Mercato (Zima 2017)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 13:00

wkurza mnie gadanie o jakimś końcu cyklu itd, w United cykl Fergusona trwał kupe lat i zdawał egzamin, po co zmieniać coś co funkcjonuje bez zarzutu?!
na tą chwilę ciężko byłoby mi wskazać kogoś kto godnie mógłby trenować nasz klub. Ufam naszemu zarządowi bezgranicznie, tym bardziej że też mnie coś zalewało jak sie dowiedziałem że Conte odchodzi oraz że to Max go zastąpi.

może Deschamps by wrócił?! choć może Sousa. Spaletti jakoś mi sie nie widzi u nas...


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 13:04

19 pisze:Del Neri trener średniaka którego doprowadził do 4 miejsca w lidze, wynik tego eksperymentu - niedostateczny
A moim zdaniem nie ma co z tego Del Neriego robić takiego nieudacznika. Zajął 7 miejsce, ale tak szczerze to które miał zająć :D? Z bokami obrony Motta/Grygera - Grosso/Traore, Felipe Melo z Aquilanim w środku pola, skrzydłami Martinez-Krasic i atakiem Toni-Matri(dość ekskluzywnym jak na tamte czasy, ale kreatywność ujemna). Inter z lepszym składem personalnie zajmował analogiczne miejsca. :prochno:

Co do trenera, to mój kandydat niezmienny - Lucien Favre z Nicei, wcześniej Monchengladbach.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 14:44

Sanchez - Higuain - Dybala wspierani przez Pjanicia to byłby chyba najlepszy ofensywny kwartet w Europie, ciężko to sobie wyobrazić szczerze powiedziawszy. Szczególnie, że ławka również mogłaby wyglądać imponująco (Cuadrado, Pjaca i Mandzukic).

Choć jeśli mamy kupić do pomocy ogromną gwiazdę, pomyśleć o prawej stronie obrony, a także kupić zmiennika A. Sandro, to przyjście Sancheza będzie dla mnie ogromnie pozytywnym zaskoczeniem. Choć w sumie już od 2-3 lat łączą nas z nim, więc może w końcu :)

Śmiejemy się z Interu, ale nasze domniemane plany transferowe też wyglądają trochę jak okienko w Football Managerze i to jeszcze na cheatach ;)


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 15:05

szymken pisze:Kloppa lubię, ale chyba nie chciałbym go w Juve. Obserwuje LFC i powiem szczerze , że nie podoba mi się to ani trochę. Początek mieli świetny, młócili po 3 bramki na mecz chyba, grali szybko, był pressing itd. Ale obrony tam nie ma żadnej praktycznie, transfery były robione tylko pod granie tego sławnego heavy metalu. Teraz przyszedł kryzys i dostają nawet od Hull. Klopp też jak na furiata niby, nie potrafi do nich dotrzeć. Może to miejsce tak działa, ale w zimie pół transferu nie zrobili, Klopp gra Lucasem ( sic!) i kompletnie nie widzę żeby się tam komuś postawił, a kontrakt ma chyba do 2020 albo i 2022. Widzicie taką grę w Juve, przy tym składzie ? On jest fajny do budowania od podstaw jak Burussie, wynajdywał gości za nic, spokojnie swoje robił, ale u nas go nie widzę.
Akurat Klopp nikogo nie wynajdywał, te wszystkie transfery to efekt świetnego skautingu i Zorca. Za to na przykład Klopp maczał palce w sprowadzeniu Mkhitaryana zamiast de Bruyne czy Eriksena. Generalnie jego problemem od zawsze było to, że ma ten swój określony, szaleńczy styl, ale jak coś się zatnie to kompletnie nie ma pomysłu co z tym zrobić. Po prostu średni warsztat trenerski. Nie będzie eksperymentował z taktyką i formacjami, szukał rozwiązania problemu. Do pewnego momentu nawet nie będzie próbował zmienić wykonawców, będących w złej formie, licząc, że gra sama się naprawi. Zobaczcie, Moreno usiadł na jak już na prawdę wszyscy wylewali na niego wiadra pomyj, Karius też parę bramek zawalił, nim wrócił na ławkę.

Natomiast siłą JK na pewno jest to, że nawet bandą największych gówniaków jest w stanie wygrać mecz z praktycznie każdym rywalem w dowolnej chwili, bo jest świetnym motywatorem. Więc Klopp to taki trochę trener pucharowy jak Emery, przeciwieństwo Guardioli, który potrafi budować maszyny klepiące ogórków po 10, ale w kluczowych, newralgicznych momentach nawalające.

Mnie ten hype wokół Jardima też trochę dziwi i nie do końca przekonuje. Wyniki mają świetne, ale nie sposób zapomnieć, że zbudowali bardzo młody, utalentowany zespół i raczej to jest główną przyczyną obecnego stanu rzeczy. Właściwie z 7 czy 8 zawodników ich podstawowego składu to młode, łakomy kąski na rynku transferowym, do tego uzupełnione idealnie trafionym transferem doświadczonego Glika czy odrodzonym Falcao. Sampaoli to moim zdaniem dużo ciekawsza opcja dla każdego, kto w najbliższym czasie będzie szukał szkoleniowca.

Aha, chyba nie było - ale dziś w Sportbildzie coś (powołują się na włoskie media) na temat rzekomego zainteresowania Juve Douglasem Costą.
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2017, 15:07 przez mzm, łącznie zmieniany 2 razy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8680
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 15:32

pablo1503 pisze: Barcelona również lubi się bawić w jakieś doświadczenia i źle na tym nie wychodzi.
A pamiętasz Gerardo Martino ? ;)
Nie zrozum mnie źle ale jesteśmy już w innym miejscu niż kiedyś, trzeba nam twardziela z charyzmą, który ma doświadczenie międzynarodowe. Na nich przyjdzie pora ale jeszcze nie teraz.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 16:30

Poki co nie rozwazalbym jakos mocno ewentualnych kandydatur na ewentualne zastepstwo dla Allegriego. Byc moze faktycznie cos jest na rzeczy i trener uzgodnil z zarzadem, ze rozstajemy sie po sezonie, aczkolwiek kwestia nastepcy Maxa rozstrzygnie sie pewnie dopiero w okolicach marca/kwietnia.

Sousa to - tak jak mozna to odczytac z wczesniejszych plotek prasowych - opcja rezerwowa dla innych kandydatow. Bedziemy pewnie sondowac wielu trenerow, wsrod ktorych pewnie beda tez takie nazwiska jak Spalletti czy Sarri, a takze Simeone czy Jardim.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 16:42

Jedno jest pewne, skoro już mamy pozegnać Maxa to nie przyjdzie nikt z pierwszej łapanki. Nie po to grono ludzi działało na tle przygotowania nowego logo, żeby teraz byle kto pchnął ten projekt dalej. Jak Odejdzie Allegri to przyjdzie jakiś top. Inaczej to nie ma sensu.


Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 17:11

CavAllano pisze:Wczoraj mignęło mi w internetach info, że spotkaliśmy się/skontaktowaliśmy się z Sarrim, bo odpowiada nam jego profil. Oczywiście mam nadzieję, że nie jest to prawdą, bo ludzi z taką mentalnością nam nie trzeba, abstrahując nawet od faktycznych szans na przejęcie trenera Napoli.
Tak i za to info Sarri chce wytoczyć proces dziennikarzom;)


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 18:57

Poprostu pisze: plotki ploteczki :rotfl: Ja osobiście obstawiam, że następca Gigiego będzie Meret.
Meret? http://www.transfermarkt.pl/alex-meret/ ... saison=ges Przecież on nie ma rozegranej nawet minuty w Serie A i miałby już za rok zastąpić Buffona?

Za Buffona przyjdzie Donnarumma/Perin albo ktoś zza granicy koło 30-tki, ale z wyrobioną marką.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7101
Rejestracja: 11 listopada 2007
Podziekował: 1 raz
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 19:15

Crunny pisze:
Poprostu pisze: plotki ploteczki :rotfl: Ja osobiście obstawiam, że następca Gigiego będzie Meret.
Meret? http://www.transfermarkt.pl/alex-meret/ ... saison=ges Przecież on nie ma rozegranej nawet minuty w Serie A i miałby już za rok zastąpić Buffona?

Za Buffona przyjdzie Donnarumma/Perin albo ktoś zza granicy koło 30-tki, ale z wyrobioną marką.

Perin zerwał więzadła w drugim kolanie. Wątpie, że nasi się na niego zdecydują. Chłop ma za poważne problemy ze zdrowiem. Gigio jest psychofanem Milan. Widać po nim, że kocha ich bezgranicznie i nie ma kompletnie żadnych szans na jego transfer do nas. Nawet nienażarty $$$ Mino go nie przekona.
Meret nie musi od razu wskakiwać do pierwszego składu, może Neto na rok zostanie naszym pierwszym bramkarzem. Alex o ile dobrze pamiętam był w słynnym notatniku Paraticiego i uważam, że właśnie na niego postawimy. Czy mam racje czas pokaże.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 19:20

Crunny pisze:Za Buffona przyjdzie Donnarumma/Perin albo ktoś zza granicy koło 30-tki, ale z wyrobioną marką.
Podejmuje rękawice. Nie przyjdzie Donnarumma. Nie przyjdzie Perin. Nie przyjdzie też bramkarz powyżej 30. Wybieram bramkę numer 4. Przyjdzie z zagranicy i nie będzie zaawansowany wiekowo, ale już doświadczony.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 21:52

Też obstawiam kogoś z dwójki Donnarumma/Perin . Zawsze u nas grali najlepsi włoscy bramkarze, oprócz epizodu z van der Sarem.


[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 22:48

panowie wiem ze to nie ten temat ale co sadzicie o tym? :D
http://www.101greatgoals.com/news/match ... oes-viral/


lukaszeq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 września 2008
Posty: 58
Rejestracja: 03 września 2008

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 22:55

Douglas Costa ma jakieś problemy w Bayernie i ponoć latem będziemy działać w tym temacie.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 10 lutego 2017, 23:08

Przyszedł mi do głowy taki szatański pomysł...
Allegri -> Arsenal, Wenger -> Juve. :D

W końcu jeśli Allegri miałby gdzieś odejść, to pewnie właśnie do Londynu.


Zablokowany