Jakiego Polaka widzielibyście w Juve?

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7356
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 21:55

Bartek88 pisze:tylko czym my Arsenal mamy przekonac zeby nam go oddali?
w zasadzie to Arsenal gra w LM ostatni sezon, Liverpool wraca w tym sezonie do łask i jeśli dalej pójdą drogą jaką obrali w styczniu Arsenal na długo nie wskoczy do TOP4, Chelsea, MC i MU wymieniać nie trzeba


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:46

Tylko Piszczek a po nim długo długo nikt.


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 16:55

Szczęsny - jako zastępca Buffona. Potem Piszczek 8)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 12:38

Żadnego ?


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 13:44

annihilator1988 pisze:Żadnego ?
Byle nie Głowackiego :]


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 14:20

Maly pisze:
Bartek88 pisze:tylko czym my Arsenal mamy przekonac zeby nam go oddali?
w zasadzie to Arsenal gra w LM ostatni sezon, Liverpool wraca w tym sezonie do łask i jeśli dalej pójdą drogą jaką obrali w styczniu Arsenal na długo nie wskoczy do TOP4, Chelsea, MC i MU wymieniać nie trzeba
Co nie zmienia faktu, ze my w LM nie gramy wcale, i to juz od dwoch lat.
Co zas sie tyczy Szczesnego, to chlop ma talent niewatpliwie wielki, ale mimo wszystko we lbie to on ma naprawde mocno poprzestawiane i troche sie obawiam czy aby na pewno on go do konca rozwinie.
@D@$ pisze:
annihilator1988 pisze:Żadnego ?
Byle nie Głowackiego :]
Czemu, fajnie by to wygladalo jakby razem z Chiellinim grali w obronie i robili te swoje opoznione wslizgi. Rywale mieliby srednio po trzy karne na mecz :-D


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 14:27

zahor pisze:Co zas sie tyczy Szczesnego, to chlop ma talent niewatpliwie wielki, ale mimo wszystko we lbie to on ma naprawde mocno poprzestawiane i troche sie obawiam czy aby na pewno on go do konca rozwinie.
Ciekawa opinia, bo wg mnie jest to najlepiej ulozony Polski bramkarz. Mozesz mi powiedziec na jakiej podstawie tak twierdzisz?


Obrazek
Szwambrania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2011
Posty: 51
Rejestracja: 27 lutego 2011

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 14:42

IGI pisze:
zahor pisze:Co zas sie tyczy Szczesnego, to chlop ma talent niewatpliwie wielki, ale mimo wszystko we lbie to on ma naprawde mocno poprzestawiane i troche sie obawiam czy aby na pewno on go do konca rozwinie.
Ciekawa opinia, bo wg mnie jest to najlepiej ulozony Polski bramkarz. Mozesz mi powiedziec na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Zgadzam się z Tobą IGI, ogólnie facet ma odjazdy typu prowokowanie napastników, czy zbytnia pewność siebie (to może irytować, ale w tym sporcie na tej pozycji to raczej zaleta), ale w większości wywiadów wypowiada się normalnie, normalnie się też zachowuje na i poza boiskiem (chodzi mi o to, że na boisku nie gra brutalnie, a poza boiskiem nie odwala w klubach nocnych). Jest w porządku, jak nie będzie mial tfu... kontuzji to będzie z niego naprawdę niesamowity bramkarz i nasza ostoja w reprezentacji na lata :-)).
A kto wie może i ostoja w Juve, choć w innych wielkich klubach typu Real, Barca, czy Liverpool bramkarze też nie są najmłodsi :>.


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 14:43

IGI pisze:
zahor pisze:Co zas sie tyczy Szczesnego, to chlop ma talent niewatpliwie wielki, ale mimo wszystko we lbie to on ma naprawde mocno poprzestawiane i troche sie obawiam czy aby na pewno on go do konca rozwinie.
Ciekawa opinia, bo wg mnie jest to najlepiej ulozony Polski bramkarz. Mozesz mi powiedziec na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Najbardziej ulozony ?? Chyba pomylil Ci sie z grzecznym chlopczykiem Fabianskim. Szczesny to niewyparzona geba, ma to po ojcu. Nie pamietasz jak sie awanturowal, ze Wenger nie daje mu dostatecznie duzo szans (a mial wtedy chyba z osiemnascie lat i zero doswiadczenia)? Zapomniales juz jak bedac trzecim czy czwartym bramkarzem wprost krytykowal swoich starszych kolegow mowiac, ze maja problemy z podstawami bramkarskiego rzemiosla? Poki co trafial na odpowiednich ludzi i jakos mu sie upieklo, ale jak np. podpadnie Smudzie, ktory jest msciwy, to zebysmy sie nie zdziwili jak nie dostanie powolania na Mistrzostwa Europy. Albo przynajmniej obejrzy je z lawki. Frankowski za Janasa tez palnal o jedno zdanie w wywiadzie za duzo i do Niemiec nie pojechal.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 14:48

zahor pisze:
IGI pisze:
zahor pisze:Co zas sie tyczy Szczesnego, to chlop ma talent niewatpliwie wielki, ale mimo wszystko we lbie to on ma naprawde mocno poprzestawiane i troche sie obawiam czy aby na pewno on go do konca rozwinie.
Ciekawa opinia, bo wg mnie jest to najlepiej ulozony Polski bramkarz. Mozesz mi powiedziec na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Najbardziej ulozony ?? Chyba pomylil Ci sie z grzecznym chlopczykiem Fabianskim. Szczesny to niewyparzona geba, ma to po ojcu. Nie pamietasz jak sie awanturowal, ze Wenger nie daje mu dostatecznie duzo szans (a mial wtedy chyba z osiemnascie lat i zero doswiadczenia)? Zapomniales juz jak bedac trzecim czy czwartym bramkarzem wprost krytykowal swoich starszych kolegow mowiac, ze maja problemy z podstawami bramkarskiego rzemiosla? Poki co trafial na odpowiednich ludzi i jakos mu sie upieklo, ale jak np. podpadnie Smudzie, ktory jest msciwy, to zebysmy sie nie zdziwili jak nie dostanie powolania na Mistrzostwa Europy. Albo przynajmniej obejrzy je z lawki. Frankowski za Janasa tez palnal o jedno zdanie w wywiadzie za duzo i do Niemiec nie pojechal.
I to się Wojtkowi... chwali. Na co dzień gra w najmocniejszej lidze swiata, pokazuje się ładnie w LM i w kadrze. To, że zna swoją wartosć, to tylko plus. Ja bym go widział u nas.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 14:52

zahor pisze:
IGI pisze:
zahor pisze:Co zas sie tyczy Szczesnego, to chlop ma talent niewatpliwie wielki, ale mimo wszystko we lbie to on ma naprawde mocno poprzestawiane i troche sie obawiam czy aby na pewno on go do konca rozwinie.
Ciekawa opinia, bo wg mnie jest to najlepiej ulozony Polski bramkarz. Mozesz mi powiedziec na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Najbardziej ulozony ?? Chyba pomylil Ci sie z grzecznym chlopczykiem Fabianskim. Szczesny to niewyparzona geba, ma to po ojcu. Nie pamietasz jak sie awanturowal, ze Wenger nie daje mu dostatecznie duzo szans (a mial wtedy chyba z osiemnascie lat i zero doswiadczenia)? Zapomniales juz jak bedac trzecim czy czwartym bramkarzem wprost krytykowal swoich starszych kolegow mowiac, ze maja problemy z podstawami bramkarskiego rzemiosla? Poki co trafial na odpowiednich ludzi i jakos mu sie upieklo, ale jak np. podpadnie Smudzie, ktory jest msciwy, to zebysmy sie nie zdziwili jak nie dostanie powolania na Mistrzostwa Europy. Albo przynajmniej obejrzy je z lawki. Frankowski za Janasa tez palnal o jedno zdanie w wywiadzie za duzo i do Niemiec nie pojechal.
No i badzo dobrze, widac ze chłopak umie walczyc o swoje. A jak widzi ze jego koledzy dają (_!_), popelniajac dziecinne błędy ktore juniorom sie nie zdarzaja to ma prawo o tym mowić, i domagac sie tego zeby jemu dawac w takich przypadkach szanse.

Marotta.... wróć. Nasz przyszły dyrektor sportowy moglby sie kolo niego zakrecic. Bedzie w przyszłosci na poziomie Buffona.


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 14:53

zahor pisze:Najbardziej ulozony ?? Chyba pomylil Ci sie z grzecznym chlopczykiem Fabianskim. Szczesny to niewyparzona geba, ma to po ojcu. Nie pamietasz jak sie awanturowal, ze Wenger nie daje mu dostatecznie duzo szans (a mial wtedy chyba z osiemnascie lat i zero doswiadczenia)? Zapomniales juz jak bedac trzecim czy czwartym bramkarzem wprost krytykowal swoich starszych kolegow mowiac, ze maja problemy z podstawami bramkarskiego rzemiosla? Poki co trafial na odpowiednich ludzi i jakos mu sie upieklo, ale jak np. podpadnie Smudzie, ktory jest msciwy, to zebysmy sie nie zdziwili jak nie dostanie powolania na Mistrzostwa Europy. Albo przynajmniej obejrzy je z lawki. Frankowski za Janasa tez palnal o jedno zdanie w wywiadzie za duzo i do Niemiec nie pojechal.
Szczęsny jest niepokorny i pewny siebie ale, no cóż, ma prawo tak się czuć bo jest świetny. Zresztą, to akurat jest drobiazg. Grunt, że Szczęsny nie zalewa pały i prowadzi się jak na sportowca przystało. Drugim Borucem raczej nie będzie.

A Smuda raczej go nie wywali bo jest mu zbyt potrzebny. Mógł sobie pozwolić na pominięcie Boruca, wywalił też Żewłaka (czego teraz raczej żałuje) ale bez Szczęsnego to naprawdę byłoby słabo.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:02

Szczęsny nie trafi do Juve, ponieważ Arsenal jeśli go sprzeda, to dość drogo. A my pewnie postawimy na bramce za kilka lat jakiegoś nowego bramkarza z Włoch w myśl oszczędności i ItalJuve.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:16

zahor pisze:
IGI pisze:
zahor pisze:Co zas sie tyczy Szczesnego, to chlop ma talent niewatpliwie wielki, ale mimo wszystko we lbie to on ma naprawde mocno poprzestawiane i troche sie obawiam czy aby na pewno on go do konca rozwinie.
Ciekawa opinia, bo wg mnie jest to najlepiej ulozony Polski bramkarz. Mozesz mi powiedziec na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Najbardziej ulozony ?? Chyba pomylil Ci sie z grzecznym chlopczykiem Fabianskim. Szczesny to niewyparzona geba, ma to po ojcu. Nie pamietasz jak sie awanturowal, ze Wenger nie daje mu dostatecznie duzo szans (a mial wtedy chyba z osiemnascie lat i zero doswiadczenia)? Zapomniales juz jak bedac trzecim czy czwartym bramkarzem wprost krytykowal swoich starszych kolegow mowiac, ze maja problemy z podstawami bramkarskiego rzemiosla? Poki co trafial na odpowiednich ludzi i jakos mu sie upieklo, ale jak np. podpadnie Smudzie, ktory jest msciwy, to zebysmy sie nie zdziwili jak nie dostanie powolania na Mistrzostwa Europy. Albo przynajmniej obejrzy je z lawki. Frankowski za Janasa tez palnal o jedno zdanie w wywiadzie za duzo i do Niemiec nie pojechal.
Pierwsza sprawa - pozycja bramkarza, to ostatnia pozycja na ktorej moze grac czlowiek bez charakteru, a takim w pewnym stopniu jest Fabianski. Skoro, Ty jako forumowicz masz prawo krytykowac naszych zawodnikow, dlaczego bramkarz nie moglby wypowiadac sie niepochlebnie na temat innego bramkarza?
Tak, msciwy Smuda u ktorego caly czas gra Peszko. Zreszta, poki co o kadrze Szczesny nie powiedzial jeszcze zlego slowa. Jakby Wojtek byl czlowiekiem z 'charakterem' ktorego oczekujesz prawdopodobnie dalej siedzialby na lawce Arsenalu. Jak rozumiem powinien upajac sie tym, ze trafil do czolowego klubu Europy i czerpac doswiadczenie od bramkarskich mistrzow, ktorych spotkal podobny zaszczyt...

Szczesny jest bardzo pewny siebie, co przeklada sie pozytywnie na jego gre. Nie ma chyba nic gorszego, niz przerazony ranga spotkania bramkarz.
Ostatnio zmieniony 08 września 2011, 15:26 przez IGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 08 września 2011, 15:26

IGI pisze:
zahor pisze:Co zas sie tyczy Szczesnego, to chlop ma talent niewatpliwie wielki, ale mimo wszystko we lbie to on ma naprawde mocno poprzestawiane i troche sie obawiam czy aby na pewno on go do konca rozwinie.
Ciekawa opinia, bo wg mnie jest to najlepiej ulozony Polski bramkarz. Mozesz mi powiedziec na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Raz, że jak dla mnie nie ma ułożonego bramkarza w wieku 20 lat. Taki młokos musi najpierw popełnić kilka błędów(bo każdemu się zdarzy klops) i kiedy się podniesie, wiadomo, na co się stać. Po słynnym meczu z ManUtd Dudek już nigdy nie bronił na takim poziomie jak wcześniej. Poza (przereklamowanym nieco-z całym szacunkiem) Stambułem
Dwa, że pycha i pewność siebie to u bramkarza zaleta, ale najlepsi zdejmują ją w szatni razem z rękawicami. Wojtek nosi jako podkoszulek.
Trzy, że cokolwiek by nie mówił, jeśli biegnie do Wojewódzkiego po dobrej połówce sezonu, to robi z siebie gwiazdeczkę popu, a nie znam jeszcze takiego casusu w historii piłki, żeby komuś to pomogło. To może go zjeść, cokolwiek by teraz nie myślał i nie mówił.

Ale to oczywiście czarne patrzenie na sprawę, odpowiedź dlaczego zahor może uważać, że Szczęsny się potknie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że będzie to bramkarz klasy światowej.


ODPOWIEDZ