LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
tomcatmi6

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2003
Posty: 633
Rejestracja: 01 października 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 15:07

Można zarzucić Fabio złym stylem gry narzuconym drużynie, złe traktowanie Del Piero, do którego tifosi we Włoszech i na świecie nie byli przyzwyczajeni oraz omijanie ławki rezerwowych, a przede wszystkim Kapo Doh
1. Dzieki temu stylowi zdobylismy scudetto i doszlismy dosc daleko w LMz doskonalym bilansem bramkowym (szczegolnie w grupowej fazie). A to czy jeden z drugim jakies lebki powiedza "Juventus 1:0 Turyn" to mnie naprawde chrupie.

2. "Zle traktowanie DP" - to nie jest wada Capello a nawet pokusilbym sie o stwierdzenie ze to zaleta. Nie graja u niego nazwiska, tylko liczy sie forma. Jesli nie gral to tylko za swoja zasluga i dlatego ze byl ktos bardziej odpowiedni z wiekszymi checiami. Siedzenie na lawce podraznilo jego ambicje i w koncu zaczal grac. To pokazalo kto teraz rzadzi w skladzie, nie Alex tylko Trener i tak powinno zostac, zeby nie bylo takich patologii jak w Realu, gdzie Raul jest "nietykalny" mimo tego ze jest cieniem siebie sprzed kilku lat.

3.Omijanie lawki - taki sposob gry, po prostu lawka Juve prezentowala sie srednio.zeby nie powiedziec zle. Montero - zawodzil prawie co okazje do gry. Olivera -mnie przynajmniej nie przekonal do siebie, dostawal okazje ale nie byly to dobre wystepy. Birindelli - srednio, nie byl pewnym punktem obrony, przez jego blad dostalismy z Interem. Appiah - po swoim tancu bodajze z Cagliari zwatpilem, ale na koniec sezonu gral juz porzadnie. Blasi - umie faulowac, nic wiecej. Na lawie jeszcze byl Pesotto ktory byl dobrym zmiennikiem, zawsze dobrze sie prezentowal jak musial kogos zastapic i Zalayeta- strzelec kilku dosc waznych bramek, jak musial grac od 1 min to gral przecietnie. Tacchinardi - niewiele gral, ale calkiem dobrze mu to wychodzilo jak juz byl na boisku.

4. Przede wszystkim Kapo - gdy dostal swoja okazje do gry to raz zanotowal sredni wystep, a pozniej pogral cale 5 minut i musial zejsc z powodu kontuzji, ktora wykluczyla go z gry na dluuuuugo. Wrocil na koncowke i gral troche.

Trenera rozlicza sie z wynikow, a te wydaje mi sie ze sa bardzo dobre. Nie kazdy zaraz po przyjsciu do klubu zdobywa mistrza kraju i dochodzi tak daleko w LM jak Capello.
Ciekaw jestem jak bedzie sie spisywala druzyna gdy Moggi kupi Fabio zawodnikow ktorych potrzebuje.
Coz pozyjemy zobaczymy, szykuje sie nowa Era : Era Juve :D
pozdr


Vojtimar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 października 2004
Posty: 807
Rejestracja: 14 października 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 15:22

Real nie powinien sprzedawać Zidane'a i Ronaldo, który bądź co bądź strzela bramki. Raul się u nich wypalił. Może gdzie indziej sobie poradzi. Figo ma swoje lata, ale gra moim zdaniem nieźle. Beckham też zaczął grać dobrze, choć nie tak jak w Manchesterze. Samuela nie wiem po co kupowali, nie sprawdził się tam. Możnaby jeszcze trochę o tym napisać. Cóż Real potrzebuje kilku zmian żeby grać dobrze, ale nie cały skład. No, ale to ich problem.


Z Juve na dobre i złe!
Juve_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 87
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 15:53

Moim zdaniem nie opuszczą Juve ani Capello ani Buffon.
A pozarym przydałby się Robinho ten Brazylijczyk będzie w
przydzłości najlepszy na świecie :twisted:


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 17:20

Dokładnie zaden gracz Juve ni pójdzie do Realu nie moze a o Capello nawet nie wspominam.Real pewnie sciganie Rubihno,Adriano no i chca duzo młodych znanych i wartosciowcyh gracyz zobaczymy :)


Obrazek
P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2005, 21:51

Tylko żeby Barca nie popełniła błędu Real'u i kupowała tylko zawodników ofensywnych zapominając o defensywie. Barcelona dostanie pewnie kase od rządu Chin więc może sobie pozwolic na zakup klasowych zawodników.


wyzuj

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lutego 2005
Posty: 27
Rejestracja: 07 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2005, 20:20

Nono , widzę że Barcelona myśli poważnie o wygraniu nie tylko mistrzostwa kraju ,ale także Ligi mistrzów .Przyjście Henry może znacznie ułatwić im ten cel(ale tak i tak nie pokonają Juventusu),który jest napastnikiem z najwyższej półki.W takim razie Barcelona miałaby najlepszy atak w Europie.


Jezzo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2004
Posty: 119
Rejestracja: 20 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 15:33

na ten moment Real ma trzy jasne cele: Robinho, Pablo Garcia i Sergio Ramos. Inne pojawią się pewnie dopiero potem cho kto wie


aLe MaDriD aLe !!!
Hawk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2002
Posty: 100
Rejestracja: 18 listopada 2002

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2005, 16:37

Z tego co donosza rozne zrodla (aczkolwie nic nie potwierdzonego faktami) to Robinho jest w zaawansowanych rozmowach z Arsenalem (ponoc jego marzeniem jest gra z Henry'm u boku). Real mial okazje go pozyskac ale tego nie zrobil wiec watpie w jego sprowadzenie do Madrytu. Buffon....po co im Buffon skoro maja Casillasa ktory przeciez tez jest dobrym bramkarzem. Pomyslcie gdzie bylby Real gdyby nie mial Casillasa. Capello... napewno nie opusci Juve dopoki nie wypelni kontraktu a potem...kto to wie. Co do Raula to ten jest zainteresowany gra w Liverpoolu. Jak stwierdzil pomogl by Realowi ... czort wie co przez to mial na mysli. Jaka jest polityka Realu kazdy wie. Ciekawi mnie tylko dlaczego chca zmienic trenera? Luxemburgo w koncu wyciagnal Real z niezlych tarapatow bo niewiadomo czy Real mialby to drugie miejsce gdby nie on. To tyle jesli chodzi o mnie :)


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2005, 07:37

na poczatku chciałbym powiedzieć, ze nie wierze w przejscie obu panów zwiąnaych z Juve do realu madryt. Po raz kolejny dziwi mnie real madryt.... jak można sprowadzać bramkarza, jeśli juz się ma takiego fachowca jakim jest bezwątpienia Casillas... jeśli chodzi o capello to on w juve dopiero zaczyna prace i czeka go jeszce wiele miłych chwil w klubie z Turynu...
dwa nie trafione transfery... dwa nie zrealizowane cele...


ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2005, 07:51

Lukaszp32 pisze:No i gra gitara! Capello robi wypad z Turynu bo go nie lubię i jest cienias i przychodzi Lippi no albo ten, który miał przyjść czyli Deschamps! Co do Buffona to chyba porywają się z motyką na słońce, jeżeli myślą, że Juve im sprzeda Buffona- jeden z symboli Juve!!! Chyba muszę przeczyać ten artykuł bo może jeszcz inne kawały tam piszą...
A Żurawskiego lubisz ?? to może Żurawski będzie trenerem Juve BO GO LUBISZ
nc normalnie " Capello robi wypad z Turynu bo go nie lubię i jest cienias "
jakby był cienias to by go Real niechcial
a co do Robinho to gdzieś czytałem że Juve i Arsenal złozyły oferte za niego ale on sam powiedział że wolał by grac w Hiszpani niż w Anglii czy Włoszech


Jezzo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2004
Posty: 119
Rejestracja: 20 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2005, 16:13

jakby Perez nie podpisał nowego kontraktu z Casillasem i kupił Buffona to by go socios z Madrytu powiesili za jaja a więc nie martwcie się, Buffon do końca kariery będzie bramkarzem Juve.
A Robinho na 99% wyląduje w Madrycie, a plotki o przejściu do Arsenalu wymyślili angielscy dziennikarze. Robinho niedanwo szukał już mieszkania w Madrycie, podobno też prosił klub o eskortę jego rodziny w podrózy do Madrytu :) agent Robinho swego czasu przesiedział sporo czasu w Madrycie i myślę że nie zwiedizał miasta, transfer pewnie już jest dograny


aLe MaDriD aLe !!!
Juv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2005
Posty: 143
Rejestracja: 14 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2005, 19:03

No teraz jak będzie to spotkanie G-14 to myślę że tam będzie poruszona sprawa transferu Henry'ego. Jak dla mnie to mógłby on przejść do Barcy w końcu w Arsenalu nic nie wygra a w Barcie walczyłby i o ligę hiszpańską i o ligę mistrzów i myślę że walczyłby z powodzeniem :-D


bianconerio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 123
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 14:37

Gdyby sie tak stalo ze Henry trafilby do Barcy to moim zdaniem bylby najlepszy atak w Europie:Ronaldinho, Eto'o, Henry :shock:
Z calym szacunkiem do napastnikow Juve ale gdyby nawet kupili Cassano i Gilardino to oni na wspolke z Ibrą nie mogliby sie rownac z atakiem Barcy... no ale w pilke gra caly zespol i dlatego mysle ze Juve po wzmocnieniach pomocy i obrony i tak powalcza o LM.


Jezzo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 grudnia 2004
Posty: 119
Rejestracja: 20 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2005, 14:41

dziś w madryckim Asie na pierwszej stronie Henry i nagłówek: "Floro marzy o Henrym"
oby to nie były tylko asowskie mrzonki :)


aLe MaDriD aLe !!!
Jołki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 61
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2005, 15:27

Steru nie masz racji bo Henry grak kiesys w JUve i w lidze wloskiej sobie neiporadzil wiec nier w kazdej lidze sobie poradzi ale msyel ze barca go sciagnie i to Real Barca i Chelsea beda meili najwieksze gwiazdy as JUve robi co innego solidnych dobrych graczy ale nie gwiazdy wielkiego formatu ktore sa bardzoooooooo drogie...


ODPOWIEDZ