Sezon 2015/2016

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 19:55

Ogólnie Pogba już niezła bombka. Na poźniejszych filmikach złapał murzyńskie ruchy :D. Kocham naszego murzynka :prochno:


Jesteśmy mistrzami. Dziekuje mistrzom. Chapeaue bas za powrót zza światów.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1778
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 20:41

pumex pisze:Przy okazji szacunek dla naszego starego zioma Simone Pepe, który tuż po meczu Romy z Napoli pogratulował naszym 34-go tytułu.\
Pirlo również od razu pogratulował całemu zespołowi Juve. :ok:
W jednym z wywiadów bodajże jesienią Pirlo stwierdził z całą pewnością, że i tak Juventus zostanie mistrzem. Był moment, w którym ja, szczerze mówiąc, już w to nie wierzyłem. Straciłem też wiarę w Maxa, oglądając jak nasi się miotali na boisku co mecz. Głupio mi, ale cieszę się, że się myliłem. Chylę czoła przed całą ekipą! :juve:


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 20:50

Alex też naszym pogratulował :) piękna sprawa, kolejne mistrzostwo. Wiara do samego końca - tutaj widać, że pomaga wyjść nawet z największych dołków na szczyty. Szacun dla drużyny, że się nie podłamała, ciężko na to pracowała :) Czekamy na Puchar!


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2499
Rejestracja: 17 maja 2011
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 21:02

A Carpi sprzyjają bogowie, drugi mecz z czerwem dla ich przeciwnika.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 21:33

pumex pisze:Przy okazji szacunek dla naszego starego zioma Simone Pepe, który tuż po meczu Romy z Napoli pogratulował naszym 34-go tytułu. Widać, że ma Juve w sercu i chciałbym, żeby kiedyś w jakiejś roli wrócił do Turynu.
A widzieliście to:

Vidal celebruje sukces Juventusu... Mieszane mam uczucia :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2499
Rejestracja: 17 maja 2011
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 21:40

wojczech7 pisze:
pumex pisze:Przy okazji szacunek dla naszego starego zioma Simone Pepe, który tuż po meczu Romy z Napoli pogratulował naszym 34-go tytułu. Widać, że ma Juve w sercu i chciałbym, żeby kiedyś w jakiejś roli wrócił do Turynu.
A widzieliście to:

Vidal celebruje sukces Juventusu... Mieszane mam uczucia :think:
Lepsze są komentarze pod tym :smile:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 21:48

Po przegranym meczu w Neapolu zwątpiłem w Scudetto, ale dobry kolega (fan Milanu) z którym ten mecz oglądałem powiedział, że Juve wróci na dobre tory. Miał rację. Nie dość, że wrócił na tory to jeszcze sięgnął po Mistrzostwo!
Niesamowite. Jestem dumny i pełen podziwu dla tej drużyny. Allegri pasuje do nas jak żaden inny trener. Kosekwentna gra w Serie A i odważna w Lidze Mistrzów. Na pewno jeszcze się poprawimy i będziemy groźniejsi w LM.
Nie chce mówić tutaj o transferach do klubu bo z Marottą na pewno nam sie upiecze, ale najlepszymi ruchami transferowymi dla naszego zespołu bedzie zatrzymanie Pogby, Dybali i Bonucciego.

Forza Juve!


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 21:48

Mirko też gratuluje nam zwycięstwa :)


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 22:19

wojczech7 pisze:Vidal celebruje sukces Juventusu... Mieszane mam uczucia :think:
A ja doceniam, że w jakiś sposób pamięta o swojej byłej drużynie, której oddawał zdrowie i serce. Jak pokazały mecze w tegorocznej LM zostawił tu wiele przyjaciół i oczywiście poznane puby.
Kucharius1 pisze:Mirko też gratuluje nam zwycięstwa :)
Ten Mirko ? Mirko V ? :prochno:

Patrząc na AC Milan można tylko podziękować Silvio że zwolnił Mihajlovica, za jego kadencji wygladało to jako tako, teraz... Kiedy finał Pucharu ? :spiteful:
Ostatnio zmieniony 25 kwietnia 2016, 22:21 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 22:21

Mysle ze jest to obecnie jeden z najlepszych składów Juve w historii. Może nie najlepszy, ale juz niewiele do tego brakuje. Za niedlugo kolejne mercato i mysle ze znow wejdziemy o jeden badz dwa schodki do gory z naszymi umiejetnosciami, pomimo tego ze odmladzamy sklad. Mam nadzieje ze nie bedzie juz transferow na ostatnia chwile patrz Hernanes, tylko przemyslane transfery na poczatku okienka. One sie najbardziej oplacaja.

Nigdy nie widzialem bardziej bezsilnych zespolow z Serie a w stosunku do naszej dominacji. Brawo dla druzyny, ale dosc patrzenia wstecz trzeba patrzec w przyszlosc. 11 Coppa Italia, Superpuchar, 35 scudetto, 12 CI i 3 LM.


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2016, 23:51



Kto może pokrótce przetłumaczyć z czego tak bardzo michę zacieszają?? :D


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2016, 00:07

jpjp5 pisze:Mysle ze jest to obecnie jeden z najlepszych składów Juve w historii. Może nie najlepszy, ale juz niewiele do tego brakuje.
Na pewno najbardziej perspektywiczny od 2000 roku, kiedy kibicuję Juve. Rugani, A.Sandro, Pogba, Dybala, Morata - 5 graczy poniżej 25. roku życia, którzy są już podstawowymi lub niemal podstawowymi graczami. Do tego Sturaro, Lemina i Zaza, którzy są przydatnymi zmiennikami i nikt nie wie, gdzie leży kres ich potencjału. W porównaniu z resztą ligowej stawki jesteśmy naprawdę młodą drużyną. W dodatku tak silną, że o naszych rezerwowych (np. Caceres) walczą drużyny z miejsc 2-6.

O ile w 2015 roku nasze dojście do finału LM wynikało w dużej mierze ze szczęśliwego losowania, o tyle teraz mam nadzieję, że w ciągu najbliższych 2-3 lat wygramy LM niezależnie od tego, na kogo byśmy trafili, odprawiając po drodze Barcelonę czy Bayern. Kluczem jak jak najdłuższe zachowanie A.Sandro, Pogby i Dybali. Nie potrzebujemy kasy z ich sprzedaży, bo mamy speców od transferów, którzy potrafią za 0-30 mln sprowadzić do nas TOP-a.

BTW to pierwszy taki sukces w karierze Dybali. Mieć 22 lata, przejść do Juve za 40 mln i w pierwszym sezonie wystąpić w 43 meczach, zdobywając w nich 20 goli i zaliczając 8 asyst. Pewnie czuje się z tym świetnie. Na polskiej stronce Barcelony Dybala jest obecnie marzeniem nr 1. Widzą w nim idealnego następcę Suareza albo Neymara. Ciekawe, czy takie same oczekiwania panują wśród hiszpańskich kibiców.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1203
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2016, 07:37

Jestem niesamowicie dumny z tego zespołu. Po tak trudnym początku, po stracie Teveza, Vidala i Pirlo zespół się podniósł i zagrał na wspaniałym poziomie. Nie wierzyłem że możemy wygrać mistrzostwo w tym roku, bo gra nie wyglądała obiecująco. Allegri jest b. dobrym trenerem który z dużym spokojem wprowadzał zawodników i wyszło nam to na dobre.

Największy zawód w tym sezonie hmm chyba Morata.
Największy kozak Dybala.

Najmilsza chwila rekord Buffona i Bayern - Juve 0-2 (pierwsza połowa).


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8680
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2016, 07:56

vitoo pisze:Głupio mi, ale cieszę się, że się myliłem. Chylę czoła przed całą ekipą! :juve:
To co ja mam powiedzieć ? Ja krytykowałem wszystkich i wszystko po kolei oprócz Maxa w którego wierzyłem...nie pomyliłem się co do Hernanesa, który wiadomo od początku było, że będzie pomyłką. Tak czy inaczej należy mi się kop i lepa.
To niesamowite, że zdobyliśmy to scudetto, cieszę się ogromnie ale to naturalnie nie ta radość co pięć lat temu bo człowiek czeka na sukces w Europie. Tutaj nam sporo brakuje ale dopóki w Serie A nie będzie silnego Milanu, interu i Romy, dopóki nie będziemy mieli w rodzimej lidze prawdziwego przetarcia z mocnymi rywalami to w Europie będzie brakowało nam sporo na tle najlepszych.
Ja w każdym razie powstrzymuje się od jakiejkolwiek krytyki, niech przychodzą jakieś Berardy, Pelusa, Padoiny - trzeba zaufać zarządowi i Maxowi, który i tak wniósł nas na wyższy poziom w Europie w odróżnieniu do Conte, który na szczeblu europejskim mocno by nas ograniczał.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2016, 09:02

Mój post po meczu z Frosinone

PostWysłany: 24.09.2015 00:23:30

"Pewnie na forum wszyscy płaczą, dlatego jak zwykle was nie czytam.
Widocznie zauważalna poprawa w kulturze gry i w operowaniu piłką. Jak dla mnie bardzo dobry mecz Juve. Ofkoz frajerska bramka zaciemnia odbiór spotkania.
Zauważalny progres bez dwóch zdań. W sobotę przekonamy się, czy ta poprawa gry spowodowana była słabością przeciwnika, czy na przestrzeni paru tygodni Allegriemu udało się aż tak znacząco wpłynąć na kulturę gry zespołu. Stawiam, że coś pomiędzy"

Mój post po meczu z Napoli:

Wysłany: 26.09.2015 21:47:09
Miałem się nie wypowiadać ale jak słyszę o zwolnieniu Allegriego to ręce mi opadają...
Nie widzę żadnych błędów trenera w tym sezonie. Może oprócz tego, że dzisiaj nie dał Hernanesowi wędki jeszcze w I połowie.

Moja riposta do jednego z użytkowników po meczu z Torino

Wysłany: 31.10.2015 15:06:26
annihilator1988 napisał:
To co powiem może być odebrane źle, ale prawda jest taka, że lepiej byłoby dla Juventusu, aby pod wodzą Maxa zanotował jeszcze 2 wpadki w lidze. Po pierwszej rozpoczęliby sondaż z trenerami, po drugiej Maxa #### na taczkach z Turynu. Zasługuje na to.

bukol87 napisał
Czy wy wszyscy upadliście na głowę?

Mój komentarz po meczu z Torino

PostWysłany: 31.10.2015 22:57:57
Nie czytam komentarzy znafców, więc przewidzę tylko, że malkontenci pewnie stwierdzą, że to był fart, bo w ostatniej minucie. Oczywiście fartem nie było to, że zarówno w tym meczu, jak i w poprzedniej kolejce przeciwnikom wychodzi strzał życia, który całkowicie zaciemnia obraz spotkania.

Wniosek musi być więc jeden: wina trenera, Allegri do zwolnienia:)
Mylę się? smile

Dziękuję, dobranoc.
Wrzucam jak ktoś będzie się licytował, kiedy i jak wierzył w Juve po pierwszych kolejkach. Powtarzam: Allegri to świetny trener, znakomity fachowiec i to głównie dzięki niemu dzisiaj możemy świętować. Poza tym nasz zarząd z Marottą na czele to jest mistrzostwo świata. Przecież oni praktycznie są BEZBŁĘDNI na rynku transferowym!


Zablokowany