Legia Warszawa może grać w pucharach !!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 12:40

up^

Zatem zawiodła komunikacja między zarządami drużyn...wina ich obu...
herr_braun pisze: Jeśli chciałeś wzbudzić we mnie uczucie żalu, że na sprawy kibicowskie nie patrzę z perspektywy policjanta to Ci się nie udało i nie uda.
Wcale nie miałem takiego zamiaru...chciałem Ci po prostu coś uświadomić...ale jeżeli tak to odebrałeś...Twoja sprawa

Ulżę Ci chłopcze i nie będę się tu wypowiadać bo na siłe próbujesz mi dogryść...widze że każda moja wypowiedź spotyka się z negatywnym odbiorem...Moja ocena sytuacji jest obiektywna...Ciebie zaś zaslepia sympatia do klubu...nie dziwię się...
herr_braun pisze:Reszty Twoich mądrości nie skomentuje, bo żal komentować pseudogroźby napinającego przed monitorem chłoptasia.
Buahaha...się uśmiałem...szczególnie z tej ostatniej części wypowiedzi...buahaha...tak prawdę mówiąc nie mam się czym napinać, kafarem nie jestem...i napewno nie przed Tobą...buahaha...

zgadzam się z Tobą w jedej kwestii...zdecydowanie za mało piszą o pozytywnych inicjatywach kręgów kibicowskich to prawda...Powinno się to zmienić...lecz dla mediów najważniejsze są sensacje...coś co się będzie sprzedawać..a zadymy na stadionach są póki co jeszcze gorącym tematem...dlatego będą o tym pisać póki się tego nie wytępi...poza tym burdy nie dzieją się raz na rok...zapomniałeś o innych drużynach oraz o meczach w niższych ligach niż 2 czy 3...Jeżeli nic nie pomaga to może ta "odpowiedzialność zbiorowa" rozwiąże problem...

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 15:38

rastapastor pisze:Moja ocena sytuacji jest obiektywna...Ciebie zaś zaslepia sympatia do klubu
Nie, nie zaślepia mnie nic w tym momencie, ale akurat tą sprawą się interesuje, zapewniam, że gdyby podobna sytuacja miała miejsce z Lechem, Widzewem czy kimkolwiek innym wypowiadałbym się podobnie


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2007, 15:56

Tak samo mogę odpowiedzieć ja...sprawa jest rozwiązana...jak dla mnie źle...niestety ja nic nie wskuram...a nie chcę już się z nikim kłucić...dla mnie ten temat jest już zamknięty...


P.S zmieniłem avatar....aby nikt nie czuł się urażony...w sumie ten jest bardziej mój :wink:

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 10:27

Nie wiem po jaka cholere jak nabroili i to jeszcze jak to powinno ich nie byc w Europie nie chcemy chyba zrobic wsi a tak na nas beda patrzec a i tak szybko beda odpadac w nastepnych latach ale to jest niesprawiedliwe ... teraz tylko czekac na jechanie po mnie przez kibicow stolecznego klubu ehhh Powinni odcierpiec kare to moze by sie czegos nauczyli


Janek1986

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2007
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 13:30

PrzemO3333 pisze:Nie wiem po jaka cholere jak nabroili i to jeszcze jak to powinno ich nie byc w Europie nie chcemy chyba zrobic wsi a tak na nas beda patrzec a i tak szybko beda odpadac w nastepnych latach ale to jest niesprawiedliwe ... teraz tylko czekac na jechanie po mnie przez kibicow stolecznego klubu ehhh Powinni odcierpiec kare to moze by sie czegos nauczyli
Żeby ktoś mógł po Tobie pojechać, to wpierw musiałby wyciągnąć pewne wnioski z Twoich słów. Musisz jednak wybaczyć, ale pomimo dwukrotnego przeczytania Twojego posta - nadal nie wiem o co Ci chodzi, no może poza ostatnim zdaniem, który chyba wyjaśnia wszystko.

Ja kibicem Legii nie jestem, ale niewątpliwie cieszę się z decyzji UEFA, bowiem wolę w Pucharach oglądać zespoły pokroju Legii, Wisły, Lecha czy Widzewa (!), niż Bełchatowa, Płocka, Radzionkowa, Wodzisławia Śląskiego czy nawet Lubina.

I tak jak napisałem kilkanaście postów wcześniej - fakt zawieszenia kary warszawskiej Legii nie wziął się z powietrza.


RAV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 11
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 13:45

Janek1986 pisze:Ja kibicem Legii nie jestem, ale niewątpliwie cieszę się z decyzji UEFA, bowiem wolę w Pucharach oglądać zespoły pokroju Legii, Wisły, Lecha czy Widzewa (!), niż Bełchatowa, Płocka, Radzionkowa, Wodzisławia Śląskiego czy nawet Lubina.
No tak, ale z drugiej strony co Ci po takiej Legi, która przez kibiców zostaje wyrzucona z rozgrywek. Już wolę drużynę nawet z Wąchocka, która potrafi z honorem pożegnać się z pucharami. Dalej... Jeśli poziom polskiego futbolu ma się zwiększać nie można się tylko ograniczać do Legii, czy Wisły.


"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Neved

FORZA JUVE! FORZA CIRO FERRARA!
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 13:54

Janek1986 pisze:
PrzemO3333 pisze:Nie wiem po jaka cholere jak nabroili i to jeszcze jak to powinno ich nie byc w Europie nie chcemy chyba zrobic wsi a tak na nas beda patrzec a i tak szybko beda odpadac w nastepnych latach ale to jest niesprawiedliwe ... teraz tylko czekac na jechanie po mnie przez kibicow stolecznego klubu ehhh Powinni odcierpiec kare to moze by sie czegos nauczyli
Żeby ktoś mógł po Tobie pojechać, to wpierw musiałby wyciągnąć pewne wnioski z Twoich słów. Musisz jednak wybaczyć, ale pomimo dwukrotnego przeczytania Twojego posta - nadal nie wiem o co Ci chodzi, no może poza ostatnim zdaniem, który chyba wyjaśnia wszystko.
Chodziło mu o to, że Legia nie powinna grać więc w Pucharach teraz, ani w przyszłości, bo zapewne spotykać ją bedzie zawsze taki sam los (odpadnięcie w pierwszych rundach).

Nie wypowiadałem się jeszcze o odwołaniu kary Legii. Uważam, że nie jest to sprawiedliwe do końca, bo za coś ta kara musiała zostać nałożona. Nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne, bo jeśli odwołuje się kary, to można poczuć się bezkarnie i robić jeszcze gorsze rzeczy. Klub, nawet jesli może dużo osiągnąć, bo ma wspanialych piłkarzy itp. to ma też kibiców, za których też odpowiada. Jesli nie potrafi zrobić z nimi porządku to nie powinien reprezentować naszego kraju w Europie.
Janek1986 pisze:Ja kibicem Legii nie jestem, ale niewątpliwie cieszę się z decyzji UEFA, bowiem wolę w Pucharach oglądać zespoły pokroju Legii, Wisły, Lecha czy Widzewa (!), niż Bełchatowa, Płocka, Radzionkowa, Wodzisławia Śląskiego czy nawet Lubina.
W Pucharach występują zazwyczaj najlepsze drużyny poprzedniego sezonu. Jeśli byłyby to drużyny pokroju Płocka, Bełchatowa czy nawet Lubina to dlaczego nie.


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 14:13

rastapastor pisze:No tak, ale z drugiej strony co Ci po takiej Legi, która przez kibiców zostaje wyrzucona z rozgrywek. Już wolę drużynę nawet z Wąchocka, która potrafi z honorem pożegnać się z pucharami. Dalej... Jeśli poziom polskiego futbolu ma się zwiększać nie można się tylko ograniczać do Legii, czy Wisły.
Święte słowa...miłoby było jakby Zagłębie, Bełchatów i Groclin utrzymały formę sprzed roku...tak aby o MP walczyło więcej drużyn niż te dwie...szczerze mówiąc tamten sezon byl bardziej emocjonujący niż te poprzednie, w których, w walce o MP liczyły się tylko 2 drużyny...


Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
RAV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2007
Posty: 11
Rejestracja: 01 lutego 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 15:59

rastapastor pisze:Święte słowa...miłoby było jakby Zagłębie, Bełchatów i Groclin utrzymały formę sprzed roku...tak aby o MP walczyło więcej drużyn niż te dwie...szczerze mówiąc tamten sezon byl bardziej emocjonujący niż te poprzednie, w których, w walce o MP liczyły się tylko 2 drużyny...
Niestety w poprzednim sezonie to nie Bot czy Lubin dogoniły czołówkę ale Legia i Wisła znacznie spuściły z tonu... Niestety...
W tym sezonie wszystko wraca do normy...


"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Neved

FORZA JUVE! FORZA CIRO FERRARA!
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 16:27

Bo Wisła i Legia mocno się wzmocniły...Ale zobaczymy jak to będzie...może jakaś drużyna wystrzeli z formą pod koniec rundy jesiennej i przez całą wiosenną będzie dominować...przez co rozgrywki nabiorą smaczku...chcałbym aby tak było...przynajmniej cośby się działo jak w tamtym roku...monotonne takie dwustronne walki między Wisłą i Legią...ehh czas pokaże

Lekki offtop się zrobił :P

pozdroo..>BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 23:13

rastapastor pisze:Święte słowa...miłoby było jakby Zagłębie, Bełchatów i Groclin utrzymały formę sprzed roku.
Groclin? Wybacz, ale co to jest za klub. 1,5 tys frekwencja, ten klub jest skazany na odejście z pierwszego planu polskiej piłki. Już lepiej niech się do walki włączają drużyny typu Korona czy może kiedys Górnik, ale nie kluby z miasteczek z bogatymi właścicielami. Amica połączyła się z Lechem i chyba polska piłka na tym dobrze wyjdzie. Liczę, że Drzymała przeniesie się do Szczecina...


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2007, 23:34

up: Tradycje, tradycjami, ale jak zbudować klub z historią itp. w mieście, gdzie mieszka 10 tyś. ludzi. Przynajmniej nie przynoszą nam wstydu w pucharach(przynajmniej na tle innych drużyn). No i byłem kilka tyg. temu w Grodzisku, również na stadionie. Jest naprawdę niewielki(zabytkowa trybuna rządzi...) i nie wiem jak na mecze z liderami OE nie przychodzi komplet. Przecież bilety też drogie nie są i jest tam stosunkowo bezpiecznie.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2697
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 02:00

co do fuzji Amiki i Lecha to pod wgledem sportowym wyglada to nastepujaco: byl dobry i przecietny klub i zostal tylko przecietny; no ale skoro lepiej robic sobie siare porazkami w pucharach z polamatorami niz niska frekwencja...


calma calma
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 08:03

herr_braun

A jak widzisz nie zchodzą z pierwszego planu nadal grają na poziomie który umożliwia im utrzymanie się w OE...Wielkość miasta nie świadczy o wielkości drużyny, bo gdyby tak było to w lidze liczyłyby się tylko Legia GKS Katowice Widzew Łódź...

Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2007, 11:51

"No tak, ale z drugiej strony co Ci po takiej Legi, która przez kibiców zostaje wyrzucona z rozgrywek. Już wolę drużynę nawet z Wąchocka, która potrafi z honorem pożegnać się z pucharami. Dalej... Jeśli poziom polskiego futbolu ma się zwiększać nie można się tylko ograniczać do Legii, czy Wisły."

1.Z honorem przegrac 3:0 z jakims thibilitis to rzeczywiscie honor i duma.
2. A znasz np jakas inna druzyne szkocka niz celtic glasgow i rangers glasgow nie ? Ciekawe czemu.
3. A dlaczego nie?? Bo te druzyny sa lepsze? Napewno wieksza szansa jest ze Legia czy Wisla wkoncu awansuja do champions ligue niz jakas dfruzyna z ciechocinka
4. Nie wiem o co wam sie rozchodzi w tym temacie. Sprawa jest prosta karac huliganow oczywiscie, zakazy im dawac, do wiezienia i wogule by im sie odechcialo, ale po co karac caly klub i wszystkich kibicow i tyle w tym temacie wiec decyzja uefa jest sluszna i koniec. [/code][/list]


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
ODPOWIEDZ