Mercato (zima 2011/12)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 19:03

Nedved4life, pierwszy twój post widzę a już Cię lubię! :ok:

Van der Vaartowi mówię nie. Tevezowi mówię nie. Carvalho mówię tak ale on jest nie do wyciągnięcia...

Ja powiem to samo co przed ostatnim zimowym Mercato - zrobić porządek. No i chętnie bym jakiegoś LO porządnego przygarnął.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 19:56

Na transfery.info jest news, że celem numer 1 na obronę jest Hummels z Borussi. Moim zdaniem byłby to kapitalny transfer. Kielon przeszedłby na lewą obronę, a na niego do środka Hummels. Pięknie by to wyglądało, ale oczywiście to nierealne. Piłkarz wydaje się być przywiązany do Borussii, jest czołową postacią i sama Borussia krzyknęłaby za niego z 25 baniek, tak więc po ptokach.

Ps. Jak przyjdzie Rhodolfo to bede happy.


Obrazek
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 20:07

Marian. pisze:Na transfery.info jest news, że celem numer 1 na obronę jest Hummels z Borussi. Moim zdaniem byłby to kapitalny transfer. Kielon przeszedłby na lewą obronę, a na niego do środka Hummels. Pięknie by to wyglądało, ale oczywiście to nierealne. Piłkarz wydaje się być przywiązany do Borussii, jest czołową postacią i sama Borussia krzyknęłaby za niego z 25 baniek, tak więc po ptokach.

Ps. Jak przyjdzie Rhodolfo to bede happy.
Jak przyjdzie Hummels to też będę zadowolony, ale nie kosztem przesunięcia Kielona na lewą obronę. Moim zdaniem nie nadaje się on na tą pozycję, mimo, że ładnych parę spotkań tam zaliczył. Potrzebujemy gracza o podobnych umiejętnościach co Stefan. Szybkość, drybling, dobra wrzutka, pewna gra w obronie i świetne włączanie się do akcji ofensywnych. Giorgio tego nie posiada.
Według mnie wystarczyłby...Ziegler :roll:


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
mateusz6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2009
Posty: 1195
Rejestracja: 13 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 20:31

Według mnie problemy z ofensywną grą Chielliniego wynika z tego, że dawno nie grał regularnie na LO. O ciekawego stopera jest łatwiej od LO. Na środek można sprowadzić chociażby Cahilla za półdarmo. Anglik jest pewniejszy od Rhodolfo. Do tego Farfan i okienko zimowe super :)


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 20:38

jsduga pisze:Potrzebujemy gracza o podobnych umiejętnościach co Stefan. Szybkość, drybling, dobra wrzutka, pewna gra w obronie i świetne włączanie się do akcji ofensywnych. Giorgio tego nie posiada.
Według mnie wystarczyłby...Ziegler :roll:
Ja tam wielu dryblingów u Lichtsteinera nie widziałem, z wrzutkami też różnie bywa, nie zmienia to jednak faktu iż jestem z niego zadowolony. Trudno ocenić Zieglera w jakikolwiek sposób, bo nie dostał zbyt wiele szans.

Nie rozumiem zachowania Conte wobec Quagliarelli. Moim zdaniem w 4-1-4-1 mógłby zagrać na skrzydle, które przecież w tym ustawieniu są bardzo ofensywne. W takim wypadku dziwi decyzja o natychmiastowym wykupieniu tego zawodnika, pieniądze wydaję się być wyrzucone w błoto. Marotta pewnie przy wypożyczeniach zawiera jakieś umowy, że musi danego zawodnika wykupić, takim zachowaniem strzela sobie w kolano. Przykład Motty mówi przecież wszystko.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 21:44

Castiel pisze: Marotta o Tevezie: ""Kiedy mowa o Juventusie, to normalne, że mówi się o piłkarzach, lecz nie rozpoczęliśmy rozmów z Tevezem. Mamy skład, który spełnia nasze oczekiwania i po każdej niedzieli oceniamy opcje mające na celu uzupełnienie luk. Tevez nie jest żadnym odkryciem, to świetny zawodnik, my jesteśmy świetnym zespołem, więc się nas łączy, ale żeby od razu mówić o negocjacjach...?" Czy on właśnie go nie wykluczył?
Nie znam co prawda oryginalnego tlumaczenie, ale uroczo brzmi jeden fragment z tego cytatu: "Ale zeby od razu mowic o negocjacjach...?" :D

Poza tym, bardzo cieszy mnie to, ze znow mowi sie glosno o powrocie Giovinco do Turynu. Mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie w LM zobacze go w koszulce Juve ; )


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 22:47

mateusz6 pisze: Na środek można sprowadzić chociażby Cahilla za półdarmo.
I tu się mylisz , Anglika chciał sprowadzić ostatnio Arsenal ale okazało się , że Bolton podyktował za niego cenę zaporową . Poza tym ustawiła się po niego długa kolejka klubów z czołówki Premier League i nie tylko. Zresztą tu masz link: http://bolton-wanderers.pl/aktualnosci/ ... cic-bolton


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2948
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 23:02

Boze, a Wy dalej o tym Tevezie...


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 23:50

Alexinhio-10 pisze:Boze, a Wy dalej o tym Tevezie...
No nie?

Jak już, to z City trzeba brać Kolarova.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 października 2011, 23:54

alina pisze:
Alexinhio-10 pisze:Boze, a Wy dalej o tym Tevezie...
No nie?

Jak już, to z City trzeba brać Kolarova.
Teveza, nie Teveza, prawie na pewno niebawem w City urządzą jakąś wyprzedaż garażową bo po prostu jest tam zbyt dużo zbyt dobrych zawodników (a pewnie dojdą jeszcze nowi) i siłą rzeczy kogoś będą musieli sprzedać. I sęk w tym żeby nie przegapić tego momentu, tak jak Secco pierdział w stołek kiedy inni kupowali w Realu Sneijdera czy Robbena.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 01:32

Chielini na lewej to optymalne rozwiązanie. Nie widzę przeszkód w ustawianiu go na tej pozycji. Widać, że za Conte to nawet Bonucci się trzyma i skreślany przez wszystkich Giaccherini. Hummels? O tak. Na prawdę dobry młody zawodnik. Niestety o kwocie niższej jak 20 mln można zapomnieć. Nie wiem jak to będzie wyglądało. Na chwilę obecną nie ma co kombinować. Chielini - Bonucci - Barzagli - Lichtsteiner dają radę i jak poradzili sobie z Milanem to z resztą też sobie poradzą. Nie ma się co napalać. Niech sprzedadzą niepotrzebnych graczy to może się uzbiera na jakiegoś dobrego zawodnika.
Ostatnio zmieniony 13 października 2011, 12:53 przez Castiel, łącznie zmieniany 1 raz.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 08:46

Castiel pisze:jak poradzili sobie z Milanem to z resztą też sobie poradzą
Tok myślenia jak u Józefa Wojciechowskiego - "wygraliśmy z Borussią więc nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli przegrać z kimkolwiek w lidze." Kto jak kto, ale kibice Juventusu powinni wiedzieć, że to tak nie działa, bo w poprzednich sezonach boleśnie się o tym przekonali.
Castiel pisze:Widać, że za Conte to nawet Bonucci się trzyma i skreślany przez wszystkich Giaccherini.
Zależy co rozumieć przez "trzyma się" - odkrycie sezonu Giaccherini póki co dużo biega i nic więcej - jego akcje nie przynoszą żadnych wymiernych korzyści. I nie chcę słyszeć że gol na 2-0 z Milanem padł "po jego akcji", bo jego akcja skończyła się w momencie, kiedy źle dośrodkował. Potem piłkę przejęli piłkarze Milanu, stracili , Marchisio strzelił i Abbiati puścił kalafiora.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 09:50

Ech, jakby tak Chiellini zaczął grać co tydzień jak w meczu z Milanem... zahor by się przestał śmiać z wywyższania go ponad Thiago Silve, cała lewa strona i połowa środka byłaby ogarnięta... podium byłoby bardzo prawdopodobne.

Ale znamy tę historię aż za dobrze i wiemy, że pewnie przegrają z Chievo. Marchisio zniknie a Chiellini będzie sadził spóźnione wślizgi jeden za drugim.
No chyba, że Conte naprawdę do nich dotarł :roll:


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 10:26

Bookmacherzy płacą 26 razy za każde zainwestowane Euro jeżeli przejdzie do nas Neymar.

Niech postawią nasi 3 miliony, złożą ofertę na 46 milionów i będzie w suchym jeszcze.

Nie jest to ustawianie wyniku wiec transakcja legalna.


CZAAAD!


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 13 października 2011, 12:36

zahor pisze:Kto jak kto, ale kibice Juventusu powinni wiedzieć, że to tak nie działa, bo w poprzednich sezonach boleśnie się o tym przekonali.
Po prostu uważam, że tak ustawiona obrona to najlepsze co możemy mieć w tej chwili i pogłoski o nowym stoperze raczej wskazują na to, że Chielini może się już zacząć przyzwyczajać do tej roli. Milan nie istniał to i słabsze drużyny też nie będą. Pozostaje tylko to żeby byli zdyscyplinowani. Conte ich przypilnuje.
zahor pisze:Zależy co rozumieć przez "trzyma się" - odkrycie sezonu Giaccherini póki co dużo biega i nic więcej - jego akcje nie przynoszą żadnych wymiernych korzyści.
Takie mam wrażenie, że nie ma w naszej kadrze gracza, który grałby straszny piach. No może z dotychczasowych, którzy wystąpili na boisku. Każdy jakoś się prezentuje.


Zablokowany