NBA 2004/2005

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 08:22

Sarsik pisze:Phoenix Suns grało przed 2 dniami mecz z Cleveland Caveliers. Niestety Lampe, mimo wcześniejszego dobrego meczu z Milwaukee, nie pograł sobie za długo w tym meczu. Trener wpuścił go tylko na 9 minut. Ale nie można się też zbytnio dziwić, bo Phoenix grało naprawdę dobrze i nie było potrzeby zmieniania kogokolwiek. Mecz wygrali 103 do 86. Lampe nie zdobył żadnego punktu, a rzucał 3-krotnie. Zapisał za to na swym koncie 2 asysty i aż 5 fauli. Miejmy nadzieję, że Polak w przyszłych meczach dostanie więcej szans do pokazania się, bo w 9 minut za wiele zrobić nie można.
5 fauli to chyab oznaczało że schodiz więc nei mogł więcej grac :wink: ale rzuca słabo :?


PS Do moderatorow można zmienic ten temat na przyklejony "poczynania Lampego w NBA" 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 19:02

Olszan pisze:
Sarsik pisze:Phoenix Suns grało przed 2 dniami mecz z Cleveland Caveliers. Niestety Lampe, mimo wcześniejszego dobrego meczu z Milwaukee, nie pograł sobie za długo w tym meczu. Trener wpuścił go tylko na 9 minut. Ale nie można się też zbytnio dziwić, bo Phoenix grało naprawdę dobrze i nie było potrzeby zmieniania kogokolwiek. Mecz wygrali 103 do 86. Lampe nie zdobył żadnego punktu, a rzucał 3-krotnie. Zapisał za to na swym koncie 2 asysty i aż 5 fauli. Miejmy nadzieję, że Polak w przyszłych meczach dostanie więcej szans do pokazania się, bo w 9 minut za wiele zrobić nie można.
5 fauli to chyab oznaczało że schodiz więc nei mogł więcej grac :wink: ale rzuca słabo :?

Coś mi się wydaje, że po 6 faulu się schodzi, ale mogę się mylić


I need a girl that I can train.
PiotrekJuveMan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 marca 2004
Posty: 60
Rejestracja: 05 marca 2004

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 19:37

Może się chłopak wkocu pokaże!!!!!!!!!????????


Obrazek
I Love Queen and Sting!!!
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 19:40

Sarsik pisze:
Olszan pisze:
Sarsik pisze:Phoenix Suns grało przed 2 dniami mecz z Cleveland Caveliers. Niestety Lampe, mimo wcześniejszego dobrego meczu z Milwaukee, nie pograł sobie za długo w tym meczu. Trener wpuścił go tylko na 9 minut. Ale nie można się też zbytnio dziwić, bo Phoenix grało naprawdę dobrze i nie było potrzeby zmieniania kogokolwiek. Mecz wygrali 103 do 86. Lampe nie zdobył żadnego punktu, a rzucał 3-krotnie. Zapisał za to na swym koncie 2 asysty i aż 5 fauli. Miejmy nadzieję, że Polak w przyszłych meczach dostanie więcej szans do pokazania się, bo w 9 minut za wiele zrobić nie można.
5 fauli to chyab oznaczało że schodiz więc nei mogł więcej grac :wink: ale rzuca słabo :?

Coś mi się wydaje, że po 6 faulu się schodzi, ale mogę się mylić
Na naszych parkietach po 5 napewno a w NBA nie wiem :wink:


Zawsze Wierni ! ! !
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 21:28

Olszan pisze:
Sarsik pisze:
Olszan pisze:
5 fauli to chyab oznaczało że schodiz więc nei mogł więcej grac :wink: ale rzuca słabo :?

Coś mi się wydaje, że po 6 faulu się schodzi, ale mogę się mylić
Na naszych parkietach po 5 napewno a w NBA nie wiem :wink:

W NBA po 6 faulach się wylatuje , ale w sumie kiedy ktoś ma już 5 to zazwyczaj schodzi bo wtedy jest duże ryzko że i tak opusci boisko tylko że w gorszym stylu :-D . Lampe moim zdaniem gra za krótko żeby mogł się rozegrać i ten jeden mecz w którym zagrał dłużej pokazał ze potrzebuje trochę czasu żeby się rozkręcić , nie wiem jak było ale moze w tym meczu w ktorym rzucił 17 punktów to tylko na początku nie trafiał a póżniej juz większość trafił bo się rozkręcił .


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2004, 09:58

No i mamy kolejny dobry występ Maćka.... tym razem w wygranym meczu przeciwko Wizards 101-95..... Maciek grał 15 minut, miał 3 zbiórki (jedną w ataku), 2 razy asystował i zdobył 8 ptk przy skuteczności 4/5 (80% ).....tylko tak dalej 8) :P

Bardzo dobry występ szczególnie podoba sie skuteczność z gry żeby zawsze miał taka skutecznoasc to by zdobywał w niektórych swoich występach po trzydzieści kilka punktów w meczu :P


Zawsze Wierni ! ! !
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2004, 12:04

No i niestety pomimo niezłych ostatnio występów, Lampe nie przekonał do siebie trenera. Przedwczoraj grał tylko przez 6 minut w przegranym meczu przeciwko Memphis. W tym czasie zaliczył jedynie 1 asystę. Niech lepiej Maciej ucieka z Phoenix, bo nie ma tu zbyt dużych szans na grę i na dodatek nie ma szans na zagranie w fazie play-off. Gdyby miał wybór polecałbym mu New Orleans. Tam napewno by się wybił :-D


I need a girl that I can train.
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2004, 12:40

Lampe wczoraj znów punktował :!: Tym razem zdobył 10 pkt w przegranym meczu z Dallas Mavericks (103-124) Oprócz punktów polak zaliczył 5 zbiórek. Oby tak dalej, widać, że Maciek gra coraz lepiej i jest na dobrej drodze, aby zrobic furorę w NBA :D


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2004, 20:33

UlTrAs pisze:Lampe wczoraj znów punktował :!: Tym razem zdobył 10 pkt w przegranym meczu z Dallas Mavericks (103-124) Oprócz punktów polak zaliczył 5 zbiórek. Oby tak dalej, widać, że Maciek gra coraz lepiej i jest na dobrej drodze, aby zrobic furorę w NBA :D
no całkiem nieźle, ale słyszałem, że go tam szprycują zeby masy nabrał i wogóle był taki "byk" jak Shaq...


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2004, 23:24

FOJM pisze:
UlTrAs pisze:Lampe wczoraj znów punktował :!: Tym razem zdobył 10 pkt w przegranym meczu z Dallas Mavericks (103-124) Oprócz punktów polak zaliczył 5 zbiórek. Oby tak dalej, widać, że Maciek gra coraz lepiej i jest na dobrej drodze, aby zrobic furorę w NBA :D
no całkiem nieźle, ale słyszałem, że go tam szprycują zeby masy nabrał i wogóle był taki "byk" jak Shaq...
Hehe śmiesznie by wyglądał tak jak Shaq , ale wcale nie mówie że to jest nie możliwe , wbrew przeciwnie ( choć o tym nigdzie nie słyszałem) mozxliwe że go czymś szprycuja tak żeby był silniejszy i więkkszy , to typowe dla USA :D . Mnie cieszy jego gra , bo zdobywa teraz regularnie jakies 8 pkt na mecz ( w ostatnich wystepach) i ma dobrą skutecznośc , sądze że w przyszłym sezonie ,albo jeszcze w tym dostanie sznse gry jakies 30 -40 minut i wtedy dopiero bedzie mogł pokazać na co go naprawdę stać , bo ciężko go porównywać do Lebrona czy Carmelo , bo oni grają po 40 min a nie po 15 i to nie regularnie .


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 08:24

FOJM pisze:
UlTrAs pisze:Lampe wczoraj znów punktował :!: Tym razem zdobył 10 pkt w przegranym meczu z Dallas Mavericks (103-124) Oprócz punktów polak zaliczył 5 zbiórek. Oby tak dalej, widać, że Maciek gra coraz lepiej i jest na dobrej drodze, aby zrobic furorę w NBA :D
no całkiem nieźle, ale słyszałem, że go tam szprycują zeby masy nabrał i wogóle był taki "byk" jak Shaq...
no rzeczywiście przydałoby mu się troche masy... może nie aż tyle co Shaq :P ale mógłby troche przybrać, ponieważ w pojedynkach z "większymi" od siebie nie ma raczej szans :?


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2004, 17:36

El_chico_a_Coruna pisze:8 punktow...
Tez mi spektakularny wystep... :?
W Polsce to chyba zawsze robi sie sensacje niewiadomo z czego. Ale jak to mowia "na bezrybiu i rak ryba" :wink:
Dokladnie! W ostatnim numerze PN+ byl wywiad z tym calym facetem Lipnickiej. Aie wiem jak sie nazywa ten gosc, ale nabijal sie z tego naszego podniecenia nic nie znaczacymi sukcesami. Mowiac, ze przy okazji meczu z Anglia polacy przypomna po raz setny remis na Wembley, co tam,ze nie mozemy wygrac z ALbionem od stu lat.


Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2004, 20:22

Tak przedstawiają się statystyki Maćka na koniec sezonu:
Mecze: 21 ( wszystkie rozpoczynał z ławki)
Średnia minut na mecz: 10.7
Skuteczność za 2pkt. : 49%
Skuteczność za 3pkt. : 0%
Skuteczność rzutów osobistych: 77%
Średnia zbiórek na mecz: 2.1
Śrd. asyst: 0.4
Przechwytów: 0.14
Bloków: 0.14
Strat: 0.71
Punktów: 4.6

Nie tego się wszyscy spodziewali. Zadowolonym należy być jedynie ze skuteczności. 49% to trzeci wynik w zespole, i zdecydowanie powyżej średniej ligowej. Jednak ani liczba punktów, ani zbiórek, ani tym bardziej asyst nie cieszy. Może w przyszłym sezonie pójdzie Lampemu lepiej, bo to był jak wiadomo jego pierwszy sezon, a napewno w debiucie każdemu europejczykowi trudno pokazać pełnię swych możliwości.


I need a girl that I can train.
Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 lipca 2004, 22:03

Lampe jest bardzo dobry rozwija sie wspaniale bedzie z niego pozytek wielki a do tego tylk 19 lat;d


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1831
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2004, 09:15

Już za kilka dni rozpoczyna się nowy sezon NBA. Maciek Lampe rozegrał ostatnio znakomity mecz w preseson. Zaliczył double-double :D

Koszykarze Phoenix Suns pokonali na wyjeździe Los Angeles Clippers 109:88 w przedsezonowym meczu ligi NBA. Maciej Lampe zdobył dla zespołu "Słońc" 13 punktów.
Polak przebywał na parkiecie 17 minut. W tym czasie trafił sześć z 13 rzutów z gry oraz wykorzystał jedyny rzut wolny. Miał również 11 zbiórek, w tym sześć w ataku, a także dwie asysty.

Jak na gracza podkoszowego to troche słaba skuteczność :( Ale mam nadzieje że się poprawi i w sezonie zasadniczym będzie więcej grał i zdobywał więcej punktów :D Dalej Lampion!!


Obrazek
ODPOWIEDZ