłym patałachom. Po prostu trzeba ciężko pracować by wybić się z poziomu takiego Lecce. A gadanie tych cieniasów że "To my jesteśmy Juventusem, mecz sam się wygra" to po prostu głupota. Futbol ma trochę ponad 100 lat, bardzo to krótka historia, Juventus zdołał sobie wywalczyć markę w tym czasie ale równie dobrze za 100 lat może mieć renomę takiego Torino, które pół wieku temu wygrywało we włoszech sporo a teraz jest zwykłym słabeuszem. Taka historia nie spotkała tylko naszych sąsiadów zza miedzy, takich klubów jest bardzo dużo, choćby w Anglii.
Powrócenie do czołówki, moim zdaniem będzie sukcesem i tyle. Liczę na to bardzo, ale szanuję rywali. Jest Inter, jest Milan, jest Lazio, Udinese. Walka się jeszcze będzie toczyła do maja a wy już ją zakończyliście. Żałosne jest to, że wcześniejsze sezony niczego was nie nauczyły.


Co do Rossiego, to godnym następcą Del Piero na pewno nie będzie, jest sporo słabszy choć i tak wybił by się z tłumu w dzisiejszym Juventusie, dość średnim ale tworzącym monolit.


FORZA JUVE!!!
matbar21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 lutego 2012, 21:23

dawid91 pisze:Co do Rossiego, to godnym następcą Del Piero na pewno nie będzie, jest sporo słabszy choć i tak wybił by się z tłumu w dzisiejszym Juventusie, dość średnim ale tworzącym monolit.
Niestety trzeba pogodzić się z myślą, że wielcy piłkarze naszych czasów kiedyś odejdą. Przyszedł czas na Nedved`a, teraz jest Del Piero. Ktoś musi go zastąpić, choć na prawdę ciężko wskazywać konkretnego gracza. Moim zdaniem Rossi to najlepszy wybór. Jest Włochem, już "coś" osiągnął w Europie i lidze, ma predyspozycje i umiejętności zbliżone do Del Piero. A co najważniejsze jest młody, przebojowy i dynamiczny.. Byłby dla Juve czymś więcej niż tylko "namiastką" Alex`a.
A nuż właśnie Rossi zachwyci nas swoją grą : )


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 10:22

Rossi...nie dla tego pana. Kota w worku to może Real albo City kupować. Diabli wiedzą jak będzie grał, a kontuzje miał paskudną.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 13:23

Castiel pisze:Rossi...nie dla tego pana. Kota w worku to może Real albo City kupować. Diabli wiedzą jak będzie grał, a kontuzje miał paskudną.
Chyba mam deja vu, bo wydaje mi się, że już to słyszałem o pewnym młodym Czarnogórcu :think:.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 14:00

Vimes pisze:
Castiel pisze:Rossi...nie dla tego pana. Kota w worku to może Real albo City kupować. Diabli wiedzą jak będzie grał, a kontuzje miał paskudną.
Chyba mam deja vu, bo wydaje mi się, że już to słyszałem o pewnym młodym Czarnogórcu :think:.
To, że Jovetić wyszedł z tego cało, nie znaczy, ze z Rossim będzie podobnie. BTW. jakiego rodzaju kontuzje ma Rossi?


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 14:07

pablo1503 pisze:
Vimes pisze:
Castiel pisze:Rossi...nie dla tego pana. Kota w worku to może Real albo City kupować. Diabli wiedzą jak będzie grał, a kontuzje miał paskudną.
Chyba mam deja vu, bo wydaje mi się, że już to słyszałem o pewnym młodym Czarnogórcu :think:.
To, że Jovetić wyszedł z tego cało, nie znaczy, ze z Rossim będzie podobnie. BTW. jakiego rodzaju kontuzje ma Rossi?
Uszkodzenie więzadeł krzyżowych kolana. Jasne, że nie ma gwarancji, iż powótrzy się przypadek Joveticia. Jednak Villarreal balansuje na krawędzi spadku z ligi. Rossi wróci po ciężkiej kontuzji. Okoliczności wydają się sprzyjać przystępnej cenie, dlatego uważam, że warto zaryzykować jego transfer.


Obrazek
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 14:41

Dokładnie, jak dałoby się go w granicach 15-20m wyrwać to trzeba zaryzykować. Przed kontuzją grał na wysokim poziomie w klubie i regularnie w reprezentacji.


matbar21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 128
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 lutego 2012, 18:21

mixery pisze:Dokładnie, jak dałoby się go w granicach 15-20m wyrwać to trzeba zaryzykować. Przed kontuzją grał na wysokim poziomie w klubie i regularnie w reprezentacji.
Dokładnie taka suma zostanie przydzielona na tzw "gwiazdę" w lato. Rossi to najlepszy napastnik Italii w ostatnich latach. Uprzedzam.. Nie wyskakujcie mi tu z tym Balotellim, który w głowie ma niezły "pasztet" i dodatkowo z Włochami łączy go tylko nazwisko.
Transfer Rossiego będzie sporym zastrzykiem "świeżości", której zaczyna powoli brakować w Juve. Matri po raz kolejny utrzymuje nas w przekonaniu, że zasługuje tylko i wyłącznie na ławkę.


Tabik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lutego 2012
Posty: 5
Rejestracja: 06 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 lutego 2012, 00:21

matbar21 pisze:
dawid91 pisze:Co do Rossiego, to godnym następcą Del Piero na pewno nie będzie, jest sporo słabszy choć i tak wybił by się z tłumu w dzisiejszym Juventusie, dość średnim ale tworzącym monolit.
Niestety trzeba pogodzić się z myślą, że wielcy piłkarze naszych czasów kiedyś odejdą. Przyszedł czas na Nedved`a, teraz jest Del Piero. Ktoś musi go zastąpić, choć na prawdę ciężko wskazywać konkretnego gracza. Moim zdaniem Rossi to najlepszy wybór. Jest Włochem, już "coś" osiągnął w Europie i lidze, ma predyspozycje i umiejętności zbliżone do Del Piero. A co najważniejsze jest młody, przebojowy i dynamiczny.. Byłby dla Juve czymś więcej niż tylko "namiastką" Alex`a.
A nuż właśnie Rossi zachwyci nas swoją grą : )

A co to za argument? Powinno sie chyba sciagac graczy wyrozniajacych sie dobra postawa na boisku, a nie konkretna narodowoscia czyz nie ?
Jakos niektorzy nie moga tego pojac, w zarzadzie klubu chyba czasem rowniez. Obecni najlepiej grajacy wlosi sa albo niemozliwi do wykupienia, albo niemozliwi do wykupienia przez Juventus. Reszta to niestety najwyzej klasa Serie A.

Rossi raczej nie za dobra postawe, bo nikt go na boisku ostatnio nie widzial i predko nie zobaczy, pozatym i dlatego, mozna powalczyc o naprawde wielu lepszych od niego.


KarolSekol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 lutego 2012
Posty: 2
Rejestracja: 10 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 05:52

oj ciekawe o kogo mozemy powalczyc w tych pieniadzach? Zarzad musi znalezc godnego nastepce del Piero, kogos kto zylby razem z klubem , kogos kto pokochalby JUVE tak jak ALEX! Ludzie na forum pisali o tym jaka wielka szkoda że nie kupilismy Kuna, a ja wcale nie żałuję. Aguero jest typem piłkarza zarobkowca. Jeżeli za rok Real zaproponuje mu więcej ten bez wahania przejdzie. Juve potrzebuje kogos kto bedzie zwiazany z klubem, a Rossi dawał oznaki sympatii klubowi z Turynu. Dla mnie on jest nr. 1 do transferu napastnika. Mam nadzieję że Giuseppe przeniesie się do nas i będzie godnym następcą Alexa... mam nadzieję...


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 08:00

KarolSekol pisze:Zarzad musi znalezc godnego nastepce del Piero, kogos kto zylby razem z klubem , kogos kto pokochalby JUVE tak jak ALEX!
Ale mentalny następca Del Piero przecież wcale nie musi być cofniętym napastnikiem. Ba, mamy już takiego - biega z numerem 8. A "10" niech bierze Jovetić ; d


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2012, 09:36

KarolSekol pisze: Ludzie na forum pisali o tym jaka wielka szkoda że nie kupilismy Kuna, a ja wcale nie żałuję. Aguero jest typem piłkarza zarobkowca. Jeżeli za rok Real zaproponuje mu więcej ten bez wahania przejdzie. Juve potrzebuje kogos kto bedzie zwiazany z klubem, a Rossi dawał oznaki sympatii klubowi z Turynu.
Hm... szybko zapomniales, ze Rossi palil sie do Barcelony i dopiero kiedy to nie wypalilo zaczal myslec o Juventusie. Ogolnie to znalazlbym pewnie rowniez kilka jego pochlebnych wypowiedzi o Interze, ktory tez sie wokol niego krecil swego czasu. Nie jest wcale mniejszym najemnikiem zarobkowcem niz Kun. A legende, taka prawdziwa, to bedziemy musieli sobie wychowac i na szczescie widac, ze powaznie zajeto sie mlodzieza.


Zablokowany