Mercato (Lato 2016)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2015, 20:03

Crunny pisze:Serio. Sam napisałeś, że zakładamy, że wszyscy są zdrowi. Wtedy Asamoah jest naszym podstawowym środkowym pomocnikiem, jeśli Pogba ma zastąpić Vidala za napastnikami.
Twoje stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe, ponieważ poprzednik w tej implikacji jest zdaniem nieprawdziwym. Zapytam więc najpierw o niego - co wskazuje na to, że Pogba ma zastąpić Vidala za napastnikami? Na razie kompletnie nic. Myślę, że gdyby Allegri myślał o takim rozwiązaniu, spróbowałby go już w poprzednim sezonie, bo Arturo na tej pozycji grał tak sobie. Kolejne pytanie, ile spotkań w Juventusie zagrał Asamoah jako środkowy pomocnik i czy masz pewność, że Allegri nie będzie go raczej wykorzystywał jako WB w 3-5-2 albo po prostu jako lewego obrońcę w taktyce/taktykach z czwórką w obronie? Odpowiem - nie masz takiej pewności. To są tylko przypuszczenia i chociaż ja też chciałbym zobaczyć jak on sobie poradzi na środku, to mówienie o nim, że jest podstawowym zawodnikiem, uważam za przesadę. Chociażby dlatego, że nie wiemy w jakiej jest dyspozycji po tej kontuzji.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2015, 20:23

Hehe wiem, że śmieszne źródło, ale SportMediase podaje, że naszą opcją "last minute" będzie... Sneijder

Ano tak Jakku pisał, że newsy od nich sprawdzają się na odwrót, więc idąc tym tokiem myślenia w ostatnich chwili możemy się spodziewać jakiejś prawdziwej bomby :prochno:


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2015, 21:18

Również w ostatnich dniach mercato Marotta ma przepuścić atak na Alexa Sandro. Przygotowana oferta dla Porto ma ponoć opiewać na 18 mln + 10 % kolejnej sprzedaży.
Poza tym słabe plotki o Illaramendim z Realu (deal łączony z Llorente).


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8680
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2015, 21:25

Dobra chłopaki...przestańcie już z tymi newsami bo włosy się jeżą na głowie...ja już przestałem wchodzić dawno temu na włoskie źródła co na początku czyniłem bardzo ochoczo bo niepotrzebnie się nakręcałem na transfer na miarę Juventusu...teraz już mi to spływa bo każde kolejne nazwisko coraz bardziej zwala z nóg... :smile:


Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2015, 21:54

Nie wiem jakim cudem nie stać nas na 30 mln transfer Draxlera po sprzedaży Vidala.. Jak słysze o Hernanesach i Saponarach to nóż się w kieszeni otwiera. Z tych wszystkich alternatyw najbardziej ucieszy mnie Sneijder ale proszę zakończcie już to mercato bo z każdym nazwiskiem jest coraz gorzej.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2015, 22:13

Z Draxlerem jest ten problem, że Marotta boi się, że chłopak będzie dalej kontuzjowany (jak np. Khedira), albo w słabej formie (Isla) i dlatego duża część oferty to bonusy. Schalke wolałoby dostać kasę teraz, niż w bonusach za rok, więc transfer siada. Moim zdaniem dobra postawa Szalonookiego. Ale pod warunkiem, że sprowadzi kogoś dobrego, za kogo nie będzie bał się sypnąć. Eriksen?


RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2015, 23:05

Taaa. Starym końcówko-mercatowym zwyczajem Marotta uderzy po Alexa Sandro z ofertą, która nawet i byłaby dość znośna by rozpocząć negocjacje (znając Porto i to jak robią interesy), ale nie w ostatnie dni okienka, usłyszy od Porto odmowę i przypuści atak na siedzibę Bologni czy innego włoskiego biedaka w sprawie Archimede Morleo albo innego kosmity. Albo sięgnie po darmowego Urby'ego w ramach utrzymania dobrych stosunków z Raiolą i dania Allegremu do dyspozycji starego znajomego z czasów Milanu :prochno: I tyle będzie z tych rzekomych deklaracji, że albo sprowadzamy naprawde klasowych graczy, albo nikogo.

Teraz tak na poważnie. Illarra, jeśli faktycznie coś jest na rzeczy, to realne nazwisko. Real próbuje się go od jakiegoś czasu już pozbyć a jemu samemu zmiana środowiska może pomóc w odbudowaniu kariery. Plus zmiana na wolniejszą Serie A to być może właśnie to czego mu trzeba.


Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2015, 23:51

Ehh no zwariować już można, nie wiadomo czego się spodziewać niby jest jakaś szansa, że zostawiliśmy kasę na koniec, ale jakoś w to wątpię i nie chcę się niepotrzebnie nakręcać, a mimo wszystko gdzieś w głowie są te większe nazwiska...

Ciekawe co będzie z tym Vadalą bo wydaje mi się, że gość się fajnie zaaklimatyzował u nas o czym świadczyć może to, że często pojawia się na zdjęciach obok tych największych w drużynie.


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2015, 23:58

Najlepiej sobie z miejsca założyć, że nikt naprawdę wartościowy nie przyjdzie w ostatnie dni okienka bo za kadencji Marotty nigdy do czegoś takiego nie doszło, i ewentualnie miło się zaskoczyć. Beppe swoim zwyczajem zawsze najtrudniejsze deale bierze na przeczekanie i chce je dogadywać na koniec okienka a kiedy dostaje odmowne odpowiedzi to prawdopodobnie wychodząc z założenia, że lepiej jednak mieć coś niż nic, atakuje piłkarzy klasy Lorda Bendtnera czy Nicolasa Anelki.


rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 09:27

Nie dajcie sie wciagnac w plotke o eriksenie. Poczekajcie tylko dzien lub dwa i upewnicie sie ze pejsy krzykna 40 mln +. Oni nie musza go sprzedawac. Tym bardziej pod koniec okienka.


fazzik8

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2015
Posty: 230
Rejestracja: 18 maja 2015

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 10:33

Zauważyliście, że Marotta interesuje się wszystkimi, których nie jest w stanie kupić a nie patrzy w ogóle na zawodników realnych do pozyskania. Fekir z Lyonu czy Praet z Anderlechtu. Zawodnicy tacy jakich nam dokładnie trzeba, do kupienia za rozsądne pieniądze. Nie było o nich żadnych informacji..


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2950
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 10:42

fazzik8 pisze:Zauważyliście, że Marotta interesuje się wszystkimi, których nie jest w stanie kupić a nie patrzy w ogóle na zawodników realnych do pozyskania. Fekir z Lyonu czy Praet z Anderlechtu. Zawodnicy tacy jakich nam dokładnie trzeba, do kupienia za rozsądne pieniądze. Nie było o nich żadnych informacji..
A to Marotta mowil kim sie interesuje ? Fekir i Praet sa po jednym dobrym sezonie i nie podniosa z miejsca poziomu.


goodman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 października 2013
Posty: 63
Rejestracja: 08 października 2013

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 11:31

Alexinhio-10 pisze:
fazzik8 pisze:Zauważyliście, że Marotta interesuje się wszystkimi, których nie jest w stanie kupić a nie patrzy w ogóle na zawodników realnych do pozyskania. Fekir z Lyonu czy Praet z Anderlechtu. Zawodnicy tacy jakich nam dokładnie trzeba, do kupienia za rozsądne pieniądze. Nie było o nich żadnych informacji..
A to Marotta mowil kim sie interesuje ? Fekir i Praet sa po jednym dobrym sezonie i nie podniosa z miejsca poziomu.
Przecież tutaj każda plotka mediów to już właściwie wykonany ruch Marotty. Szkoda, że do wielu nie nadal nie dociera, że media nie mają zielonego pojęcia co się dzieje i jakie plany ma szalonooki. 90% info to ślepaki.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 12:16

Tottneham ma być gotowy do rozpoczęcia zaawansowanych rozmów na temat Llorente, a przecież Sevilla miała być bardzo blisko Hiszpana. Jeśli Anglicy naprawdę go chcą, to Giuseppe powinien zarząd, na zasadzie wzajemności, rozpoczęcia negocjacji ws. Lameli czy Eriksena. Jeśli żal im inwestować w brakujące ogniwo, to niech sobie przypomną Zazę, który na dzień dobry jest czwartym do składu, a poszło na niego 11 mln


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2015, 12:46

O Llorente tego lata ciągle powstaje tyle niesprawdzonych plot, że ciężko w cokolwiek wierzyć. Najczęściej piszą o Tottenhamie, Sevilli, Monaco i Realu. Obawiam się jednak, że do żadnych negocjacji jak dotąd nie doszło, bo Hiszpan niespecjalnie chce opuszczać Turyn.


Zablokowany