Mercato (LATO 2020) DYSKUSJA

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 632
Rejestracja: 13 marca 2011
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 14 września 2020, 23:07

Poprostu pisze:
14 września 2020, 21:33
Calciomercato.it i Il Messaggero

W ostatnich godzinach mocno nasilił się kontakt Juve z Romą w sprawie Dzeko.
Nie no, nie... jak mamy już brać kogoś +30 to Suareza, a nie Dżeko. Z całym szacunkiem dla Bośniaka, Urus to przynajmniej półka wyżej... Zrozumiałbym ten transfer, tylko i wyłącznie, jeśli Luis postanowiłby iść gdzie indziej i mielibyśmy do wyboru Edina, Żiru, czy Milika...
fivapoPL pisze:
14 września 2020, 23:09
Tuttosport

Zaproponowano nam Choupo-Moting
O kur... de, coraz lepiej. Ktoś się orientuje, czy jest szansa, żeby Grzesia Rasiaka ściągnąć z emerytury? Z resztą pewnie niedługo się dowiemy, bo i takie ploty się pojawią.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7420
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 00:24

unbelievable87 pisze:
14 września 2020, 23:07
O kur... de, coraz lepiej.
Przecież to, że nam go zaoferowano (bo aktualnie jest bez klubu) nie znaczy, że my go chcemy. Z resztą od jakiegoś czasu pisze się, że może jednak PSG sięgnie po niego ponownie.

Dobrze, że nie Milik bo przyspawałby się do naszej ławki jak reszta i musielibyśmy się z nim bujać przez następne 5 lat :whistle:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1715
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 00:33

unbelievable87 pisze:
14 września 2020, 23:07
Nie no, nie... jak mamy już brać kogoś +30 to Suareza, a nie Dżeko. Z całym szacunkiem dla Bośniaka, Urus to przynajmniej półka wyżej...
W świetle najnowszych informacji chyba jednak będzie Dzeko. Napoletańska saga Milika znajdzie swój finał w Rzymie, a wtedy Edin ma autostradę do Turynu. Swoją drogą oficjalny profil Dzeko lajkuje fotki z treningowych gierek Juve. Są to bardziej wyraziste 'kaczki' niż to co wychodzi od środowiska Suareza, czyli raczej takie soft-dementi.

Dawno temu bardzo chciałem Dzeko w Juve. Wtedy przyszedł Mandzukic, który okazał się na tyle udanym transferem, że mi przeszło. Trochę lat minęło, ale Bośniak dalej trzyma solidny poziom. Podobno szukamy 'ściany' dla Ronaldo, więc nie ma co narzekać, bo ciężko o lepszego kandydata pod ten profil.
Co do Suareza, piłkarsko niby półka wyżej, ale jednak inny typ piłkarza. Nie wiem, czytam co piszą kibice Barcelony i wydaje mi się, że czytam o naszym Gonzalo. Że się skończył, że wolny, że to już nie to i w ogóle dawać... Cavaniego :prochno: .

Pewnie do niedzieli temat się wyjaśni.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8680
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 19 razy

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 07:51

Ja osobiście wolałbym Suareza ale z powodu Dżeko nie będę płakał bo jakości piłkarskiej nie można mu odmówić. Tylko ten wiek i trzeba za niego dość zapłacić jak na ten nieszczęsny wiek ale skoro Pirlo go chce. Siła naszego ataku będzie się składała z dwóch emerytów ale i tak będzie straszyć :prochno:


Obrazek
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 08:19

Memphis Depay jeszcze w tym tygodniu zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz FC Barcelony, zgodnie informują „De Telegraaf” i RAC1.

Następca Suareza już jest.

Może nasi już wiedzą że z paszportu Suareza nici i wezmą Dżeko ?


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1199
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 08:33

Cavani chyba nie ma paszportu EU, więc na niego nie ma co liczyć.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
mns

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2009
Posty: 621
Rejestracja: 09 lipca 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 08:45

towalski pisze:
15 września 2020, 08:33
Cavani chyba nie ma paszportu EU, więc na niego nie ma co liczyć.
grał 5 lat we Włoszech i za TM ma włoski paszport.

btw. Niespodzianki już chyba nie będzie jeśli Milik zgodzi się na transfer do Romy to Dzeko ma autostradę do Juve.
Mam tylko nadzieje ze kontrakt to max 2 lata!

btw2. nie zdążyłem tego nigdzie napisać po ostatnim sparingu ale Kielon strasznie stracił na szybkości, w 45 miał dwa sprinty i dwa razy przegrał i to znacząco. Mam duże obawy co do niego, tym bardziej ze dzisiejsza piłka bazuje głównie na szybkości a pewnych elementów nie da się zasłonić doświadczeniem i umiejętnościami ustawienia się... Andrzej nie może go wystawiać tylko pod pretekstem nazwiska!


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 08:55

Takim pozytywnym faktem jest to, że Dzeko to typ napastnika, który nie bazuje na szybkości, więc może na swoim poziomie pogra nieco dłużej niż 'przeciętny napastnik'. Jeśli chodzi o charakterystykę gry to zwyczajnie wpisuje się w moją filozofię :whistle: Ale ten wiek i koszta trochę mnie przerażają. No chyba że wciśniemy im De Sciglio którego nikt inny nie chce, wtedy to ma większy sens...

Marzy mi się Aouar za Ramseya i Khedirę, ale ciężko to widzę.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7101
Rejestracja: 11 listopada 2007
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 09:51

2 dni temu żona Dzeko urodziła córkę, może to powstrzyma ten niedorzeczny transfer.


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1447
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 10:12

Ja z kolei nie zdziwię się, jeśli koniec końców ten cały egzamin Suareza z włoskiego okaże się jeszcze bardziej wydumany niż niegdysiejszy obiad Hiddinka w turyńskiej restauracji, tylko po to, żeby plotę o transferze Urusa dało się utrzymać przy życiu do końca okienka.

Co do Dżeko, widziałbym dwa ewentualne pozytywy. Po pierwsze, jest to ponoć napastnik, którego Pirlo chce od początku, lepiej tak, niż wciskać mu drogiego gwiazdora, którego nie potrzebuje i na którego nie ma pomysłu. Po drugie, zgodnie z wczorajszymi doniesieniami, moglibyśmy pozbyć się De Sciglio, co też byłoby wartością samą w sobie. W dalszym ciągu jednak twierdzenie, że taki 34-letni Dżeko to transfer na plus, bo Higuain gruby itd., jest moim zdaniem zaklinaniem rzeczywistości.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7101
Rejestracja: 11 listopada 2007
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 11:26

Eleven1 też potwierdza info o MDS'ie w Romie.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2950
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 11:31

Jeżeli zapłacimy za Dżeko więcej jak 10mln to jesteśmy totalnymi frajerami. Rozwiązujemy kontrakty z Igłą i Mandzu, bo nie potrafimy ich sprzedać nawet za 1mln.

Niech już ten Suarez przychodzi bo dramat.

Mds :nod:


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 11:54

Poprostu pisze:
15 września 2020, 11:26
Eleven1 też potwierdza info o MDS'ie w Romie.
Wepchnąć im tego wafla za Dżeko to będzie niezły interes.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 11:56

@SOrek21

A wepchnąć im tego wafla i nie kupić Dzeko tylko za darmo zgarnąć Suareza, to dopiero deal.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
unbelievable87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2011
Posty: 632
Rejestracja: 13 marca 2011
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 15 września 2020, 12:02

Roma ma na ten moment jednego środkowego napastnika - Edina, jak dojdzie do nich Milik to będzie ich dwóch, czy to aż tak dużo, żeby być pewnym, że Dżeko ma autostradę do Juve? Czy na formie i podatności Arka na kontuzje można polegać chcąc walczyć do TOP4? Równie dobrze - i taką mam nadzieję - Milik może być traktowany, jako uzupełnienie składu, konkurencję do pierwszej 11.


Zablokowany