T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 23:28

Ciekawe jako kto tam pojedzie. Ogrodnik, pomywacz, parkingowy? Bo chyba nikt nie myśli, że będzie tam grał. Wkurzają mnie takie transfery na maksa. Chłopak parę razy trafił w drzwi od stodoły i już chcą go opchnąć byle tylko parę groszy złapać. Dno.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 23:44

No tak, najlepiej za kogos decydowac siedząc w fotelu przed monitorem. A teraz postaw sie na jego miejscu.

Siedziałbys w biednym jak mysz koscielna Widzewie w ktorym maja problem z płaceniem, cieplą wodą, trenują na jakims kretowisku na ktorym za pol roku moze złapac powazną kontuzje a jedynym celem byłoby uniknecie degradacji w smutnej jak .... ekstraklasie?!

Ja np. nie miałbym dylematu i nie siedziałbym w Polsce ani minuty ponad to co musze.

Piszczek wyjechał z Polski bedąc młodszy niz on. Gdzie teraz jest - nie musze chyba przypominać.

Szczesny - 16 lat - Arsenal
Zielinski - 17 lat - Udinese
Salamon - 16 lat - Brescia
Glik - 18 lat - Real Madryt Castillia}
Krychowiak - 16 lat - FC Girondins de Bordeaux


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2013, 07:13

Nie chodzi mi o samo odejscie z widzewa. Niech idzie do klubu w ktorym bedzie gral. Jak pokazuje historia wiekszosc mlodych w polsce zdolnych za granica staje sie bezuzytecznym szrotem vide Klich... Powinien potwierdzic 'klase' w innym polskim klubie, chciala go, albo i nadal chce np. legia...
skorupski wyjechal i juz sie popisuje
sobiech lawa
milik lawa
swierczok szkoda gadac
klich dwa lata w plecy
wolski dla mnie to mega talent ale musi grac

patrzac na ostatnie wyczyny naszych kopaczy w la liga jakos ciezko uwierzyc ze sympatyczny mlodzian z widzewa zrobi kariere w niedawnym cwiercfinaliscie ligi mistrzow

@oł je :ok:
Ostatnio zmieniony 29 lipca 2013, 11:07 przez Bruce Badura, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2013, 07:30

D-Rose pisze:Piszczek wyjechał z Polski bedąc młodszy niz on. Gdzie teraz jest - nie musze chyba przypominać.
Jest różnica 16-17 lat, a prawie 21 jak Pawłowski. Tamci mogli przesiedzieć nawet trzy sezony w rezerwach/na wypożyczeniach, on już właściwie powinien być gotowym graczem :think:


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2013, 11:35

Ja się nie dziwię jemu, bo taka oferta pojawia się raz w życiu. Bardziej mnie zastanawia, po co on jest Maladze :think:. Przecież on miałby problem z grą w pierwszym składzie w Legii.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2013, 11:38

Szaq pisze:Ja się nie dziwię jemu, bo taka oferta pojawia się raz w życiu. Bardziej mnie zastanawia, po co on jest Maladze :think:. Przecież on miałby problem z grą w pierwszym składzie w Legii.

malaga podobno w masakrycznej rozsypce. Trzeba by przeanalizowac ich skład, ale to nie ta druzyna co była w cwiercfinale LM. Nie biorąca pod uwagę Isco, tylko ogólnie i całościowo. Pewnie miejsca w ierwszej 11 by nie bylo, ale na ławke łapałby się.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2013, 11:41

W całej sprawie Pawłowskiego to najciekawsze jest kto na nim zarobi. Widzew ma przecież zakaz transferowy (kupowanie) a piłkarz był wypożyczony z Jagielloni. Mogli go wykupić dopóki zakaz nie wszedł w życie ale tego nie zrobili. Już zaczynają się przepychanki między tymi klubami. będzie z tego kolejna śmieszna aferka w naszej interesującej lidze.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 21:40

Jeden z największych nieudaczników i szkodników polskiej extraklasy, "trener" Hapal został zwolniony, moim zdaniem co najmniej rok za późno


Bezimienny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 maja 2007
Posty: 66
Rejestracja: 19 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 23:07

steru pisze:W całej sprawie Pawłowskiego to najciekawsze jest kto na nim zarobi. Widzew ma przecież zakaz transferowy (kupowanie) a piłkarz był wypożyczony z Jagielloni. Mogli go wykupić dopóki zakaz nie wszedł w życie ale tego nie zrobili. Już zaczynają się przepychanki między tymi klubami. będzie z tego kolejna śmieszna aferka w naszej interesującej lidze.
No w sprawie tego transferu zasięgnąłem informacji u moich znajomych kibiców Widzewa ( nie pytajcie - mieszkam w takim miejscu że ściera się Widzew z Legią więc i trafiam i na tych i na tych )

http://www.widzewiak.pl/newsroom/22227, ... -do-Malagi

Wynika krótko z tego że to Łodzianie zarobią na transferze, co w sumie moim zdaniem nie powinno mieć miejsca. Sądzę że Jaga cały czas powinna mieć prawa do karty zawodnika.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2013, 23:15

Najpierw dziwiłem się, że Komisja zgadza się na taki transfer, który ewidentnie naruszy zakaz transferowy Widzewa. Ale artykuł na Weszło trochę zmienił moje podejście. Jagiellonia sama wynegocjowała cenę wykupu Pawłowskiego, a transfer do Malagi pomoże Widzewowi w problemach finansowych.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2013, 19:52

Tam, gdzie kończą się Reguły, tam zaczyna się Pruszków. Tam, gdzie kończy się logika, zaczyna się Ekstraklasa. Nowak, pół-emeryt, pół-rehabilitant, pół-piłkarz w ogóle wchodzi po rocznej przerwie i strzela dwa gole. To więcej, niż przez ostatnie półtora roku.

Nie ogarniam tego tworu, zwanego naszą ligą :shock:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2013, 20:53

Mój mistrz Wojtek Jagoda nadal komentuje mecze, tym razem w c+

Smokowski chyba na głowę upadł.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2013, 21:02

Z reguły tam gdzie kończyła się logika zaczynało się wojsko a jeśli już do tego nawiązałem to chyba polskiej piłce brakuje jakiegoś twardego ''dowódcy'' albo pana od ''porządków''.

Anons: Poszukiwana osoba z doświadczeniem związanym z zarządzaniem agencjami towarzyskimi.

To chyba by była konkretna osoba do ogarnięcia burdelu.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2013, 22:23

Raz na rok to błyśnie nawet Mąka czy Docekal, dla Nowaka to też raczej jednorazowy wyskok.

A Ruch chyba w końcu na spadek.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2013, 00:55

Smuda jako selekcjoner irytował chyba każdego, ale w Ekstraklasie... widać, że jednak nie zapomniał swoich lepszych chwil.

2:0 z Lechem i świetna gra Wisły. Mimo pustej kasy Franz wyciąga maksimum z tych piłkarzy, aż miło oglądać. Mam nadzieję, że nie zwolnią tempa.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Zablokowany