Ekstraklasa 2011/2012

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto zostanie mistrzem w sezonie 2011/2012?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 00:45

it doesn't matter pisze:
Mietson pisze:
Ogólnie to brakowało wykończenia bo Polonia nie istniała. Nie wiem czy się nie należał karny pod koniec pierwszej połowy :think:
Za jaskólke Kucharczyka? :lol:

Nie przesadzajmy;)
Wiesz, z Żylety to ciężko oceniać :)
Szkoda, że Michał dalej odwala takie akcje bo to dobry piłkarz. Chyba Śląsk zmniejszy stratę do 1 pkt. Niedobrze.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 17 marca 2012, 01:47

oliver pisze:
deszczowy pisze:Przesłabe derby. Chyba najgorsze od dobrych paru lat. Kopanina na marnym poziome. Zmarnowane 90 minut.
Ty jestes zmarnowany i ... ... nastepnym razem pucuj sie do podbeskidzia kokocie.
Chyba się postarzałem, bo nie rozumiem tych młodzieżowych zaczepek. Albo kropek za dużo.

A Kucharczyk faktycznie przyaktorzył pięknie.

Oj, pomyliłem. Śląsk z Cracovią, więc chyba w końcu coś urwie. Chociaż kto ich wie? Grają taki piach, jaki mają na boisku. Czyżby Lenczyk ich zajechał? b


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 15:02

Głupota Patrysia znowu się uaktywniła. Brawo Patryk! W mojej osobistej hierarchii ludzi/rzeczy inteligentnych jesteś gdzieś między smażonymi przegrzebkami a kuflem do piwa.
Naprawdę ludzie mają do niego o wiele za wiele cierpliwości i życzliwości a on nawet tego nie docenia :|


Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 15:13

pumex pisze:Głupota Patrysia znowu się uaktywniła. Brawo Patryk! W mojej osobistej hierarchii ludzi/rzeczy inteligentnych jesteś gdzieś między smażonymi przegrzebkami a kuflem do piwa.
Naprawdę ludzie mają do niego o wiele za wiele cierpliwości i życzliwości a on nawet tego nie docenia :|
Trafi kiedys kosa na kamien i ktos mu połamie nogi w kolanach :lol:

A tak btw. Wczoraj chyba Wisla ostatecznie zamkneła sobie droge do pucharów, a Ruch praktycznie zapewnil sobie te puchary. Ciekawi mnie czy Lech sie doczłapie do tych zbawiennych dla niego europucharów czy podzieli los Wisly...


Obrazek
Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2012, 15:52

pumex pisze:Głupota Patrysia znowu się uaktywniła. Brawo Patryk! W mojej osobistej hierarchii ludzi/rzeczy inteligentnych jesteś gdzieś między smażonymi przegrzebkami a kuflem do piwa.
Naprawdę ludzie mają do niego o wiele za wiele cierpliwości i życzliwości a on nawet tego nie docenia :|
Jakby patrzeć pod względem osobowości to jest to taki polski balotelli. Pod względem osobowości bo jako piłkarz jest przeciętny nawet w polskiej Ekstraklasie. Włodarze Wisły chyba popełnili błąd dając mu kolejną szansę.

Nie mogę uwierzyć, że jeszcze rok temu sam mówiłem, żeby tego kolesia powołać do kadry :lol:
it doesn't matter pisze:A tak btw. Wczoraj chyba Wisla ostatecznie zamkneła sobie droge do pucharów, a Ruch praktycznie zapewnil sobie te puchary. Ciekawi mnie czy Lech sie doczłapie do tych zbawiennych dla niego europucharów czy podzieli los Wisly...
Legia, Ruch, Śląsk, Korona - biorąc pod uwagę bieżącą formę i sytuację w tabeli stawiam, że to te kluby zajmą miejsca premiowane grą w pucharach. Lech szanse ma niewielkie, Polonia raczej też.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 13 kwietnia 2012, 14:40

Coś tu cicho. Wisłą nisko, Lech nisko, no tak kibice głowa w piasku. Tak jak i Lechowi jaki i Wiśle nie wiele dała zmiana trenera. Wydawało się, że Probierz to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, jednak pucharów nie będzie. O ile jemu można by dać szanse w następnym sezonie, to o takiej powinien zapomnieć opiekun Lecha. Zamiast dogadać się ze Štilićem, bo to jeden z lepszych grajków naszej ligi, to go odsuwa od składu tłumacząc, że buduje zespół na kolejny sezon. Tylko zastanawia mnie czy trener dotrwa do sierpnia na ławce trenerskiej. W ostatnim meczu chyba nawet Rudnev wylądował na ławce. Co prawda zgubił formę z jesieni, no ale kto jak woli.

Legia mistrzem? Nie mówmy hop. Po dwóch kolejkach będziemy wiedzieć więcej, mecz w Łodzi i u siebie z Lechem, a potem z górki.

Szkoda, że w pucharach będą grać Śląsk, Ruch czy Korona, wiele punktów w Europie nie zdobędą, a szkoda. W rankingu trochę lepiej stoimy.

Co do spadku to chyba w końcu Cracovia, a kto z nią ŁKS, Lechia, może Bełchatów. Jeśli ja miał bym wybierać zdegradował bym Lechię. Nowoczesny stadion, trener jakby dobry, tylko nie idzie :dance: . Bardzo się ciesze z dobrej formy Lubina. chyba uratowali ligę :) .

13.04.2012 18:00 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1
13.04.2012 20:30 Korona Kielce - Zagłębie Lubin x
14.04.2012 13:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław x
14.04.2012 15:45 Wisła Kraków - ŁKS Łódź 1
14.04.2012 18:00 Widzew Łódź - Legia Warszawa 2
15.04.2012 14:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1
15.04.2012 17:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 0-0
16.04.2012 18:30 Polonia Warszawa - Cracovia Kraków 1

moje typy na tą rundę


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
siemian

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 stycznia 2012
Posty: 37
Rejestracja: 15 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 03:22

oliver pisze:Coś tu cicho. Wisłą nisko, Lech nisko, no tak kibice głowa w piasku. Tak jak i Lechowi jaki i Wiśle nie wiele dała zmiana trenera. Wydawało się, że Probierz to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, jednak pucharów nie będzie. O ile jemu można by dać szanse w następnym sezonie, to o takiej powinien zapomnieć opiekun Lecha. Zamiast dogadać się ze Štilićem, bo to jeden z lepszych grajków naszej ligi
Mimo, że jestem kibicem Lechii to wierzę, że w przyszłym sezonie w pucharach nie będzie nas reprezentować ani Korona, ani Polonia W. tylko Lech Poznań, który ma jeszcze szanse. Korona przegrała z Zagłębiem przez co te szanse są jeszcze większe. Co do Stilicia to powiem tak, to jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie piłkarz, ale pod względem przygotowania fizycznego, szybkość jest do bani. Mentalnie też sodówka uderzyła mu do bani po pierwszej rundzie jak tylko przyszedł (to było jeszcze u Smudy). Od tamtej pory mocno spuścił z tonu Stilic. Ogólnie obstawiam, że jeżeli nie zacznie bardziej zasuwać i grać z większym zaangażowaniem to nic za granicą nie osiągnie.
oliver pisze:Szkoda, że w pucharach będą grać Śląsk, Ruch czy Korona, wiele punktów w Europie nie zdobędą, a szkoda. W rankingu trochę lepiej stoimy.ligi
Któraś z tych drużyn w pucharach, a Ruch już będzie na pewno może powtórzyć Jagiellonię z tego sezonu i porażkę z 4. drużyną Kazachstanu.
oliver pisze:Co do spadku to chyba w końcu Cracovia, a kto z nią ŁKS, Lechia, może Bełchatów. Jeśli ja miał bym wybierać zdegradował bym Lechię. Nowoczesny stadion, trener jakby dobry, tylko nie idzie :dance: .
No niestety Lechia gra beznadziejnie :(. Już myślałem, że po zwycięstwie na Bełchatowie coś ruszy, a tu nic :/. Od razu był przeciwny zatrudnieniu Janasa, którego ostatnie wyniki jako trenera Bełchatowa, Polonii były dramatyczne. Liczę jednak że to Cracovia i ŁKS pożegnają się z Ekstraklasą, a Lechia od przyszłego sezonu znów będzie grała o puchary :wink:


Dacin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2008
Posty: 137
Rejestracja: 03 lipca 2008

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 05:12

Po pierwsze: nie wierze w spadek PGE (Crakovia i Łks pewniacy do spadku)
Po drugie: Lech wg mnie nie doczłapie się do pucharów
Po trzecie: kompromitacja naszych drużyn w pucharach poza Legią (która kadrę ma naprawdę ciekawą), ale chyba i tak nie da rady na LM ale w LE pomiesza. (Co roku wierze w LM i mam dosyć- wole pozytywnie sie rozczarować)


Juve!!! storia di un grande amore!
Wiellkaaaaaaaa miłoooooooooośść!
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 11:59

siemian pisze:
oliver pisze:Coś tu cicho. Wisłą nisko, Lech nisko, no tak kibice głowa w piasku. Tak jak i Lechowi jaki i Wiśle nie wiele dała zmiana trenera. Wydawało się, że Probierz to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, jednak pucharów nie będzie. O ile jemu można by dać szanse w następnym sezonie, to o takiej powinien zapomnieć opiekun Lecha. Zamiast dogadać się ze Štilićem, bo to jeden z lepszych grajków naszej ligi
Mimo, że jestem kibicem Lechii to wierzę, że w przyszłym sezonie w pucharach nie będzie nas reprezentować ani Korona, ani Polonia W. tylko Lech Poznań, który ma jeszcze szanse. Korona przegrała z Zagłębiem przez co te szanse są jeszcze większe. Co do Stilicia to powiem tak, to jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie piłkarz, ale pod względem przygotowania fizycznego, szybkość jest do bani. Mentalnie też sodówka uderzyła mu do bani po pierwszej rundzie jak tylko przyszedł (to było jeszcze u Smudy). Od tamtej pory mocno spuścił z tonu Stilic. Ogólnie obstawiam, że jeżeli nie zacznie bardziej zasuwać i grać z większym zaangażowaniem to nic za granicą nie osiągnie.

No tak Stilic, najlepszy moment do odejścia z klubu przegapił. Już nie pamiętam jak to było, ale pozostawienie go w klubie okazało się błędem. Piłkarz już nie błyszczy ( choć uważam dalej, że to najlepszy gracz Lecha) i Lech nie weźmie za niego pieniędzy.

Dacin pisze:Po pierwsze: nie wierze w spadek PGE (Crakovia i Łks pewniacy do spadku)
Po drugie: Lech wg mnie nie doczłapie się do pucharów
Po trzecie: kompromitacja naszych drużyn w pucharach poza Legią (która kadrę ma naprawdę ciekawą), ale chyba i tak nie da rady na LM ale w LE pomiesza. (Co roku wierze w LM i mam dosyć- wole pozytywnie sie rozczarować)
Bełchatów wygrał wczoraj ważny mecz i oddala się od degradacji.
Korona przegrała, przy finale PP Legia - Ruch. 4 miejsce daje szanse gry w pucharach, do nich brakuje Lechowi 3 punkty. Jak sprężą poślady, to jeszcze nie jest za późno.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 14 kwietnia 2012, 12:13

Dziwna ta nasza liga. Korona ogrywa też bijąca się o puchary Polonię W-wa, a potem dostaje kopy od Górnika, Zagłębia i remisuje z Lechem. Bądź tu człowieku mądry i decyduj się grać u buków.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2012, 19:46

oliver pisze:
13.04.2012 18:00 GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1 :whistle:
13.04.2012 20:30 Korona Kielce - Zagłębie Lubin x :snooty:
14.04.2012 13:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław x :whistle:
14.04.2012 15:45 Wisła Kraków - ŁKS Łódź 1 :whistle:
14.04.2012 18:00 Widzew Łódź - Legia Warszawa 2 :snooty:
15.04.2012 14:30 Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1 :whistle:
15.04.2012 17:00 Ruch Chorzów - Górnik Zabrze 0-0 :whistle: :whistle:
16.04.2012 18:30 Polonia Warszawa - Cracovia Kraków 1 :?:

moje typy na tą rundę
W sumie nie źle mi poszło dwa błędy i jeszcze jeden mecz został. Jako, że znowu przebywam na Śląsku, nie mogłem nie być na derbach. Byłem pod wrażeniem pierwszej połowy na prawdę dobre 45 minut jedne z lepszych jakie widziałem ostatnio w naszej lidze. Druga połowa definitywnie dla niebieskich ale bez gol, Górnik miał dużo szczęścia. Po wczorajszym słabym meczu Legii w Łodzi bardzo liczyłem na zabrzański klub i się nie zawiodłem. Po następnej kolejce dużo się dowiemy, jeśli Legia ogra ostatnio dobrze grający Lech, a Ruch straci punkty na Groclinie tak :dance: :dance: :dance: :dance:


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 15:34

No i sobie Legia skomplikowała drogę do mistrzowskiego tytułu. Żal głupio straconych punktów. Bicie głową w mur i marnowanie okazji się zemściło. Szkoda.

I chyba Cracovia już definitywnie leci.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 16:08

deszczowy pisze:I chyba Cracovia już definitywnie leci.
Nie mów hop, zawsze można nie przyznać licencji jakiemuś beniaminkowi :-D

Wyjątkowo słaba ta liga w tym roku. Jeśliby Ruch został mistrzem, to nie ma się co nawet emocjonować walką o LM.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 16:12

Donnie pisze:
deszczowy pisze:I chyba Cracovia już definitywnie leci.
Nie mów hop, zawsze można nie przyznać licencji jakiemuś beniaminkowi :-D
Szybciej zrobia fuzje z Termalicą, o ktorej to fuzji zaczyna sie mowic coraz glosniej :twisted:


Obrazek
jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2012, 16:21

it doesn't matter pisze:
Szybciej zrobia fuzje z Termalicą, o ktorej to fuzji zaczyna sie mowic coraz glosniej :twisted:
Fuzja Termalicy i Cracovi?


Z Juventusem od 2004 roku!
ODPOWIEDZ