Serie A 15/16 (27): JUVENTUS 2-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 10:08

Slepy_fan pisze:Mam nadzieję na remis, tak dla Juve na rozgrzewkę przed (oby) środowym blamażem w Monachium
Słaba prowokacja. Ogółem polecam maść na ból dupy :)
Hed pisze:Cholerny hipokryta.
@Hed przyjacielu spokojnie. Będzie jak zawsze, prowokacje i buńczuczne zapowiedzi przed meczem na JP, a potem... cisza na forum. Niech to będzie najlepszą odpowiedzią w "ich" kierunku. Kimkolwiek Ci "oni" są. :ahsisi:
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2016, 10:29 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1304
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 10:17

Slepy_fan pisze:Wasza buta w postach sięga zenitu, niektórym naprawdę przydalby się snickers :lol:
A szukanie sensacji przez ciebie alessandro z niby podszywaniem się kogoś (na pewno z tego forum!!) na opozycyjnej stronie jest taką żenadą, że trudno mi to okiełznać rozumem.
Skumaj, gówno obchodzisz kogokolwiek na fcinter.pl, po prostu usuń tamto konto lub wypowiadaj się normalnie :lol:

Co do meczu to trudno zdroworozsądkowo spodziewać ise innego wyniku niż zwycięstwa Juventusu, choć Mancini nie raz zaskakiwał w takich momentach a i kilometry z meczu z Bayernem też mogą być odczuwalne dla piłkarzy Juve.

Mam nadzieję na remis, tak dla Juve na rozgrzewkę przed (oby) środowym blamażem w Monachium
Skumaj, gówno obchodzisz kogokolwiek na juvepoland.pl, po prostu usuń to konto lub wypowiadaj się normalnie :lol:

Cholerny hipokryta.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 10:35

Mocno przed nami robią w gacie. Najpierw płaczki wybłagały skrócenie zawieszenia Kondogbi, teraz jeszcze specjalnie zagrają 3-5-2 jak nigdy :P Od 4-3-3, do 3-5-2, z rzeźnikami w środku.

Mecz musimy wygrać. Gramy u siebie, straciliśmy pkt. z Bologną, ogółem 2 spotkania bez wygranej z rzędu i Napoli ma trudny mecz we Forencji. Różnica goli nie jest tu ważna. Spacerku się jednak nie spodziewam. 1-0 wystarczy, tylko wtedy będą zganiać na sędziego czy nierówną trawę. Przy 3-0 może zabrakłoby im argumentów.

Liczę, że Hernanes odpali, przydałby się zmiennik Marchisio, który nie może wejść na obroty z poprzedniego sezonu.
Inter to drużyna, która na JS potrafiła zaskoczyć, musimy być skoncentrowani na 100%. Zwycięstwo z Interem smakuje wyjątkowo, tak było, jest i będzie.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2380
Rejestracja: 18 marca 2009
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 10:49

Jakoś w ogóle nie czuję emocji przed tym meczem. Ot zwykły mecz, jakbyśmy grali z jakimś Frosinone. Bardziej obawiałem się Bolonii, z którą straciliśmy punkty, niż obecnego Interu.

2:0 / 3:0 i arrivederci


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 10:54

Pierwszy raz pragnę aby nasi zlekceważyli inter, ale w takim sensie, aby ich ośmieszali, bawili się nimi a koniec końców wygrali pewnie kilkoma bramkami.

Poza tym, inter w obecnym zestawieniu jakie anonsują media na jutrzejszy mecz to nic więcej, niż przeciętny klub środka tabeli.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1304
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 10:58

To Inter w środku z Melo medelem i kondogbia? Uwaga na nogi... zapewne będą sie murować jak Frosinone, oby cos im wcisnąć w pierwszej połowie to pójdzie jak w pucharze, ale mysle ze chwile sie z nimi pomęczymy. Po 3 pkt. Forza

P.s Wagner, bije poklony za spokój i wyrachowanie, niech zamilkną. Piątka! :koszulka:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 11:04

Slepy_fan pisze:Mam nadzieję na remis, tak dla Juve na rozgrzewkę przed (oby) środowym blamażem w Monachium
Chyba jaki fan(slepy) takie i rozeznanie w meczach i to nawet własnej drużyny :lol:

Co do meczu to trudno tutaj czegoś innego oczekiwać niż zwycięstwa Juventusu. Nie wiem, ale wg mnie Inter w tej chwili jest jedną z najsłabszych jak w ogóle nie najsłabiej grającą drużyną w całej serie a. Także inny wynik jak zwycięstwo Juve (już nie piszę przekonujące) byłoby naprawdę sporą niespodzianką.

P.S. A to podszywanie się pod kogoś z takim samym nickiem jest chyba ostatnio w modzie.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 11:11

Slepy_fan pisze:Mam nadzieję na remis, tak dla Juve na rozgrzewkę przed (oby) środowym blamażem w Monachium
W środę kolego sympatyczny to my jedziemy na PW "bronić" 3:0 do ciemnej strony Mediolanu, więc raczej imprezy pomyliłeś, bo to będzie jak piknik lata z radiem :dance2:

Co do meczu niedzielnego, jeśli Mancini zamuruje bramkę to pewnie skończy się 1 lub 2:0.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 11:23

Slepy_fan pisze:Mam nadzieję na remis, tak dla Juve na rozgrzewkę przed (oby) środowym blamażem w Monachium
Kolego, wiem ze dla Was gra w LM to juz dosc odległa bajka, wiec dla Twojej informacji pomiedzy meczami w 1/8 są trzy tygodnie przerwy. Ale jeśli już mówimy o przyszłej środzie i blamażu to gracie wtedy z nami rewanż w półfinale Coppa Italia, choć właściwie nie dziwi mnie, że kibic Nadchodzących Miszczów już wyparł ten dwumecz ze świadomości.

Jutro koniecznie najsilniejszy skład i obowiązkowo 3 punkty, przed Napoli zdecydowanie trudniejsza przeprawa wiec tym razem trzeba wykorzystać szanse i odskoczyć im na parę punktów.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 11:52

Znowu mecz z prowincjonalnym klubem. Pewnie rzeźnia i murowanie od pierwszej minuty. Im szybciej uda nam się strzelić, tym szybciej zacznie się burzyć "mur" i psychika zacznie siadać. Taki Melo czy Mendel wiele nie potrzebują do "zaćmienia", które może skutkować czerwoną kartką. Oby nikt się z Nas nie połamał.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 12:38

Slepy_fan pisze:Wasza buta w postach sięga zenitu, niektórym naprawdę przydalby się snickers :lol:
Nie rozumiem do czego zmierzasz! Że niby mamy przeklinać rzeczywistość i z przyzwoitości udawać, że macie jakieś szanse? Może to tobie by się ten snickers przydał.

Slepy_fan pisze: Co do meczu to trudno zdroworozsądkowo spodziewać ise innego wyniku niż zwycięstwa Juventusu, choć Mancini nie raz zaskakiwał w takich momentach a i kilometry z meczu z Bayernem też mogą być odczuwalne dla piłkarzy Juve.
Sam przyznajesz, że każdy spodziewa się zwycięstwa Juve, nawet wasi żałośni kibice na waszym forum. Pytanie brzmi - czy nam będzie się chciało spuścić wam porządne lańsko czy też nie będzie się chciało. Przedsmak dostaliście W CI.
A o naszą kondycję to ty się nie martw, z takim Interem wystarczy nam spokojnie 50% potencjału, by was pyknąć.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 12:44

W poniedziałek Milan zrobił nam przysługę remisując z Napoli. Teraz możemy się odwdzięczyć i puknąć Inter, co da szansę rossonerim zmniejszyć dystans do jednego punktu. Poza tym, liczę na wpadkę Napoli z Fiorentiną, co pozwoliłby odskoczyć neapolitańczykom. W Neapolu chyba trochę siadła atmosfera, bo De Laurentiis przygaduje Higuainowi, że ma 1,5 kg nadwagi, przez co przestał strzelać gole.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8671
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 13:19

Slepy_fan pisze: A szukanie sensacji przez ciebie alessandro z niby podszywaniem się kogoś (na pewno z tego forum!!) na opozycyjnej stronie jest taką żenadą, że trudno mi to okiełznać rozumem.
Goń się bo to nie moje konto...a poza tym co się takiego stało, że postanowiłeś tu zawitać ? Wpadnij w niedzielę jak w ciry Twoja pseudodrużynka dostanie... ;)
Dobrze, że się pojawiłeś wreszcie ale znowu zaczyna śmierdzieć... :smile:
Może załóż tutaj konto o takim nicku jak tam u siebie czyli Il Capitano...

Dokładnie, gramy z drużynką pokroju Frosinone więc o mega emocje ciężko...


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9936
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 13:44

Kibic interu loguje się na forum JP. Chce dopiec kibicom Juventusu, liczy na wysoką porażkę turyńczyków w pojedynku z Bayernem - myśli, że LM w środę. Generalnie nie powinno nas to dziwić, bo jeśli ktoś może co najwyżej odpalić LM w PESie (prawdopodobne, że podobnie będzie także i w kolejnym sezonie), ma raczej kiepskie rozeznanie. :ahsisi: W tygodniu gramy rewanż Pucharu Włoch, mamy zaliczkę 3 bramek, nie macie pary środkowych obrońców na ten pojedynek. :snackgy: Czekamy z utęsknieniem misie kolorowe.

Także bym chciał wygrać w dalszej perspektywie ze względu na Milan - inter poza pierwszą trójką jest czymś oczywistym.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 14:00

Slepy_fan pisze:Wasza buta w postach sięga zenitu, niektórym naprawdę przydalby się snickers :lol:
A szukanie sensacji przez ciebie alessandro z niby podszywaniem się kogoś (na pewno z tego forum!!) na opozycyjnej stronie jest taką żenadą, że trudno mi to okiełznać rozumem.
Skumaj, gówno obchodzisz kogokolwiek na fcinter.pl, po prostu usuń tamto konto lub wypowiadaj się normalnie :lol:

Co do meczu to trudno zdroworozsądkowo spodziewać ise innego wyniku niż zwycięstwa Juventusu, choć Mancini nie raz zaskakiwał w takich momentach a i kilometry z meczu z Bayernem też mogą być odczuwalne dla piłkarzy Juve.

Mam nadzieję na remis, tak dla Juve na rozgrzewkę przed (oby) środowym blamażem w Monachium


Prawie najmocniejszy skład (brak Marchisio) i zwycięstwo przynajmniej dwiema bramkami.
Tak jak napisano wyżej, odwdzięczmy się Milanowi i pozwólmy dojść im Inter na jeden punkt.


Zablokowany