Mecze przez internet (problemy i instrukcje)

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 21:49

gawron pisze:
stahoo pisze:j/w


Prosze o szybka odp, bo zaraz 2 połowa :)
Prawym klikacie na obraz, wydajnośc, szybkość połączenia i 760, a z tymi ramkami to nie wiem.. :think:
Bez ramek też działa, ja zmniejszyłem tylko prędkość połączenia i teraz transmisja śmiga;)


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 22:05

ja dla odmiany zaplacilem i nie moge sie za nic wbic na transmisje. Ciagle pisze zebym kupil bilet a jak przechodze do Moich meczow to z kolei pisze ze mam kupiony.

Dal dzisiaj d### onet. Pierwszy raz mam cos takiego, zawsze bylem zadowolony.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 23:04

Copiczenkowiczenko pisze:a mi wyskakuje "Błąd pobierania licencji", straciłem tylko 6,10 zł :evil:
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> onet.
Trzeba było zamknąć ten błąd, kliknąć na "odtwórz" i pobrać licencję. U mnie tak zadziałało.

Transmisja dzisiaj na onecie tragiczna. Zastanawiałem się, czy to przez komputer, bo oglądałem na nieco starszym sprzęcie, ale kilka osób też potwierdza, że trochę zatrzymywało. To irytuje... aż nie chce się oglądać.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2009, 23:25

Ja włączyłem o 20:30 i wszystko śmigało bardzo ładnie. Pojedyncze lagi nie zepsuły ogólnie pozytywnego wrażenia. Mam jednak nadzieję na transmisje z dwóch pozostałych meczów fazy grupowej w N :ok:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2009, 00:27

Ja dzis wykupilem pierwszy raz i pewnie nie ostatni. Jakosc idealna, zero przycinek, na plus brak komentarza. Jesli komus lacze na to pozwala to goraco polecam.


Copiczenkowiczenko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 255
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2009, 10:48

szczypek pisze:
Copiczenkowiczenko pisze:a mi wyskakuje "Błąd pobierania licencji", straciłem tylko 6,10 zł :evil:
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> onet.
Trzeba było zamknąć ten błąd, kliknąć na "odtwórz" i pobrać licencję. U mnie tak zadziałało.
Zrobilem tak może ze 40 razy, mimo to nie podziałało.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 04 listopada 2009, 11:05

Copiczenkowiczenko pisze:
szczypek pisze:
Copiczenkowiczenko pisze:a mi wyskakuje "Błąd pobierania licencji", straciłem tylko 6,10 zł :evil:
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> onet.
Trzeba było zamknąć ten błąd, kliknąć na "odtwórz" i pobrać licencję. U mnie tak zadziałało.
Zrobilem tak może ze 40 razy, mimo to nie podziałało.
Zamknąć i pozwolić na zawartości z nieznanego źródła. Taki żółty pasek na górze okna powinien wyskoczyć. Mi też nie pobrało na początku. Ponownie się zalogowałem i po błędzie wyłączyłem blokadę - poszło bez problemu.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 listopada 2009, 12:18

Radek_88 pisze:Ja dzis wykupilem pierwszy raz i pewnie nie ostatni. Jakosc idealna, zero przycinek, na plus brak komentarza. Jesli komus lacze na to pozwala to goraco polecam.
U mnie osiedlowa awaria internetu nie pozwoliła mi obejrzeć pierwszej połowy. Bilet wykuiłem na drugą i podobnie jak kolega Radek nie miałem żadnych problemów. Drugi rok oglądam mecze na onecie i do tej pory tylko raz miałem problemy, rok temu podczas pierwszego meczu z Realem trochę przycinało a oprócz tego to nigdy nie miałem przycinki i jestem bardzo zadowolony z tych transmisji. Najbardziej mi się podoba kiedy gramy u siebie ponieważ wszystkie przyśpiewki są tak wyraźne, że przy dobrych głośnikach można chociaż trochę poczuć atmosferę stadionu ;) Moje łącze to skromne jak na obecne czasy 2 mega z chello


Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2009, 12:43

Również oglądałem na onecie i muszę przyznać, że po pierwszej połowie byłem załamany :angry: Buforowanie co dwie minuty, do tego co jakiś czas obraz zmieniał się na zielony - trzeba było odświeżać. Na szczęście drugą połowę oglądałem już bez żadnej przycinki, nie wiem skąd ta zmiana. Mimo wszystko warto wydać te 6zł.


"Czyż to, co daje szczęście człowiekowi, musi być następnie źródłem jego cierpień?"-Johann Wolfgang Goethe
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 listopada 2009, 21:28

white_wolv pisze:ja dla odmiany zaplacilem i nie moge sie za nic wbic na transmisje. Ciagle pisze zebym kupil bilet a jak przechodze do Moich meczow to z kolei pisze ze mam kupiony.

Dal dzisiaj d### onet. Pierwszy raz mam cos takiego, zawsze bylem zadowolony.
Mam cos podobnego i nie wiem co robic a kasa poszla.....
Help!!!!


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 listopada 2009, 21:47

Mam wg. speed testu DOWNLOAD 8180 kbps czyli chyba w miare ok? A mi tnie jak cholera... W czym problem? :|


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2009, 16:16

Transmisje do dzisiejszego meczu (Al-Ittihad - JUVENTUS) są na tej stronie
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?match ... art=sports
Niestety jak na razie same justiny... Choć z drugiej strony lepszy rydz(yk) niż nic :ok:
--------------------------
Instrukcja do omijania limitów na justin (nie mojego autorstwa)

-W mozilli :

-Narzędzia - opcje - zaawansowane - siec - ustawienia

-Ręcznie wpisujesz ten adres proxy:http://www.proxy4free.com/page1.html (wybierz jeden z listy)

-Wchodzisz na stronkę justina i oglądasz. Może się troszkę włączać, ale nie ma okienka o limitach, musisz znaleźć tylko dobre proxy


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 20:48

Livorno-Juventus
SopCast, kanał 76829. Nie tnie, nie ma fatalnej jakości. Komentarz bodajże Rumuński 8) Polecam


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 lutego 2010, 20:55

A ja polecem Sportingbet. Naprawdę przednia jakość i się nie tnie. :D


Daria_28

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 października 2010
Posty: 4
Rejestracja: 01 października 2010

Nieprzeczytany post 01 października 2010, 17:32

Gdzie mozna ogladac mecze Juve w LE na zywo i za darmo w necie? Z gory dzieki za odp.


ODPOWIEDZ