Serie A (16): Bari 3-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 11:48

motorcycleboy pisze:Ferrara musi odejść.
A TurboDymoMen nic nie musi.


Jedynym aspektem, ktory wczoraj mnie rozśmieszył była bramka naszego łysego latino :lol: facet nie okazywał radości wierząc chyba, że wróci do Turynu. Bierze pod włos kibiców ! :smile:

znajdź różnice:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2009, 12:02 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Madara

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 kwietnia 2009
Posty: 802
Rejestracja: 29 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 11:50

Toneker pisze:Żadna drużyna na świecie nie ma dość dobrego ataku, żeby naprawić to, co nasi nieszczęśni defensorzy kaszanią.
Barcelona, Real, Inter, Chelsea, Man Utd - są takie drużyny.
Juve kiedyś było znane z żelaznej obrony i konsekwentnego ataku.
Dzisiaj te cechy to relikty przeszłości.


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 11:55

zwolnienie pana R. nastąpiło po wielu remisach i braku koncepcji gry, dzisiaj stajemy się świadkami, że z 5 ostatnich spotkań przegrywamy 4, w tym dwa mecze z tuzami włoskiej piłki :twisted: czy naprawdę jest co komentować ??
w tamtym sezonie przynajmniej do marca każdy miał nadzieję, w tym każdy się z naszej drużyny śmieje, ja mówiłem przed meczem, że Amauri i Treze razem to jest pomyłka, ale największą pomyłką tych 5 ostatnich meczy jest gra Giovinico po 10 ostatnich minut, kpina :angry:


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Ryder

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2008
Posty: 17
Rejestracja: 18 lipca 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 11:57

Mnie najbardziej boli to, iż drużna Juve ma WIELKI potencjał, ale zawodnicy grają totalny piach. Zdecydowana większość naszych - Chiellini, Cannavaro, Grosso, Melo, Marchisio, Diego, Camoranesi, Sissoko, ADP, Trezeguet, Giovinco i Amauri to w gruncie rzeczy dobrzy zawodnicy, a nie podwórkowi kopacze. Potrzeba 'tylko' kogoś, kto by ich poukładał a Wielki Juventus powróci... Ale jeszcze trzba znaleźć tego kogoś...


It's morphing time!
Dragonzord!
Mastodont!
Pterodactyl!
Triceratops!
Sabre-toothed tiger!
DAJ KAMJENJA!!!
-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:05

Łukasz pisze:@10 - ze wszystkim się zgadzam, oprócz jednego:
-10- pisze:Szkoda, że tak często miesza w składzie nasz trener. Przy absencji Sissoko powinna być trójka: Poulsen, Melo i Marchisio. Ferrara powinien wrzucić klapki na oczy i cały czas ustawiać ich za plecami... hmm Giovinco.
1. Nie powinniśmy w ogóle na takie Bari wychodzić z trójką dm-ów
2. Melo powinien odpocząć, nabrać "sportowej złości"
3. Seba to urodzony skrzydłowy, co pokazał również ten mecz
Melo odpoczywa po "bardzo groźnym" uderzeniu barwuaha i czerwonej kartce, ale liczę, że po meczu z Catanią (dyskwalifikacje na 2 mecze ma?), Ciro ponownie będzie stawiał na Brazylijczyka. Jak pokazał dzisiejszy mecz, Marchisio na środku to pomysł co najmniej średni. Po zmianie Diego w spotkaniu z Bayernem komentatorzy na N-ce zastanawiali się kto mógłby zagrać za plecami Treze, o dziwo padło nazwisko Poulsena. Stwierdzili, że ma bardzo dobry przegląd pola, dobrą technikę i szybkość. Nie ukrywam, rozbawili mnie tak nawiasem pisząc. Jeżeli chodzi o samego Giovinco to wcale nie uważam, że wystawienie go tuż za napastnikami mogłoby okazać się błędem. Przede wszystkim jest szybki i zwinny, a cóż nam z wolnego i co rusz kładącego się na murawę Diego? Seba mógłby być takim wolnym elektronem. Z drugiej strony przyznam Ci rację, że z takim przeciwnikiem wyjście trzema defensywnymi zawodnikami to porażka. Jeszcze Tiago? Przecież koleś jest spalony w Juve. Mając na uwadze dość solidną grę w destrukcji Molinaro nie wahałbym się ani na chwilę wstawić za Tiago, Giovinco od pierwszej minuty. Ile będzie udowadniał swą wartość jeszcze Sebastian? Poza tym zdecydowanie lepiej szło nam w systemie 4-2-3-1. Patrząc na tego "prawie Włocha" w ataku mdli mnie, jeden Treze na tą chwilę jest wystarczający pomimo, że dostajemy od każdego cięgi...

Zawodnik Bari, który wcześniej grał w Drużynie A nieźle namieszał w naszych szeregach po swoim wejściu w 2 połowie.
pan Zambrotta pisze:Po drugiej stronie barykady gra nasze dawne łyse latynoskie bożyszcze Almiron i Masiello, którym kiedyś połowa forum się podniecała, że to przyszłość Juventusu 8)
Dostałeś pstryczek w nos od Almirona. :D


Z Juventusem od 1997 roku.
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:25

pan Zambrotta pisze: http://img341.imageshack.us/img341/6841/melo.jpg
co to oznacza? Melo i Diego - do domu
C. Zanetti i Marchonni - ósmi ?
Oznacza to, że Melo i Diego jadą do domu, a Zanetti i Marchionni zagrają w 1/8 finału LM.


FoX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2008
Posty: 43
Rejestracja: 04 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:28

pan Zambrotta pisze:
Jedynym aspektem, ktory wczoraj mnie rozśmieszył była bramka naszego łysego latino :lol: facet nie okazywał radości wierząc chyba, że wróci do Turynu. Bierze pod włos kibiców ! :smile:
Po bramce realizator pokazał zbliżenie na Almirona, który z błaganiem w oczach i rękami złożonymi do modlitwy spojrzał w stronę ławki Juve :-D


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:31

Kolejny kabaret został odstawiony przez piłkarzy Juventusu. Odnoszę wrażenie że większosc piłkarzy ma gdzieś wyniki, a przede wszystkim klub. Zarabiają grubą kasę i wypinają się na Juve i kibiców. Widać to gołym okiem.

Ale w tym wszystkim znalazłem pocieszenie. Gorzej już chyba być nie może


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
juventusprzemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 listopada 2008
Posty: 444
Rejestracja: 21 listopada 2008

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:31

Dla tych wszystkich, którzy krytykowali moje wypowiedzi, że bez defensywnych nie można grać!
Otóż wczoraj graliśmy dwoma defensywnymi pomocnikami: Poulsen i Tiago, choć oglądając mecz miałem wrażenie, że Marchisio też miał kilka zadań defensywnych?!
Taka jest prawda nawet z defensywnymi przegrywamy! A ja chciałbym raz spróbować bez nich, ale każdy krytykował moje wypowiedzi i co? Z defensywnymi przegrywamy 1:4 z Bayernem i wczoraj 1:3 z BARI!!
Katastrofa totalna!
Wierzcie mi bez nich byłoby lepiej: lepiej przegrać bez defensywnych niż z defensywnymi przegrać i nic nie zdziałać!
Nie chcę nikogo obrażać ale z tymi defensywnymi co pisali niektórzy wobec mnie mogą się teraz w język ugryźć i trochę skończyć nade mną lincz...
Prawda taka, że bez Alexa Juve traci 50% umiejętnośći a i z dwoma defensywnymi też przegrywamy....


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:40

Łukasz pisze:
Madara pisze:Mam pytanie - czy Giovinco grał kiedykolwiek w ataku?
U nas - kilka meczów, w których wyglądał źle. W Empoli - prawie cały niezły sezon.
A czy grał w ataku, gdy biegał za nim Diego?

My mecze swoje przegrywamy w środku pola czyli tam, gdzie czysto teoretycznie powinniśmy mieć przewagę.

juventusprzemek, błagam Cię. Skończ się błaźnić.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2009, 12:41 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:40

juventusprzemek pisze:Dla tych wszystkich, którzy krytykowali moje wypowiedzi, że bez defensywnych nie można grać!
Otóż wczoraj graliśmy dwoma defensywnymi pomocnikami: Poulsen i Tiago, choć oglądając mecz miałem wrażenie, że Marchisio też miał kilka zadań defensywnych?!
Taka jest prawda nawet z defensywnymi przegrywamy! A ja chciałbym raz spróbować bez nich, ale każdy krytykował moje wypowiedzi i co? Z defensywnymi przegrywamy 1:4 z Bayernem i wczoraj 1:3 z BARI!!
Katastrofa totalna!
Wierzcie mi bez nich byłoby lepiej: lepiej przegrać bez defensywnych niż z defensywnymi przegrać i nic nie zdziałać!
Nie chcę nikogo obrażać ale z tymi defensywnymi co pisali niektórzy wobec mnie mogą się teraz w język ugryźć i trochę skończyć nade mną lincz...
Prawda taka, że bez Alexa Juve traci 50% umiejętnośći a i z dwoma defensywnymi też przegrywamy....
Taa, bez defensywnych bysmy rozjechali Bayern 5-0, a Bari to juz hohoho... Byly by cyfry tenisowe, zwlaszcza z ta nasza obrona :rotfl:

Nie udzielaj sie juz na ten temat, prosze.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:41

-10- pisze:
pan Zambrotta pisze:Po drugiej stronie barykady gra nasze dawne łyse latynoskie bożyszcze Almiron i Masiello, którym kiedyś połowa forum się podniecała, że to przyszłość Juventusu 8)
Dostałeś pstryczek w nos od Almirona. :D
ehh, i to jest najgorsze, że strzelają nam takie niedojdy jak Almiron, czy Palladino którzy z naszego klubu wylecieli.
Asta#8 pisze:Oznacza to, że Melo i Diego jadą do domu, a Zanetti i Marchionni zagrają w 1/8 finału LM.
a no racja, nie skapowałem. Dzięki
juventusprzemek pisze:Dla tych wszystkich, którzy krytykowali moje wypowiedzi, że bez defensywnych nie można grać!
Otóż wczoraj graliśmy dwoma defensywnymi pomocnikami: Poulsen i Tiago, choć oglądając mecz miałem wrażenie, że Marchisio też miał kilka zadań defensywnych?!
Taka jest prawda nawet z defensywnymi przegrywamy! A ja chciałbym raz spróbować bez nich, ale każdy krytykował moje wypowiedzi i co? Z defensywnymi przegrywamy 1:4 z Bayernem i wczoraj 1:3 z BARI!!
Katastrofa totalna!
Wierzcie mi bez nich byłoby lepiej: lepiej przegrać bez defensywnych niż z defensywnymi przegrać i nic nie zdziałać!
Nie chcę nikogo obrażać ale z tymi defensywnymi co pisali niektórzy wobec mnie mogą się teraz w język ugryźć i trochę skończyć nade mną lincz...
Prawda taka, że bez Alexa Juve traci 50% umiejętnośći a i z dwoma defensywnymi też przegrywamy....
posłuchaj, bandyto :lol: lepiej zamilcz...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:44

juventusprzemek pisze: Nie chcę nikogo obrażać ale z tymi defensywnymi co pisali niektórzy wobec mnie mogą się teraz w język ugryźć i trochę skończyć nade mną lincz...
Całe życie z wariatami, co?
Skończ nad nami lincz. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wyjdzie na plac gry bez dm-a.
szczypek pisze: A czy grał w ataku, gdy biegał za nim Diego?
Dobre pytanie. Nie.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:47

Wedlug mnie jesli bysmy wyszli ustawieniem
4-2-3-1 to Bari lezy plackiem w glebokim g... Ich ataki to kontry, z ktorymi nasza obrona sobie jak zwykle nie radzila. Zal bylo patrzec.

Buffon
Caceres-Cannavaro-Legrottaglie-Molinaro
Poulsen-Tiago
Marchisio-Diego-Giovinco
Trezeguet


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 grudnia 2009, 12:47

prawda jest taka, że następny mecz powinien być ostatnim dla pana C.F., jest przerwa zimowa i jest możliwość poskładania tego bałaganu w jakimś stopniu, dzisiaj zapewne Inter i Milan odskoczą nam na kolejne 3 pkty, LM już odjechała we wtorek, przepraszam w Juve będziemy walczyć o Coppa Italia jako priorytet :snooty: zdaję sobie sprawę, że zarząd nie może mówić oficjalnie, że nie wierzy w trenera itd. ale nie stańmy się taką Francją, gdzie każdy wie, że Domenech nie nadaje się, ale "góra" wie lepiej, nikt nam przecież nie wmówi, że mamy zły skład, przecież mamy w składzie mistrzów świata :| chcą brać odpowiedzialność za wyniki drużyny to przyznać się do błedu i naprawiać to co się zrobiło źle :think: ludzie kochani przecież jak pan R. nam towarzyszył przez 2 sezony to nie mieliśmy takiej serii spotkań, a miał gorszy skład i to jest niepodważalny argument, naprawdę na co my czekamy :angry:


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
Zablokowany