Serie A: Mercato 2011

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
pio89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 17
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 07:44

Może nie do końca w temacie, ale:
Kamil Glik przeprowadził się do Torino. Ciekawe jak na zapleczu Serie A będzie sobie radził.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 12:44

Coś mi mówi, że królem polowania w tym mercato może zostać Lazio:
http://www.eurofutbol.pl/news/302615-Dj ... w-Serie-A/
Klose, Marchetti, Cana, Konko, Stankevicius i Lulic - ciekawe nazwiska. No chyba że będzie jak z Genoą w zeszłym roku :whistle:

Z kolei z Romy odchodzi Doni do L'poolu:
http://www.eurofutbol.pl/news/302403-Br ... iverpoolu/
A to oznacza, że będą szukać nowego bramkarza. Storari?

W Udinese osłabienia przed LM.
Kontrakt z Villarrealem podpisał Zapata:
http://www.eurofutbol.pl/news/302622-Vi ... e-Udinese/
Natomiast Sanchez znowu blisko Barcy:
http://www.eurofutbol.pl/news/302662-Al ... Barcelony/
Chyba Udinese nie powącha fazy grupowej... :stop:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 13:08

A Cisse już w Rzymie.

Obrazek

francois pisze:Klose, Marchetti, Cana, Konko, Stankevicius i Lulic - ciekawe nazwiska.
Też jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Lazio może być groźne, mają przecież jeszcze Hernanesa, Zarate, wciąż niezawodnego Rocchiego, Mauriego, Ledesme, w obronie mocnego Diakite.

francois pisze:Z kolei z Romy odchodzi Doni do L'poolu:
http://www.eurofutbol.pl/news/302403-Br ... iverpoolu/
A to oznacza, że będą szukać nowego bramkarza. Storari?

To było pewne, że będą szukać nowego bramkarza. Mówi się o Stekelenburgu i jakimś Kameruńczyku, Kamenim.


hinx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2011
Posty: 149
Rejestracja: 01 lipca 2011

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 13:21

De Rossi pisze:
A Cisse już w Rzymie.

Obrazek

francois pisze:Klose, Marchetti, Cana, Konko, Stankevicius i Lulic - ciekawe nazwiska.
Też jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Lazio może być groźne, mają przecież jeszcze Hernanesa, Zarate, wciąż niezawodnego Rocchiego, Mauriego, Ledesme, w obronie mocnego Diakite.

francois pisze:Z kolei z Romy odchodzi Doni do L'poolu:
http://www.eurofutbol.pl/news/302403-Br ... iverpoolu/
A to oznacza, że będą szukać nowego bramkarza. Storari?

To było pewne, że będą szukać nowego bramkarza. Mówi się o Stekelenburgu i jakimś Kameruńczyku, Kamenim.
Nie jakimś Tylko świetnym bramkarzu z PD.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2497
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 13:22

Nawet ciekawe info. Ponoć Aqua może powrócić do Italii, a konkretnie do Fiorentiny. Tylko gdzie powędruje Montolivo bo raczej nie do nas.
Ponoć Fiorentina interesuje się też Diego, którym to interesuje się również Malaga. Chyba prędzej wybierze jednak Hiszpanie.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1050
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 13:29

francois pisze:Z kolei z Romy odchodzi Doni do L'poolu:
http://www.eurofutbol.pl/news/302403-Br ... iverpoolu/
A to oznacza, że będą szukać nowego bramkarza. Storari?
A może Boruc?


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 14:11

lenor pisze:
francois pisze:Z kolei z Romy odchodzi Doni do L'poolu:
http://www.eurofutbol.pl/news/302403-Br ... iverpoolu/
A to oznacza, że będą szukać nowego bramkarza. Storari?
A może Boruc?
A widzisz :prochno:
Podoba mi się Twoje kreatywne myślenie :ok:
Bardzo lubię Boruca i chętnie zobaczyłbym go w Romie w pierwszym składzie. Sam Artur w meczach derbowych z Lazio czułby się jak ryba w wodzie :-D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 15:19

No, no, no... Sporo się dzieje. Szkoda Udine, które po takich wyprzedażach nie wyjdzie najlepiej w LM. Ktoś na forum napisał, że lepiej byłoby gdyby to miejsce miała Roma albo Lazio i po ich <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> transferowych też jestem skłonny przyznać rację temu stwierdzeniu.


Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 206
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 15:33

Bardzo ciekawy transfer: Gaetano D'Agostino, facet za którego jeszcze dwa lata temu Udine chciało 30 mln, idzie do Sieny za 2,5 :rotfl:


Obrazek
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 16:49

Rottweill pisze:Bardzo ciekawy transfer: Gaetano D'Agostino, facet za którego jeszcze dwa lata temu Udine chciało 30 mln, idzie do Sieny za 2,5 :rotfl:
Tak jak większość zapowiadała, Udine taką ceną (te 30mln) zmarnowała chłopakowi szansę na karierę.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 17:41

Szikit pisze:
Rottweill pisze:Bardzo ciekawy transfer: Gaetano D'Agostino, facet za którego jeszcze dwa lata temu Udine chciało 30 mln, idzie do Sieny za 2,5 :rotfl:
Tak jak większość zapowiadała, Udine taką ceną (te 30mln) zmarnowała chłopakowi szansę na karierę.
27-letniemu, wówczas, chłopakowi, warto dodać. Co nie zmienia faktu, że to ciągle obiecujący, młody talent, wierzę w to że jeszcze się rozwinie i pokaże na co go stać, być może za kilka lat będzie z niego jeszcze pożytek.


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 18:00

Zahor jakiś tryb ironiczny Ci sie załączył czy co? :-D

Dobrze, że coś dzieje sie w klubach z Rzymu- Rome zawsze jako tako lubiłem i uważam nadal, że to klub z potencjałem więc fajnie by było jakby im transfery 'powchodzily' :wink:
Z D'Agostino naprawde śmieszna sprawa;D No cóż wg mnie to jednak nie wina środowiska, a tego że to był typowo "jednosezonowiec" 8)
Udine sie pogrąża, chociaż z drugiej strony nie jest to klub na tyle duży, żeby móc utrzymać swoje gwiazdy. Świetnie sie dzieje w Napoli, które jak narazie trójke swoich głównych gwiazd (Cavani, Hamsik, Lavezzi) trzyma w składzie :ok: i bardzo dobrze może urośnie jakaś nowa siła pod nieobecność w czołówce Romy i Juve. Dla nas to oznacza ze walka o LM bd jeszcze cięższa, włoskiej piłce zrobi to za to bardzo dobrze jeżeli pojawi sie nowy mocny klub na arenie miedzynarodowej;)


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 18:08

zahor pisze:
Szikit pisze:
Rottweill pisze:Bardzo ciekawy transfer: Gaetano D'Agostino, facet za którego jeszcze dwa lata temu Udine chciało 30 mln, idzie do Sieny za 2,5 :rotfl:
Tak jak większość zapowiadała, Udine taką ceną (te 30mln) zmarnowała chłopakowi szansę na karierę.
27-letniemu, wówczas, chłopakowi, warto dodać. Co nie zmienia faktu, że to ciągle obiecujący, młody talent, wierzę w to że jeszcze się rozwinie i pokaże na co go stać, być może za kilka lat będzie z niego jeszcze pożytek.
Piękna ironia :ok: Naprawdę mi się podoba.
Tylko najpierw zastanów się dwa razy nad postem. Miałem na mysli to, że D'Agostino po dobrym sezonie mógł zaistnieć w większym klubie. W takiej formie mając lepszych partnerów mógłby pokazać więcej. Niestety został w Udinese i na pewno motywacja mu trochę siadła. Zresztą w Serie A bylo wielu pilkarzy, ktorych talenty eksplodowały dopiero w wieku 26-28lat.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 18:33

Szikit pisze:
zahor pisze:
Szikit pisze:Tak jak większość zapowiadała, Udine taką ceną (te 30mln) zmarnowała chłopakowi szansę na karierę.
27-letniemu, wówczas, chłopakowi, warto dodać. Co nie zmienia faktu, że to ciągle obiecujący, młody talent, wierzę w to że jeszcze się rozwinie i pokaże na co go stać, być może za kilka lat będzie z niego jeszcze pożytek.
Piękna ironia :ok: Naprawdę mi się podoba.
Tylko najpierw zastanów się dwa razy nad postem. Miałem na mysli to, że D'Agostino po dobrym sezonie mógł zaistnieć w większym klubie. W takiej formie mając lepszych partnerów mógłby pokazać więcej. Niestety został w Udinese i na pewno motywacja mu trochę siadła. Zresztą w Serie A bylo wielu pilkarzy, ktorych talenty eksplodowały dopiero w wieku 26-28lat.
Było napisać: szkoda że Udinese nie pozwoliło mu odejść, bo może zagrałby jeszcze ze dwa takie sezony zamiast opowiadać o chłopaku, który to miał szanse zrobić karierę, ale złe Udinese podcięło mu skrzydła. Piszesz o "talentach eksplodujących w wieku 26-28 lat" - możesz mi wymienić, dajmy na to, trzech piłkarzy, którzy do tego wieku niczym się nie wyróżniali, a potem zrobili jakąś znaczącą karierę? Pojedyncze przypadki.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 lipca 2011, 19:55

zahor pisze:Piszesz o "talentach eksplodujących w wieku 26-28 lat" - możesz mi wymienić, dajmy na to, trzech piłkarzy, którzy do tego wieku niczym się nie wyróżniali, a potem zrobili jakąś znaczącą karierę? Pojedyncze przypadki.
Cassani
Di Natale może tez w sumie pasować


ODPOWIEDZ