Jakub Błaszczykowski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2006, 15:02

Kolejna oferta z Serie A. Teraz to Sampdoria się włączyła w walkę o Błaszczykowskiego.

http://sport.onet.pl/0,1248675,1445983,wiadomosc.html

Niech pogra jeszcze z rok w Posce, a potem emigruje, a najlepiej do Juventusu :D


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 10:59

A ja napisze tak.
Kubie zaczyna powoli odbijac z powodu popularności. Dowiedziawszy sie o tym ze jakies kluby z Serie A sie nim interesują i już są problemy z podpisaniem nowej umowy w Wiśle o którą tak zabiegał. Na wyjazd troche za wcześnie. Nie tak dawno grał jeszcze w 4 lidze. Mam nadzieje ze pójdzie po rozum do głowy i podpisze nową umowe. Za rok moze wyjechac, lecz teraz będzie to za szybko i sie zmarnuje potencjał który w nim drzemie. Ale póki co Kuba rozgrywa chyba najlepsze mecze w swojej karierze. Mecz z FC Basel w jego wykonaniu był znakomity. 3 astysy. W Lidze Kuba woźi kogo chce, co prawda nie ma jakiegos super dryblingu, ale jest sprytny szybki i to wystarcza.

2 post:
Wg moich informacji, Trener Juventusu Didier Deschamps telefonował do Krakowskiego klubu z zapytaniem o kwote za którą mógłby wykupic Błaszczykowskiego z Wisły :shock:
Pisze o tym także dzisiejszy Fakt :smile: Fakt faktem, ale ktos wspominał ze jest jeden wielki Włoski klub zainteresowany Kubą

3 post
Wczoraj, Wisła odpadła z PU. Ale akcja jaką przeprowadził Jakub Błaszczykowski gdzie minął trzech rywali jak juniorów zasługuje na podziw. Kuba nie pogra w polskiej lidze niestety za długo, w czerwcu wyjedzie, a nie daj boże tej zimy :|


jasiekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 26 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2006, 20:51

paku pisze:A ja napisze tak.
Kubie zaczyna powoli odbijac z powodu popularności. Dowiedziawszy sie o tym ze jakies kluby z Serie A sie nim interesują i już są problemy z podpisaniem nowej umowy w Wiśle o którą tak zabiegał. Na wyjazd troche za wcześnie. Nie tak dawno grał jeszcze w 4 lidze. Mam nadzieje ze pójdzie po rozum do głowy i podpisze nową umowe. Za rok moze wyjechac, lecz teraz będzie to za szybko i sie zmarnuje potencjał który w nim drzemie. Ale póki co Kuba rozgrywa chyba najlepsze mecze w swojej karierze. Mecz z FC Basel w jego wykonaniu był znakomity. 3 astysy. W Lidze Kuba woźi kogo chce, co prawda nie ma jakiegos super dryblingu, ale jest sprytny szybki i to wystarcza.

2 post:
Wg moich informacji, Trener Juventusu Didier Deschamps telefonował do Krakowskiego klubu z zapytaniem o kwote za którą mógłby wykupic Błaszczykowskiego z Wisły :shock:
Pisze o tym także dzisiejszy Fakt :smile: Fakt faktem, ale ktos wspominał ze jest jeden wielki Włoski klub zainteresowany Kubą

3 post
Wczoraj, Wisła odpadła z PU. Ale akcja jaką przeprowadził Jakub Błaszczykowski gdzie minął trzech rywali jak juniorów zasługuje na podziw. Kuba nie pogra w polskiej lidze niestety za długo, w czerwcu wyjedzie, a nie daj boże tej zimy :|
zgadzam sie z toba ze mu odbija!! Uwazam ze ten wielki klub z serie A to albo roma (lol) albo lazio(jeszcze wiekszy lol). Roma ostatnio obserwowala matusiaka to mozliwe ze blaszczykowskiego takze :)


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2006, 21:52

Lukasz_JUVE pisze: Niech pogra jeszcze z rok w Posce, a potem emigruje, a najlepiej do Juventusu :D
Ta, niech zostanie, stanie sie z nim to co z Baszczyńskim albo Głowackim :roll: .Ja Kubie życze jak najlepiej, dlatego radziłbym mu spieprzac z Polskiej Ligi jak naszybciej.


Obrazek
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2006, 22:30

Kuba to wielki piłkarz i karierę zrobi, ale na pewno nie w Juve :stop: Wiadomo jest świetny ale brakuje mu jeszcze sporo :smile: Niech zostanie jeszcze 2 sezony a potem Francja lub Italia :)


patrix

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2006
Posty: 33
Rejestracja: 08 października 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2006, 22:39

Kuba będzie dobrym pilkarzem jak mu woda sodowa do głowy nie uderzy tak jak większości młodych utalentowanych chłopaków , którzy przeszli do wielkich klubów i grzeją ławe


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2006, 10:07

Lukasz_JUVE pisze: Kuba widac sie spieszy z wyjazdem za granice co niekonecznie musi Mu wyjść na dobre.
Na pewno w tak wielkim klubie jakim jest MU nie grałby od samego poczatku w podstawowym składzie. Uważam jednak że Anglia to jest odpowiedni kierunek dla Błaszczykowskiego. Posiada wszelkie niezbedne cechy do gry w tak trudnej lidze. Niezwykle szybki, zwinny, waleczny, zadziorny, dobrze wyszkolony technicznie, ma świetny przeglad pola, potrafi wyłożyc pilke na tacy! Jak dla mnie osiągnął on już szczyt w lidze polskiej. Aby sie rozwijac musi grac na wyzszym poziomie.
paku pisze:A ja napisze tak.
Kubie zaczyna powoli odbijac z powodu popularności. Dowiedziawszy sie o tym ze jakies kluby z Serie A sie nim interesują i już są problemy z podpisaniem nowej umowy w Wiśle o którą tak zabiegał.
Być może i zabiegal o nowy kontrakt ale skad on mógł wiedziec, że pojawią sie dla niego tak korzystne oferty zza granicy? Jeśli ma okazje niech wyjezdza.
paku pisze:Na wyjazd troche za wcześnie. Nie tak dawno grał jeszcze w 4 lidze. Mam nadzieje ze pójdzie po rozum do głowy i podpisze nową umowe. Za rok moze wyjechac, lecz teraz będzie to za szybko i sie zmarnuje potencjał który w nim drzemie.
Bzdura. Jak możesz pisać że woda sodowa uderzyła mu do głowy, że wyjezdzajac za granice zmarnuje potencjał jaki w nim drzemie? To że tak nie dawno gral jeszcze w 4 lidze swiadczy tylko o tym że jest brylantem ktory potrzebuje oszlifowania. W bardzo krótkim czasie rozwinał się w pilkarza ktory z powodzeniem moze rywalizowac na arenie miedzynarodowej! O czym świadczyć mogą potyczki z Portugalia, Belgią badz tez spotkania Wisły Kraków w Pucharze UEFA.


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2006, 10:53

-Lucas- pisze:
Lukasz_JUVE pisze: Kuba widac sie spieszy z wyjazdem za granice co niekonecznie musi Mu wyjść na dobre.
Na pewno w tak wielkim klubie jakim jest MU nie grałby od samego poczatku w podstawowym składzie. Uważam jednak że Anglia to jest odpowiedni kierunek dla Błaszczykowskiego. Posiada wszelkie niezbedne cechy do gry w tak trudnej lidze. Niezwykle szybki, zwinny, waleczny, zadziorny, dobrze wyszkolony technicznie, ma świetny przeglad pola, potrafi wyłożyc pilke na tacy! Jak dla mnie osiągnął on już szczyt w lidze polskiej. Aby sie rozwijac musi grac na wyzszym poziomie.
Chodziło mi o to że JEMU a nie ManU :twisted:

A co do Angli, to wydaje mi się że tam zawiele by nie pograł. Na samym początku rozegrałby kilka świetnych meczy ale później obrońcy faszerowali by go kopniakami i Kuba zatraciłby te wszystkie umiejętności, powoli ale jednak.

Raczej Włochy albo Hiszpania. Albo gdyby O Lyon się po Niego zgłosił to w tedy Francja :P Wprawdzie we Włoszech też gra sie ostro ale zdecydowanie przyjaźniej pilkarzom. A Hiszpania to też może być dobry wybór, byle by nie Real czy Barca :D


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2006, 15:59

Lukasz_JUVE pisze: Chodziło mi o to że JEMU a nie ManU :twisted:
Domysliłem sie że pisząc "Mu" miałes na mysli "Jemu" jednak nawiązalem w swojej wypowiedzi również do Manchesteru United bo przeciez wysłannicy tego klubu obserwowali Błaszczykowskiego w Krakowie podczas meczu z Wisły z Basel.

Lukasz_JUVE pisze:A co do Angli, to wydaje mi się że tam zawiele by nie pograł. Na samym początku rozegrałby kilka świetnych meczy ale później obrońcy faszerowali by go kopniakami i Kuba zatraciłby te wszystkie umiejętności, powoli ale jednak.
Jak mozna stracic umiejetności? :D Kuba to jest typowy walczak, nigdy nie odpuszcza a takie gadanie o fslizgach czy kopniakach nie ma najmniejszego sensu.

Wsrod wielu kibiców wykształtowało sie przekonanie, że w lidze polskiej graja słabi piłkarze, nieudacznicy którzy nie potrafia zakwalifikowac sie do rozgrywek Champions League. Wbrew pozorom jednak poziom w naszej lidze poszedł w góre. Dowodem tego mogą byc chociażby zawodnicy powoływani do reprezentacji przez trenera Leo Benhakera. Warto wymienic tutaj takie nazwiska jak: Błaszczykowski, Matusiak, Garguła, Zakrzewski, Sobolewski, Bosacki, Wasilewski i wielu innych. Juz dawno tylu pilkarzy z naszego podwórka nie grało na szczeblu reprezentacyjnym!


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2007, 17:28

A ja napisze tak.
Kubie zaczyna powoli odbijac z powodu popularności.
A moim zdaniem to Tobie odbiło bo piszesz takie rzeczy nie podając żadnych argumentów :evil:

Co chwile pojawiają się jakieś spekulacje dotyczące transferu Błaszcza..Sampdoria,Lyon,MU.....itd...Błaszczu zostanie jednak pewnie w BG do konca sezonu i bardzo dobrze zrobi...
Swoją drogą Paku skoro mówisz że Kubie odbija to co powiesz w takim razie Matusiaku :?: Naprawde gosc strzelił pare goli w lidze i reprezentacji i uważa się już za nie wiadomo jakiego grajka :angry:
Naprawde to co on wygaduje-jakiś czas temu czytałem na interii wypowiedz jego ze co to jest 1mln euro za niego itd itd Wszystkie wywiady jakich udziela mnie śmieszą...sodówa aż kłuje w oczy :/


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 stycznia 2007, 13:48

TURINIO pisze:
A ja napisze tak.
Kubie zaczyna powoli odbijac z powodu popularności.
A moim zdaniem to Tobie odbiło bo piszesz takie rzeczy nie podając żadnych argumentów :evil:

Co chwile pojawiają się jakieś spekulacje dotyczące transferu Błaszcza..Sampdoria,Lyon,MU.....itd...Błaszczu zostanie jednak pewnie w BG do konca sezonu i bardzo dobrze zrobi...
Swoją drogą Paku skoro mówisz że Kubie odbija to co powiesz w takim razie Matusiaku :?: Naprawde gosc strzelił pare goli w lidze i reprezentacji i uważa się już za nie wiadomo jakiego grajka :angry:
Naprawde to co on wygaduje-jakiś czas temu czytałem na interii wypowiedz jego ze co to jest 1mln euro za niego itd itd Wszystkie wywiady jakich udziela mnie śmieszą...sodówa aż kłuje w oczy :/
Moze troche przesadziłem z tym że Kuba zrobił się gwiazdorem, jednak trochę namieszali mu w głowie. Z tego co wiem Kuba nie przedłuży kontraktu z Wisła (Do 2009 roku) Ale dostanie podwyżkę. Zrezygnował on za to z klauzuli odstępnego.

O Matusiaku napiszę tak. Gwiazdor z niego zrobił się niesamowity, swoisty ewenement w Polsce, bo który piłkarz tak lansował siebie ? Który piłkarz co chwila był tfu, jest w gazetach. Ile on to nie ma ofert z zagranicznych klubów. Ponoć ma podpisac kontrakt Z Palermo, tak twierdzi Matusiak, jednak Władze Palermo zaprzeczają. Śmieszny gość z tego Matusiaka, jednak może on sobie zrobić niezłą przyszłość. Nie twierdze że gra Źle, ale nie gra też tak dobrze żeby był gwiazdorem który lansuje siebie w każdym calu. Żeby jeszcze nie było tak że zostanie w Polsce, i słuch po nim zginie.


sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 10 stycznia 2007, 18:12

Ja myśle ze Kuba poradziłby sobie naszybciej z Polaków w wielkim klubie. On jest typem człowieka nie posiadajacego żadnych kompleksów na punkcie pochodzenia czy umiejętnosci. A poza tym jest piekielnie szybki na prawej stronie...a wiadomo ze tacy pomocnicy są najbardziej poszukiwani. Nie mówie odrazu w klubie typu Juve czy Barca ale cos mniejszego i średniego spokojnie by sobie poradził i byłby gwiazdą w swoim klubie jak np. Jeleń


...............JUVE...........
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2007, 11:06

No i mamy drugiego piłkarza z Polski w BVB :!: Kuba Błaszczykowski podpisał czteroletni kontrakt z Borussią Dortmund. Będzie tam grał od przyszłego sezonu. Kwota jaką przelać mają włodarze BVB na konto Wisły oscyluje między 2.8, a nieco ponad 3 mln euro.

Dodatkowo Biła Gwiazda rozegra sparing z Borussią, w barwach której kibice będą mogli zobaczyć Jakuba Błaszczykowskiego i Euzebiusza Smolarka. Termin spotkania jeszcze nie zostałokreślony.

info

Wydaje mi się że Borussia Dortmund to dobry klub dla Kuby, jak na początek międzynarodowej kariery. Oczywiście lepiej by było gdyby grał w Werderze albo w Schalke :prochno: ale trafił do BVB i to też nie jest zły wybór. Jakub wybrał chyba odpowiedni moment na odejście z Polski i to na pewno wyjdzie mu na dobre. Życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie.


PS Oby tylko BVB zdołała wywalczyć awans do Pucharu UEFA. Kuba będzie znów mógł tam czarować jak w Wiśle.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 lutego 2007, 12:02

Lukasz_JUVE pisze:No i mamy drugiego piłkarza z Polski w BVB :!: Kuba Błaszczykowski podpisał czteroletni kontrakt z Borussią Dortmund. Będzie tam grał od przyszłego sezonu. Kwota jaką przelać mają włodarze BVB na konto Wisły oscyluje między 2.8, a nieco ponad 3 mln euro.

Dodatkowo Biła Gwiazda rozegra sparing z Borussią, w barwach której kibice będą mogli zobaczyć Jakuba Błaszczykowskiego i Euzebiusza Smolarka. Termin spotkania jeszcze nie zostałokreślony.

info

Wydaje mi się że Borussia Dortmund to dobry klub dla Kuby, jak na początek międzynarodowej kariery. Oczywiście lepiej by było gdyby grał w Werderze albo w Schalke :prochno: ale trafił do BVB i to też nie jest zły wybór. Jakub wybrał chyba odpowiedni moment na odejście z Polski i to na pewno wyjdzie mu na dobre. Życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie.


PS Oby tylko BVB zdołała wywalczyć awans do Pucharu UEFA. Kuba będzie znów mógł tam czarować jak w Wiśle.
Pytanie czy transfer Kuby nie jest zbyt pochopny? W piłkarzu drzemie naprawdę ogromny potencjał, śmiem nawet twierdzić, że jest jednym z najb. utalentowanych młodych prawoskrzydłowych w Europie, ale należy zauważyć, że największa gwiazda OE to wciąż piłkarz nie w pełni ukształtowany, mecze genialne przeplata z bardzo słabymi. Dobrze przynajmniej, że grający jeszcze do niedawna w 4-tej lidze zawodnik nie zdecydował sie na odejście jeszcze tej zimy. Wiadomym jest, że wciąż potrzeba mu ogrania. Miejmy nadzieję, że szefowie i trenerzy BVB okażą w tej kwestii wiele zrozumienia...
Kuba może być naprawdę dużym wzmocnieniem dla drużyny z Zagłębia Ruhry. W tej chwili na jego pozycj gra - z tego co pamiętam Tinga, ale Kuba nie powinien mieć kłopotów z wygryzieniem Brazylijczyka ze składu. Borussia już przed tym sezonem dała sygnał, że chce odbudować swoją drużynę. Do zespołu dołączyli Steven Pienaar (jako następca Rosickiego), Nelson Valdez z Werderu i Szwajcar Frei. Obaj napastnicy jednak nie sprawdzili się do końca (Frei ostatnio jest akurat w formie ale superutalentowany Valdez to napastnik który w tym sezonie nie zdobył żadnej bramki!). Miejmy nadzieję, że Kuba stanie się wartościowym piłkarzem PIERWSZEJ JEDENASTKI Borussi Dortmund.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2007, 13:25

Łukasz pisze:Pytanie czy transfer Kuby nie jest zbyt pochopny?
Dobrze zrobił że wyjechał tak szybko. Mógłby popaść w ligowe średniactwo i by było po chłopaku...
Łukasz pisze:W piłkarzu drzemie naprawdę ogromny potencjał, śmiem nawet twierdzić, że jest jednym z najb. utalentowanych młodych prawoskrzydłowych w Europie,
Potwierdzam.
Łukasz pisze:ale należy zauważyć, że największa gwiazda OE to wciąż piłkarz nie w pełni ukształtowany, mecze genialne przeplata z bardzo słabymi. Dobrze przynajmniej, że grający jeszcze do niedawna w 4-tej lidze zawodnik nie zdecydował sie na odejście jeszcze tej zimy. Wiadomym jest, że wciąż potrzeba mu ogrania. Miejmy nadzieję, że szefowie i trenerzy BVB okażą w tej kwestii wiele zrozumienia...
Na pewno, przecież ma dopiero 21 lat :!:
Łukasz pisze: Miejmy nadzieję, że Kuba stanie się wartościowym piłkarzem PIERWSZEJ JEDENASTKI Borussi Dortmund.
Poradzi sobie, wierzę w to. Mam szansę by stać się wielkim piłkarzem i zdaje On sobie z tego sprawę, więc szansy nie przepaści.


Obrazek
ODPOWIEDZ