Matura 2010

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 13:19

A ja mam odwołane!! ;/ dziś i jutro;/, miałem dziś ang mieć, ale może wylać, moja szkoła dosłownie 2 kroki od Odry, więc nie wiadomo, w 1997r. zalało:/.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 19:27

no i po ustnym j. polskim... uzyskałem 100%, więc mam powody do zadowolenia chociaż, do niczego nie jest mi to potrzebne.


Day after day I'm getting better and better.
lisciozerca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2010
Posty: 295
Rejestracja: 10 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 20:50

sisman pisze:no i po ustnym j. polskim... uzyskałem 100%, więc mam powody do zadowolenia chociaż, do niczego nie jest mi to potrzebne.
To mnie teraz zniszczyłeś :prochno:

Ja wczoraj uzyskałem 6pkt z ustnego polskiego, zdałem i to się liczy ;p


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 23:06

lisciozerca pisze:
sisman pisze:no i po ustnym j. polskim... uzyskałem 100%, więc mam powody do zadowolenia chociaż, do niczego nie jest mi to potrzebne.
To mnie teraz zniszczyłeś :prochno:

Ja wczoraj uzyskałem 6pkt z ustnego polskiego, zdałem i to się liczy ;p
swoim wynikiem jestem mile zaskoczony. Ważne jest to, że razem zdaliśmy. Teraz tylko angielski rozszerzony i upragniony koniec matur!


Day after day I'm getting better and better.
mati888

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2007
Posty: 687
Rejestracja: 16 września 2007

Nieprzeczytany post 19 maja 2010, 16:24

AdrianJuventin pisze:Pisze ktoś z Was chemie z maturze?? :D
ja pisałem rozszerzenie, w pierwszej chwili myślałem, ze całkiem fajnie, może i z 80%, ale jak wrócilem do domu i znalazłem odpowiedzi, to już nie było tak wesoło :D

bio rozszerzona ciężka była, matma poziom gimnazjum-jeśli ktoś tego nie zda, to musi być cepem do kwadratu. Angol jak to angol-ujdzie.


'Czasem lepiej nic nie mówić i sprawiać wrażenie głupiego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości'
mb_1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2008
Posty: 237
Rejestracja: 16 lipca 2008

Nieprzeczytany post 19 maja 2010, 17:04

ja już też po maturze:) Wakacje!!
Zdecydowałem się na matmę i geografie, oba na rozszerzeniu. Geografia jak dla mnie była dość dziwna. Praktycznie nie sprawdzała żadnych wiadomości. Wszystko opierało się na logicznym myśleniu. Wyników nie sprawdzałem, bo im mniej wiem, tym dłużej żyję. Wg mnie są dwa wyjścia: 30% lub 80%.
Co do matmy, to podstawa była prosta (choć, wg mnie trudniejsza niż próbna). ministerstwo było zadowolone, że próbnej nie zdało 25% i tak też będzie tym razem. Rozszerzenie natomiast mnie zagięło. Myślę, że w najlepszym wypadku będzie ok. 50%..
Co do angielskiego i polskiego to było, minęło.
Z ustnych ang - 90% i pol - 80%. Sam jestem zaskoczony angielskim bo jakimiś wielkim poliglotą nie jestem. Ale dobra komisja i przyjemny zestaw złożyły się na wynik. Polskiego byłem pewien. Język komentatorów sportowych tak więc przyjemne z pożytecznym.
Niestety nie udało się JP na 100%. A tak chciałem być fajny..


"Jeśli Juventus wygra kolejne trofea, będę chciał być pierwszym, którzy założy na siebie trykot Starej Damy z trzema gwiazdkami na piersi".
- David Trezeguet
AdrianJuventin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2009
Posty: 304
Rejestracja: 04 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 19 maja 2010, 22:15

mati888 pisze: ja pisałem rozszerzenie, w pierwszej chwili myślałem, ze całkiem fajnie, może i z 80%, ale jak wrócilem do domu i znalazłem odpowiedzi, to już nie było tak wesoło :D

.
Wogóle z tą chemią to zamieszanie z odp :D więc nie patrz na te z neta :D ja z podstawy 80 % bez nauki więc jestem zadowolony .

Kumpela pisała biol rozszerzoną i mówiła że niektóre zadania z podręczników akademickich były


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 25 maja 2010, 16:14

No i gites dziś 75% z anglika, trochę stresik był plątałem się z leksza, ale jestem zadowolony, jeszcze tylko w czwartek ustny polski i koniec!! :D

No i na koniec mocny akcent 100% z polaka, można pić i koniec matur :D


malkavian

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 czerwca 2010
Posty: 36
Rejestracja: 25 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2010, 16:36

Ja się boje wyników tylko z polskiego... Pisałem drugi temat, a ostatnio słyszałem opinię nauczycielki, która maturki sprawdza, że co drugi temat, to na granicy zdania. Biologia nie była taka zła, choć niewiele odnosiła się do czystej wiedzy, raczej do kombinowania. Liczę na coś w granicach 85-90 na rozszerzeniu, dla odmiany chemię <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...


myszka88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 lipca 2010
Posty: 6
Rejestracja: 06 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 lipca 2010, 12:11

I jak tam maturka? Ja zdałam i to mnie cieszy najbardziej. Teraz kwestia wyboru uczelni. Wybieram się na pewno do prywatnej szkoły, raz, że ciekawsze kierunki, i nie ma egzaminów wstępnych. Kasę trzeba płacić na prywatnych- wiem i to jest ból, ale czasem się nie wyboru. :roll:


gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 06 lipca 2010, 12:44

Zadowolony z wyników na maturze nie jestem, aczkolwiek już jutro pierwsza lista przyjętych (Politechnika Poznańska) i liczę na sukces. W poprzednich latach nie trzeba było mieć wybitnych osiągnięć, żeby się dostać. Jest szansa.


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2010, 20:23

Ciśnie może ktoś na SGH? :P Jutro wyniki rekrutacji, a ja mam całkiem dobre odczucia :-D


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 17:17

gawron pisze:Zadowolony z wyników na maturze nie jestem, aczkolwiek już jutro pierwsza lista przyjętych (Politechnika Poznańska) i liczę na sukces. W poprzednich latach nie trzeba było mieć wybitnych osiągnięć, żeby się dostać. Jest szansa.
Może będziemy studiować razem, jaki kierunek?


Day after day I'm getting better and better.
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 20:27

1. Zarządzanie; 2. Zarządzanie i inżyniera produkcji; 3. Logistyka; 4. Inżynieria bezpieczeństwa.
Takie typowe kierunki dla człowieka, który nie wie co ma dalej w życiu robić.
Zorganizowanie na uczelni jak na razie jest mega, ale mam nadzieję, że już dłużej nie będziemy musieli czekać i jutro będzie nam dane ujrzeć listę.
Oprócz tego składałem też na UAM (marne szanse zapewne), Polibudę Gdańską, Uniwerek Gdański i jako ostatnią deskę ratunku bydgoski UTP.


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 lipca 2010, 20:54

gawron pisze:1. Zarządzanie; 2. Zarządzanie i inżyniera produkcji; 3. Logistyka; 4. Inżynieria bezpieczeństwa.
Takie typowe kierunki dla człowieka, który nie wie co ma dalej w życiu robić.
Zorganizowanie na uczelni jak na razie jest mega, ale mam nadzieję, że już dłużej nie będziemy musieli czekać i jutro będzie nam dane ujrzeć listę.
Oprócz tego składałem też na UAM (marne szanse zapewne), Polibudę Gdańską, Uniwerek Gdański i jako ostatnią deskę ratunku bydgoski UTP.
Rany boskie, ile zapłacisz za to wszystko?

Ja pamiętam, że chciałem złożyć dokumenty na dwa kierunki (czyli dwa razy po 80 zł). Dostałem od ojca 160 zł ze słowami: "Nie bądź głupi i nie płać im za dużo. Złóż papiery na jeden kierunek, a resztę przepij" :lol: .


:roll:
ODPOWIEDZ