Fredy Guarin

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 22:06

Lypsky pisze:
Brutalo pisze: Mam nadzieję, że transfer jednego nie wyklucza drugiego.
Wyklucza - obaj z poza UE.

Trzeba kupić środkowego (najlepiej uniwersalnego) obrońcę, niezależnie od wszystkiego.
Ale chyba od poprzedniego mercato obowiązuje możliwość ściągnięcia dwóch zawodników non-EU?


Obrazek
Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 22:10

zoff pisze:
Lypsky pisze:
Brutalo pisze: Mam nadzieję, że transfer jednego nie wyklucza drugiego.
Wyklucza - obaj z poza UE.

Trzeba kupić środkowego (najlepiej uniwersalnego) obrońcę, niezależnie od wszystkiego.
Ale chyba od poprzedniego mercato obowiązuje możliwość ściągnięcia dwóch zawodników non-EU?
Vidal


@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 22:13

zoff pisze:
Lypsky pisze:
Brutalo pisze: Mam nadzieję, że transfer jednego nie wyklucza drugiego.
Wyklucza - obaj z poza UE.

Trzeba kupić środkowego (najlepiej uniwersalnego) obrońcę, niezależnie od wszystkiego.
Ale chyba od poprzedniego mercato obowiązuje możliwość ściągnięcia dwóch zawodników non-EU?
Właśnie nie wiem jak to jest teraz. W poprzednim sezonie można było kupić 2 zawodników. Ten sezon zaczęliśmy z możliwością zakupu jednego. Teraz okazuje się że można znowu kogoś kupić (ale nie wiem czy to jest już na poczet nowego roku - nowego sezonu, czy wrócili do możliwości zakupu 2 zawodników w jednym sezonie).
Jak by na to nie patrzyć, teraz zimą mamy możliwość zakupu tylko jednego zawodnika spoza Unii Europejskiej i na tym się skupmy...


ObrazekObrazekObrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 22:18

Od tego sezonu ponownie można sprowadzić dwóch zawodników z poza UE. Jedno miejsce wykorzystaliśmy na Vidala.
Paweł Kowal pisze: Właśnie nie wiem jak to jest teraz. W poprzednim sezonie można było kupić 2 zawodników. Ten sezon zaczęliśmy z możliwością zakupu jednego. Teraz okazuje się że można znowu kogoś kupić (ale nie wiem czy to jest już na poczet nowego roku - nowego sezonu, czy wrócili do możliwości zakupu 2 zawodników w jednym sezonie).
W poprzednim sezonie można było sprowadzić tylko jednego zawodnika z poza UE (słynna sprawa Krasić albo Dżeko). Od tego sezonu ponownie wrócono do możliwości sprowadzenia dwóch.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 22:56

Lypsky pisze: Vidal
No tak. A te okienko jest liczone do poprzedniego czy już następnego? Jak było FMie? :D


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 23:13

Do poprzedniego. Nie mogliśmy kiedyś kupić w styczniu zawodnika, nie pamiętam o kogo chodziło. Chyba w tej kwestii nic się nie zmieniło.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 23:28

Jeśli chodzi o wypożyczenia to też się ten przepis stosuje? Mam na myśli sytuację: kupujemy od kopa Guarina, a Caceres przychodzi na wypożyczenie i opcją transferu latem.


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 23:32

Skibil pisze:Jeśli chodzi o wypożyczenia to też się ten przepis stosuje? Mam na myśli sytuację: kupujemy od kopa Guarina, a Caceres przychodzi na wypożyczenie i opcją transferu latem.
Też. Inaczej przepis byłby martwy, bo wszyscy by wypożyczali do woli z klauzulą przymusowego wykupu.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 23:44

No to Guarin czy Caceres?


Obrazek
Gigi Buffon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lipca 2007
Posty: 230
Rejestracja: 06 lipca 2007

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 23:45

alina pisze:
Skibil pisze:Jeśli chodzi o wypożyczenia to też się ten przepis stosuje? Mam na myśli sytuację: kupujemy od kopa Guarina, a Caceres przychodzi na wypożyczenie i opcją transferu latem.
Też. Inaczej przepis byłby martwy, bo wszyscy by wypożyczali do woli z klauzulą przymusowego wykupu.


Pamiętajmy także, że Estigarribia jest do nas wypożyczony. On ma paszport UE ? To samo Fredy? Może ma paszport i dlatego możliwy jest ten transfer teraz, a nie latem...


Milan prawie jak Juve ! Prawie robi wielką różnicę
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 stycznia 2012, 23:51

Gigi Buffon pisze:
alina pisze:
Skibil pisze:Jeśli chodzi o wypożyczenia to też się ten przepis stosuje? Mam na myśli sytuację: kupujemy od kopa Guarina, a Caceres przychodzi na wypożyczenie i opcją transferu latem.
Też. Inaczej przepis byłby martwy, bo wszyscy by wypożyczali do woli z klauzulą przymusowego wykupu.


Pamiętajmy także, że Estigarribia jest do nas wypożyczony. On ma paszport UE ? To samo Fredy? Może ma paszport i dlatego możliwy jest ten transfer teraz, a nie latem...
Esti ma podwójne obywatelstwo (dodatkowo włoskie), Guarin niestety tylko kolumbijskie (tak jak Caceres tylko urugwajskie)... :/


ObrazekObrazekObrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 00:02

Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę


Serpente

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 158
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 01:45

Wiecie że kupienie podstawowego gracza (choć w tym sezonie coś mało gra ale nie wiem co jest tego powodem) takiej drużyny jak Porto to baaaardzo duży wydatek ? na poprzednich stronach przeczytałem coś o 13 mln. jeżeli faktycznie Juventus sprowadziłby tego zawodnika za tyle to znaczy że albo w biurach FC Porto jest grubo zakrapiana impreza albo Marotta wypił eliksir "mistrza negocjacji" :wink:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 08:32

Serpente pisze:Wiecie że kupienie podstawowego gracza (choć w tym sezonie coś mało gra ale nie wiem co jest tego powodem) takiej drużyny jak Porto to baaaardzo duży wydatek ? na poprzednich stronach przeczytałem coś o 13 mln. jeżeli faktycznie Juventus sprowadziłby tego zawodnika za tyle to znaczy że albo w biurach FC Porto jest grubo zakrapiana impreza albo Marotta wypił eliksir "mistrza negocjacji" :wink:
Wiecie, że Guarin jest w konflikcie z trenerem i zarządem Porto? Że nawet mimo braku kontuzji czasem nie jest powoływany na mecze? Ile razy można to powtarzać?
zoff pisze:No to Guarin czy Caceres?
Guarin!


Obrazek
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2012, 12:07

zoff pisze:No to Guarin czy Caceres?
Najlepiej obydwóch :). Jak by tak sprowadzili Guarina i Cecaresa to było by elegancko :). Cecares by grał na bokach obrony, a w razie kontuzji, któregoś pomocnika w pomocy. Guarin jako konkurencja dla pomocy, który z powodzeniem powalczy o pierwszy skład. Także zakup tych dwóch graczy wyjdzie Juve na duży +. Szkoda, że można kupić jednego gracza z poza UE. Ostatecznie chyba lepiej kupić Guarina. Lepsza gra pomocy i większa konkurencja wyjdzie tylko na dobrę, a w lecie kupujemy Cecaresa i napastnika światowej klasy, pozbywamy się Boriello, Toniego, Iquainty i Amauriego i ruszamy na podbój Europy :) z trzema gwiazdkami na koszulkach :).


Obrazek
Zablokowany