Reprezentacja Polski w El.ME2008 | Serbia - Polska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 19:31

Zwracam się do osób powyżej 18 roku życia, które jutro jadą do Chorzowa:

Może ustawimy się gdzieś przed meczem na mały sparing wódżitsu? :) Ma być zimno, więc można by sie rozgrzać w towarzystwie futbolowych patriotów z JP :> Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na priv.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 19:51

No jutro zapowiada się cudowny wieczór, gdyby naszym udało się wygrać to feta na Śląskim gwarantowana. Muszę się pochwalić, iż udało mi się zdobyć bilet :D Mam nadzieję, że nasi dopiszą i mecz zakończy się przynajmniej 1:0 dla naszych :lol: Belgia?? Naprawdę dziwna drużyna, osobistości piłkarskie mają większe niż Polska, a mimo to nie potrafią stworzyć dobrego zespołu.

Do zobaczenia na Śląskim :D!!


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 19:53

Łukasz pisze:
patryks14 pisze: :ball: W.Łobodziński (J.Błaszczykowski)
To mnie bardzo niepokoi. Dlaczego najlepszy polski piłkarz ma zasiąść na ławce w najważniejszym meczu reprezentacji w tym roku. Łobodziński w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła jest słabszy od skrzydłowego Borussii.
Wydaje mi się, że Kuba zostanie wprowadzony koło 60 minuty i wtedy bedzie szalał wśrod juz lekko zmeczonych rywali. Główny atut Błaszczykowskiego to według mnie nagłe przyspieszenie i szybkość. Bardziej efektowne bedzie to własnie jak juz rywal bedzie lekko zmeczony. leo wie co robi :D


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 19:58

stahoo pisze:Błaszczykowskiego to według mnie nagłe przyspieszenie i szybkość. Bardziej efektowne bedzie to własnie jak juz rywal bedzie lekko zmeczony. leo wie co robi :D
Chyba raczej efektywne...

Ja z każdą minutą jestem coraz bardziej przygotowany, iż to nie będzie historyczne zwycięstwo. Tak często bywa w Polsce... Za dużo szumu i za duża presta na piłkarzach. Remis byłby optymalnym rezultatem.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 21:50

szczypek pisze:
stahoo pisze:Błaszczykowskiego to według mnie nagłe przyspieszenie i szybkość. Bardziej efektowne bedzie to własnie jak juz rywal bedzie lekko zmeczony. leo wie co robi :D
Chyba raczej efektywne...

Ja z każdą minutą jestem coraz bardziej przygotowany, iż to nie będzie historyczne zwycięstwo. Tak często bywa w Polsce... Za dużo szumu i za duża presta na piłkarzach. Remis byłby optymalnym rezultatem.
Gdyby mecz faktycznie zakończył się remisem, musielibyśmy szukać pkt w meczu w Belgradzie, gdzie o choćby remis będzie niezwykle ciężko....


Obrazek
neoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2007
Posty: 5
Rejestracja: 16 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 22:28

Ja jestem pewien jednego. Jeśli jutro nie wygramy u siebie z Belgami, to nie pojedziemy na Mistrzostwa Europy. Powiedzmy sobie szczerze, że w Serbii o chociażby punkcik będzie bardzo ciężko a i Portugalia i Serbia będą grały teraz na maksimum swoich możliwości, by awansować do finałów. Tak więc musimy jutro wygrać na Śląskim!

Co do składu to wydaje mi się, że Benhackerowi możemy zaufać. Dziwi mnie tylko jedna rzecz - powołanie dla Matusiaka. O ile jeszcze powoływany jest Żurawski to rozumiem, ale Matusiak?! Dziwi mnie też brak Zieńczuka, ale jeśli wygramy z Belgami to, nikt nie będzie wypominał Holendrowi, że nie powołał najlepszego zawodnika rundy jesiennej OE.


Obrazek
Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2007, 22:42

szczypek pisze:
stahoo pisze:Błaszczykowskiego to według mnie nagłe przyspieszenie i szybkość. Bardziej efektowne bedzie to własnie jak juz rywal bedzie lekko zmeczony. leo wie co robi :D
Chyba raczej efektywne...
masz racje, moja pomyłka :wink:
szczypek pisze:Remis byłby optymalnym rezultatem
i wtedy z Serbia tez musielibysmy co najmniej zremisowac, grając na wyjezdzie, bo watpie ze Kazachstan, Azerbejdżan (itp) urwa punkty naszym rywalom. Remis w Serbii bedzie trudny do osiagniecia. Wiadomo, lepiej zremisować z Belgią niz przegrac, ale wtedy moze dojsc do sytaucji, ze bedziemy liczyc na innych, zamiast na siebie...


neoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2007
Posty: 5
Rejestracja: 16 listopada 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 09:01

Jak podaje Onet Polska zagra dziś w takim składzie:

Artur Boruc (Celtic Glasgow) - Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela) , Jacek Bąk (Austria Wiedeń) , Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus) , Grzegorz Bronowicku (Crvena Zvezda Belgrad) - Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin) , Radosław Sobolewski (Wisła Kraków) , Marcin Lewandowski (Szachtar Donieck) , Jacek Krzynówek (Vfl Wolfsburg) , Euzebiusz Smolarek (Racing Santander) - Maciej Żurawski (Celtic Glasgow)


"Wojciech Łobodziński zrobił we Wronkach na Beenhakkerze ogromne wrażenie. Nie ma co się dziwić, wszak uchodzi za jedno z odkryć Beenhakkera."

Szczerze powiem, że trochę dziwi mnie to, że Łobodziński zagra na prawej stronie a nie Błaszczykowski. Ufam jednak Benhackerowi i chyba powinno być ok 8)


Obrazek
Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 13:53

Również jak poprzednik widziałbym Kubę w pierwszym składzie, dziwi szczególnie to że Beenhakker sam przyznał że polska piłka to nie to samo co piłka reprezentacyjna, a mimo to widzimy dwóch zawodników grających na co dzień w Orange Ekstraklasie. Leo jednak pokazał już kilkakrotnie iż jest fachowcem z pierwszej ręki i należy mu zaufać, ja tak czynię gdyż po meczach z Portugalią nic mnie już nie zdziwi. Jesteśmy w na tyle komfortowej sytuacji że wszystko zależy od nas, nie musimy się za nikim oglądać. Musi być dobrze :D!


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 14:34

Zdaje mi się że jezeli Łobodzinski ma wyjsc w pierszej jedenasce to oznacza zmiane na Kube, który być moze bedzie miał za zadanie męczyć podmęcoznych Belgów. Jezeli Łobodzinski zacznie a Błaszczykowski zostanie jego zmiennikiem, może być dobrym posunieciem - moim zdaniem.
Liczę na wspaniałą grę POLAKÓW i atmosfere na Sląskim!
Do zobaczenia na Śląskim !


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 17:42

Myśle że Polsak bez zadnych problemów wygra z Belgią.Ja obstawiam wynik 3-0 dla naszych a bramki strzelą Krzynówek dwie i jedną Smolarek :P


Obrazek
.::::::FORZA JUVE::::::.
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 18:31

Dziwi mnie troszke obecność Żurawskiego, który nie ejst w formie ostatnio. Ale może udowodni, ze jest potrzebny reprezentacji jak mało kto. mam taka nadzieje. wierze w Leo :D

Forza Polska :smile:


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 21:31

No i do przerwy wygrywamy 1-0. Wynik cieszy, bo gra wcale nie jest rewelacyjna. Bramka z niczego... Panowie "eksperci" i "wspaniali" komentarorzy z TVP szukają usprawiedliwienia obecnościa kibiców, boiskiem i presją (historyczny mecz grają przecież). Dla mnie to zywkły mecz, których będzie się grało jeszcze wiele, bo jeśli nie będziemy radzić sobie z presją, obecnością kibiców czy trudnymi warunkami na boisku to nie mamy czego szukać w ME.
A tak pozatym... Polska gola! :wink: Mam nadzieję, że coś jeszcze dołożymy...


Pawełek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2004
Posty: 785
Rejestracja: 23 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 22:29

JEDZIEMY NA EURO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Wymarzony wieczór :) awans Włochów i Polaków :)

GRANDE EBI !!


Sky is the limit!
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2007, 22:32

Znów Smolarek show...Piękny wynik gra dobra i wymarzony awans. Ja teraz płaczę ze szczęścia. Brawo chłopaki. Ładnie zagrał Kuba, Smolarek. aaa tam wszyscy zagrali świetnie. Do boju Polsko!!!!!


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
ODPOWIEDZ