Liga Europy 2012/2013

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 16:49

<<W@jTEk>> pisze:
samy pisze:
<<W@jTEk>> pisze:Ważne że nie skończyło się na kompromitacji ;)
Odpadnięcie z Irtyshem Pawłodar, 3 ekipą ligi Kazachstańskiej, gdzie cała drużyna zarabia pewnie mniej niż taki Frankowski, gdzie pilka nozna stoi na śmiesznym poziomie nie jest kompromitacją ? No fakt, zawsze mogło być gorzej, przed Kazachami są jeszcze Maltańczycy, Andorczycy i Sanmarińczycy...
Porażka w dwumeczu 2:1 jest niczym w porównaniu z tym co wyprawiała Amica w sezonie 2004/05 w Pucharze Uefa :whistle:
O ile mnie pamięc nie myli, to Amica zebrałą baty od Glasgow Rangers. Grała także z AZ Alkmaar, które dotarło potem do półfinału rozgrywek i z Auxerre. Dostrzegasz tę subtelną różnicę, pomiędzy Rangersami i Alkmaar a Irtyszem Pawłodar? (czy coś)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 17:09

deszczowy pisze:
<<W@jTEk>> pisze:
samy pisze:
Odpadnięcie z Irtyshem Pawłodar, 3 ekipą ligi Kazachstańskiej, gdzie cała drużyna zarabia pewnie mniej niż taki Frankowski, gdzie pilka nozna stoi na śmiesznym poziomie nie jest kompromitacją ? No fakt, zawsze mogło być gorzej, przed Kazachami są jeszcze Maltańczycy, Andorczycy i Sanmarińczycy...
Porażka w dwumeczu 2:1 jest niczym w porównaniu z tym co wyprawiała Amica w sezonie 2004/05 w Pucharze Uefa :whistle:
O ile mnie pamięc nie myli, to Amica zebrałą baty od Glasgow Rangers. Grała także z AZ Alkmaar, które dotarło potem do półfinału rozgrywek i z Auxerre. Dostrzegasz tę subtelną różnicę, pomiędzy Rangersami i Alkmaar a Irtyszem Pawłodar? (czy coś)
Amica przynajmniej miała szansę zagrać z drużynami na poziomie, tak samo jak rok temu słowacka Żylina - co z tego, że większość ogrywała ich do jaja? Przynajmniej zakwalifikowali się do fazy grupowej i dzięki temu zarobili ładne pieniądze.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 17:40

<<W@jTEk>> pisze:Ważne że nie skończyło się na kompromitacji ;) Aczkolwiek szkoda bo mieli okazje by strzelić bramke i przegrać te 2:1 zapewniając sobie awans.
Hmm, pomyślmy, Jagiellonia wystartowała od najwcześniejszej, pierwszej fazy rozgrywek. Tej, w której kopią się po nogach amatorzy z Albanii, San Marino czy Wysp Owczych, bo wszystkie kluby profesjonalne o tej porze roku mają jeszcze wczasy. Ba, nie wszyscy amatorzy, tylko ci gorsi, bo lepsi, jak np. FC Vaduz z Liechtensteinu rozgrywki rozpoczyna od II rundy eliminacji. I na tym oto etapie Jagiellonia kończy swoją przygodę z pucharami - najszybciej jak się dało, bo 7. lipca. NIE DA SIĘ szybciej odpaść z europejskich rozgrywek niż dokonała tego Jagiellonia. Powiedz mi zatem - co musieliby zrobić żebyś nazwał to kompromitacją? Dostać 10:0 w dwumeczu? Niejeden podwórkowy zespół by tylu bramek nie dostał. W ogóle nie przystąpić do rozgrywek? Wystartować w rundzie zerowej, specjalnie przygotowanej dla najgorszego zespołu w Europie i w niej odpaść?
<<W@jTEk>> pisze: Porażka w dwumeczu 2:1 jest niczym w porównaniu z tym co wyprawiała Amica w sezonie 2004/05 w Pucharze Uefa :whistle:
Różnica jest taka że 8. lipca 2004 roku Amica rozgrywki europejskie miała przed, a nie za sobą. Żeby móc dostać bęcki od klasowych zespołów najpierw trzeba umieć pokonać ogórków.


samy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 265
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 18:10

Tłumaczenie tym, że Amica to w tym i w tym przegrała więcej jest śmieszne i nie zmienia faktu, że Jaga się skompromitowała na maksa.

Irtysz ma większy budżet niz Jaga ? Hmm.. ale to Polacy uważają się za "świetnych" piłkarzy, to my chcemy mieć dobrą reprezentacje, to nasi zawodnicy chcą podbijać Europę i zarabiać krocie i to u nas Piłka Nożna podobno jest ważnym sportem.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2011, 18:24

wstyd, kompromitacja i hanba dla polskiej pilki! ci kopacze powinni automatyznie za ten blamaz miec obciete pensje, a w lidze zycze im miejsca od 10 w dol! jak najdalej od jakichkolwiek pucharow


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Genkov

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2011
Posty: 3
Rejestracja: 03 lipca 2011

Nieprzeczytany post 11 lipca 2011, 14:58

Całe szczęście że Babajaga nie została mistrzem Polski bo w El LM tez byłby blamaż. Ja licze jednak że może wisła i śląsk coś ugrają no zobaczymy.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 19:44

Śląsk ładnie rozpoczął w grę w LE :bravo:
Cały czs przeważali, mądrze grali piłką, choć nie obyło się bez paru błędów.

Voskamp niezły debiut - chłopak wie jak zrobić pożytek z akcji nawet wtedy gdy piłka trafia go w głowę :prochno:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 19:48

I co najważniejsze już wiadomo z kim prawdopodobnie może zagrać śląsk. Najgroźniejszy wydaje sie Fulham i Lokomotiv

P.s Legi rewelacji nie wróżę.. :lol:\
Stade Rennais (Francja)
Hapoel Tel Awiw (Izrael)
Lewski Sofia (Bułgaria)
Vitoria Guimaraes (Portugalia)
FK Mińsk (Białoruś)/Gaziantepspor (Turcja)


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 20:40

Śląsk w III rundzie też łatwo mieć nie będzie, ale brawa dla chłopaków, oby tylko nie przegrali tak jak Jaga (wygrywając I mecz 1:0)

PS.Legia? Vitoria Guimaraes i Mińsk są do pokonania.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 14 lipca 2011, 20:40

RuTeK pisze:I co najważniejsze już wiadomo z kim prawdopodobnie może zagrać śląsk. Najgroźniejszy wydaje sie Fulham i Lokomotiv

P.s Legi rewelacji nie wróżę.. :lol:\
Stade Rennais (Francja)
Hapoel Tel Awiw (Izrael)
Lewski Sofia (Bułgaria)
Vitoria Guimaraes (Portugalia)
FK Mińsk (Białoruś)/Gaziantepspor (Turcja)
Vitoria Guimaraes? Manu tam grał :)
Zobaczymy jak się sprawdzą Żewłak i Ljuboja bo od nich będzie dużo zależeć. Legia bez szans nie jest.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2011, 09:24

Śląsk wypadł lepiej niż Wisła a i przeciwnik wyglądał lepiej od Skonto.

Szczerze gratuluję zwycięstwa i sam również się z niego cieszę. Fajnie, że Voskamp już w pierwszym spotkaniu pokazał, że ma nosa do strzelania bramek. Nie mogę się doczekać rozgrywek ligowych żeby się przekonać jak jego kariera w Polsce się rozwinie.

Co do potencjalnych przeciwników naszych drużyn to jak zwykle bywa różnie. Nie ma co spekulować bo możemy się wyłożyć z Mińskiem a wygrać na przykład z Fulham. Grunt żeby te nasze kluby "coś" pograły w tych pucharach.


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 15 lipca 2011, 13:44

FK Mińsk lub Gaziantepspor będzie rywalem Legii. Wydaje mi się, że to dobre losowanie było, chociaż o żadnej z tych drużyn nie wiem nic (poza krajem pochodzenia :))


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 lipca 2011, 13:48

Śląsk natomiast zagra z kimś z pary: FK Metalurg Skopje - Łokomotiw Sofia, czyli pewnie z drużyną Bułgarską, myślę ,że mają szansę :).


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2011, 13:59

Wisła Legia i Śląsk nie mają zbytnio trudnych rywali w III-ch rundach mam tylko nadzieję, że WKS i Wisła przejdą najpierw II. Fajnie było by zobaczyć Wisłę w LM a Śląsk i Legie w rozgrywkach grupowych na pewno był by to skok jakościowy dla naszej Piłki a i przy okazji wpadło by troszkę punktów do rankingu !


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 15 lipca 2011, 14:01

Mietson pisze:FK Mińsk lub Gaziantepspor będzie rywalem Legii. Wydaje mi się, że to dobre losowanie było, chociaż o żadnej z tych drużyn nie wiem nic (poza krajem pochodzenia :))
Trzecia drużyna z Turcji to z jednej strony musi coś znaczyć, z drugiej zaś - tam ogromna afera korupcyjna i kto wie czy tej pozycji sobie nie kupiła :)

Smok-u pisze:Śląsk natomiast zagra z kimś z pary: FK Metalurg Skopje - Łokomotiw Sofia, czyli pewnie z drużyną Bułgarską, myślę ,że mają szansę :).
Kolejna para polsko-bułgarska się szykuje w takim razie. Jak dla mnie szanse po stronie Śląska, pod warunkiem że upora się z Dundee. Swoją drogą Dundee wydaje się być lepszą drużyną niż zespoły które czekają na Śląsk w kolejnej rundzie.


Zablokowany