ME 2008: Po losowaniu grup.

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2007, 14:15

Z grupy Polski jestem zadowolony; jest trudna ale do przejścia. Nie po to jedziemy na ME zeby liczyc na jakiś cieniasów w grupie skoro chyba każdy marzy o dalszej grze play-off.
Myślę ze jak będziemy robili takie postepy jak do teraz to możemy powalczyć z honorem. Ja osobiście wierze w Benhakera.

Co do Włoch to grupa naprawdę arcytrudna, obawiam że o awansie z tej grupy przesądzi szczęscie albo przypadek.
Donadoni do mnie nie przemawia i trochę boję sie o reprezentacje Italii.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2007, 18:38

Pilekww pisze: każdy marzy o dalszej grze play-off
Czy widziałeś w jakiejkolwiek imprezie piłkarskiej rangi EURO gry play-off?
Mylisz pojęcia :)

Radziłbym nie lekceważyć Chorwatów. To naprawdę solidna i poukładana drużyna z wieloma graczami, którzy liczą się w Europie. Wbrew pozorom, mecz z Niemcami nie będzie aż tak ważny jak mecz z Chorwacją, bo Austria to ogórek, który prawdopodobnie przegra ze wszystkimi, mimo, że to gospodarz imprezy.
Mecz z Niemcami będzie miał osobny smaczek. Mam nadzieję na urwanie im choćby jednego punktu. Mamy przewagę w psychice, dla nich ten mecz musi zakończyć się sukcesem, dla nas zaś urwanie punktu będzie sukcesem :wink: Podobno Leo po losowaniu grup się uśmiechał, mam nadzieję, że to dobry znak.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2007, 20:01

Negri pisze:Podobno Leo po losowaniu grup się uśmiechał, mam nadzieję, że to dobry znak.
Nie tylko Leo... Wszyscy trenerzy z naszej grupy byli zadowoleni (co nie dziwi, bo to stosunkowo łatwa grupa). Tylko trener austriacki nie (ale to też nie dziwi, perspektywa "łomotu" z wszystkich stron nie jest zbyt ciekawa).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2007, 20:20

Grupa w moim przekonaniu do wyjścia trzeba będzie tylko maksymalnie się skoncentrować, ale jedziemy po kolei. Niemcy to jeden z faworytów, dużą sympatią z naszej strony nasi zachodni sąsiedzi się nie cieszą, mają wspaniały skład i są głównym kandydatem do wyjścia z grupy ale na mundialu było blisko a mieliśmy wtedy słabszy zespół więc nie pozostaje nic jak wyciągnąć minimum remis, co byłoby już wielkim sukcesem. W następnej kolejności Austria, cóż zespół teoretycznie najsłabszy w całych zawodach ale mamy pecha do gospodarzy tak jak Korea okazała się 5 lat temu rewelacją, mam nadzieję iż tym razem tak nie będzie i z Austrią trzeba zainkasować trzy punkty. I na koniec Chorwacja, nie przypuszczałem iż od nich zależeć będzie to czy Rosja bądź Anglia pojadą na Euro, a trzeba przyznać że nie jest się słabą drużyną skoro wygrywa się ze zdeterminowanymi Anglikami grającymi o wszystko i to jeszcze na Wembley. Sądzę że zwycięstwo z Austrią i dwa remisy dadzą nam upragniony cel!


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2007, 22:49

Grupa coś ala tej ktora wylosowalismy na MŚ, niby mielismy spokojnie wyjsc a co z tego wyszlo kazdy mial okazje zobaczyc. Niby grupa do wyjścia ale z drugiej strony trudna i czuje ze dzieki ciezko sie z niej wydostac. Austra - gospodarz, wsumie to niewiadomo czego sie spodziewac. Chorwacja - koncertowo zagrali eliminacje i juz mozemy sie zaczac ich bac z drugiej jednak strony sa nieobliczalni raz moga zagrac kiche raz wygrac z angolami na Wemb. No i Niemcy co tu duzo mowic, licze na rewanz (3-0) dla nas, jednak myslac w kategoriach realizmu i racjonalizmu, nie mamy z nimi szans. Marzylem o grupie z Włochami no ale trudno...najwyzej spotkamy sie z nimi w 1/8, 1/4, 1/2 (nie wiem jak wyglada drzewko) ;P


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 01:04

Grupa A
7 czerwiec
18:00:Bazylea: Szwajcaria - Czechy
20:45:Genewa: Portugalia - Turcja
11 czerwiec
18:00:Genewa: Czechy - Portugalia
20:45:Bazylea: Szwajcaria - Turcja
15 czerwiec
20:45:Bazylea: Szwajcaria - Portugalia
20:45:Genewa: Turcja - Czechy

W uprzywilowanej sytuacji znajdują się tutaj Szwajcarzy. Ciężko będzie ich wyeliminować. Niezwykle wyrównana grupa.

Grupa B
8 czerwiec
18:00 :Wiedeń: Austria - Chorwacja
20:45:Klagenfurt: Niemcy - Polska
12 czerwiec
18:00:Klagenfurt: Chorwacja - Niemcy
20:45:Wiedeń: Austria - Polska
16 czerwiec
20:45:Klagenfurt: Polska - Chorwacja
20:45:Wiedeń: Austria - Niemcy

Nie możemy przegrać pierwszego meczu z Niemcami. To będzie dla nas kluczowe spotkanie.

Grupa C
9 czerwiec
18:00:Zurych: Rumunia - Francja
20:45:Berno: Holandia - Włochy
13 czerwiec
18:00:Zurych: Włochy - Rumunia
20:45:Berno: Holandia - Francja
17 czerwiec:
20:45:Berno: Holandia - Rumunia
20:45:Zurych: Włochy - Francja

Zatem warto być losowanym z 1 koszyka: Holandia nie musi się zupełnie przemieszczać, gdyż wszystkie mecze grać będzie w miejscowości Berno.
Co na to reszta stawki? będzie dramatycznie w niemal każdym spotkaniu.

Grupa D
10 czerwiec
18:00:Innsbruck: Hiszpania - Rosja
20:45:Salzburg: Grecja - Szwecja
14 czerwiec
18:00:Innsbruck: Szwecja - Hiszpania
20:45:Salzburg: Grecja - Rosja
18 czerwiec
20:45:Salzburg: Grecja - Hiszpania
20:45:Innsbruck: Rosja - Szwecja

A tutaj tak samo sytuacja wygląda z Grekami, którzy wszystkie mecze rozegrywać będą w Salzburgu. To duży atut. Hiszpanie grać będą pierwsze
2 spotkania o 18:00 w słoneczku, które powinno im pomóc.

Ćwierćfinały
19 czerwiec: 20:45:Bazylea: 1A-2B
20 czerwiec: 20:45:Wiedeń: 1B-2A
21 czerwiec: 20:45:Bazylea: 1C-2D
22 czerwiec: 20:45:Wiedeń: 1D-2C

Półfinały
25 czerwiec: 20:45:Bazylea: 1A-2B vs 1B-2A
26 czerwiec: 20:45:Wiedeń: 1C-2D vs 1D-2C

Finał
29 czerwiec: 20:45: Wiedeń:

Pierwszy finalista wyłoniony zostanie ze stawki - Szwajcaria; Austria; Portugalia; Niemcy; Czechy; Chorwacja; Turcja; Polska.

Drugi finalista wyłoniony zostanie ze stawki - Hiszpania; Francja; Włochy; Holandia; Grecja; Szwecja; Rumunia; Rosja.

Na pewno cieszą się Niemcy. I słusznie. Bo kto ich zatrzyma, jeżeli nie My?


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 09:05

_Jah pisze: Pierwszy finalista wyłoniony zostanie ze stawki - Szwajcaria; Austria; Portugalia; Niemcy; Czechy; Chorwacja; Turcja; Polska.

Drugi finalista wyłoniony zostanie ze stawki - Hiszpania; Francja; Włochy; Holandia; Grecja; Szwecja; Rumunia; Rosja.

Na pewno cieszą się Niemcy. I słusznie. Bo kto ich zatrzyma, jeżeli nie My?
4-ech faworytów z jednej strony... Sprawiedliwe losowanie :?:


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 11:33

Łukasz pisze:4-ech faworytów z jednej strony... Sprawiedliwe losowanie :?:
Nie niesprawiedliwe, co pechowe... Jednak to nie zależało od nas :P Pretensje trzeba składać na ręce gwiazd które losowały zespoły od koszyków :)


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 grudnia 2007, 13:13

Niemcy ? wiadomo :| Chorwacja ? wydaje mi się, że będzie to wyrównany pojedynek :think: Austria ? hmmm, niby nie są to wielcy piłkarze, ale z gospodarzem raczej zawsze jest ciężko :roll:
No a Włosi chyba już gorzej trafić nie mogli :/


ODPOWIEDZ